The 'or' game

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Λαχανοντολμάδες


Ταξίδι με αεροπλάνο ή με πλοίο;
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πλοίο, αν είναι έτσι πως το φαντάζομαι και όχι τύπου λίγες ώρες μέχρι να φτάσεις στο νησί... Που και πάλι αυτό θα διάλεγα βέβαια...


Χιόνι ή βροχή?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
βροχή.


μπύρα ή κρασί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Aleksa μία που δε σ' αρέσουν τα ταξίδια, μια που προτιμάς τη βροχή απ' το χιόνι, έχω πάθει σοκ μαζί σου. :lol:


Κρασί.


Πάστες ή σιροπιαστα;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σιροπιαστά, αλλά κυρίως μπακλάβα, όχι ραβανί - ίου

Μάυρα ή καφέ παπούτσια;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Aleksa μία που δε σ' αρέσουν τα ταξίδια, μια που προτιμάς τη βροχή απ' το χιόνι, έχω πάθει σοκ μαζί σου. :lol:


Κρασί.


Κι ακόμα δεν είδες τίποτα.:P
Πάντως για το κρασί, συμφωνούμε.;)





Μάυρα ή καφέ παπούτσια;

Μαύρα.


Τακούνια ή φλατ;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανάλογα με την ώρα αλλά αφού πρέπει να διαλέξουμε ένα

Τακούνια


Εκδρομή ή
Βραδινή έξοδος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πλέον ταινίες.



Δελτίο ειδήσεων ή keeping up with the Kardashians? :hehe:
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μανταρίνιααααα <3



Προτιμάς να έχεις σχέση με αλκοολικό/ή ή τζογαδόρο;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προτιμάς να έχεις σχέση με αλκοολικό/ή ή τζογαδόρο;


Το έκαψες βρε Αγάπη μου το παιχνίδι!
Ποιος μπορεί να απαντήσει σ΄αυτό; Είναι σαν να σε ρωτάνε αν θες να αυτοκτονήσεις με απαγχονισμό ή με δηλητηρίαση!:lol:


Ντους ή μπάνιο;
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Μανταρίνιααααα <3



Προτιμάς να έχεις σχέση με αλκοολικό/ή ή τζογαδόρο;

τζογαδόρο.

Το έκαψες βρε Αγάπη μου το παιχνίδι!
Ποιος μπορεί να απαντήσει σ΄αυτό; Είναι σαν να σε ρωτάνε αν θες να αυτοκτονήσεις με απαγχονισμό ή με δηλητηρίαση!:lol:


Ντους ή μπάνιο;

Το παιχνίδι έχει σαφείς οδηγίες. Ας περίμενες να απαντήσει κάποιος. Δεν αγνοούμε ερωτήσεις και κάνουμε τις δικές μας.

Όπως και να έχει, μπάνιο.


Τρέξιμο ή κολύμβηση (αποστάσεως και τα δύο)
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το έκαψες βρε Αγάπη μου το παιχνίδι!
Ποιος μπορεί να απαντήσει σ΄αυτό; Είναι σαν να σε ρωτάνε αν θες να αυτοκτονήσεις με απαγχονισμό ή με δηλητηρίαση!:lol:


Ο GoddamnRight μπόρεσε. Ενιγουει



Κολύμβηση


Θα προτιμούσες να είσαι πολύ διάσημος ή πολύ πλούσιος;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top