The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχαχα εγώ να δεις πόσο μπερδεμένη είμαι... Απ' τη μία τα λατρεύω εξίσου, απ' την άλλη έχω χορτάσει καλοκαίρι οπότε τείνω προς τα Χριστούγεννα αλλά απ την παραλλη φέτος τα Χριστούγεννα έτσι όπως τα κόβω θα είναι μάπα οπότε αντισταθμιζεται πάλι :laugh:

Άντε επειδή η Ελλάδα είναι αξεπέραστη το καλοκαίρι, θα πω καλοκαίρι.



Ρομαντικό trip σε σαλέ με χιόνια (χειμώνα) ή σε νησί καλοκαίρι;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Καλοκαίρι σε νησί.



Ζωγραφική ή γλυπτική;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ζωγραφική



Ποιο αυτοκίνητο θα προτιμούσες να έχεις;

1. Abarth 595
75d772fa2396a9a3c8b737d7e06994cb.jpg


Ή

2. Ford raptor?
9e8a94391597cbd9c2a677929b281b4b.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Abarth 595

Σπίτι σου ή σπίτι του(της) ; ;)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Same shit man, αλλά με άλλη ονομασία.



Αν έπρεπε να πιεις τώρα ένα ποτό σώνει και καλά, θα προτιμούσες Jagermeister με sprite ή κίτρινη τεκίλα με Red Bull? (μόλις είπα τις δύο μεγαλύτερες αηδίες όπως καταλάβατε)
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
το πρώτο αλλά θα ζητούσα καλαμάκι για να φτάσω μόνο μέχρι τη σπράητ :redface:



σκούπισμα ή σφουγγάρισμα
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
σφουγγάρισμα


ομορφιά ή τύχη καλή;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ωραία ερώτηση. Ωστόσο θα πω, καλή τύχη!

Μπακλαβάς ή σοκολατόπιτα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Σοκολατόπιτα
t2820.gif

dcb47ba61.gif


φωτογραφία ή βίντεο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Φωτογραφία


Θα προτιμούσες να βάψεις τα μαλλιά σου κίτρινο φωσφοριζέ ή να πάρεις 10 κιλά;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Έχω υπάρξει και με 15 κιλά παραπάνω οπότε διαλέγω το δεύτερο.

Αερόβια η Αναερόβια γυμναστική;
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
γιατί μου ακούγονται και τα δύο σαν πτώση :confused:


κρατάς μέτρα προφύλαξης για τον ιό ή το κάνεις μόνο για το πρόστιμο
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
κρατάω (από πριν αρχίσουν να βάζουν πρόστιμα)


τι σε εκνευρίζει περισσότερο στο λοκ-ντάουν ;
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
όλα με εκνευρίζουν εξίσου, δεν κάνω διακρίσεις


μουσική από τα προτεινόμενα στο γιουτούμπ ή ηλεκτρονικό ραδιόφωνο
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Χημεία

ταινία ή σειρά;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top