Red Hot Chili Peppers

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Απαίσιοι είναι, δεν αντέχω να τους ακούω ούτε για λίγα δευτερόλεπτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τι να σου πω..
Είχα ακούσει από την ουρά ακόμη ότι δίωρο κρατάνε.
Αν είχαν βάλει λιγότερα καινούργια για μένα η ώρα θα περνούσε γρηγορότερα.
Στα κομμάτια του τελευταίου δίσκου σταματούσε ο χρόνος για τους περισσότερους.:P
Exactly. Ούτε snow ακούσαμε, ούτε otherside, ούτε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
...ελα ρε, ηρθαν οι τσιλλιπεπερς στην ελλαδα;
ποτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Exactly. Ούτε snow ακούσαμε, ούτε otherside, ούτε..
ουτε easily ... Περιμενα περισσοτερα η αληθεια ειναι, οπως περισσοτερα κομματια και περισσοτερη ωρα. Το κλεισιμο μου ρθε κομματακι αποτομο. Αφου δε σηκωνομουν, λεω μπα.... θα ξαναβγουν! Αλλα δεν....
Ο ήχος ψηλά που ήμουν, ήταν καλός. Ακουσα πώς κάτω δεν έμειναν ευχαριστημένοι.

Περασα παντως πολυ ωραια! Μπυρες ειχα αγορασει απεξω, φαι απεξω οποτε καμμια ουρα, κανενα κοστος!
1. φορουσαν μποξερακια.... greece. Hot:P
2. I love Anthony.
3. Πάθος, ένταση, εκεί που επαιζαν μόνο μουσική ανατρίχιασα, οι κιθάρες ήταν αποθέωση
4. Επαφή με τον κόσμο. Μου αρέσει όταν οι καλλιτέχνες μιλούν, αρκεί ο,τι λένε, να είναι πηγαίο. Σχολιάστηκε η κρίση και φυσικά δεν ξέχασαν να πουν όμορφα λόγια για τον τόπο μας. Δεν το κάνουν όλοι οι καλλιτέχνες αυτό.... Μερικοί έρχονται, παίζουν για πάρτη τους και την κάνουν...

Είναι απο τις αγαπημένες μου μπάντες και σχεδόν ο,τι και να παίξουν, μου αρέσει εφόσον είναι ακούσματα πολυ ευχάριστα. Βέβαια στεναχωρήθηκα λιγάκι που δεν είπαν κάποια αγαπημένα μου, όπως το easily και stadium arcadium πχ.

Για μένα, άξιζε αυτή η συναυλία και θα ξαναπήγαινα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ήταν απλά τέλεια:clapup: ήμουν και σε πολύ καλό σημέιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Αυτη τη συναυλια την περιμενα εδω και 6 χρονια , μιας και τους ακουω απο τα 9 μου.Τοτε ηθελα να παντρευτω frusciante και ο μπαμπας ειχε πει οτι θα μου τον βαλει στην καταφυξη.Οχι τιποτα αλλο , να διατηριθει φρεσκος χωρις ρυτιδες μεχρι να ηπαω 18.Χθες δεν ηταν οποτε χαθηκε η μεγαλη ευκαιρια :P:P:P
Και μετα απο αυτο το μικρο και βλακωδες προλογο παμε στην ουσια.Η χθεσινη συναυλια ηταν πραγματικα υπεροχη , και ναι αξιζε τα 4τ5 ευρω , το δωρο του Πασχα δηλαδη.
Ο ηλεκτρικος ηταν γεμααατος κοσμο , μπορει να γιναμε σαρδελες αλλα πραγματικα δε με πειραξε καθολου.Διπλα μου ηταν κατι κορτσακια ενα χρονο μικροτερες.Οι σκυλοροκουδες οπως τις ονομασα αργοτερα.Βαψιμο , και ντυσιμο κυριολεκτικα για τα μπουζουκια (γινομαι πολυ κακια;;συγνωμη :redface: ) .
Φτανουμε στον πρωτο ελεγχο των εισητηριων.Ο μπαμπας δεν ειχε εισητηριο ε , δε χρειαζοταν αλλωστε γιατι ειχε ενα γνωστο εκει ο οποιος δε χρειαστηκε τελικα , περασαμε μεσα απο ενα κενο που ειχαν τα καγκελα και αποφυγαμε το δευτερο ελεγχο.Το εισητηριο μου ειναι απειραχτο.
Η ωρα ειναι 8:30 ...κανουμε μια ανασκοπιση του χωρου για να βρουμε ενα μερος που να βλεπουμε.Λιγα λεπτα πριν ξεκινησει ανακαλυπτουμε μια κενη παλετα απο αυτη που στοιβαζουν τις μπυρες , διπλα απο το αντιστιχο μαγαζι.
Ανεβασμενοι εκει πανω βλεπαμε τελεια τη σκηνη και τις γιγαντοθονες .Χορεψαμε τραγουδισαμε με τη ψυχη μας.
Οσο για το περιεχομενο της συναυλιας;
*Μου αρεσε παρα πολυ που παιξανε τπαλια κομματια απο τους πρωτους τους δισκους καθως και η εναλαγη απο γρηγορο κομματι σε μπαλαντα.
*Σιγουρα θα μπορουσαν να παιξουν λιγοτερα κομματια απο το νεο τους δισκο , απο την αλλη ομως το βρισκω λογικο να θελουν να τον προωθισουν.
*Ο ηχος καθως και το δευτερο γκρουπ ειναι καλυτερα να μεινουν ασχολιαστα.
*Μπορει να μη παιξανε το otherside , το tell me baby , το the zephyr song (μικρη ηταν το αγαπημενο μου ) , το my friends (ποτε δε παιζουν κομματια απο το δισκο τους με το Νavaro ) αλλα εχουν τοσες πολλες επιτυχιες που ηταν φυση αδυνατο να τις παιξουν ολες.Μου αρκει που παιξανε το under the bridge , ισως το αγαπημενο μου κομματι.
Εγω προσωπικα το καταευχαριστηθηα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
θα μπορουσαν να παίξουν otherside και tell me baby...αλλά δεν πειράζει άντε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Επειδή υπάρχουμε κι αρκετοί άνθρωποι που χρησιμοποιούμε τους περιβάλλοντες χώρους του σταδίου και για άλλες δραστηριότητες εκτός από συναυλίες και ποδόσφαιρο (κοινώς ξύλο), πολύ πιο συχνά από τον κάθε τυχάρπαστο που εμφανίστηκε εχθές, θα εκτιμούσαμε ιδιαίτερα αν δεν μας αφήνατε όλο αυτό το σκουπιδαριό. Ναι, οκ, δεν έχει πολλούς τενεκέδες, το ξέρω, αλλά εμείς που παίρνουμε τα μπουκάλια και τα σκουπίδια σπίτι μας δεν είμαστε βλάκες. Ή κάτι φυλλάδια που μοιράζανε και τα πετάγανε όλοι κάτω, δεν πιάνουν τόσο χώρο άμα τα διπλώσουμε και τα βάλουμε στην τσέπη μας να τα ρίξουμε σε κανάν κάδο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 217 μηνύματα.
Όσοι έχετε εντυπωσιαστεί με τους Red Hot Chili Peppers,δεν έχετε πάει σε συναυλία του Stan για να δείτε τι εστί πραγματική αποθέωση!!!
Ναι,ντρέπομαι που έχω πάει σε συναυλία του Stan :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Εντυπώσεις: Μέσος όρος ηλικίας 15 , αναλογία γυναικών -ανδρών 3-2 :Ρ Όχι οτι είχα προσωπικά πρόβλημα, απλα δεν το περίμενα.

Επίσης η ηχοληψία ήταν λίγο τραγική, σε πολλά σημεία τα φωνητικά χάνονταν μέσα στα όργανα. Ειδικά το πρώτο support ήταν λίγο αισχρό, και η μουσική που έπαιζε ανάμεσα στις εμφανίσεις αηδιαστική και τελείως άσχετη. Ά, και μας έπρηξαν τις μπάλες με την διαφήμιση της κόκα κόλα και το"purchase your own copy of the show from www.." ΠΡΙΝ ακόμη ξεκινήσει η συναυλία. Kατα τ'αλλα περάσαμε γαμάτα. (tragic που ο Josh έπαιξε καθιστός :Ρ ας βάζανε άλλον)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Δεν ειμαι Fun των Red hot αλλα ακουσα οτι ηταν πολυ καλη συναυλια !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Συμφωνώ για την ηχοληψία και το πρώτο συγκρότημα!! αλλά όχι και να έβαζαν άλλο κιθαριστά..ο άλλος έδωσε και την ψυχή του με σπασμένο πόδι...αν ήταν καλά θα έκαναν χαμό με τον μπασίστα χαλάρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Συμφωνώ για την ηχοληψία και το πρώτο συγκρότημα!! αλλά όχι και να έβαζαν άλλο κιθαριστά..ο άλλος έδωσε και την ψυχή του με σπασμένο πόδι...αν ήταν καλά θα έκαναν χαμό με τον μπασίστα χαλάρα!
όλο μόστρα ήταν :Ρ μ'αρέσει το παίξιμο του john πολύ περισσότερο, ναι μεν είσαι ο καινούριος κιθαρίστας μια επικής μπάντας αλλα καλό είναι να δείχνεις και λίγο σεβασμό στα τραγούδια που έγγραψε ο προηγούμενος και να μην τα αλλάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Morticia_

Επιφανές μέλος

Η _Morticia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,230 μηνύματα.
Βασικά δεν τα άλλαξε από έλλειψη σεβασμού, αλλά από αδυναμία να προσεγγίσει τον ήχο.
Το έχει παραδεχτεί και ο ίδιος.

Όσο για τις διαφημίσεις...ήταν υπερβολικά πολλές.
Θυμάμαι όλο το περιεχόμενο και τις εναλλαγές τους ακόμη και τώρα.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Hταν ωραια!
Φυσικα αξιζε τα 45 ευρω αλλα μπορουσαν να δωσουν πιστευω και περισσοτερο!
Ο κοσμος ηταν απιστευτα πολυς (ερχονται και πρωτη φορα λογικο) και ειχε απ ολους τους τυπους (απο κοριτσακια με μπαλαρινες εως εξηνταρηδες με αλογοουρα)...
Καποιος ειπε οτι μεσος ορος ηταν 15 και οτι η αναλογια αγοριων κοριτσιων ηταν 2-3.Θα απαντησω με ενα <<Οριστε?>>:worry:
Εγω ειδα ολες τις ηλικιες κυριως φοιτητες και περισσοτερα αγορια απο κοριτσια αλλα οχι με μεγαλη διαφορα;)

Απο τραγουδια οντως μπορουσαν να πουν και αλλες επιτυχιες ΑΛΛΑ αφου ειπαν το suck my kiss και το give it away εγω ειμαι ευχαριστημενη!!

Ο ηχος μου φανηκε ελλειπης μιας και ηταν εμφανες το προβλημα με την κιθαρα και ισως και την φωνη!
Γενικα ενιωσα οτι ο κοσμος το ευχαριστηθηκε αν και προς το τελος ολοι κουραστηκαμε!
Η οργανωση στο σταδιο ηταν για κλαματα!Ειναι απαραδεκτο να βγαινουμε απο το σταδιο στις 12 εχοντας πηδηξει τις κερκιδες και τα καθισματα...
Φυσικα ολη βρισαμε την φωνη που ελεγε οτι υπαρχει εισοδος δεξια της σκηνης την στιγμη που ειχαμε φτασει στις κερκιδες!:P

Γενικα ηταν περιεργως ευχαριστα ολα αυτα ..:confused::clapup:

Εμεις μετα απο μια ωρα περπατημα(ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!) βρηκαμε την σταση του αστικου(ειχε 24 ωρες προχθες) και αφου περιμεναμε 35 λεπτα το ειδαμε να περναει μπροστα απ την σταση χωρις ΚΑΝ να σταματησει...
Ειμασταν 40 ++ ατομα...Το τι ακουσε ο οδηγος δεν λεγεται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ποιο αστικό; Το Χ14;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Ήταν υπέροχοι πραγματικά ήθελα να πουν άλλα 2 τραγούδια αλλά δεν πειράζει πέρασα τόσο τέλεια που δεν έχει καμία σημασία προσωπικά τον ήχο τον βρήκα μια χαρά το πρώτο συγκρότημα ήταν χάλια και δεν ταίριαζε καθόλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbowarrior

Διάσημο μέλος

Ο Rainbowarrior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,222 μηνύματα.
Υπάρχουν φωτογραφίες από τη συναυλία σε καμία ιστοσελίδα;
Δεν έχω βρει κάτι.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Κάτι λίγα εδώ είδα με μια πρώτη ματιά. Αλλά γενικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
λέει πουθενά πόσο κοσμο είχε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top