The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Καπιταλισμός



Ύπνος σε κρύο δωμάτιο με βαριά σκεπασματα ή σε ζεστό δωμάτιο με ελαφριά κουβερτούλα/σεντόνι;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αν θέλω να κοιμηθώ καλά το πρώτο. Αν θέλω να ξυπνήσω στην ώρα μου το δεύτερο. Όταν έχει κρύο και είμαι στα ζεστά δεν θέλω να σηκωθώ για κανένα λόγο.

Κακό σεξ ή αυνανισμός?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αυνανισμος

nut or no nut november?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τσουρέκι σκέτο ή με μερεντα ή με πατατάκια

Χριστουγεννιάτικος στολισμός : δέντρο ή καραβάκι;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
δέντρο... τι είναι αυτό το καραβάκι;;; εμείς οι κοσμοπολίτες δεν τα ξέρουμε αυτά.

κοιλιακοί ή κοιλίτσα;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κοιλίτσα γιατί έρχονται γιορτούλες c:

χριστούγεννα χωρίς μελομακάρονα ή μελομακάρονα χωρίς χριστούγεννα;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μελομακαρονα χωρις χριστουγεννα fcs

χριστουγεννιατικο τραπεζι με συγγενεις ή καθολου χριστουγεννα?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η επιλογή είναι μονόδρομος... καθόλου χριστούγεννα.

κάλαντα με 10 τριγωνάκια χριστουγέννων ή φορτηγάκι με ηχεία που παίζει τα κάλαντα;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Κανένα. Εμένα στα φωνητικά, τον ξάδελφο μου στο τρίγωνο και τον αδελφό μου στο κινητό αρμόνιο και το πνεύμα των Χριστουγέννων δεν θα θέλει να φύγει από την παράσταση (true story η μπάντα, έτσι πηγαίναμε και τα λέγαμε).

Να ανοίξεις στα παιδάκια που λένε τα κάλαντα ή να μην ανοίξεις;
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Αν ειμαι στο πατρικο μου ανοιγω, αν ειμαι σπιτι μου συνηθως κοιμαμαι μεχρι αργα εκεινα τα πρωινα... :sleep:

Να στολισεις δεντρο η να μην στολισεις;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Να στολίσω το δέντρο

Να είσαι πλούσιος και να μένεις στο χειρότερο μέρος ή να κοιμάσαι σε παγκάκι στο αγαπημένο μέρος σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανάλογα την περίσταση και το άτομο...


Κοκορέτσι ή φιλέτο κοτόπουλο;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
κοκορέτσι

EDIT: χωρίς παιδιά, δεν ψήνω να τα ξεσκατίζω, ίσως αλλάξω γνώμη σε 10-15 χρόνια

σώμα ή πρόσωπο?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
προσωπο

γαλοπουλα με καστανα ή χωρις?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top