The 'or' game

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στον Τιτανικο γιατί είμαι leading man και δεν ανέχομαι δευτερεύοντα ρόλο ακόμη και στο Star Wars.

Θα προτιμούσες να έχεις ένα δικό σου σπίτι ή να έχεις ένα χρηματικό κεφάλαιο σαν κληρονομιά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε με ενδιέφερε ποτέ η κληρονομιά, οπότε ό,τι να ναι. Ας πούμε το σπίτι που είναι λιγότερο απρόσωπο από τα χρήματα.



Θα προτιμούσες να είσαι με κάποιον που είστε ακριβώς ίδιοι ή εντελώς αντίθετοι χαρακτήρες;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από τα δύο θα προτιμούσα το πρώτο γιατί το δεύτερο δεν λειτουργεί. Ιδανικά με κάποια που είμαστε αρκετά διαφορετικοί αλλά μι ίδια βάση I guess.


Που θα ζούσες για 1 χρόνο, στη Σιβηρία ή στην Αλάσκα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην αδικία σιωπή. Στον πόθο κραυγή.

Θα προτιμούσες μια μεγάλη ήρεμη ζωή ή μια σύντομη γεμάτη έντονες στιγμές.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Και οι δύο πόλεις ψιλοασχημες είναι αλλά θα πω Πάτρα γιατί θέλω να μένω στην ηπειρωτική Ελλάδα, να μπορώ να μετακινουμαι εύκολα.




Θα προτιμούσες να συνεχίσεις να τηρείς όλα τα μέτρα για να προστατευθείς απ' τον κορωνοϊό ή να κολλήσεις μια κι έξω και να μπορείς μετά να κυκλοφορείς κανονικά (μέχρι να ξαναμεταλλαχθεί);
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το πρωτο γιατι εχει μακροπροθεσμες επιπτωσεις οποτε ναι θα εξακολουθουσα να τηρω ολα τα μετρα



Καροτσα φορτηγου ή βαρκα?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Παγωτο

Για προορισμό 5 χλμ παίρνεις ταξί και πληρώνεις πανάκριβα 100€ ή μπαίνεις δωρεάν σε αυτοκίνητο ενός ανθρώπου που δεν τον συμπαθείς καθόλου
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Bitch please, έχω υπάρξει φεικ κολλητούλα με κοπέλα που δε συμπαθούσα καθόλου για 2 χρόνια, στα 5 χιλιόμετρα διαδρομή θα κολλήσουμε;



Θα προτιμούσες να έχεις απίστευτο ταλέντο στη χειραγώγηση ή στο να την ανιχνεύεις;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Κατά πάσα πιθανότητα αν έχεις το ένα έχεις και το άλλο. Θα πω να την ανιχνεύω ωστόσο γιατί ακούγεται πολύ πιο λάιτ ηθικά.

1 μήνα μόνος σε μια καλύβα στο βουνό ή 5 μέρες στο Σαρβάιβορ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,022 μηνύματα.
Άν την ανιχνεύεις δεν σημαίνει ότι μπορείς να χειραγωγήσεις κιόλας ή μπορεί και να μη θέλεις .

Σε καλύβα

Κάνεις σήμερα αυτό που μπορείς να αναβάλλεις για αύριο ή αναβάλλεις σήμερα αυτό που μπορείς να κάνεις και αύριο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Επειδή απ' τη φύση μου είμαι αναβλητική σε απελπιστικό βαθμό, πλέον κάνω ό,τι έχω να κάνω όσο πιο γρήγορα γίνεται ώστε να ξεμπλέκω και να μη συσσωρεύω περιττό άγχος. Οπότε ας πούμε το 1.



Φιλί χωρίς σεξ ή σεξ χωρίς φιλί;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Φιλι με γλωσσα χωρις σεξ γιατι ειμαι ρομαντικος.

Ενα χρονο στο γκουανταναμο η μια ζωη κλεισμενη σε ενα δωματιο ολομοναχη;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Στο Γκουαντάναμο θα ήμουν ελεύθερη μετα.


Θα είχε διαφορά αν αντί να τραβάει κανείς ένα ζόρι,να το έσπρωχνε?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γουατ; δεν καταλαβαίνω την ερώτηση και νομίζω είναι και off topic (δηλαδή ρωτάς τι προτιμάει ο άλλος, το α ή το β). Ενιγουει, αν υποθέσουμε πως σπρώχνοντας το ζόρι, προσπαθείς να το διώξεις από κοντά σου, τότε ναι έχει διαφορά γιατί δεν το αφήνεις να σε επηρεάσει όπως θα σε επηρέαζε αν το τραβούσες.




Προτιμάς να μπεις στο αυτοκίνητο κάποιου που είναι έμπειρος οδηγός αλλά οδηγεί πολύ γρήγορα ή σε ενός άπειρου οδηγού που πηγαίνει με τα όρια ταχύτητας, δεν προσπερνάει ποτέ κλπ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Γουατ; δεν καταλαβαίνω την ερώτηση και νομίζω είναι και off topic (δηλαδή ρωτάς τι προτιμάει ο άλλος, το α ή το β). Ενιγουει, αν υποθέσουμε πως σπρώχνοντας το ζόρι, προσπαθείς να το διώξεις από κοντά σου, τότε ναι έχει διαφορά γιατί δεν το αφήνεις να σε επηρεάσει όπως θα σε επηρέαζε αν το τραβούσες.

Προτιμάς να μπεις στο αυτοκίνητο κάποιου που είναι έμπειρος οδηγός αλλά οδηγεί πολύ γρήγορα ή σε ενός άπειρου οδηγού που πηγαίνει με τα όρια ταχύτητας, δεν προσπερνάει ποτέ κλπ;
Με εναν εμπειρο οδηγο :) (ακριβως το εβαλα σαν or ερωτηση,τελικα τι ειναι καλυτερο να φορτωνομαστε ενα ζορι ή να το διωχνουμε μακρια?μια χαρα απαντησες:) )

Τι θα διαλεγες να ησουν ο τελευταιος επιβατης σε αεροπλανο που πεφτει ή σε σπιτι που καιγεται?
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Αεροπλάνο γιατί θα πεθάνω ακαριαία και αν δεν πεθάνω, ίσως να έχω την ευκαιρία να κάνω τον Liam Neeson στο The Grey.

Να χαλάσει το pc σου και να παίζει όλη μέρα ενοχλητικό (όπως το ορίζει ο καθένας για τον εαυτό του) πορνό ή να χαλάσει το pc σου και να παίζει όλη μέρα σπαστικα παιδικά (τύπου Ντόρα)?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σπαστικά παιδικά χίλιες φορές.



Ψωμί: Κόρα ή ψίχα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top