Survivor #3 - Οι δράκοι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλωσήρθατε στη φυλή σας, αγαπητοί και θαρραλέοι παίχτες του Survivor.

Στο θέμα αυτό και μέχρι την ένωση μπορείτε να σχολιάζετε και να συνεννοείστε μεταξύ σας (εφόσον δεν επιλέξετε κάποιο chat) κι εδώ θα πραγματοποιούνται τα συμβούλια σας και θα ανακοινώνονται τα αποτελέσματα των ψηφοφοριών. Στο θέμα αυτό έχουν δικαίωμα να γράφουν μόνο τα μέλη της φυλής του κι η Συντονιστική Επιτροπή.

Το προσωρινό σας όνομα είναι "Κόκκινη Φυλή".
Μέχρι αύριο Κυριακή 18/9 κι ώρα 19:00 θα πρέπει, με όποιο τρόπο θέλετε εσείς, να έχετε ορίσει τον πρώτο αρχηγό της Φυλής σας. Αμέσως μετά την ανακοίνωση του αρχηγού, αυτός θα πρέπει να μας ενημερώσει για το νέο όνομα της Φυλής, καθώς και για το έμβλημά της.

Η Συντονιστική Επιτροπή αποτελείται από τους dimijim & ultraviolence. Τα μηνύματα θα πρέπει να στέλνονται πάντα και στα δύο μέλη της ΣΕ. Λάθη από ελλειπή ενημέρωση της ΣΕ δε διορθώνονται.

Η επικοινωνία μεταξύ των παιχτών, τόσο αυτής της φυλής, όσο και με παίχτες της αντίπαλης φυλής, είναι ελεύθερη και δεν τίθεται κανένας περιορισμός.

Για σημαντικές ανακοινώσεις που αφορούν το παιχνίδι και τις αποστολές θα πρέπει να ελέγχετε το αντίστοιχο θέμα εδώ.
Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται εδώ.

Σας ευχόμαστε καλή διαμονή και καλό παιχνίδι!

Κόκκινη Φυλή
  1. bilire
  2. Claire Rentfield
  3. Cupid
  4. Eileen
  5. JKaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Χαίρετε παιδάκια, καλό παιχνίδι να έχουμε και να διασκεδάσουμε όσο περισσότερο μπορούμε.

Σχετικά με την ανάδειξη αρχηγού φυλής νομίζω ότι μια απλή δημοσκόπηση εδώ στο θέμα είτε ανώνυμη ή ονομαστική αρκεί. Ίσως ο υπεύθυνος ΣΕίτης μπορεί να μας βοηθήσει στο να το setάρει αν αποφασίσουμε σε αυτόν τον τρόπο.

Όσο για το έμβλημα μιας και είμαστε η κόκκινη ίσως κάτι σε φωτια ( ;;; ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι κι από μένα σε όλους μας.:D
Σχετικά με την ανάδειξη αρχηγού φυλής νομίζω ότι μια απλή δημοσκόπηση εδώ στο θέμα είτε ανώνυμη ή ονομαστική αρκεί. Ίσως ο υπεύθυνος ΣΕίτης μπορεί να μας βοηθήσει στο να το setάρει αν αποφασίσουμε σε αυτόν τον τρόπο.
Συμφωνώ με τον Ιορδάνη, αν και πιστεύω πως θα πρέπει να βρούμε κάποιον τρόπο να επικοινωνούμε όλοι μαζί.:hmm:


Όσο για το έμβλημα μιας και είμαστε η κόκκινη ίσως κάτι σε φωτια ( ;;; ) :P
΄Η κάτι σε διαολάκι, κόκκινο είναι κι αυτό.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

(μην μου το σβήσετε, είναι τόσο χαριτωμένο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Hey guys add me on Skype: |classified|
Μήπως και μπορέσουμε να συνεννοηθούμε από εκεί γτ δεν βλέπω εδώ να μας βγαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλησπερα ομαδα! ^^
Ιορδάνη, μήπως να επεξεργαστείς τη δημοσίευση να μη φαίνεται πια το skype σου; :redface:

Άννα :flowers:

Also, επειδή η προθεσμία λήγει σιγά-σιγα, καλο είναι να πέσουν και επί τάπητος ονόματα για αρχηγό! ;)
Εγω θα ήθελα να εξαιρεθώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλησπερα ομαδα! ^^
Ιορδάνη, μήπως να επεξεργαστείς τη δημοσίευση να μη φαίνεται πια το skype σου; :redface:

Άννα :flowers:

Also, επειδή η προθεσμία λήγει σιγά-σιγα, καλο είναι να πέσουν και επί τάπητος ονόματα για αρχηγό! ;)
Εγω θα ήθελα να εξαιρεθώ :)

Good point. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Προτείνω λοιπόν τον Ιορδάνη για αρχηγό μας. Τι λες Ιορδάνη; Οι υπόλοιποι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ συμφωνώ για Ιορδάνη! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα την Ζωή αλλά αν συμφωνουν και οι υπόλοιποι δεν έχω θέμα. Εξάλλου δημοκρατικά θα το πάμε, πάντα.

Για όνομα θα πρότεινα κάτι σε "Δράκοι" με έμβλημα τον γλυκούλη τον Mushu απο την Mulan!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Ωραίο Ιορδάνη, μ' αρέσει.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ θα πρότεινα την Ζωή αλλά αν συμφωνουν και οι υπόλοιποι δεν έχω θέμα. Εξάλλου δημοκρατικά θα το πάμε, πάντα.

Για όνομα θα πρότεινα κάτι σε "Δράκοι" με έμβλημα τον γλυκούλη τον Mushu απο την Mulan!

Άντε, να πάρουμε τα πάνω μας! :D Μου αρέσει το Δράκοι είναι μαχητικό και ο Mushu είναι τρέλαααα! :redface: Cupid και Ειρήνη; Τι λέτε;; ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Και εγώ συμφωνώ μαζί σας σε ότι προτείνατε μέχρι τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:tongue:

Καλό σας παιχνίδι παιδάκια!! :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αγαπητά μέλη της ΣΕ,

Η μεγάλη κόκκινη ομάδα, με εξέλεξε αρχηγό της.
Απο εδώ και πέρα στην ομάδα αυτή θα αναφέρεστε με το όνομα: "Οι Δράκοι"

Το έμβλημά μας θα είναι ο μέγας δράκος της παιδικής μας ηλικίας, ο σπουδαίος Mushu!

Το motto μας είναι: Καμήλα μωρό μου!? Θα μας πετάξεις κάπου;
Με το κάπου να είναι πάντα η νίκη! :devil:

Και το εμβατήριο άκουσμα που θα παίζει κατα την εισοδό μας στην αρένα των παιχνιδιών είναι:

Για την αγαπητή ΣΕ,
Οι δράκοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το όνομά σας άλλαξε και το έμβλημα προστέθηκε.
Τα σέβη μου στο νέο αρχηγό. :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:clapup: Εδώ θέλω να πω στον Cupid αν μας βλέπει να μας μιλήσει! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Αχ παιδιά συγγνώμη αλλά κάτι μου έτυχε και μέχρι την Τρίτη το βράδυ πολύ δύσκολο να συμμετέχω όσο θα έπρεπε:redface: δεν ξέρω τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις, ευχαριστώ πάντως για την κατανόηση
Θέλω κι εγώ για αρχηγό τον Jkaradakov
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Δρακάκια μου, μετά τη χαμένη αποστολή πρέπει να μπείτε για συμβούλιο και στη συνέχεια για ψηφοφορία κι αποχώρηση ενός μέλους από τη Φυλή σας.

Το συμβούλιο ορίστηκε για την Τρίτη 20 Σεπτεμβρίου, ώρες 16:00-18:00.
Η ψηφοφορία θα γίνει μετά το συμβούλιο, ώρες 19:00-00:00.

Υπενθυμίζω ότι στο συμβούλιο συζητάτε μεταξύ σας για την πορεία της Φυλής και θίγετε όσα θέματα πιστεύετε ότι χρειάζεται, προκειμένου να καταλήξετε στην ψήφο σας.
Η ψηφοφορία είναι μυστική. Αυτό σημαίνει ότι η ψήφος σας αποστέλλεται με προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ και στη λήξη της ψηφοφορίας ανακοινώνεται μόνο το τελικό αποτέλεσμα (ποιος αποχωρεί και με πόσες ψήφους σύνολο) κι όχι αναλυτικά ποιος ψήφισε ποιον. Η ψήφος είναι αρνητική, δηλαδή ψηφίζετε αυτόν που θέλετε να αποχωρήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top