Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Καλησπέρα :)

Καινούριος εδώ να ξέρετε, εύχομαι να περάσουμε όλοι τέλεια και να έχουμε ένα όμορφο παιχνίδι με πολύ κέφι :)

Επίσης εύχομαι να κερδίσει η ομάδα μου χαχα δε λέω ποια είναι χεχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Χαιρετίσματα από Κένυα. Επειδή βλέπω μόνο χαιρετούρες και δισταγμούς για να ξεκινήσει το παιχνίδι (το οποίο ελπίζω να είναι ενδιαφέρον και κόσμιο), θα κάνω την αρχή όπως συνήθως. Πρώτη μέρα, ασφαλώς χωρίς πληροφορίες, άρα τυχαία ψήφος. Είδα ποιοι έγραψαν μέχρι στιγμής έστω κάτι μικρό, οπότε για πρώτη μέρα θα ψηφίσω έναν απ'όσους δεν έγραψαν ακόμη τίποτα (ίσως έτυχε, ίσως πάλι επειδή περιμένουν να μιλήσουν πρώτα με τους συνμαφιόζους τους για να δουν τι να κάνουν). Αν δεν μου ξέφυγε κάτι, αυτοί που δεν έχουν μιλήσει μέχρι στιγμής είναι οι εξής σύμφωνα με τη σειρά της ΣΕ:

-Aggelogiannos
-Bilire
-Comfortably Smug
-Deutsch Lover
-Soukou
-TasosZκ
-Ζαξρέμιος
-Σπυράκος

Από τους παραπάνω οι 4 πρώτοι τυχαίνει τα ονόματά τους να σχηματίζουν κάθετα ένα ABCD, οπότε το λαμβάνω ως σημάδι απ' την τύχη να κινηθώ ανάμεσά τους στην πρώτη μέρα. Από τους 4 πρώτους ψηφίζω προς το παρόν τον COMFORTABLY SMUG επειδή το πρώτο γράμμα απ' το όνομά του έχει τον ίδιο ήχο με το όνομα της χώρας στην οποία βρίσκομαι (Κένυα). Μόλις μιλήσουν όλοι θα κρίνω καλύτερα. Μπορεί να αλλάξω μπορεί όχι.

Καλό παιχνίδι να 'χουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Χαιρετίσματα από Κένυα. Επειδή βλέπω μόνο χαιρετούρες και δισταγμούς για να ξεκινήσει το παιχνίδι (το οποίο ελπίζω να είναι ενδιαφέρον και κόσμιο), θα κάνω την αρχή όπως συνήθως. Πρώτη μέρα, ασφαλώς χωρίς πληροφορίες, άρα τυχαία ψήφος. Είδα ποιοι έγραψαν μέχρι στιγμής έστω κάτι μικρό, οπότε για πρώτη μέρα θα ψηφίσω έναν απ'όσους δεν έγραψαν ακόμη τίποτα (ίσως έτυχε, ίσως πάλι επειδή περιμένουν να μιλήσουν πρώτα με τους συνμαφιόζους τους για να δουν τι να κάνουν). Αν δεν μου ξέφυγε κάτι, αυτοί που δεν έχουν μιλήσει μέχρι στιγμής είναι οι εξής σύμφωνα με τη σειρά της ΣΕ:

-Aggelogiannos
-Bilire
-Comfortably Smug
-Deutsch Lover
-Soukou
-TasosZκ
-Ζαξρέμιος
-Σπυράκος

Από τους παραπάνω οι 4 πρώτοι τυχαίνει τα ονόματά τους να σχηματίζουν κάθετα ένα ABCD, οπότε το λαμβάνω ως σημάδι απ' την τύχη να κινηθώ ανάμεσά τους στην πρώτη μέρα. Από τους 4 πρώτους ψηφίζω προς το παρόν τον COMFORTABLY SMUG επειδή το πρώτο γράμμα απ' το όνομά του έχει τον ίδιο ήχο με το όνομα της χώρας στην οποία βρίσκομαι (Κένυα). Μόλις μιλήσουν όλοι θα κρίνω καλύτερα. Μπορεί να αλλάξω μπορεί όχι.

Καλό παιχνίδι να 'χουμε.


Βρε καλώς τον. Αυτό που ακόμη και για να ψηφίσεις στην τύχη χρειάζεται να το αναλύσεις διεξοδικά με ξεπερνάει :P.

Επίσης θέλω να συμφωνήσω μαζί σου στο κομμάτι που ζητάς να έχουμε κόσμιο παιχνίδι. Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν δεν χρειαζόταν να μαλώνω με κόσμο και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Βρε καλώς τον. Αυτό που ακόμη και για να ψηφίσεις στην τύχη χρειάζεται να το αναλύσεις διεξοδικά με ξεπερνάει :P.

Επίσης θέλω να συμφωνήσω μαζί σου στο κομμάτι που ζητάς να έχουμε κόσμιο παιχνίδι. Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν δεν χρειαζόταν να μαλώνω με κόσμο και φέτος.

Ε τι να πω? Ότι ψηφίζω τυχαία τον τάδε; Πολύ βαρετό. Ήθελα να το κάνω πιο ενδιαφέρον ακολουθώντας τυχαίασυλλογιστική πορεία πχ το ABCD που παρατήρησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βρε καλώς τον. Αυτό που ακόμη και για να ψηφίσεις στην τύχη χρειάζεται να το αναλύσεις διεξοδικά με ξεπερνάει :P.

Επίσης θέλω να συμφωνήσω μαζί σου στο κομμάτι που ζητάς να έχουμε κόσμιο παιχνίδι. Θα το εκτιμούσα ιδιαιτέρως αν δεν χρειαζόταν να μαλώνω με κόσμο και φέτος.


Ένας κάποιος ενθουσιασμός σίγουρα θα υπάρχει (:P) αλλά ναι, ας μιλάμε κόσμια και με επιχειρήματα. ;)

Τσαφτσουφ, θέλεις να μαλώσουμε; :hehe: Ντάξει ντάξει, κόσμια είπαμε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαξρεμιος

Νεοφερμένος

Ο Μερξαζιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Θα ακουλουθησω την συλλογιστικη πορεια του Ικαριονα και θα βγαλω και εγω μια τυχαια δικαιολογια για το ποιον θα ψηφισω.

Ο DUMENUKE στο προηγουμενο thread εκανε ποστ πρωτος,σε αυτο δεν προλαβε,αρα εικαζομαι οτι συννενοουταν με την μαφια και δεν προλαβε να δει το thread εγκαιρως.

Επισης ομορφες καλησπερες/καλο παιχνιδι/μαρεσει ο χυμος ροδι/μπλαμπλα και ολα τα λοιπα.

Αγαπατε αλληλους
Βιβες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Θα ακουλουθησω την συλλογιστικη πορεια του Ικαριονα και θα βγαλω και εγω μια τυχαια δικαιολογια για το ποιον θα ψηφισω.

Ο dumenuke στο προηγουμενο thread εκανε ποστ πρωτος,σε αυτο δεν προλαβε,αρα εικαζομαι οτι συννενοουταν με την μαφια και δεν προλαβε να δει το thread εγκαιρως.

Επισης ομορφες καλησπερες/καλο παιχνιδι/μαρεσει ο χυμος ροδι/μπλαμπλα και ολα τα λοιπα.

Αγαπατε αλληλους
Βιβες

Όταν είναι να ψηφίζετε βάλτε καλύτερα το ονομα αυτου που ψηφιζετε με κεφαλαια και χρωματισμενο για να διευκολυνετε τη ΣΕ να μετραει τις ψηφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Καλησπέρα,
έπαιζα Bloodborne και επειδή τιλτάρα την ζωή μου με τα τοσα ντεθς που είχα στο μποσάκι,σκέφτηκα να μπω εδώ να δω τι παίζει.
Επειδή έπαιζα ξύλο πολύ ώρα στο playstation και μου την έδωσε διότι πέθαινα μονόχιτος,λέω σαν πρώτη τυχαία ψήφο να έδινα στον UltraViolence γιατί νιώθω πολύ μαλθακός την δεδομένη στιγμή για ένα τέτοιο βαρβάτο όνομα.
Μέχρι αύριο σίγουρα θα αλλάξουν όλα σε σχέση με τα στοιχεία αλλά το κύριο μας μέλημα είναι να περάσω την πίστα,άρα είναι προσωρινή η ψήφος μέχρι να ανακαλύψουμε νέα δεδομένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Γεια και πάλι! Λοιπόν όπως ενημέρωσα πριν την έναρξη του παιχνιδιού, αύριο έχω ταξιδάκι το πρωί οπότε θα είμαι απών. Λογικά το βράδυ θα μπω, έστω και από το κινητό για να δω τι έχει γίνει, αλλά ρίχνω τώρα την ψήφο για να'μαι καλυμμένος.
Ψηφίζω στο ίδιο μοτίβο με τους άλλους εννοείται...
DEUTSCH LOVER γιατί με κάνει trigger τον νικνειμ της:dwarf:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Καλησπέρα .Σας χαιρετώ.Καλή αρχή να έχουμε. Επειδή είμαι αγχωμένη με κάτι έγγραφα που πρέπει να καταθέσω αύριο και θα έχω τρέξιμο ,μάλλον θα μπω από το μεσημέρι-απόγευμα και μετά .Καλή συνέχεια :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 30/7

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. blue_butterfly

  5. ComfortablySmug

  6. Deutsch... Lover

  7. DumeNuke

  8. Emilouko

  9. Himela

  10. i_lie_us

  11. Ikarionas --> ComfortablySmug

  12. JKaradakov

  13. Joaquin --> Deutsch... Lover

  14. Johnny15

  15. ~Melania~

  16. Samael

  17. sophie_96

  18. Soukouu --> ultraviolence

  19. TasosZG

  20. tsarachaf

  21. ultraviolence

  22. Wild_Boy

  23. Ζαξρεμιος --> DumeNuke

  24. Σπυράκος (^^)



Ψήφοι
1 ComfortablySmug
1 Deutsch... Lover
1 DumeNuke
1 ultraviolence

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Δε βλέπω πολλή κίνηση στο παιχνιδι αλλά είναι λογικό. Ξέρω ότι οι πρώτες ψήφοι είναι τυχαίες αλλά εγώ λέω να ψηφίσω τον Soukou γιατί δε μου άρεσε που έκανε ένα ποστ τύπου τρολαρισμα και με χιουμοριστικό τρόπο ώστε να δικαιολογήσει την ψήφο του αλλά είπε ότι μπορεί και να την αλλάξει. Εμένα αυτό μού φάνηκε σαν να έχει οδηγίες από τους συν-μαφιόζους του να γράψει ένα ποστ για να μη φαίνεται εξαφανισμένος έτσι για ξεκαρφωμα. Δεν ξέρω, εμένα έτσι μου φάνηκε. Για τον ίδιο λόγο έχω στο μάτι και τον Ζαξρεμιο ο οποίος έριξε έτσι μια χαζή δικαιολογία για την ψήφο του. Να παρατηρήσω επίσης ότι δε μου πολυαρεσει η στιχομυθία μεταξύ Τσάρα και μπλου. Σαν να είναι μαφιόζος με ΔΑ μού κάνει. Βέβαια θα καρφώνονταν τόσο πολύ ως έμπειροι παίκτες που είναι; Δεν ξέρω, έτσι παρατηρήσεις κάνω. Ελπίζω να ακούσω κι άλλους στην πορεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Δε βλέπω πολλή κίνηση στο παιχνιδι αλλά είναι λογικό. Ξέρω ότι οι πρώτες ψήφοι είναι τυχαίες αλλά εγώ λέω να ψηφίσω τον Soukou γιατί δε μου άρεσε που έκανε ένα ποστ τύπου τρολαρισμα και με χιουμοριστικό τρόπο ώστε να δικαιολογήσει την ψήφο του αλλά είπε ότι μπορεί και να την αλλάξει. Εμένα αυτό μού φάνηκε σαν να έχει οδηγίες από τους συν-μαφιόζους του να γράψει ένα ποστ για να μη φαίνεται εξαφανισμένος έτσι για ξεκαρφωμα. Δεν ξέρω, εμένα έτσι μου φάνηκε. Για τον ίδιο λόγο έχω στο μάτι και τον Ζαξρεμιο ο οποίος έριξε έτσι μια χαζή δικαιολογία για την ψήφο του. Να παρατηρήσω επίσης ότι δε μου πολυαρεσει η στιχομυθία μεταξύ Τσάρα και μπλου. Σαν να είναι μαφιόζος με ΔΑ μού κάνει. Βέβαια θα καρφώνονταν τόσο πολύ ως έμπειροι παίκτες που είναι; Δεν ξέρω, έτσι παρατηρήσεις κάνω. Ελπίζω να ακούσω κι άλλους στην πορεία.

Οι παρατηρήσεις σου μου άρεσαν γιατί κι εγώ πρόσεξα τη στιχομυθία τσαρα με μπλου και δε ξερω αν θα σε συνεφερε ως κακια να το αναφερεις. Εκτος κι αν ως μαφιοζα ξερεις πως ενας απ τους δυο ειναι ο ΔΑ και του δινεις εμμεσα σημα αλλα γιατι να κανεις κατι τετοιο φερνοντας τον ΔΑ σου στο προσκηνιο τόσο νωρίς; Δεν μου φαινεται καλη κινηση κακου ρόλου. Να εισαι τωρα (παλι) ΔΑ και να θες να μπερδεψεις στρεφοντας αλλου την προσοχή και ζητωντας σήμα απ τους δικους σου; Χμμ δεν μου φαινεται πιθανο. Προς ττο παρον θα σε εχω ερωτηματικο προς αθωα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αν και νωρίς ακόμα ας προσπαθήσουμε να πιάσουμε τίποτα.. Το δαιμόνιο με καλεί :hehe:
@Samael δεν μας τα έχεις πει αυτά ....και ο Χάρυ Ποτερ σου αρέσει; :sly:

Μυστήριο ο Χάρυ σαν το παιχνίδι .....
Τι άλλο του αρέσει και πού το ξέρεις εσύ; :hehe:

Καλησπέρα κι από μένα παιδιά. Χαιρετίσματα από Κένυα. Επειδή βλέπω μόνο χαιρετούρες και δισταγμούς για να ξεκινήσει το παιχνίδι (το οποίο ελπίζω να είναι ενδιαφέρον και κόσμιο), θα κάνω την αρχή όπως συνήθως. Πρώτη μέρα, ασφαλώς χωρίς πληροφορίες, άρα τυχαία ψήφος. Είδα ποιοι έγραψαν μέχρι στιγμής έστω κάτι μικρό, οπότε για πρώτη μέρα θα ψηφίσω έναν απ'όσους δεν έγραψαν ακόμη τίποτα (ίσως έτυχε, ίσως πάλι επειδή περιμένουν να μιλήσουν πρώτα με τους συνμαφιόζους τους για να δουν τι να κάνουν). Αν δεν μου ξέφυγε κάτι, αυτοί που δεν έχουν μιλήσει μέχρι στιγμής είναι οι εξής σύμφωνα με τη σειρά της ΣΕ:

-Aggelogiannos
-Bilire
-Comfortably Smug
-Deutsch Lover
-Soukou
-TasosZκ
-Ζαξρέμιος
-Σπυράκος

Από τους παραπάνω οι 4 πρώτοι τυχαίνει τα ονόματά τους να σχηματίζουν κάθετα ένα ABCD, οπότε το λαμβάνω ως σημάδι απ' την τύχη να κινηθώ ανάμεσά τους στην πρώτη μέρα. Από τους 4 πρώτους ψηφίζω προς το παρόν τον COMFORTABLY SMUG επειδή το πρώτο γράμμα απ' το όνομά του έχει τον ίδιο ήχο με το όνομα της χώρας στην οποία βρίσκομαι (Κένυα). Μόλις μιλήσουν όλοι θα κρίνω καλύτερα. Μπορεί να αλλάξω μπορεί όχι.

Καλό παιχνίδι να 'χουμε.
Δεν με ξαφνιάζει καθόλου η κίνηση του. :P

Ένας κάποιος ενθουσιασμός σίγουρα θα υπάρχει (:P) αλλά ναι, ας μιλάμε κόσμια και με επιχειρήματα. ;)

Τσαφτσουφ, θέλεις να μαλώσουμε; :hehe: Ντάξει ντάξει, κόσμια είπαμε. :redface:

Ριρικάκι ακόμα δεν μπήκαμε στο παιχνίδι και ζητάς καβγάδες; Έχεις κανένα λόγο να θες τσακωμούς από τώρα; :angelnot: :whistle:

Θα ακουλουθησω την συλλογιστικη πορεια του Ικαριονα και θα βγαλω και εγω μια τυχαια δικαιολογια για το ποιον θα ψηφισω.

Ο DUMENUKE στο προηγουμενο thread εκανε ποστ πρωτος,σε αυτο δεν προλαβε,αρα εικαζομαι οτι συννενοουταν με την μαφια και δεν προλαβε να δει το thread εγκαιρως.

Επισης ομορφες καλησπερες/καλο παιχνιδι/μαρεσει ο χυμος ροδι/μπλαμπλα και ολα τα λοιπα.

Αγαπατε αλληλους
Βιβες

Όταν λες προηγούμενο θρεντ εννοείς αυτό με τις συμμετοχές; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
~Melania~, το ότι είπα ότι" ξέρω", δεν σημαίνει ότι ξέρω κιόλας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
~Melania~, το ότι είπα ότι" ξέρω", δεν σημαίνει ότι ξέρω κιόλας :P

Το πως το είπες σχολίασα... ότι δηλαδή δεν στα έχει πει αυτά και ότι του αρέσει και ο Χάρυ Πότερ... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Το πως το είπες σχολίασα... ότι δηλαδή δεν στα έχει πει αυτά και ότι του αρέσει και ο Χάρυ Πότερ... :whistle:


Έλα τώρα, στα περισσότερα τα αγοράκια και κοριτσάκια αρέσει ο Χάρυ Πότερ ...:) και για να βάζει βίντεο κιόλας ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Αρχικά, και επειδή είμαι της άποψης ότι δεν πρέπει να σπάνε οι παραδόσεις, σκεφτόμουν να ψηφίσω Ικαρίωνα. Παρόλα αυτά και προς διευκόλυνση της αγαπητής ΣΕ, θα σπάσω την παράδοση φέτος και θα προσπαθήσω να μην μπλεχτώ σε μεγαλοαντιδικίες. Αν και νομίζω ότι θα χρειαστεί τελικά κάτι τέτοιο.

Επειδή λοιπόν μου φάνηκαν πολύ random τα σενάρια της και στρέφουν βολές προς πολλές κατευθύνσεις, ψηφίζω Himela. Και πραγματικά, μου κινεί υποψίες το γεγονός ότι ο Ικαρίωνας βγήκε απευθείας να την υποστηρίξει.Πιστεύω θα χρειαστεί να επανέλθουμε σε αυτήν την κίνηση αργότερα στο παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 30/7

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. blue_butterfly

  5. ComfortablySmug

  6. Deutsch... Lover

  7. DumeNuke --> Himela

  8. Emilouko

  9. Himela --> Soukouu

  10. i_lie_us

  11. Ikarionas --> ComfortablySmug

  12. JKaradakov

  13. Joaquin --> Deutsch... Lover

  14. Johnny15

  15. ~Melania~

  16. Samael

  17. sophie_96

  18. Soukouu --> ultraviolence

  19. TasosZG

  20. tsarachaf

  21. ultraviolence

  22. Wild_Boy

  23. Ζαξρεμιος --> DumeNuke

  24. Σπυράκος (^^)



Ψήφοι
1 ComfortablySmug
1 Deutsch... Lover
1 DumeNuke
1 Himela
1 Soukouu
1 ultraviolence

Η χώρα των φαντασμάτων
---

Οριστικές αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές ενέργειες παικτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χαιρετώ σας :flowers:.

Επειδή είναι πολύ νωρίς για να εξάγω κάποιο συμπέρασμα για τους συμπαίκτες μου, θα προτιμήσω να μιλήσω περισσότερο (όπως και να ψηφίσω) αύριο. Ξέρω οτι οι πρώτες ψήφοι είναι ως επί το πλείστον τυχαίες, αλλά κάποιες φορές είναι και λόγος για να μπει ένας παίκτης στο στόχαστρο. Για αυτό το λόγο, πριν ψηφίσω και ξεκινήσω να μιλάω/σχολιάζω, θα περιμένω να δω και την αυριανή κίνηση στο θρεντ για να είμαι σίγουρη για το τι κάνω και τι παίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top