The 'or' game

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το απόγευμα μέχρι να δύσει ο ήλιος, έξω ήμουν!:cold2:
(Αλλά και να το απολαμβάνεις από τη ζεστασιά του σπιτιού σου, τέλειο είναι!)


Να μην μπορούσες να γελάσεις ποτέ στη ζωή σου ή να μην μπορούσες να νευριάσεις ποτέ;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το πρώτο γιατί έχω ανυπόφορο γέλιο.


καριέρα στο onlyfans ή σέρβις σε εξεζητημένο καφε-μπαρ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σέρβις ακόμη και σε μη εξεζητημένο...

Σειρά με μέτρια πλοκή και πολύ fanservice ή με γαματη πλοκή αλλά πολύ απογοητευτικό τέλος;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με γαματη πλοκη και πολυ απογοητευτικό τελος γιατι μεχρι να ρθει το τελος θα εχει γινει famous η εν λογω σειρα.


Καλυτερα σκηνοθετης μιας ταινιας που σαρωσε στα box office ή σκηνοθέτης μιας ταινιας αντισυμβατικης?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Σαφώς αυτής που σαρώνει. :happy:



Πλοίο ή αεροπλάνο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πλοιο, εχεις και μια πιθανοτητα παραπανω απο το αεροπλάνο να βγεις ζωντανος σε περιπτωση ατυχηματος

Σκαφος ή ζετ σκι?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
(ναι αλλά στο αεροπλάνο έχεις πολύ λιγότερες πιθανότητες να πάθεις ατύχημα)


Σκάφος, εγώ δεν είμαι της ταλαιπωρίας, είμαι της ηλιοθεραπείας :laugh:


Τσίπουρο με ή χωρίς γλυκάνισο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
(μόνο) με στέβια




Νύχια μακριά ή κοντά;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Με βούτυρο.


Ζωγραφική ή γλυπτική;
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Ζωγραφική

Από τη σειρά <<φιλαράκια >> σου αρέσει πιο πολύ η Ρέιτσελ, η Μόνικα ή η Φοίβη
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
η ρειτσελ :D
Angry Season 1 GIF by Friends


Ιδια ερωτηση παιδια
Από τη σειρά <<φιλαράκια >> ποια σου αρέσει πιο πολύ η Ρέιτσελ, η Μόνικα ή η Φοίβη?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μονικα <3

προτιμας himym ή φιλαρακια?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Φρουί ζελέ



Φουστάνι ή παντελόνι;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φόρεμα

Διάβασμα λογοτεχνικών βιβλίων: παραδοσιακά ή σε τάμπλετ/ υπολογιστές κοκ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top