The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λένω τώρα είδα ότι έχεις γενέθλια ίδια μέρα με μια κολλητή μου, χαχ.

Δύση.


Σπορ ή επίσημο ντύσιμο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επίσημο.

Iron Maiden ή Metallica?

Ημερομηνία γέννησης: 11-6-1992. Θυμήσου να μου ευχηθείς να τα εκατοστήσω!
Με ένα φούξια Game Boy Color κυκλοφορούσα!

Θεέ μου η Λένω είναι πιο μικρή από εμένα. Εγώ την είχα στο μυαλό μου για 47 χρονών σαν την θιαμ τη Λένου. Έχω πάθει σοκ.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Iron Maiden ή Metallica?

Θεέ μου η Λένω είναι πιο μικρή από εμένα. Εγώ την είχα στο μυαλό μου για 47 χρονών σαν την θιαμ τη Λένου. Έχω πάθει σοκ.

Metallica

(Μπορείς στ΄αλήθεια να παθαίνεις ακόμα σοκ; Καλό είναι αυτό! Χαίρομαι!)

Χρόνος ή χρήμα;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ο χρονος ειναι πολυ υποκειμενικο πραγμα, πλας θεωρητικα life is really really long so εχω πολυ χρονο ή και να μην εχω δεν το ξερω οποτε ιδια αντιμετωπιση θα εχω σε καθε περιπτωση, με λιγα λογια θελω να πω απλα ΧΡΗΜΑ
machine gun kelly ή eminem?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Netflix


Θα προτιμούσες να τρως για το υπόλοιπο της ζωής σου διαφορετικό φαγητό κάθε μέρα (άρα ό,τι σ' αρέσει να ξέρεις ότι δε θα το ξαναφάς ποτέ) ή 3 φαγητά επαναλαμβανόμενα (ακόμη κι όταν θα τα έχεις σιχαθεί) ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
το πρωτο
θα προτιμουσες να γιορταζεις τα χριστουγεννα καθε μερα για το υπολοιπο της ζωης σου ή να εξαφανιστουν και να μην τα ξαναγιορτασεις ποτε?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Να εξαφανιστούν.

Μεζεδοπωλείο ή ψησταριά;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Μεζεδοπωλείο!

Μπύρα ή κρασί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κρασί τον χειμώνα, μπύρα το καλοκαίρι

Ροκφόρ ή παρμεζάνα;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
σορρυ παρμεζανα, αλλα ροκφορ....(αν και προτιμω γκοργκονζολα)

mozzarella sticks ή σκορδοψωμο?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
mozzarella sticks

Ελληνικά λαϊκά ή ρεμπέτικα;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
μποτες δεν ασπαζομαι τον μαζοχισμο

θα προτιμουσες να μεινεις μονιμα στην εποχη της εφηβειας σου ή να ζησεις ολη τη ζωη σου ως ηλικιωμενος σε συνταξη?
 

charmander

Δραστήριο μέλος

Ο charmander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 637 μηνύματα.
Να μείνω μόνιμα στην εφηβεία μου

Αν ήσουν σούπερ ήρωας θα ήθελες να μπορείς να πέτας ή να γίνεσαι αόρατος
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να γίνομαι αόρατη


Σε ποιο σπίτι θα προτιμούσες να ζεις;
1.
12509d051efbf6a356a3d9ff32c49aba.jpg


2.
b1c14800c3d8bd27efd590d110bc816f.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Στο δεύτερο (που έχει και σοφίτα ;)).

Μαγιό ολόσωμο ή μπικίνι;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Μπικίνι (ελπίζω να δω τη θάλασσα το 21...)

lip gloss ή liquid lipstick; :loltooth:
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
liquid lipstick

Χριστούγεννα ή καλοκαίρι;
(ειλικρινά σ΄αυτήν την ερώτηση εγώ δεν θα μπορούσα ν΄απαντήσω!:laugh:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top