The 'or' game

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ελευθερο

Σεξ χωρις προφυλακτικο η οδηγηση μηχανης με 200 μεθυσμενος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το 1ο προφανώς


Πίτσα με ανανά ή πίτα με μπιφτέκι λαχανικών;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
πιτσα με ανανα

Να γελας συνεχεια σαν χαζος η να θυμωνεις με το παραμικρο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
να γελας σαν χαζος ξεκαθαρα

φαρδια ή στενα ρουχα?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σινεφιλ μου θύμισες ότι χρειάζομαι επειγόντως σοπινγκ θεραπι. Όλα μου τα ρούχα είναι αηδιαστικά oversized...


Btw, αγοράζεις ρούχα online ή δεν μπορείς χωρίς δοκιμαστήριο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Δεν μπορω χωρις δοκιμαστηριο γιατι θελω να τα βλεπω πανω μου


Με παρεα ή μονος για τρεξιμο outside?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν παω για τρεξιμο λελ
tough one, γιατι μονη δεν θα πηγαινα θα νιωθα πολυ exposed το βλαμμενο που τρεχει (παραλογη ανασφαλεια vol41354656343), απο την αλλη με παρεα επισης δεν θα πηγαινα γιατι αφου τρεχω δεν θα μπορω να μιλαω μην μου κοπει η ανασα
θα αναγκαστω να πω με παρεα though για να αποφυγω την ψευδαισθηση του awkwardness

να δωσεις tips ή να μη δωσεις?
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
δεν παω για τρεξιμο λελ
tough one, γιατι μονη δεν θα πηγαινα θα νιωθα πολυ exposed το βλαμμενο που τρεχει (παραλογη ανασφαλεια vol41354656343), απο την αλλη με παρεα επισης δεν θα πηγαινα γιατι αφου τρεχω δεν θα μπορω να μιλαω μην μου κοπει η ανασα
θα αναγκαστω να πω με παρεα though για να αποφυγω την ψευδαισθηση του awkwardness

να δωσεις tips ή να μη δωσεις?
Να δώσεις μπας και τα εφαρμόσει κανένας άνθρωπος γιατί εσύ τό αμελείς επιμελώς.

Έστω ότι είσαι σε γάμο:
Συζητάς με τους συγγενείς και όλο τό σόι για τόν Καραμανλή και τον Αντρέα Παπανδρέου ή χορεύεις ο, τι παραδοσιακό υπάρχει?
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,632 μηνύματα.
Συζητάω με τους συγγενείς και όλο το σόι για τον Καραμανλή και τον Αντρέα Παπανδρέου. It goes without saying.

Σούσι ή νούντλς;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μετακινηση πουθενα. Εχουμε ενα κρυωματακι τελευταια.


Καραντινα α ή καραντίνα β;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Μετακινηση πουθενα. Εχουμε ενα κρυωματακι τελευταια.


Καραντινα α ή καραντίνα β;
Περαστικα, κι εγω το ιδιο ασε :/
Χμμμ θα πω την πρωτη γιατι η δευτερη μου αρεσε εκει μεχρι την αρχη της χρονιας, τωρα δεν παλευεται.

Υποβρυχιο ή αυτες τις τσιχλες που ηταν τυληγμενες σε ρολ και τις εκοβες;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αωω κακιστο. περαστικά να ναι <3.


Θα ηθελα να ξαναδοκιμασω το υποβρυχιο tbh.


αφηνεις μαθημα για σεπτεμβριο η δεν αφηνεις;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
αωω κακιστο. περαστικά να ναι <3.


Θα ηθελα να ξαναδοκιμασω το υποβρυχιο tbh.


αφηνεις μαθημα για σεπτεμβριο η δεν αφηνεις;
Επισης, να περασει γρηγορα :)
Αφηνα, ειχα αφησει μαθημα , τη βιοηθικη κιολας γιατι ολο το βραδυ εβλεπα Sons of Anarchy και ηταν το τελευταιο μαθημα που εδωσα το Σεπτεμβρη.

Παγωτο σε κυπελακι ή σε χωνακι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χωνάκι, ειδικά αν είναι μηχανής βανίλια oh la la...


Πολλά και φτηνά ρούχα ή λίγα κι ακριβά;
 

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Χωνάκι, ειδικά αν είναι μηχανής βανίλια oh la la...


Πολλά και φτηνά ρούχα ή λίγα κι ακριβά;
χαχαχαχαα! Ιδανικα ηθικα προερχομενα αρα η απο δευτερο χερι ή απο ηθικες εταιρεις που οκ, ειναι ακριβα και λιγα. Λιγα και καλα.

Το καλοκαιρι στην παραλια:
Καθεσαι κατω απ'την ομπρελα ή ξεροψηνεσαι στον ηλιο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ξεροψήνομαι στον ήλιο 😍


Τι είναι πιο σπαστικό: να σε σφίγγει το τζιν και να μην μπορείς να κινηθείς άνετα ή να σου είναι φαρδύ και να το τραβάς συνέχεια;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Φοράω τζιν τα οποία με σφίγγουν, αλλά δεν με ενοχλεί, μάλιστα έχω δυο τζιν που τα φοράω σχεδόν συνέχεια. Αντίθετα, δεν αντέχω παντελόνια, φαρδιά που πρέπει να σηκώνομαι συνέχεια, να τα τραβάω, να είμαι εντάξει για μερικά λεπτά και μετά φτου και από την αρχή...

Κινητό: Ένα ''απλό'' για να εξυπηρετεί τις βασικές ανάγκες ή τελευταίας τεχνολογίας;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
δεν εχω παρει ποτε κινητο πανω απο 50 ευρω , νομιζω αυτο λεει πολλα

skinny or curvy?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top