The 'or' game

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
bueno

kinder εκπληξη ή οι κλασσικες kinder οι παραδοσιακες?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Καφές
Road trip στις ΗΠΑ ή να γυρίσεις με τρένο την Ευρώπη; ( Και στα δύο να είσαι με μια καλή παρέα)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Lays


Φαγητό μέχρι σκασμού απ' το αγαπημένο σου βρώμικο ή δείπνο με 1ο πιάτο, 2ο πιάτο κλπ σ' ένα γκουρμέ εστιατόριο;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το δεύτερο ίσως να το ήθελα. Το πρώτο το κάνω.

Michael Fassbender or Chris Hemsworth.
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αγγλια

θα προτιμουσες να εχεις πολυ τσιριχτη φωνη ή να κανεις παρα πολυ θορυβο οταν τρως και να μην μπορεις να το ελεγχεις?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ένα πόδι


Θα προτιμούσες να πας στα μπουζούκια ή στην όπερα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Σε τακτική βάση ταβέρνα, αυτή τη στιγμή club γιατί έχω κάτι αιώνες να πάω και μου έλειψε, ενώ ταβέρνα πήγαινα συνέχεια το καλοκαίρι.


Θα προτιμούσες να είσαι με κάποιον/α που δε σε απατά αλλά δε σε αγγίζει σχεδόν ποτέ και δείχνει αδιαφορία ή με κάποιον που είναι πολύ θερμός μαζί σου, έχει όρεξη για σεξ κλπ αλλά περιστασιακά πηγαίνει και με άλλες/ους; (χωρίς να επηρεάζεται η συμπεριφορά του προς εσένα πάντα, απλά επειδή είναι πολυγαμικός ξέρω γω).
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δύσκολη ερώτηση. Στην πρώτη περίπτωση απλά θα απατουσα αλλά η κατάσταση στο σπίτι δεν θα παλευόταν.

Στην δεύτερη η κατάσταση στο σπίτι θα ήταν οκ ενώ θα μπορούσα να κάνω και καριέρα serial killer σκοτώνοντας τους εραστές και εκείνη στο τέλος δίχως τύψεις. Σίγουρα πιο exciting scenario. Μάλλον το δεύτερο, ανάλογα το ποσό βαρετή ήταν η προηγούμενη ζωή μου.


Θα προτιμούσες να ζήσεις μια σίγουρη αλλά βαρετή ζωή ή μια ζωή με πολύ μεγάλες χαρές αλλά και συμφορές;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αποτέλεσμα


Θα προτιμούσες να μείνεις άγαμος και άτεκνος ή να παντρευτείς, να κάνεις παιδιά και να χωρίσεις;
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Να κάνω παιδιά και να χωρίσω

Να μένεις σε μικρή ή σε μεγάλη πόλη;
 

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σε μεγάλη πόλη

άνοιξη ή φθινόπωρο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top