Survivor #1 - Αποστολές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Προτείνω να αλλάξει η δοκιμασία..Όλοι ξέρουμε πως έγινε άδικη..Μέχρι το 24,μάλλον ήταν κανονικά..Μετά....Αλλά σιγά μην αλλάξει...Ο fockos ξέρει ότι νίκησαν τα χακούνια με bug,αλλά σιγά που θα κάνει κάτι!Τώρα μην πείτε πως αν αλλάξει η δοκιμασία θα είναι άδικο για τους χακούνες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ρε παιδιά δουλευόμαστε;;; Όσο κερδίζατε ήταν καλή η δοκιμασία και δεν θέλατε να αλλάξει.
Τώρα το θυμηθήκατε ότι είναι άδικη; Σαν να μην μας τα λέτε καλά...

Ακόμη πιο άδικο δε, είναι να κατηγορείτε το φόκο γι' αυτό, ο οποίο από την πρώτη στιγμή που ανακάλυψε το bug ήρθε και το είπε.

Ντροπή σας γκαζάκια, δεν ξέρετε να χάνετε. :ropalo: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
24.JPG τα γκαζακια παλι θα νικησουν και αυτο με το bug ηταν αδικια αλλα δε πειραζει γιατι το bug δε κανει αρνητικο χρονο γι αυτο τα γκαζακια νικησαν με χρονο - 4 (σκισαμε παλι):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
focke.....αλλαγή δοκιμασίας...την έχουμε ξεφτιλίσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Προτείνω να αλλάξει η δοκιμασία..Όλοι ξέρουμε πως έγινε άδικη..Μέχρι το 24,μάλλον ήταν κανονικά..Μετά....Αλλά σιγά μην αλλάξει...Ο fockos ξέρει ότι νίκησαν τα χακούνια με bug,αλλά σιγά που θα κάνει κάτι!Τώρα μην πείτε πως αν αλλάξει η δοκιμασία θα είναι άδικο για τους χακούνες!

:hmm:
Επειδή δυστηχώς, ανακάλυψα ένα bug στο flash game και πιθανο μερικοί να το έχετε ανακαλύψει επίσης (για την ακρίβεια κατάφερα και έκανα 1sec χρόνο). Υπάρχουν 2 επιλογές.

ή αλλάζουμε flash game με την σύμφωνη γνώμη των 2 αρχηγών και παίρνει παράταση η αποστολή μέχρι το Σαββατο Ή το αφήνουμε έτσι (με κίνδυνο να ανακαλύψει κάποιος το bug και να νικήσει).
.

Αυτό με τους παίχτες που είπα ήταν άκυρο :( το παραδέχομαι.... Η επόμενη μου αποστολή πρέπει να έχει συνεργασία (λιγότεροι παίχτες = ευκολότερη νίκη=νίκη hakunakia)

Στο flash game με το bug μπορεί όποιος το βρει να κάνει ότι χρόνο θέλει. Θα αποκαλύψω στο τέλος πως γίνεται "δεν πρόκειται να αποκαλύψω τίποτα σε κανένα"..... Έχω καταφέρει να κάνω μέρχι 39 sec και υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης άρα οι χρόνοι σας είναι εφικτοί...

Wild boy σε πιστεύω ότι έκανες το χρόνο χωρίς κλεψιές :) Απλώς από τη στιγμή που εντόπισα το bug σας ενημερώσα για να μην γίνουν παρεξηγήσεις αργότερα... Δεν επέβαλα αλλαγή του παιχνιδιού γιατί κατανοώ ότι έχετε κουραστεί να παίζετε αυτό το εκνευριστικό παιχνίδι....

Η απόφαση είναι δική σας γκαζάκια.... Να ξέρετε ότι ρισκάρετε αν κάποιος hakuna βρει το κόλπο και ποστάρει χρόνο 1 sec (εγώ υπόσχομαι ότι δεν θα πω τίποτα) την αποστολή θα την χάσετε..... H επιλογή είναι δική σας


Αν δεν αποφασιστεί αλλαγή μέχρι της 18:00 το flash game παραμένει
Η αποστολή παίρνει παράταση μέχρι αύριο της 12:00 το μεσημέρι γιατί πιθανόν μερικοί να σταμάτησαν να παίζουν περιμένοντας αλλαγή αποστολής.


Νομίζω ότι αυτό που συνέβηκε το είχα αναφέρει ως πιθανό ενδεχόμενο.... Την δοκιμασία αν δεν υπήρχε το bug θα την είχες κέρδισει εσύ wild boy αλλά ως φυλή αποφασίσατε να ρισκάρετε. Μόνο εσύ από την φυλή σου δεν είχε πρόβλημα να αλλάξει η δοκιμασία οι υπόλοιποι αρνήθηκαν..... Όπως φένεται από την αρχή ήθελα να αλλάξει η δοκιμασία.

Αν ήθελα να ευνοήσω τους χακούνες μπορούσα να τους πω λύση και στους προηγούμενους γρίφους που όπως αποδεόίχθηκε δεν το έκανα. Στην περίπτωση που έκανα κάτι τέτοιο το μόνο σίγουρο είναι ότι οι χακούνες θα αντιδρούσαν και θα με κατηγορούσαν (κανένας δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα παιχνίδι που γίνονται νοθείες)... Στο συγκεκριμένο παιχνίδι εντόπισα το πρόβλημα και πρότεινα λύση δυστηχώς δεν την δεχθήκατε.

edit: O element skate έκανε το μικρότερο χρόνο όχι ο wild boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
επ εγω εκανα τον χαμηλοτερο χρονο 24 δευτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
α και εγω δεν εχω προβλημα αμα θελεται να παιξουμε ετσι το κανεται ευκολοτερο για μενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
4.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
το δικο σου ειναι ακυρο γιατι ειναι φτιαγμενο με την ζωγραφικη και φαινεται οτι δεν ειναι του παιχνιδιου το δικο μου ειναι ολα τα ψηφια αυθεντικα απο το παιχνιδι γι αυτο ειναι και εγκυρο και γι αυτο ζητω γκαζακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Επαναλαμβάνω πρότεινα αλλαγή και παραθέτω την απόφαση του αρχηγού σας...
Με την αλλαγη του παιχνιδιου δεν συμφωνω... Αν τελικα η Βικυ βρηκε το Bug, μαγκια της τοτε!! Θα προσπαθησουμε για το καλυτερο... Αυτο με τους παιχτες και τη δοκιμασια δεν το δεχομαι!!
Σεβαστειτε την απόφαση του. Όπως δεν επέβαλα με το ζόρι αλλαγή του παιχνιδιού και σας άφησα να αποφασίσετε σας αφήνω και πάλι να αποφασίσετε και πάλι εσείς.... Αν συμφωνούν οι αρχηγοί για επανάληψη της δοκιμασίας δεν έχω κανενα πρόβλημα να την επαναλλάβω

Προσωπικά νομίζω ότι η νίκη (δεν ξέρω αν είναι δίκαιη είναι σίγουρα όμως έγκυρη) ανήκει στους hakunes

Aν δεν μπορεί να παρθεί μια απόφαση καλύτερα να σταματήσουμε εδώ το παιχνίδι.... Δεν χρειάζεται να ανεβαίνουν οι τόνοι για ασήμαντους λόγους....

Θυμίζω ότι εχθές δεν δέχθηκα την αντικατάσταση της Janewin από τη lovesome γιατί ανέφερα αρχικά ότι δεν ισχύουν οι αλλάγες ψήφων.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
γιατι ο χρονος - 4 δεν ειναι νομιμος κανε μεγενθυση οτι θες και θα δεις οτι ειναι απο το παιχνιδι δηλαδη εσεις μπορειται να βαζεται μπαγκ εμεις οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Προτείνω 4 λύσεις, αν έχετε εναλλακτικές ανακοινώστε τες

1. Νικάνε οι hakunes και συνεχίζει το παιχνίδι ως έχει....
2. Δεν αποχωρεί κανένας και οι hakunes ως αντάλλαγμα φέρνουν την lovesome στη θέση της Janewin (πρακτικά κερδίζουν ένα παίχτη)
3. Επανάληψη της δοκιμασίας
4. Σταματάμε το παιχνίδι και επιστρέφουμε στην πατρίδα

Σκεφτείτε/συζητήστε στις φυλές σας και αύριο ανακοινώνετε εδώ την απόφαση σας....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
τα 2 πρωτα ειναι σιγουρα εκτος κατα την γνωμη μου γιατι ενω χασατε θελεται να σας κανουμε και χαρη και ακομα γιατι πια δεν το παραδεχεσται οτι χασατε και να πω κατι οταν γραφτηκα νομιζα οτι θα περνουσαμε καλα και οχι οτι θα κανατε σαν 5 χρονα παιδακια που δεν συννεονοουνται (5 λυση παραδεχεσται την δικαιη νικη μας και ησυχαζουμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Το δίκαιο είναι επανάληψη της δοκιμασίας....Δε πιστεύω να υπάρχει κάποιος που βαθιά μέσα του δε το πιστεύει αυτό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
οκ αμα ειναι παμε τωρα επαναληψη και ακομα οχι με περιθωριο 24 ωρες 10 λεπτα ο καλυτερος κερδιζει
οκ ωραια λυση αλλα παντως τι να πω εγω ειμαι 15 χρονων ακομα εσεις που ειστε 20 και κατι τι προτυπο θα δωσεται στα νεοτερα παιδια οτι η νικη δεν ειναι το παν οπως δειξατε οτι ολα λυνονται με την συζητηση ξερω ειναι μονο ενα παιχνιδι αλλα καταληξαμε παλι να μαλωνουμε γιατι δεν συνενοουμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Φόκε απέδειξες περίτρανα πως τα Χακούνια μόνο με τέτοιους τρόπους ξέρουν να νικάνε!!!

Να την χαίρεστε βρε την νίκη σας!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
ε να ξερεται συμπαικτες αμα τους δωσεται την νικη εγω θα παραιτηθω δε καταλαβα θα μας πατανε και θα τους λεμε και ευχαριστω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ό,τι θέλει η αρχηγός μας. Εμένα το ίδιο μου κάνει...και στην επόμενη πάλι εμείς θα είμαστε οι νικητές. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
Φόκε απέδειξες περίτρανα πως τα Χακούνια μόνο με τέτοιους τρόπους ξέρουν να νικάνε!!!

Να την χαίρεστε βρε την νίκη σας!:whistle:

Εγώ δεν συμφωνώ να αλλάξει η δοκιμασία..
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

νομίζω η καλύτερη λύση σπό αυτά που πρότεινα είναι η 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Λοιπον, αν οντως ο χρονος του element ειναι εγκυρος (δηλαδη το -4 εγινε με νομιμες διαδικασιες), τοτε ειμαστε νικητες!!
Ομως, επειδη το γαμησαμε το παιχνιδακι και θελουμε να περασουμε ολοι καλα και να μη σφαχτουμε, εγω θα προτεινα αλλαγη της δοκιμασιας, για να ειμαστε ολοι χαρουμενοι... Περιμενω να ακουσω και αλλες αποψεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top