Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Γιατί έπαιξα τις δύο κάρτες μου; Ε γιατί ξέρω οτι πολύ σύντομα θα φύγω. Έχω παίξει τρομερά ανοιχτό παιχνίδι για να με κρατήσουν. Οπότε γιατί όχι; Εξάλλου με τις κάρτες μου έφερα αυτό που θέλατε (ή λέτε οτι θέλετε) όλοι: ισοψηφία. Αν ήμουν μαφία θα με συνέφερε μια ισοψηφία; Απέδειξα παραπάνω οτι ισοψηφία πήγα να φέρω. Αν ήμουν μαφία και ήξερα οτι Σαμαελ και Ντοιτς είναι αθώοι τί με νοιάζει ποιος από τους δύο θα βγει;

Απαντάω στις ερωτήσεις σας νομίζω.

Επίσης είχα κάποιον μαφιόζο σε αυτούς που δε μιλάνε πολύ. Τώρα αρχίζω να πιστεύω οτι αυτός είναι ο aggelogiannos. Αλλά αυτό είναι κάτι με το οποίο θα ασχοληθούμε αύριο.


Γιατι τοση σιγουρια οτι εγω ειμαι ο μαφιοζος και εσυ εισαι αθωα?Με το μηνυμα αυτο εγω το βλεπω αλλιως...Απο την στιγμη που λες "ξερω οτι πολυ συντομα θα φυγω" ειναι πολυ απλο να εξαντλησεις τις καρτες σε ισοψηφια και να δειξεις οτι εισαι αθωα.Αμα πιασει καλως, απο την αλλη αμα δεν πιασει γινεσαι θυσια αλλα βαζεις την μαφια σε πιο ομαλα ρευματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Κάποια μέλη ήταν λαλίστατα, τώρα που καίει η μπάλα έχουν στήσει πικνικ στο κόρνερ.
Αύριο το πρωί, ανεξαρτήτως του παρόντος δράματος, έχω να πω κάποια πράγματα.

Σαμαελ ή Τζονι...Εδώ που φτάσαμε τι να πω. Έχει μείνει μια αίσθηση ότι το κύμα στον Σαμαελ κορυφώθηκε χωρίς να τρέχει κάτι τρελό, και τώρα καλούμαστε να αποφασίσουμε αν είναι αυτός πιο ύποπτος ή ο Τζόνι. Τρέλα.

Ψηφίζω οριακά τον Σαμαελ και ο θεός βοηθός. Όσον αφορά Ντοιτς που ήμουν πολύ οκ με την σκέψη να φύγει, πλέον πραγματικά δεν ξέρω.
Τα λέμε αργότερα ή μάλλον αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ο γιάννης μου φαίνεται ύποπτος ωστόσο αλλά θα μελετήσω ακόμα περισσότερο τις κινήσεις του. Ο Νίκος αν και νέος παίχτης νομίζω ότι παίζει δασκαλεμένα και δεν συμμετέχει και τόσο πολύ. Η ντόιτς επίσης την θεωρώ ακόμα ένοχη. Λέω λοιπόν τελικά να βάλω τελική ψήφο στον Samael γιατί ο τρόπος του είναι πολύ πιο ύποπτος και μάλιστα για νέος παίχτης όπως λέει και ο ίδιος ότι είναι . Φυσικά την Ντόιτς την θέτω στις αμέσες επόμενες ύποπτες

Ποιος είναι ο Νίκος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η Ντοιτς ακύρωσε την ψήφο του τζόνυ προς αυτήν για να σωθεί. Τί δε σού άρεσε σε αυτό; Τώρα γιατί ο Τζόνυ δεν έπαιξε την κάρτα, προφανώς δεν πρόλαβε γιατί όλα έγιναν μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα και η ντοιτς είχε πολλές ψήφους πριν κάνω εγώ το ποστ μου.

Θα σου πω γιατί δεν την έπαιξα. Περίμενα το παραένα για να δω αν θα με σώσει κάποιος άλλος, αλλιώς θα την έπαιζα για να πάμε σε επιπλέον ισοψηφία. Εφόσον οι υπόλοιποι παίκτες αποφάσισαν να με σώσουν την κράτησα. Μετά είδα την ψήφο του Σαμαελ, πήγα να την παίξω την κάρτα μου αλλά δεν πρόλαβα γιατί ο Σαμαελ έπαιξε κυριολεκτικά τελευταία στιγμή. Αν ήμουν μαφιόζος σιγά μην κάρφωνα έτσι τους συμπαίκτες μου λόγω εγωισμού να κρατήσω την κάρτα και να τις φάει κάποιος άλλος για μένα...

Το καλό από όλο αυτό είναι ότι έχουν πιαστεί πολλοί μαφιόζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Samael

Τιμώμενο Μέλος

Ο Samael αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 10,062 μηνύματα.
Ναι, σορρυ, σε ξαναδιαβασα και κατάλαβα.


Πολύ βολικό ότι είχες υποψίες που δεν είχε αποκαλύψει...


JKaradakov,δεν βλεπω τον λογο να συνεχισω να σου λεω να δεις τα σημαδια,και να ηταν ενα δυο θα ελεγα οκει ισως τα ελεγχω,αλλα τοσα πολλα πια; Επισης με συγχωρεις ιδιαιτερα που δεν εκανα οτι η Himela σε ενα συγκεκριμενο post της...ναι αυτο με τα url που ειπε τις σκεψεις της λιγο δυνατα για να προιδεασει τους μαφιοζους.... Συγγνωμη που επαιξα οπως ακριβως επρεπε,αλλα δεν αφησα να ακουστει η θεωρια μου μεχρι να γινει πραξη...μεχρι που εγινε,και εσυ εισαι ακομα εδω και αμφισβητεις.Καλως,δεν με νοιαζει πλεον να σε πεισω ,γιατι εισαι ηδη προιδεασμενος και μαλιστα απο την αρχη,ξερεις γιατι;Ημουν το πρωτο ατομο που ανεφερες,ολοι αλλαξαν ψηφους επεκταθηκαν και σε αλλα ατομα αλλα εσυ οχι. Λυπαμαι που θα το πω αλλα και εσυ μου κανεις για πιθανος μαφιοζο,κανεις μονο ερωτησεις και ιδιαιτερα σε εμενα,ενω ο ιδιος δεν εχεις και πολυ spotlight πανω σου ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η μπλου είναι εδώ σε επιφυλακή για να επέμβει αν κινδυνέψει ο μαφιόζος της.

Η Ντοιτς ακύρωσε την ψήφο του τζόνυ προς αυτήν για να σωθεί. Τί δε σού άρεσε σε αυτό; Τώρα γιατί ο Τζόνυ δεν έπαιξε την κάρτα, προφανώς δεν πρόλαβε γιατί όλα έγιναν μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα και η ντοιτς είχε πολλές ψήφους πριν κάνω εγώ το ποστ μου.

Ποιος μαφιόζος μου ακριβως να κινδυνέψει; Δύο άτομα έχουν τις περισσότερες ψήφους και εγώ είπα ότι θα ψηφίσω το τρίτο. Με δουλεύεις; Σήμερα όλο λες λες πραγματικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ποιος είναι ο Νίκος;
Ο Σαμαελ.

Για τον αγγελόγιαννο θα τα πω αύριο πριν τη δολοφονία. Χοντρικά το οτι έλειπε δυο μέρες και τώρα βρίσκεται εδώ επί τρίωρο και ψηφίζει δεν το θεωρώ τυχαίο. Αλλά δεν είπα οτι είμαι και 100% σίγουρη. Θα το ψάξω αύριο περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,778 μηνύματα.
Είμαι κάμποση ώρα σπίτι, αλλά τώρα έχω χρόνο να παρακολουθήσω το παιχνίδι, κι έχω να διαβάσω 6 σελίδες. Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μηνύματα σας και να αποφασίσω αν θέλω ή όχι να πάρω θέση στην δημοσκόπηση. Οπότε δεν θα ψηφίσω, καθώς με αυτά που ξέρω μέχρι τώρα, δεν έχω δει κάτι που να μου δίνει σαφείς ενδείξεις ότι κάποιος απ'τους δύο πρέπει να βγει και δεν το θεωρώ δίκαιο να ψηφίσω χωρίς να γνωρίζω πράγματα που έχουν υποθεί.
Μου είχε φανεί ύποπτο ένα ποστ του Samael το οποίο και είχα αναφέρει, αλλά δεν είναι λόγος για να τον ψηφίσω, τουλάχιστον όχι ακόμη.
Δεν ξέρω όμως τι έχει υποθεί σ'ολες αυτές τις σελίδες, οπότε πάω να σας διαβάσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Είμαι κάμποση ώρα σπίτι, αλλά τώρα έχω χρόνο να παρακολουθήσω το παιχνίδι, κι έχω να διαβάσω 6 σελίδες. Δεν προλαβαίνω να διαβάσω τα μηνύματα σας και να αποφασίσω αν θέλω ή όχι να πάρω θέση στην δημοσκόπηση. Οπότε δεν θα ψηφίσω, καθώς με αυτά που ξέρω μέχρι τώρα, δεν έχω δει κάτι που να μου δίνει σαφείς ενδείξεις ότι κάποιος απ'τους δύο πρέπει να βγει και δεν το θεωρώ δίκαιο να ψηφίσω χωρίς να γνωρίζω πράγματα που έχουν υποθεί.
Μου είχε φανεί ύποπτο ένα ποστ του Samael το οποίο και είχα αναφέρει, αλλά δεν είναι λόγος για να τον ψηφίσω, τουλάχιστον όχι ακόμη.
Δεν ξέρω όμως τι έχει υποθεί σ'ολες αυτές τις σελίδες, οπότε πάω να σας διαβάσω.

Εσύ χτες παρακαλούσες να μείνεις για να βοηθήσεις αλλά τελικά δεν είδα καμιά βοήθεια σήμερα. Έτσι, για να μην ξεχνιόμαστε. Ελπίζω να δω περισσότερα πράγματα σύντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Πάλι ο χρόνος περνάει και δεν έχω καταφέρει να διαβάσω τίποτα.
Λοιπόν, δεν θα ψηφίσω για την ώρα και δυστυχώς νομίζω δεν θα έχω το κουράγιο να κάνω παραθέσεις μέχρι να πέσω για ύπνο (σήμερα κοιμήθηκα λίγες ώρες, άρα το πιθανότερο είναι ότι θα εμφανιστώ γύρω στο μεσημέρι αύριο όπως και να χει.)

Δεν θα δώσω την ψήφο μου σε Τζόνι όπως αρχικά είχα ψηφίσει στην ψηφοφορία γιατί δεν μπορώ να πάρω ακόμα μυρωδιά τα δεδομένα που ήρθαν και με τις αλλαγές και με το αποτέλεσμα της δημοσκόπησης.
Βλέπω ότι αυτή τη στιγμή βρίσκονται στο 7-4 με Σαμαήλ μπροστά. Θα μπορούσα να τη δώσω απλά για να πω ότι κράτησα την αρχική μου στάση, αλλά με τα νεα δεδομένα δεν την πιστεύω και τόσο και δε θέλω να πάρω θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
JKaradakov,δεν βλεπω τον λογο να συνεχισω να σου λεω να δεις τα σημαδια,και να ηταν ενα δυο θα ελεγα οκει ισως τα ελεγχω,αλλα τοσα πολλα πια; Επισης με συγχωρεις ιδιαιτερα που δεν εκανα οτι η Himela σε ενα συγκεκριμενο post της...ναι αυτο με τα url που ειπε τις σκεψεις της λιγο δυνατα για να προιδεασει τους μαφιοζους.... Συγγνωμη που επαιξα οπως ακριβως επρεπε,αλλα δεν αφησα να ακουστει η θεωρια μου μεχρι να γινει πραξη...μεχρι που εγινε,και εσυ εισαι ακομα εδω και αμφισβητεις.Καλως,δεν με νοιαζει πλεον να σε πεισω ,γιατι εισαι ηδη προιδεασμενος και μαλιστα απο την αρχη,ξερεις γιατι;Ημουν το πρωτο ατομο που ανεφερες,ολοι αλλαξαν ψηφους επεκταθηκαν και σε αλλα ατομα αλλα εσυ οχι. Λυπαμαι που θα το πω αλλα και εσυ μου κανεις για πιθανος μαφιοζο,κανεις μονο ερωτησεις και ιδιαιτερα σε εμενα,ενω ο ιδιος δεν εχεις και πολυ spotlight πανω σου ε;
Μα τα λες όπως σε βολεύουν.

Ψηφίζεις κάποιον για κάτι που είπε 30 λεπτα πριν ψηφίσει ενώ θεωρητικά είχες να διαβάσεις συζητήσεις μιας μέρας και τώρα ξαφνικά έχεις υποψίες για κάποιον που δεν είχες αναφέρει, γιατί να μην τις αναφέρεις.

Έχεις όλο το ελεύθερο να φέρεις το spotlight πάνω μου με τα τελευταία σου λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Η παράταση της δημοσκόπησης έληξε. MVP με 7 ψήφους είναι ο Samael, που αποχωρεί για την φαντασματοχώρα και αναμένουμε τα τελευταία του λόγια.



Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)
Deutsch... Lover
Το ψήφισαν οι: ~Melania~
Johnny15
Το ψήφισαν οι: aggelogiannos, DumeNuke, Samael, tsarachaf
Samael
Το ψήφισαν οι: ComfortablySmug, Himela, Ikarionas, Joaquín, sophie_96, TasosZG, Ζαξρεμιος
Είμαι ΣΕ
Το ψήφισαν οι: dimijim, Eileen


Η τελική λίστα πριν την δημοσκόπηση θα βρεθεί εδώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 1/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. blue_butterfly

  5. ComfortablySmug

  6. Deutsch... Lover

  7. DumeNuke

  8. Emilouko

  9. Himela

  10. i_lie_us

  11. Ikarionas

  12. JKaradakov

  13. Joaquin

  14. Johnny15

  15. ~Melania~

  16. sophie_96

  17. Soukouu

  18. TasosZG

  19. tsarachaf

  20. ultraviolence

  21. Wild_Boy

  22. Ζαξρεμιος


Ψήφοι
---


Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Samael - Ψηφοφορία 31/07

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Αν ο Σαμαελ βγει κακος τοτε θα μπορεσουν να αποκαλυφθουν κι αλλοι κακοι σε οσους σχολιαζαν τα περι Χαρι Ποτερ, το βιντεακι και το σχολιο της Σοφιας κλπ.

By the way, Σοφια κατηγορεις εντονα Τασο αλλα ψηφιζεις μαζι του Σαμαελ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Αν ο Σαμαελ βγει κακος τοτε θα μπορεσουν να αποκαλυφθουν κι αλλοι κακοι σε οσους σχολιαζαν τα περι Χαρι Ποτερ, το βιντεακι και το σχολιο της Σοφιας κλπ. By the way, Σοφια κατηγορεις εντονα Τασο αλλα ψηφιζεις μαζι του Σαμαελ.


Και που ξέρω εγώ ότι στην μαφία δεν ανήκουν και οι 2 ;
Άλλωστε η ψήφος μου έμεινε πριν την δημοσκόπηση στον Τάσο, δεν την άλλαξα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ένα σχόλιο γιατί πρέπει να κλείσω (είμαι κυριολεκτικά όλη μέρα στο πσ σήμερα).

Προφανώς δεν συμμετείχαν όλοι οι μαφιόζοι στις ψηφοφορίες. Κάποιοι κράτησαν κρυφή την ψήφο τους εκμεταλλευόμενοι το γεγονός ότι δεν υπήρχαν απουσίες. Αλλιώς τα νούμερα δε βγαίνουν. Αποφάσισαν λοιπόν να μείνουν στην αφάνεια και να θυσιάσουν τον Samael αντί να ψηφίσουν. Επίσης δεν ξέρω αν υπήρχε ψήφος ξεκαρφώματος στον Samael όταν είδαν ότι είναι too late για να σωθεί. Σε περίπτωση που ο Samael ήταν καλός ρόλος, κάτι έχει πάει πολύ στραβά. Το παιχνίδι του σίγουρα δεν ήταν clean πάντως άρα είμαι αισιόδοξος ότι βγάλαμε μαφιόζο.


Τα λέμε αύριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Και που ξέρω εγώ ότι στην μαφία δεν ανήκουν και οι 2 ;
Άλλωστε η ψήφος μου έμεινε πριν την δημοσκόπηση στον Τάσο, δεν την άλλαξα :)
Σκεψου πριν μιλησεις. Ο Τασος του εριξε τριτη ψηφο. Δεν ειναι μαζι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ψηφιζω Μελανία για αυριο διοτι αυριο θα ειναι γεματη η μερα μου και δεν ξερω ποσο θα συμμετεχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μισή ώρα μετά την αποχώρηση του και ακόμα τα τελευταία του λόγια.

Μήπως κάποιος τα ελέγχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top