Survivor #1 - Αποστολές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Με την αλλαγη του παιχνιδιου δεν συμφωνω... Αν τελικα η Βικυ βρηκε το Bug, μαγκια της τοτε!! Θα προσπαθησουμε για το καλυτερο... Αυτο με τους παιχτες και τη δοκιμασια δεν το δεχομαι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
σχετικα με το bug δεν ξερω τι ειναι και δεν με νοιαζει να πω την αληθεια μου φαινεται οτι εχθες το βραδυ που το επαιξα για πρωτη φορα ο χρονος ειχε σταματησει στο 10' και εγω ειχα τελειωσει τον πρωτο γυρο ..δεν ξερω αν εχει σχεση ή ειναι εντελως ακυρο...το θεμα ειναι οτι προτιμησα να το αφησω και να παιξω τιμια με τον πραγματικο χρονο......:hmm::/:

ΥΓ κατι ειπωθηκε για την lovesome δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα θα ηταν πιο δικαιο να παιζουν οι παικτες που ειναι μεσα γιατι και εγω αμα θελω φωναζω τον αδερφο μου που ειναι expert σε αυτα και ουτε γατα ουτε ζημια ....δεν το κανω ομως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
σ

ΥΓ κατι ειπωθηκε για την lovesome δεν ξερω αν ειναι αληθεια αλλα θα ηταν πιο δικαιο να παιζουν οι παικτες που ειναι μεσα γιατι και εγω αμα θελω φωναζω τον αδερφο μου που ειναι expert σε αυτα και ουτε γατα ουτε ζημια ....δεν το κανω ομως :)

δικο μου ειναι το 20. της λαβσαμ ηταν 23 και δε μας βολευε.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φοκοοοοοοοοοοοοοοοοο... Παρε:

πρεπει να φυγω ομως γαμωτο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
νταξει δεν παιζεται....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
:(:(:( Το βρήκε το bug πάντως τα γκαζάκια είναι καλά κατά βάθoς (πολύ βάθoς) μπορούσαν να κάνουνε χρόνο 0 sec και δεν το κάνανε :(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Με την αλλαγη του παιχνιδιου δεν συμφωνω... Αν τελικα η Βικυ βρηκε το Bug, μαγκια της τοτε!!

01''.jpg

μαγκια μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Βρήκα κι εγώ ένα bug... στο δικό μας παιχνίδι... :whistle:

Χρειαζόμαστε άλλου είδους γρίφους παιδιά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • capture00012275.jpg
    capture00012275.jpg
    42.7 KB · Εμφανίσεις: 71

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
νικησαμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπραβο ιζι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
:clapup:
Η αποστολή τελείωσεεεε!!!!!
Κερδίσαμεεε!
Εχτος αν πρέπει να κάνουμε και αρνητικούς
που και γι'αυτούς θα βρούμε τρόπο εμεις!
Ισλιιι μπραβοοοοο!!!!!;):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
H αποστολή τέλειωσε....:) Τα hakuniaaaaaaaaaaaaaaνικήσανεεεεεεεεεεεεε....


:) Γκαζάκια ετοιμαστείτε για το πρώτο συμβούλιου του νησιού
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
επιτελους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Φοοοοοοκοοοοο?
χαμογέλαα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Συγχαρητηρια, αν δεν επρεπε να φυγω για λιγο, θα σας εκανα εγω κατευθειαν το 0!! Αλλα τεσπα... Να χαρειτε κι εσεις λιγο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Συγχαρητήρια, isiliel:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

@γκαζάκια: Σας δόθηκε η ευκαιρία, να αλλάξετε την αποστολή αλλά δε θέλατε, καλά να πάθετε:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
λοιπον...
δεν αμφισβητω τη νικη σας...
αλλα τι σοι παιχνιδι ειναι αυτο που τερματιζεις χωρις στην ουσια να εχεις ξεκινησεις?
και για να μην πειτε οτι το λεω τωρα, αν δειτε τα ποστ, οταν ειπε ο φοκος για αλλαγη παιχνιδιου, εγω ειπα οτι δεν εχω προβλημα, απο τη στιγμη που το παιχνιδι ηταν "ελλατωμματικο"
και χωρις να ειμαι καχυποπτη, που ξερω εγω οτι ο φοκος δεν διαλεξε επιτηδες το συγκεκριμενο παιχνιδι ωστε να κερδισουν σιγουρα οι χακουνα ματατα? με τη τυχον βοηθεια του?
δεν λεω οτι τους βοηθησε...
αλλα και μονο οτι ανεφερε το μπαγκ, ηταν ενα ειδος βοηθειας, καθως το ψαξανε ολοι τους...
εγω για παραδειγμα που δεν ξερω απ'αυτα, ουτε να το τερματισω δεν μπορεσα
καποιος ομως που γνωριζει, θα μπορουσε ευκολα να βρει το "τρικακι'...
γι'αυτο το λογο, δεν θεωρω "δικαιη' τη νικη, ακομα και αν κερδιζαν τα γκαζακια...
γιατι καλο ειναι να κερδιζεις ενα αγωνισμα με το σπαθι σου,και οχι με κολπακια...
δεν θελω να θιξω κανεναν, απλα ειναι η γνωμη μου και ηθελα να την εκφρασω...
απο'κει και περα...
συγχαρητηρια στους χακουνα ματατα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,096 μηνύματα.
:/: Aνέφερα το bug μόλις το είδα γιατί έστω και ένας να το έβρισκε ήταν αδικία για τους υπόλοιπους.... Το ανέφερα για να για να αλλάξουμε παιχνίδι καθώς τα αποτελέσματα είναι αναξιόπιστα.... Η love angel δέχθηκε, τα γκαζάκια όχι....

Δεν μπορώ να το αποδείξω αλλά δεν το είπα σε κανέναν πως γίνεται το bug.... Αν ήθελα να το πω θα το έλεγα μόνο στους hakunes σε pm δεν θα το έγραφα εδώ (που δεν θα το έκανα ποτέ)... Αν έβρισκα από χθες το bug θα την άλλαζα την αποστολή. Δυστηχώς το εντόπισα σήμερα το πρωί και κατά τη γνώμη μου ενέργησα σωστά.

Την αποστολή τη θεώρησα καλή γιατί είχε διάρκεια....

Για όσους δεν έχουν βρει το bug κατά τη διάρκεια του παιχνίδιου πατήστε "p" η οποία κάνει παύση στο παιχνίδι και μετά "s"... H πίστα τερματίζει. Δεν χρειάζεται να είσαι hacker ή ειδικός για να το βρεις απλώς τυχερός και αφού το βρήκα εγώ ήταν σίγουρο ότι θα το βρουν και άλλοι κι ας μην έλεγα τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top