Palermo #49 - The Κωνσταντίνου και Ελένης show!

Ποιος επιθυμείτε να αποχωρήσει; (13/9)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 10)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
Απίστευτο, @Ουριήλ τους καταλάβαμε όλους σχεδόν σωστά
Φίλε χάσαμε αλλά ουάου, τι παιχνίδι και αυτό
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,276 μηνύματα.
Θα έσκιζα τα ρούχα μου !!! Σε διαφορετική περίπτωση !!!!

Μου έβγαλε την ψυχή ανάποδα...ο @Memetchi σήμερα !!! Ανέβαζα παλμούς ανά λεπτό !!!

@ultraviolence...σε ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη εμπειρία !!!
 

Ουριήλ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ουριήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρουμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους και σε όλες και φυσικά στον αγαπητό Μάνθο μου και την ΣΕ!!
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 737 μηνύματα.
Ε ΟΧΙ
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 737 μηνύματα.
:jumpy: :harp::shablon_03:
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 737 μηνύματα.
Συγχαρητηρια και στις δυο ομαδες και ευχαριστουμε τον Ουλτραβιολα που αξιοποιησε πολυ απο τον ελευθερο χρονο του για να μας ανεχτει xd
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,276 μηνύματα.
Συναρπαστικό παιχνίδι, μέχρι τελευταία στιγμή...:)

Μου άρεσε πολύ που ενωθήκαμε και πιστέψαμε...την ομάδα των τεσσάρων...

Όλα τα παιδιά υπέροχα...

Και ο ultra τρομερός. Κουράστηκε περισσότερο απ΄ όλους. Άγρυπνος φρουρός. Να οργανώνει, να μένει ξάγρυπνος, τα πάντα όλα...

Όλοι υπέροχοι. Σας ευχαριστώ πολύ για την εμπειρία...<3
 

Memetchi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Memetchi αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 1,957 μηνύματα.
Μου έβγαλε την ψυχή ανάποδα...ο @Memetchi σήμερα !!! Ανέβαζα παλμούς ανά λεπτό !!!
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Έπρεπε να δω ολες τις πιθανότητες. Σας είπα, είστε ένα από τα δυο και πήρα την απόφαση να πάω προς Ουριηλ γιατί ως δημαρχος τουλαχιστον θα μπορούσα σε περίπτωση λάθους να ψηφίσω διπλά. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις :P
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο Poirot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,644 μηνύματα.

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Νικήσαμε;;;
:clapup:
Μισό λεπτό.
Ο memetchi πώς γίνεται να είναι ο δήμαρχος;
Στην πρώτη ψηφοφορία και ισοψηφία με τη Βάσω και τον Γιάννη η ψήφος του δεν μέτρησε διπλή αν θυμάμαι καλά.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Στήσετε κανένα αδριαντα λέω εγώ στην @BaSO4 που σας κουβάλησε. :P

Λόγω εκείνης, ο Memetchi δεν πέθανε ποτέ και έπαιξε την κάρτα Χρησμός της Πυθία: έμαθε ότι η Κατερίνα ήταν μαφιοζα.
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,276 μηνύματα.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Έπρεπε να δω ολες τις πιθανότητες. Σας είπα, είστε ένα από τα δυο και πήρα την απόφαση να πάω προς Ουριηλ γιατί ως δημαρχος τουλαχιστον θα μπορούσα σε περίπτωση λάθους να ψηφίσω διπλά. Ελπίζω να με καταλαβαίνεις :P
Άσε...στο 5λεπτο επάνω είχα φάει τα νύχια μου. Αν σε δω, θα σε χρεώσω ένα μανικιούρ (απλό μην σε ξοδέψω και πολύ...)...

Σε φοβόμουν, όσο κανέναν. Δεν είχα άλλο τρόπο να σου δείξω να παραμείνεις σταθερός στην ψήφο σου !!! Μόνο στο κούτελο δεν το έγραψα...Ίδρωσα μέχρι να πειστείς...:devil:
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Νικήσαμε;;;
:clapup:
Μισό λεπτό.
Ο memetchi πώς γίνεται να είναι ο δήμαρχος;
Στην πρώτη ψηφοφορία και ισοψηφία με τη Βάσω και τον Γιάννη η ψήφος του δεν μέτρησε διπλή αν θυμάμαι καλά.
Ο Ουριηλ ακύρωσε την ψήφο του Memetchi ;)
 

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 737 μηνύματα.
Special thanks επίσης στη @Reader που πίστεψε σε εμένα και με επανέφερε. <3:redface:
 

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, επαγγέλεται Ιστορικός και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 20,323 μηνύματα.
Την Kate1914 την είχα υποπτευτεί. Τον Ουριήλ όμως καθόλου. Μπράβο ρε @Ουριήλ έπαιξες καλή μαφία εδώ. Το μόνο ύποπτο που είχα ήταν που ήσουν γενικά ανενεργός αλλά οι περισσότεροι ανενεργοί ήταν.

Μλκ @Poirot σε έχω 2/2 σε παιχνίδια ρε φίλε. Μία βρήκα πως είσαι μαφιόζος με το καλημέρα και την άλλη πόρνη με το καλημέρα. :lol:
 

Υδροχόος

Περιβόητο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,276 μηνύματα.
Στήσετε κανένα αδριαντα λέω εγώ στην @BaSO4 που σας κουβάλησε. :P

Λόγω εκείνης, ο Memetchi δεν πέθανε ποτέ και έπαιξε την κάρτα Χρησμός της Πυθία: έμαθε ότι η Κατερίνα ήταν μαφιοζα.
Μα την εμπιστευτήκαμε, ευτυχώς. Και την 1η και τη 2η φορά...:)

Ααααααααααα...ναι ;

Πάντως για την Κέιτ δεν είχαμε και πολλή αμφιβολία. "Την πρόδωσε" και το...μυθιστόρημα...
 

Reader

Δραστήριο μέλος

Η Reader αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 626 μηνύματα.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 14,667 μηνύματα.
Ναι αλλά και η ψήφος του Γιάννη αν θυμάμαι καλά ακυρώθηκε και έγινε καινούργια ισοψηφία.
Ή έχω σαστίσει τόσο πολύ που νικήσαμε που λέω βλακείες.
Κι γι'αυτό πήγαμε σε δημοσκόπηση :)
 

Kate1914

Περιβόητο μέλος

Η Kate1914 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,349 μηνύματα.
@ultraviolence σε ευχαριστούμε πραγματικά πάρα πολύ που διέθεσες τόσο χρόνο για πάρτη μας, το παιχνίδι δε θα μπορούσε να υλοποιηθεί χωρίς τη δική σου συνδρομή, καθώς επίσης και για τις αστείες συζητήσεις που είχες μαζί μας :laugh:
Μπράβο στους Πολίτες για τη νίκη σας <3

@Kate1914 @Ουριήλ ?????
Κοίτα, δεν το θέλαμε καθόλου και το σκεφτήκαμε πάρα πολύ, αλλά ήσουν δυστυχώς μια απαραίτητη θυσία παρόλο που καταλάβαμε ότι ήσουν η χαμένη γυναίκα του Νίνο, οι άλλες επιλογές μας φαίνονταν παρακινδυνευμένες εκείνη τη στιγμή.
Βέβαια όπως φάνηκε και αυτή στραβά πήγε
Την Kate1914 την είχα υποπτευτεί
Α ναι; Ένας λόγος παραπάνω καλέ μου Γιάννη να χαρώ που η Μπερέτα μου βρήκε στόχο σε εσένα την πρώτη βραδιά :lol:
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top