Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρα, τι ήταν αυτό σήμερα...τόσος λίγος χρόνος και τόσα πολλά να σχολιάσει κάνεις... Με τέτοια ανάλυση νομίζω καταρριπτεται σιγά σιγά η πρώτη θεωρία μου η πάει στην αφανεια. θα το αναλύσω αργότερα κάποια στιγμή.

Επίσης πολλές σπόντες βλέπω και δε ξέρω ποιος έχει δίκιο η άδικο....από όλους αυτούς που κατηγορουνται εγώ θα εστιασω σε DumeNuke και emikouko. Είχαν και οι δύο ρόλο στη ψηφοφορία η emilouko ψήφισε deutsch lover,O DumeNuke johnny. Apo ti Mia O DumeNuke τη κατηγορεί για υποπτη από την άλλη περισσότεροι κατηγορουν εκείνον για πολλα. Είναι θυμα η emilouko η απλώς δολοφόνος και προσπαθεί να τη προστατεψει ο DumeNuke αν δεχτούμε τη προϋπόθεση ότι αυτός είναι σίγουρα μαφιόζος.Ομως ψηφιζω EMILOUKO αντί για τον κατηγορο της μήπως κάνει ισοψηφια και έχουμε αποκαλυψεις από τη μαφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Φράση του DumeNuke στο τελευταίο του post.
"Πρώτη η Έμιλυ ξεκίνησε το κύμα απέναντι μου, με το που έπεσε η Τυμβωρυχία. Σαν να ήταν πάνω από τον υπολογιστή και περίμενε να γίνει κάτι τέτοιο. Υπενθυμίζω ότι ζήτησε χθες από τον ΔΑ να αλλάξει τις ψήφους της Deutch, απλώς ο ΔΑ δεν το μυρίστηκε και δεν έδρασε. Το τόνισε και ο Ικαρίωνας."

Πραγματικά έψαξα και δεν ξέρω για ποιο πράγμα μιλάς. Που ζήτησα εγώ για ΔΑ; Και πότε το τόνισε ο ikarioas;
Πολύ περίεργο post... Από τη μια λες κάτι που δεν ισχύει για έκληση ΔΑ και μετά προσθέτεις και τον ikariona. Μου βρωμάει πολύ ότι καλείς ΔΑ αυτή τη στιγμή. Δεν ξέρω αν είναι τραβηγμένο σενάριο το να είναι ο ikarionas o ΔΑ σου αλλά είπα να το πω μιας και το παρατήρησα και θα το χω στα υποψιν μου στην πορεία του παιχνιδιού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
O ultra πάλι εξαφανιζόλ. Τελικά κρίμα που τον εμπιστεύτηκα αλλά από δω και πέρα θα κεντράρω πάνω του. Το πρωί πήγε να προλάβει οτι κάποιοι από όσους ανέφερε ο Σαμαελ ήταν μαφιόζοι (αχα) και μετά τα μπουρδούκλωσε και τελικά εξαφανίστηκε. Ας τον έχουμε υπόψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos --> blue_butterfly

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Emilouko

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> tsarachaf

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Emilouko

  8. Emilouko --> tsarachaf

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15 --> aggelogiannos

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> DumeNuke

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
5 DumeNuke
5 tsarachaf
4 blue_butterfly
3 Emilouko
2 aggelogiannos
1 JKaradakov
1 Soukouu
1 Ζαξρέμιος


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,795 μηνύματα.
Καθόλου εξαφανιζολ Συλβια. Έγινε κάτι για να σχολιάσω;; Περιμένω την εξέλιξη του παιχνιδιού. Λογικά θα σου φανεί περιεργο που σου απαντώ αμέσως αλλά δεν πειράζει Συλβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αλλαγή σε blue
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
tsarachaf δεν είπα ότι απαραίτητα ήταν σήμα προς wild. Πριν κατηγορούσες τον JKaradakov ως ΔΑ. Γενικά σε πολλά ποστ μιλάς για ΔΑ και ρίχνεις κατηγορίες. Η φράση με το wild μπορεί να ήταν σύμπτωση για αυτό δεν την παίρνω τελείως σοβαρά, αλλά είπες και άλλα παράξενα. Επίσης ο wild ακόμα δεν έχει μπει να μου απαντήσει και χτες πάλι μου είπε κάτι αόριστο, τα ποστ του θεωρώ δείχνουν έναν μπερδεμένο χαρακτήρα. Κάνει παράξενες κινήσεις αν είναι συνασπισμένος με τους πολίτες.


Μα εσύ δεν έλεγες ότι κάνω στον Wild σήμα. Επίσης δεν είπα ποτέ ότι ο Καραντάκοβ είναι ΔΑ. Να διαβάζεις βρίσκεις μια άκυρη λέξη ξέρεις, να διαβάζεις το τι λέω απ' ότι φαίνεται δεν το καταφέρνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,100 μηνύματα.
Χμ, και πάλι χωρίς να έχω διαβάσει κάτι πέραν των ψήφων, δεν βρίσκω λόγο αλλαγής της δικής μου μέχρι τις 8 εφόσον Ντιουμ-Τσαρατσάφ που είχα υποψίες είναι στο μυαλό μου, οπότε θα την αφήσω τουλάχιστον για τώρα αγγελόγιαννο για να δούμε (αν δούμε) πράγματα στην παράταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Καθόλου εξαφανιζολ Συλβια. Έγινε κάτι για να σχολιάσω;; Περιμένω την εξέλιξη του παιχνιδιού. Λογικά θα σου φανεί περιεργο που σου απαντώ αμέσως αλλά δεν πειράζει Συλβια.
Μωρό μου από τις 16:20 που έγραψες το τελευταίο ποστ όλο και κάτι έγινε. Κάποιο σχόλιο θα μπορούσες να κάνεις. Επίσης πλζ να χρησιμοποιείτε νικς.

Καλή ψηφοφορία!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos --> blue_butterfly

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Emilouko

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> blue_butterfly

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> Emilouko

  8. Emilouko --> tsarachaf

  9. Himela --> blue_butterfly

  10. i_lie_us --> aggelogiannos

  11. Ikarionas --> tsarachaf

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> blue_butterfly

  14. Johnny15 --> aggelogiannos

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> DumeNuke

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> Ζαξρέμιος

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke



Ψήφοι
5 blue_butterfly
5 DumeNuke
4 tsarachaf
3 Emilouko
2 aggelogiannos
1 JKaradakov
1 Soukouu
1 Ζαξρέμιος


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αλλαγή ψήφου σε tsarachaf.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
dume
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αλλαγη σε Dume.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ψηφιζω Dumenuke
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
DUME
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,986 μηνύματα.
Αλλαγή σε τσαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,100 μηνύματα.
Αλλαγή σε tsarachaf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
τσαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Λοιπόν, ξεκινάμε από τα βασικά, στη διάρκεια του 5λεπτου διαγράφηκαν 2 post. Είμαι σίγουρος πως σχεδόν όλοι τα έχετε δει αλλά αυτά έχουν διαγραφεί, θεωρούνται μη γενόμενα, οπότε θα παρακαλέσω πολύ να συμπεριφερθείτε σαν να μην έγιναν αυτά. Όποιος τα σχολιάσει ή αναφερθεί κάπως σ αυτά κινδυνεύει με ποινή.

Στα της ψηφοφορίας, mvp είναι ο DumeNuke με 9 ψήφους έναντι 7 του tsarachaf. Ωστόσο, η ΣΕ δέχθηκε μήνυμα από τον Διεφθαρμένο Αστυνομικό, ο οποίος κι επιθυμεί την αλλαγή των ψήφων του DumeNuke (9) με τις ψήφους του Joaquin (0). Συνεπώς, ο Joaquin είναι ο σημερινός mvp κι αποχωρεί για τη χώρα των φαντασμάτων έχοντας δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos --> blue_butterfly

  2. Alma Libre --> Emilouko

  3. bilire --> Emilouko

  4. blue_butterfly --> Soukouu

  5. ComfortablySmug --> DumeNuke

  6. Deutsch... Lover --> DumeNuke

  7. DumeNuke --> tsarachaf

  8. Emilouko --> DumeNuke

  9. Himela --> tsarachaf

  10. i_lie_us --> tsarachaf

  11. Ikarionas --> DumeNuke

  12. JKaradakov --> DumeNuke

  13. Joaquin --> tsarachaf

  14. Johnny15 --> DumeNuke

  15. ~Melania~ --> blue_butterfly

  16. sophie_96 --> DumeNuke

  17. Soukouu --> tsarachaf

  18. TasosZG --> DumeNuke

  19. tsarachaf --> JKaradakov

  20. ultraviolence --> tsarachaf

  21. Wild_Boy --> tsarachaf

  22. Ζαξρεμιος --> DumeNuke


Ψήφοι
9 Joaquin
7 tsarachaf
2 blue_butterfly
2 Emilouko
1 JKaradakov
1 Soukouu
0 DumeNuke


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top