Survivor #1 - ΕΝΩΣΗ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
κατ'αρχην συγχαρητηρια στον wild_boy, στην Ιsiliel και στον foreverfreak για τη συμμετοχη τους στο αγωνισμα:clapup::clapup:
γι'αυτο το λογο θα ανταμειφθουν με ενα λαχταριστο σουβλακι απο την πατριδα (ξερω οτι σας εχει ληψει στο ξερονησι που βρισκεστε.... :P:P:P )



οι υπολοιποι παιχτες που δεν συμμετειχαν (λογικα θα ειχαν καποιο λογο) ΔΕΝ κερδιζουν τιποτα.... :whistle::whistle:

ιδιαιτερα συγχαρητηρια στον wild_boy για τη νικη και την ασυλια του.... :clapup::clapup::clapup:
το επαθλο σου ειναι ενα super deluxe massage για να χαλαρωσεις και να παρεις δυναμεις για την επομενη δοκιμασια... :P:P



σειρα παιρνει λοιπον η ψηφοφορια..... :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Πρωτον, το ονομα μου δεν εχει κατω παυλα μαμω:P...
Δευτερον εφτασα μεχρι της 17000 και κατι, αλλα δεν ποσταρα το σκορ μου, καθως ο wild_boy ειχε ξεφυγει πολυ!!
Tριτον, θερμα συγχαρητηρια για τη νικη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
γι'αυτο το λογο θα ανταμειφθουν με ενα λαχταριστο σουβλακι απο την πατριδα (ξερω οτι σας εχει ληψει στο ξερονησι που βρισκεστε.... :P:P:P )

Αυτό είναι γύρος:P Τέλος πάντων

Εγώ δεν παίρνω γύρο;:'(

ΟΚ, ΟΚ δε θα ξαναμιλήσω :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
με λιγα λογια καλο μου ολα "σουβλακια" λεγονται....
δεν θα μπουμε στο τρυπακι να τα ξεχωρησουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Άμα το σάντουιτς δεν είναι από τη Σαλονίκη, δεν το θέλω. :pfff: Χάρισμα σας. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Άμα το σάντουιτς δεν είναι από τη Σαλονίκη, δεν το θέλω. :pfff: Χάρισμα σας. :pfff:

σωστά.ούτε γω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δεν ξέρω τι έκανε ο jj!αν δεν έκλεψε το να πατάς την μπάρα μάλλον του έδωσε τους παραπάνω πόντους για να με περάσει..εγώ δεν έπαιζα με την μπάρα!οπότε αν κι αυτός έπαιζε με το ποντίκι δε θα με περνούσε...

πάντως το θεωρώ μεγάλη αδικία που φεύγει!!ψηφίζω....janewin
δε θέλω να φύγει κάποιος δυνατός για να υπάρχουν καλοί ανταγωνισμοί στη συνέχεια..

ευχαριστώ για τα συγχαρητήρια και τα καλά σας λόγια..

αυτά από μένα!!!

Υ.Γ:Ευχαριστώ για τον ΓΥΡΟ,αλλά μόνο και μόνο που τον είπατε σουβλάκι,δεν τον θέλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ωραια, επειδη σαν πρωην γκαζακι, πρεπει να στηριξω την επιθυμια του συμπαικτη μου, janewin και απο μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ας ψηφίσω λοιπόν κι εγώ janewin, μια και δεν έπαιξε χθες και είναι άδικο να πάρει ασυλία εκ της απουσίας της. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
λοιπον.... και μεις πιτα γυρο το λεμε απλα μπερδευτηκα οταν το εγραψα....
οκ??
κοιτα που επεναστατησαν ολοι τους....................
το μασαζ τουλαχιστον το θες???????????

ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Isiliel ---> JaneWIn
Wild_Boy ---> JaneWin
foreverfreak ---> JaneWin
element sakte --->
zOitCa --->
JaneWin--->


θα φυγει αραγε η JaneWin ή θα εχουμε ισοψηφια 3-3 ??
εν αναμονη λοιπον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
και βέβαια το θέλω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
γιατι δεν ψηφιζουνε οι αλλοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ψήφισε κι εσύ ρε element!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
οχου μωρε με φαγατε ψηφιζω jane win σορρυ τζανε αλλα ετσι και αλλιως εχεις πολλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ

Isiliel ---> JaneWIn
Wild_Boy ---> JaneWin
foreverfreak ---> JaneWin
element sakte --->
JaneWin
zOitCa --->
JaneWin--->

JaneWin ο λαος μιλησε..
αποχωρεις βαση πλειοψηφιας....
πες τα τελευταια σου λογια και ανακοινωσε τον επομενο αρχηγο
τωρα.....
μαζεψε τα μπογαλακια σου και σε αλλη παραλια.... :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
για την επομενη δοκιμασια θα μας ενημερωσει προσεχως ο φοκος...
υπομονη λοιπον....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
έγινα για λίγο αρχηγός και δε θα μείνω????έλεος...janewin,να μείνω αρχηγός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Sorry ρε 'σεις, αλλά επειδή δεν έχω δει το real survivor... Τι ρόλο παίζει ο αρχηγός, όταν κάθε παίκτης παίζει για τον εαυτό του; Πάντως από μένα Wild_Boy έχεις το OK να παραμείνεις αρχηγός. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
λοιπον...
Wild_Boy παιδι μου... δεν εγινες αρχηγος... απλα ασυλια πηρες.. δηλαδη δεν μπορουσαν να σε ψηφισουν
οσο για τον αρχηγο, χρειαζεται σε περιπτωση ιδοψηφιας καθως τοτε η ψηφος του θα μετραει για διπλη
στην ψηφοφορια που μολις εληξε, χειαζομασταν πλειοψηφεια, καθως δεν ειχε οριστει ακομα αρχηγος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Ο αρχηγός σε περίπτωση ισοβαθμίας αποφασίζει ποιος θα φύγει δεν κανει τπτ άλλο στον πρώτο γύρο της ένωσης ο νικητής της δοκιμασίας ήταν και ο αρχηγός στους επόμενους όχι
(το έχω γράψει στο πρώτο ποστ)

. Η Janewin πρέπει να αποφασίσει τον καινούριο αρχηγό μέχρι να αποφασίσει αρχηγός είναι ο wild boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top