Rate the song above you

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
wtf; Τι έπαθε το video που είχα βάλει; Anyway τέλειο θα ήταν και ας μην θυμάμαι ποιό ήταν. :P

Πάμε αυτό τώρα.

 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,018 μηνύματα.
Μιλάμε τώρα μόλις το άκουγα και δεν είναι και στα ακούσματά μου .
Σοκαρίστηκα :P
7/10

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
6,5/10, ευχάριστο αλλά μάλλον θα το χω ξεχάσει μέχρι αύριο :P

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
7.5/10 μπορεί και παραπάνω, έχει κάτι το ταξιδιάρικο, το μποέμικο.

Το παρακάτω το άκουγα στην Γ Λυκείου οπότε είναι αρκετά αγαπημένο.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
6,5/10

πάμε λίγο τον ύμνο της εφηβείας μας (μου)

 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πολύ καλό. Το είχα βάλει και σε ένα από τα αγαπημένα μου βιντεάκια με τον Άρη που έχω φτιάξει και βγήκε σούπερ ...

Εδώ για όποιον θέλει να πωρωθεί :shifty:

8,5/10

Βασικά θα αλλάξω τραγούδι και θα βάλω και εγώ μια νοσταλγία.

 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ε 10/10 θα πέσει φωτιά να με κάψει για κάτι λιγότερο.

 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Έχω συναισθηματικό δέσιμο μ' αυτό το τραγούδι παρόλο που το λέει η ξινή, 9,5/10.


 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Πολύ τις αγαπώ αυτές τις καλτ καταστάσεις, ομοίως 8/10


 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top