Survivor #1 - Αποστολές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
:cry_x::cry_x:Φόκο, να πω τα τελευταία μου λόγια;:cry_x::cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
φοκο τι λες ρε δεν θα γινει συμβουλιο στο κανονικο οταν αποχωρουσε ενας δεν εφευγε αλλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
εδω ομως δεν ειναι το κανονικο....
λολ
αντε τζει....
πες το υστατο χαιρε σου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ρε ναι αλλα δεν ειναι δικαιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πάω στο φόρουμ της ένωσης:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
O jj! γιατι αποχωρησε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
επειδη εκλεψε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ενταξει, το καταλαβα αυτο, αλλα και παλι δεν επρεπε να φυγει ετσι... Απλα ας μην κερδιζε την ασυλια!! Τεσπα, ο,τι εγινε εγινε τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
2η αποστολή Ένωσης

Λοιπόν θα δώσω στον καθένα σας από ένα κουτί και ένα χρηματικό ποσό. Στον καθένα δίνω από 5000 ευρώ (εικονικά) και από ένα κουτί που μέσα έχει και αυτό ένα χρηματικό ποσό.

Το κουτί θα μπορείτε να το δώσετε δίνοντας ή παίρνοντας λεφτά (από τα 5000 euro) ή τσάμπα . Μπορείτε να ανταλλάξετε ένα ή περισσότερα κουτιά μεταξύ τους επίσης με τον ίδιο τρόπο μπορείτε να πάρετε και κουτιά. Η δοκιμασία μπορεί να τελειώσει έχοντας μόνο λεφτά ή μόνο κουτια (1 ή περισσότερα).:D
Η αποστολή θα τελειώσει αύριο στις 11.00πμ :D


Τα κουτιά που θα έχετε είναι
(2000,1500,500,0,-500 ευρώ).

Ενδέχεται να βάλω στην συνέχεια του παιχνιδιού κρυφά κουτιά έκπληξη τα οποία θα μπορεί ο καθένας να αγοράσει με λεφτά ή με κουτιά. (σε αυτές τις προσφορές θα βάζω την λέξη προσφορά από την παραγωγή πριν το ποστ)

Επίσης μπορεί (μπορεί και σε κανέναν) να στέλνω Pm με κάποιες πληροφορίες σχετικά με τα κουτιά τους (τα pm θα τα παίρνει και η gorgonokoritso)

isiliel ___________________κουτί 1 +5000 ευρώ
element skate_____________ κουτί 2 +5000ευρώ

κουτί 3
wild boy___________________ κουτί 4 + 5000 ευρώ
κουτι 5

foreverfreak___________________ +5000 ευρώ

zoitca_________________________ +5000 ευρώ

(όποτε μπουν οι 2 παραπάνω παίχτες θα μπορούν να διαλέξουν ένα από τα κουτιά που έμειναν)



κάντε το σωστό deal.


Όποιος παίχτης θέλει να πουλήσει το κουτί μου μπορεί να κάνει προσφορά σε ποστ (π.χ. ένα κουτί με αντάλλαγμα χρήματα ή άλλο κουτί ή συνδιασμος αυτών) αν ένας στην συνέχεια το δεχτεί θα γίνει το deal.

Στα ποστ των προσφορών να γράφετε αρχικά την λέξη προσφορά.

Θα σας στείλω pm που θα περιέχουν πληροφορίες για το περιεχόμενο του κουτιού σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Προσφορά

...Το δικό μου κουτί δεν το πουλάω. :hmm: Κάτι μου λέει πως είναι γούρικο το 1.
Εκτός κι αν μου κάνετε μια πολύ καλή προσφορά... :D

Αγοράζω επίσης το κουτί του element skate προς 2000 ευρώ, εάν φυσικά αυτός δέχεται να μου το πουλήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Προσφορά
Δίνω 1500 ευρώ για να αγοράσω το κουτί της zoitcas!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
η zoitca δεν διάλεξε ακόμα κουτί ... σε περίπτωση που μπει και διαλέξει μπορεί να γίνει το deal κανονικά. (αν θέλει φυσικά και αυτή)

Μπορείτε να κάνετε και γενικές προσφορές που στοχεύυν σε όλους.

π.χ. χαρίζω το κουτί μου σε όποιον θέλει, δίνω το κουτί μου και επιπλέον 1000 ευρώ σε όποιον θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βαρεμάρα... χωρίς να υπάρχει συμμετοχή, με τα κουτιά μας θα μείνουμε και με τα πεντοχίλιαρά μας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
:yawn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εμένα λίγο με νοιάζει αφού έχω το πιο κερδοφόρο κουτί! :crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Τελικά το παιχνίδι στρατηγικής και τύχης.... είναι μόνο τύχης. :(
και έδιωξα και τον jj που ήταν ενεργός (πόσο λάθος έκανα :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
μην μετανιωνεις φοκο για αυτο που εκανες....
δυστυχως ξερουμε οτι επρεπε να γινει...
το πολυ πολυ το παιχνιδι να παρει παραταση ωστε να εχουμε λιγο "τζογο" και ενδιαφερον.....:whistle:

υ.γ. μα που στο καλο εχουν εξαφανιστει ολοι τους??????? :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αντί για παράταση, εγώ λέω να μου δώσετε όλα τα κουτιά και το παραδάκι, να πάω να τα φάω στις Mπαχάμες και να με χρίσετε νικήτρια, όπως μου αξίζει! :pfff: :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
τι λες καλη μου....
αν ειναι να τα περει καποιος, θα ειμαστε εγω και ο φοκος......
μας περιμενει επιτελους το Μοντε Καρλο.....:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top