Survivor #2 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μα αν στις 23:00 μπορεί, στις 23:00 θα μπει η δοκιμασία. Δε μπορούμε να κάνουμε κάτι καλύτερο. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Σήμερα τι ώρα τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Σήμερα 22:00.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
omg,21.30 δεν μπορείτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εγώ Τρίτη και Σάββατο μπορώ μετά τις 10 και (το Σάββατο ίσως και πιο αργά).

Μα δεν εξαρτάται από εμάς πλέον. Τι λέω τόση ώρα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-gatofilos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο e-gatofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Παιδιά θα υπάρξει και τρίτο παιχνίδιΓγιατί θέλω να συμετάσχω και μόλις τώρα έμαθα οτι υπάρχει κάτι τέτοιο.Αν υπάρχει πότε θα αρχίσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εξαρτάται από το αν θα αναλάβει κάποιος να το οργανώσει. Το παιχνίδι αυτό απαιτεί μεγάλη προετοιμασία και δε γίνεται συχνά. Στο μέλλον ίσως υπάρξει και τρίτο. Ωστόσο μπορείτε να παρακολουθείτε το chat and fun, ώστε να βλέπετε τις ανακοινώσεις για συμμετοχές σε νέα παιχνίδια που θα ξεκινήσουν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και πλέον φτάσαμε στο τέλος μας με νικήτρια την Phoebe.
Συγχαρητήρια Φοίμπς! :D


Και τώρα είναι η δικιά σας ώρα. Πείτε μας τις εντυπώσεις σας από το παιχνίδι, τι σας άρεσε και (κυρίως) τι δεν σας άρεσε για να γίνουμε καλύτεροι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Φοιβη, πραγματικα εισαι αξια νικητρια!! Δε μπορουσα με τιποτα να σκεφτω κατι καλυτερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Φοιβη, πραγματικα εισαι αξια νικητρια!! Δε μπορουσα με τιποτα να σκεφτω κατι καλυτερο...
freak, μπράβο και σε σένα πάντως που για δεύτερη σερί φορά έφτασες στον τελικό.

Μετάνοιωσες καθόλου που ψήφισες έξω την Myrtle αντί για την Phoebe;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Συγχαρητηρια Φοιμπς!!!

Επισης μπραβο και στον foreverfreak που εφτασε στο τελικο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Phoebe, συγχαρητήρια!!! Το δώρο σου από τη ΣΕ. :redface: Την είχαμε καιρό στο κελάρι μας, ώρα να την ανοίξουμε. Στην υγεια μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
freak, μπράβο και σε σένα πάντως που για δεύτερη σερί φορά έφτασες στον τελικό.

Μετάνοιωσες καθόλου που ψήφισες έξω την Myrtle αντί για την Phoebe;
Οχι, καθολου:)!! Η Phoebe εκανε ενα εξαιρετικο παιχνιδι, ανεβαζοντας τον πηχυ απο την αρχη-αρχη, με αποτελεσμα να σπαταλησω ωρες σπαζοκεφαλιας και να πιεσω το μυαλο μου να βρει την καλυτερη λυση... Με λιγα λογια, το καταχαρηκα!! Βεβαια δεν ειχα ανατροπες, αλλα δεν πειραζει...

Γι αυτο που μετανιωσα ειναι πως αργησα πολυ να παρατηρησω οτι ανεβηκε χαρτης!! Κοιτουσα μονο τις αποστασεις και τις λυσεις (τις δικες μου και της Phoebe), με αποτελεσμα να αργησω πολυ να δω το δευτερο post... Οπως και να 'χει ομως, ο τελικος ηταν μοναδικος!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Φοιβη μπραβοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!:clapup:
:redface: Οι σκιες ειμασταν καλη ομαδα τελικα,αλλα ειχαμε και καλους αντιπαλους ομως!!:whistle:

Phoebe, συγχαρητήρια!!! Το δώρο σου από τη ΣΕ. :redface: Την είχαμε καιρό στο κελάρι μας, ώρα να την ανοίξουμε. Στην υγεια μας!
υγ Αννα ποτηρια ξεχασες :P
υγ Δεν πιστευω λογω πρωταπριλιας να ειναι αστειο οτι κερδισε η Φοιβη :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Και πλέον φτάσαμε στο τέλος μας με νικήτρια την Phoebe.
Συγχαρητήρια Φοίμπς! :D


Και τώρα είναι η δικιά σας ώρα. Πείτε μας τις εντυπώσεις σας από το παιχνίδι, τι σας άρεσε και (κυρίως) τι δεν σας άρεσε για να γίνουμε καλύτεροι. :)

Μπράβο και στους δύο φιναλίστ, ιδιαίτερα μπράβο στη νικήτρια Φοιμπς!:clapup:

Πολύ ωραίο το παιχνίδι παιδιά, να επαναληφθεί!:D
Κρατάω τις αποστολές που ήταν η ουσία. Πιο πολύ μου άρεσαν:
Find the Place
Photograph (θυμάμαι εκείνη τη μέρα είχα άγριο ξύπνημα, ήρθε και η αποστολή να με ξεκάνει:P)
Λούνα Παρκ (εδώ ηταν που κέρδισα, γίνεται να μη μου άρεζε?:P)
Flash Game (τρελό άγχος μέχρι να ανεβάσω τη φωτογραφία, αλλά όλα καλά στο τέλος:strong:)
Find the Movie (εδώ το διασκεδάσαμε όλοι κι ας τα έβρισκε όλα η Φοιμπς:ermm:)
Γριφοmania
Quiz marathon

----------------
Δεν μου άρεσε και τόσο το ψάξιμο των idols. Πρέπει κατά τη γνώμη μου να γίνει πιο εύκολη η αναζήτησή τους ή τέλος πάντων να βρεθεί άλλος τρόπος να τα ψάχνουμε. 'Η μπορεί να γίνει το άλλο: όποιος κερδίζει δύο αποστολές να παίρνει ένα idol ως ανταμοιβή!:)

Παράπονα δεν έχω. Ήσαστε τέλειοι guys, η καλύτερη ΣΕ του κόσμου.:thumbsup:

Να επισπεύσουμε το ξεκίνημα του παλέρμο τώρα που είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα???...καλά μην εξάπτεστε, καλό μήνα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Κέρδισα;! :O Αν πω οτι δεν το περίμενα θα καταντήσει βαρετό; :worry::P

Ευχαριστώ πολύυυυυ για τα συγχαρητήρια!!!! :D:D:D

Να δώσω και εγώ συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έπαιξαν, στην ΣουΕ που πραγματικά έστησε ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι και τις δοκιμασίες που έκανε! :D
Και επειδή είμαι ψωνάρα έχω ετοιμάσει και λόγο! :lol:
Ευχαριστώ τον foreverfreak που μου έδωσε την ευκαιρία να συμμετάσχω στον τελικό, την MissKit που μου είπε να παίξω, αν και είχα τους ενδιασμούς μου για τις ώρες που θα μπορούσα, την μαμά μου και την αδερφή μου που είχαν βαρεθεί να με βλέπουν στον υπολογιστή και τους φίλους μου που ακύρωσα εξόδους για να κάτσω σπίτι και να παίξω (ευτυχώς είχα καλές δικαιολογίες και δεν το κατάλαβαν :redface::P)! :P


Μόνο μια απορία έχω! Γιατί στην αρχή έφυγαν 2 άτομα; Εφόσον θα είμασταν λιγότεροι από τον πρώτο κιόλας γύρο γιατί δεν κλείσατε το θέμα πιο νωρίς; Ήταν άδικο για τα 2 αυτά παιδιά που έμειναν απ' έξω από την αρχή και αν θυμάμαι καλά τα συγκεκριμένα άτομα δεν είναι τόσο ενεργά τουλάχιστον στο chat n' fun, οπότε λογικά θα έμεναν στις τελευταίες προτιμήσεις των αρχηγων, ενώ από την άλλη, άλλα παιδιά που διαλέχτηκαν από τους αρχηγούς δεν ήταν τόσο ενεργά, εώς καθόλου, με αποτέλεσμα να ζημιωθούν κατά κάποιο τρόπο οι ομάδες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μας συγκινείτε, παρόλο που μας κράξατε ουκ ολίγες φορές στη διάρκεια του παιχνιδιού και δε σας κρύβω πως μία φορά με βγάλατε εκτός ορίων :redface: (δε θυμάμαι ποια ήταν :P). Κατά τα άλλα στην αρχή το παιχνίδι ήταν κουραστικό, η πρώτη δοκιμασία σκέτη απογοήτευση κρίνοντας από τις αντιδράσεις που είχαμε και μια ολόκληρη ομάδα να μην ψηφίζει και να λέει βγάλτε εμένα. Στη συνέχεια είχαμε πρόβλημα στις ώρες και στις συμμετοχές στις αποστολές. Οι τελευταίες αποστολές μας αποζημίωσαν όμως, συμμετοχή, γέλιο και καλή διάθεση. :happy: Ήταν ένα πολύ ευχάριστο event. Πέσαμε μέσα στις προβλέψεις μας, αν και η νικήτρια ήταν outsider!!! Πολύ χάρηκα που κέρδισες Phoebe. :happy: Φρικ, ευχαριστώ πολύ για το γέλιο που μου προκάλεσες, όταν προσπαθούσαμε να σε βρούμε για μισή ώρα, ενώ εσύ προσπαθούσες να λύσεις το παρανοϊκό πρόβλημα που έδωσε ο Ζωρζ. :P

Σχετικά με την πρώτη δοκιμασία τώρα, δύο άτομα παραπάνω σε εσάς δε θα έκαναν τη διαφορά, σε εμάς όμως, νι. Έπρεπε να βρούμε 2 ακόμη δοκιμασίες, 2 ακόμη ημέρες και να συντονίσουμε 18 άτομα. :eek: Από την πρώτη στιγμή λέγαμε στους αρχηγούς να διαλέξουν άτομα που θα είναι ενεργά, δεν το έκαναν και είναι γεγονός πως τα άτομα που δεν κατάφεραν να παίξουν τελικά, είχαν πολύ περισσότερες ώρες ελεύθερες από άλλους που μπήκαν. Δε γινόταν αλλιώς δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μας συγκινείτε, παρόλο που μας κράξατε ουκ ολίγες φορές στη διάρκεια του παιχνιδιού και δε σας κρύβω πως μία φορά με βγάλατε εκτός ορίων :redface: (δε θυμάμαι ποια ήταν :P). Κατά τα άλλα στην αρχή το παιχνίδι ήταν κουραστικό, η πρώτη δοκιμασία σκέτη απογοήτευση κρίνοντας από τις αντιδράσεις που είχαμε και μια ολόκληρη ομάδα να μην ψηφίζει και να λέει βγάλτε εμένα. Στη συνέχεια είχαμε πρόβλημα στις ώρες και στις συμμετοχές στις αποστολές.

:hehe::lol:
Βρε κουτό...δεν το καταλάβατε ακόμα? Σας δοκιμάζαμε να δούμε πόσο καλή ΣΕ είστε! :angel:


(02/04/11):popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:hehe::lol:
Βρε κουτό...δεν το καταλάβατε ακόμα? Σας δοκιμάζαμε να δούμε πόσο καλή ΣΕ είστε! :angel:


(02/04/11):popcorn:

Μη μιλάτε κύριε χημικέ μηχανικέ. Θα σας κάνω μια διάλεξη η ταπεινή παιδαγωγός να σας μάθω τις διαφορές των μετάλλων από τα μεταλλοειδή. :pfff:

Πλάκα σου κάνω εε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Μη μιλάτε κύριε χημικέ μηχανικέ. Θα σας κάνω μια διάλεξη η ταπεινή παιδαγωγός να σας μάθω τις διαφορές των μετάλλων από τα μεταλλοειδή. :pfff:

Πλάκα σου κάνω εε. :redface:

:redface::redface:
---------
Κι εγώ κυρία κιτ θα σας κάνω μια διάλεξη για την αντιμετώπιση ασθενειών.:pfff:
Θα βοηθηθούμε κι οι δύο for sure.:1eye::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top