The 'or' game

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα πω Ματσούκα.

Γιώργος Μαυρίδης ή Σάκης Τανιμανίδης;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Γιώργος Μαυρίδης

Κατερίνα Γερονικολού ή Βάσω Λασκαράκη; :lol:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εμφανισιακά Γερονικολού αλλά γενικά Λασκαράκη γιατί μου φαίνεται πιο συμπαθητική. Τις πολύ γλυκούλες - μπεμπούλες γυναίκες δεν τις εμπιστεύομαι.


Βαριά ζεϊμπέκικα ή τσιφτετέλια; (τραγούδια εννοώ)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τσιφτετέλια όταν είμαι νηφάλια, ζεϊμπέκικα μετά το κεφάλι.

Παραδοσιακά τραγούδια: ηπειρώτικα ή θρακιώτικα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
ΠΑΑΑΑΑΡΤΕ ΖΒΑΡΑ ΤΑ ΒΟΥΝΑ ΤΙΣ ΚΟΡΦΕΣ, ΝΗΣΙΑΑΑ ΚΑΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΑ ΧΩΡΙΑΑ, ΓΙΟΦΥΡΙΑ, ΑΙΝΤΕ ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΒΡΕ!

(Όλα καλά, είμαι καλά)



σαμπάνια ή ούζο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τρέφω ιδιαίτερη προτίμηση για σαμπάνια αλλά επειδή δεν μπορώ με τίποτα την μυρωδιά του ούζου και των λοιπόν τσίπουροειδων θα πω σαμπάνια.

Καράβι ή αεροπλάνο;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Καράβι, δίχως πολλή σκέψη.


Κουβέρτα ή πάπλωμα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πάπλωμα δαγκωτό



Να ζεσταίνεσαι ή να κρυώνεις;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κήπος να αγναντεύω το γύναιο μου που μαζεύει τα λαχανικά να μου φτιάξει ζεστή σουπίτσα, όσο πίνω το καφέ μου. 'Ενα απ' τα πιο ωραία θεάματα στη ζωή, αρκεί να είναι και το θήλεο ωραίο.

Κρέπα ή βάφλα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
τσιγάρο ηλεκτρονικό


μάτια η χείλη;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μήνυμα



Μασάζ στην πλάτη ή στον αυχένα - κεφάλι;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Στην πλάτη! Τι χαλαρωτική αίσθηση!

Κόκκινο κραγιον ή nude απόχρωση;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
κόκκινο


ούζο ή τσίπουρο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τσίπουρο χωρίς γλυκάνισο, το τονίζω το χωρίς γλυκάνισο.




Μπαλέτο ή pole dancing?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,570 μηνύματα.
Pole dancing, με στολή μπαλαρίνας.


Μήλο ή αχλάδι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχλάδι



Θα προτιμούσες να μιλάς άλλη μια ξένη γλώσσα ή να ξέρεις ένα (επιπλέον) μουσικό όργανο;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
hard one...
ρεαλιστικα μιλωντας θα μαθαινα αλλη μια γλωσσα γιατι θα μου ηταν πιο χρησιμη ιρλ αυτη τη στιγμη (ακουγομαι σαν τον πατερα μου οταν ζητησα ντραμς και με εβαλε να κανω γαλλικα, τρομακτικο το λιγοτερο)
ΩΣΤΟΣΟ, θα ηθελα να μαθω ντραμς γιατι δεν ξερω αμα δεν φανηκε αρκετα αλλα το εχω αποθυμενο
αλλα ναι ως ωριμος -γκουχου- πλεον ενηλικας θα τα θυσιαζα για να μαθω γερμανικα μπας και φυγουμε και καποια στιγμη απο το γκρεσια

θα προτιμουσες να ανοιξεις δικια σου επιχειρηση/μαγαζι που να πουλαει κατι που σε ενδιαφερει (κοσμηματα,γκατζετς, φαι γουατεβερ) με κινδυνο να παει σκατ...να μην πετυχει ή να αναλαβεις μια ετοιμη που εχει αρκετα καλη πορεια ως τωρα αλλα δεν εχει να κανει με το αντικειμενο που θα ηθελες?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top