Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
χαχααχχαχαχα γελασα με τα pm του johnny xD.Εεεε κατι που ξεχασα να ρωτησω...... ειπατε παρασκευες 19:00-ξημερωματα.Αυτο ισχυει και αυτες τις μερες ή απο τελη αυγουστου/αρχες σεπτεμβρη θα ξεκινησουν τα παλερμο?


Eileen δεν μου απαντησες Ο_ο btw

Δε σου απάντησα γιατί σου απάντησε η methexys για λογαριασμό μου :redface:
Χρησιμοποιείς αρκετά σπαστή ομιλία =)

Δε το είπα για κακό, αγαπάμε Αγγλικά ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Θα τα συζητήσουμε αυτά προς το τέλος του φθινοπώρου. Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να μου στείλουν τότε, κατά προτίμηση εκτός του φόρουμ, για να το δω πιο σύντομα.

ΑΛΛΑ... θα έχουμε κάποιες αλλαγές στο φορμάτ που θα πρέπει να συμφωνήσουν όλοι εξ' αρχής για να σας οργανώσω παιχνίδι...
Τι εννοείς εκτός φόρουμ... Που;;;

Η μαφία έχει κερδίσει 5/6 τελευταία παιχνίδια, ενώ τρέχει ένα σερί 4 νικών.
Καλά το είχα καταλάβει και αναρωτιόμουν κιόλας αν έχουν κερδίσει ποτέ οι πολίτες. Το πρώτο μου ήταν το 43 και είχα διαβάσει και το 42 πριν ξεκινήσω. ΄Ισως κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο, να πρέπει να κάτσω να διαβάσω και όοοοολα τα προηγούμενα.:hypno:

χαχααχχαχαχα γελασα με τα pm του johnny xD.
Και που να διαβάσεις κι αυτά του ultraviolence σε προηγούμενο που ήταν κι αυτός πόρνη. Δεν θυμάμαι καλά αν ήταν στο 43 ή στο 44...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelogiannos

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 94 μηνύματα.
αααα οκ σε συμπληρωσε η methexys : p εε παντως ναι απλα μου βγαινει(απο τσατ πιο πολυ).

χμμμ claire απο περιεργεια θα κοιταξω να πω την αληθεια : p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Κυρίες και κύριοι,
Μαφιόζοι και Πολίτες,

Καλωσορίσατε στην τελετή λήξης του Palermo #45!
Βρισκόμαστε εδώ, στο μεγάλο θέατρο της πόλης για μια ανεπανάληπτη βραδιά! Για αρχή θα μοιραστούν τα βραβεία σε καθένα απ εσάς ξεχωριστά. Στη συνέχεια θα ακολουθήσει μεγάλο ολονύχτιο πάρτυ. Φήμες λένε ότι η Ζωή κι ο Ακριβός έχουν ετοιμάσει μια μεγάλη έκπληξη στο πάρτυ αυτό.
Για αρχή όμως... παρακαλώ τον ultraviolence να έρθει στη σκηνή. Μαζί θα παρουσιάσουμε τα βραβεία σας. Αυτά θα δοθούν σε αλφαβητική σειρά, με εξαίρεση τα τέσσερα τελευταία. Προτού πάμε σ αυτά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε όλους για όσα προσφέρατε σ αυτό το παιχνίδι. Ήταν, κατά γενική ομολογία, ένα απ τα καλύτερα και πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια στο θεσμό.
Να μην καθυστερήσουμε άλλο, ακολουθούν τα βραβεία σας:

  • Βραβείο "Couples therapist"
    Στον Τάσος97, ο οποίος διόρθωσε τη σχέση των Ikarionas και tsarachaf.
    Επιπλέον,
    Special Βραβείο "I'm getting laid tonight"
    Κάποιος πέρασε πολύ καλύτερα απ τους υπόλοιπους το βράδυ της Κυριακής... :whistle:
  • Βραβείο Fast track
    Στο Fast, που έφυγε από το παιχνίδι πολύ γρήγορα.
  • Βραβείο "I'm not the witch"
    Στο Dimitris S. Για Μάγισσα πήγαινε η Μαφία, Αλεξίσφαιρο Γιλέκο βρήκε...
  • Βραβείο "I read the fucking manual!"
    Στη Himela. Διάβασε κι εκτέλεσε κατά γράμμα τις οδηγίες της Ζωής στην τελευταία ψηφοφορία.
  • Βραβείο Kids friendly Πόρνης
    Στον Johnny15. Όχι δεν ήταν παιδεραστής. Απλά δεν έστειλε κανένα NSFW πιμι. :(
  • Βραβείο Libertus 2.0
    Στην Eileen. Ο Χάρης του #42.
  • Βραβείο Legal advisor @ Palermo
    Στο Libertus, για όλες τις νομικές συμβουλές που προσέφερε στη ΣΕ κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Τον ευχαριστούμε πολύ! :redface:
  • Βραβείο "Michael Corleone"
    Ο γιος και διάδοχος του Αρχιμαφιόζου, στο JKaradakov.
    Και θα μου πείτε, τι φίλος είσαι και του δίνεις τέτοιο βραβείο; Δεν ξέρεις ότι δεν έχει δει το Νονό; Δε θα το ευχαριστηθεί!
    Γι' αυτό λοιπόν,
    Special Βραβείο "Το δεξί μου χέρι"
    Από τον dimijim και την Eileen στο JKaradakov, που ήταν το δεξί χέρι του πρώτου στο pre- και post-game και της δέυτερης σ' όλη τη διάρκεια του game. Η αξία του, ανεκτίμητη. :redface:
  • Βραβείο Music and culture manager @ Palermo
    Στον ultraviolence. ΣE κι Υπουργός Πολιτισμού ταυτόχρονα.
  • Βραβείο "Took one for the team"
    Στο Σπυρακος (^^). Θυσιάστηκε για να κερδίσει το παιχνίδι η Μαφία του.
  • Βραβείο "Una faccia, Una razza"
    Στο DumeNuke. Μαφιόζικο αίμα κυλούσε στο αίμα σου, την original Μαφία βοήθησες φεύγοντας.
  • Βραβείο "Wreck-it-Ralph"
    Στο Soukouu, καθώς μόνο αυτό το παιχνίδι δε μας πρότεινε να παίξουμε.
  • Βραβείο "Βοήθεια του κοινού"
    Στην Έρις, που ζητούσε τη βοήθεια του κοινού σε κάθε της κίνηση.
  • Βραβείο "Γκαντέμης 2017"
    Στον Wild_boy. Όλα στραβά σου πήγαν σ αυτό το παιχνίδι Στράτο κι εσύ δεν ευθυνόσουν για τίποτε.
  • Βραβείο "Δε θα μάθετε ποτέ"
    Στη Deutsch... Lover. Πότε θα μάθει ο κόσμος να γράφει σωστά το όνομά της;
  • Βραβείο Διγλωσσίας
    Στον aggelogiannos, του οποίου τα post ήταν ένα mix Ελληνικών κι Αγγλικών.
  • Βραβείο "Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος"
    Σε Deutsch... Lover & Ikarionas. Χρειάζεται να το εξηγήσω; Δεν το βλέπετε;
  • Βραβείο Έμμονης Ιδέας
    Στον PolGR1509, που του κόλλησε ότι η methexys είναι Μαφιόζα και δεν του ξεκολλούσε μετά.
  • Βραβείο "Επιτέλους Πολίτης"
    Στην Emilouko, που επιτέλους κληρώθηκε σε καλό ρόλο.
    Επίσης,
    Special Βραβείο Καταπιεσμένης Συγκατοίκου
    Πώς μπόρεσες κι ανέχθηκες τον Ακριβό για δεύτερη συνεχόμενη φορά;
  • Βραβείο Καλύτερων πιμι
    Στον Ikarionas. Κάθε μέρα, σκέψεις, αναλύσεις, ματιές στο μέλλον. Η ΣΕ τα αγάπησε!
  • Βραβείο "ΚΑΡΦΩΜΑ ΣΤΗ ΜΕΛΑΝΙΑ"
    Προφανώς στη ~Melania~. Αλλάζει πλέον το μότο κάθε Μαφίας. Κάρφωμα, όχι θάνατος!
  • Βραβείο Μαφιόζας με το ζόρι
    Στη methexys, που έπρεπε ντε και καλά να είναι Μαφιόζα...
  • Βραβείο "Νεφέλη, αγνοείται"
    Στη Nefeli Graf. Νεφέλη, ένα ποστ; Το παιχνίδι τελείωσε...
  • Βραβείο "Όχι πάλι ΑΠ"
    Στη Guest 278211, που για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι αποχωρεί με Άμεση Προφυλάκιση.
  • Βραβείο Παρατηρητoff
  • Βραβείο "Πήγα σε μάγγισες, σε χαρτορίχτρες"
    Στον tsarachaf. Όλα τα Όνειρα γι' αυτόν. Αφιερωμένο.
    Δεν τελειώσαμε όμως, έχει κι άλλο,
    Special Βραβείο "Μπαμπά μη φεύγεις"
    Τα παιδιά σου στεναχωρήθηκαν πολύ όταν έφυγες Ακριβέ, μην το ξανακάνεις!
  • Βραβεία "Τώρα βρήκαν να μη με διώξουν από την πρώτη βδομάδα οι καημένοι οι Πολίτες;"
    Στην Claire Rentfield, που για πρώτη φορά την κράτησαν μέσα μέχρι τέλους κι ήταν Μαφιόζα.
  • Βραβείο Χειρότερου πρωτοεμφανιζόμενου παίχτη
    Στον Emmanouilmyrgia.
  • Βραβείο Καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου παίχτη
    Στον ComfortablySmug.
  • Βραβείο Καλύτερου παίχτη Palermo #45
    Κατόπιν ψηφοφορίας του κοινού και της ΣΕ
    Καλύτερος παίχτη του Palermo #45
    ανακηρύσσεται
    ο
    JKaradakov.
    Πολλά συγχαρητήρια!
  • Special Βραβείο "Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα"

    Στον PieMaker. Κι ευχόμαστε του χρόνου να είναι ξανά μαζί μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι εννοείς εκτός φόρουμ... Που;;;

Εννοώ το fb για παράδειγμα, γιατί η αλήθεια είναι ότι μπαίνω αρκετά αραιά στο φόρουμ τον περισσότερο καιρό. Αν και όταν έρθει η ώρα θα μπαίνω πιο έντονα.

Καλά το είχα καταλάβει και αναρωτιόμουν κιόλας αν έχουν κερδίσει ποτέ οι πολίτες. Το πρώτο μου ήταν το 43 και είχα διαβάσει και το 42 πριν ξεκινήσω. ΄Ισως κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο, να πρέπει να κάτσω να διαβάσω και όοοοολα τα προηγούμενα.:hypno:

Καλό κουράγιο. Η αλήθεια είναι ότι στα πιο παλιά παιχνίδια έχει πολύ σπαμ. Επίσης να ξέρεις, το Παλέρμο 41 που κέρδισαν οι πολίτες δεν ήταν ακριβώς καλό παιχνίδι :P.

Κυρίες και κύριοι,
Μαφιόζοι και Πολίτες,

Καλωσορίσατε στην τελετή λήξης του Palermo #45!
Βρισκόμαστε εδώ, στο μεγάλο θέατρο της πόλης για μια ανεπανάληπτη βραδιά! Για αρχή θα μοιραστούν τα βραβεία σε καθένα απ εσάς ξεχωριστά. Στη συνέχεια θα ακολουθήσει μεγάλο ολονύχτιο πάρτυ. Φήμες λένε ότι η Ζωή κι ο Ακριβός έχουν ετοιμάσει μια μεγάλη έκπληξη στο πάρτυ αυτό.
Για αρχή όμως... παρακαλώ τον ultraviolence να έρθει στη σκηνή. Μαζί θα παρουσιάσουμε τα βραβεία σας. Αυτά θα δοθούν σε αλφαβητική σειρά, με εξαίρεση τα τέσσερα τελευταία. Προτού πάμε σ αυτά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε όλους για όσα προσφέρατε σ αυτό το παιχνίδι. Ήταν, κατά γενική ομολογία, ένα απ τα καλύτερα και πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια στο θεσμό.
Να μην καθυστερήσουμε άλλο, ακολουθούν τα βραβεία σας:

  • Βραβείο "Couples therapist"
    Στον Τάσος97, ο οποίος διόρθωσε τη σχέση των Ikarionas και tsarachaf.
    Επιπλέον,
    Special Βραβείο "I'm getting laid tonight"
    Κάποιος πέρασε πολύ καλύτερα απ τους υπόλοιπους το βράδυ της Κυριακής... :whistle:
  • Βραβείο Fast track
    Στο Fast, που έφυγε από το παιχνίδι πολύ γρήγορα.
  • Βραβείο "I'm not the witch"
    Στο Dimitris S. Για Μάγισσα πήγαινε η Μαφία, Αλεξίσφαιρο Γιλέκο βρήκε...
  • Βραβείο "I read the fucking manual!"
    Στη Himela. Διάβασε κι εκτέλεσε κατά γράμμα τις οδηγίες της Ζωής στην τελευταία ψηφοφορία.
  • Βραβείο Kids friendly Πόρνης
    Στον Johnny15. Όχι δεν ήταν παιδεραστής. Απλά δεν έστειλε κανένα NSFW πιμι. :(
  • Βραβείο Libertus 2.0
    Στην Eileen. Ο Χάρης του #42.
  • Βραβείο Legal advisor @ Palermo
    Στο Libertus, για όλες τις νομικές συμβουλές που προσέφερε στη ΣΕ κατά τη διάρκεια του παιχνιδιού. Τον ευχαριστούμε πολύ! :redface:
  • Βραβείο "Michael Corleone"
    Ο γιος και διάδοχος του Αρχιμαφιόζου, στο JKaradakov.
    Και θα μου πείτε, τι φίλος είσαι και του δίνεις τέτοιο βραβείο; Δεν ξέρεις ότι δεν έχει δει το Νονό; Δε θα το ευχαριστηθεί!
    Γι' αυτό λοιπόν,
    Special Βραβείο "Το δεξί μου χέρι"
    Από τον dimijim και την Eileen στο JKaradakov, που ήταν το δεξί χέρι του πρώτου στο pre- και post-game και της δέυτερης σ' όλη τη διάρκεια του game. Η αξία του, ανεκτίμητη. :redface:
  • Βραβείο Music and culture manager @ Palermo
    Στον ultraviolence. ΣE κι Υπουργός Πολιτισμού ταυτόχρονα.
  • Βραβείο "Took one for the team"
    Στο Σπυρακος (^^). Θυσιάστηκε για να κερδίσει το παιχνίδι η Μαφία του.
  • Βραβείο "Una faccia, Una razza"
    Στο DumeNuke. Μαφιόζικο αίμα κυλούσε στο αίμα σου, την original Μαφία βοήθησες φεύγοντας.
  • Βραβείο "Wreck-it-Ralph"
    Στο Soukouu, καθώς μόνο αυτό το παιχνίδι δε μας πρότεινε να παίξουμε.
  • Βραβείο "Βοήθεια του κοινού"
    Στην Έρις, που ζητούσε τη βοήθεια του κοινού σε κάθε της κίνηση.
  • Βραβείο "Γκαντέμης 2017"
    Στον Wild_boy. Όλα στραβά σου πήγαν σ αυτό το παιχνίδι Στράτο κι εσύ δεν ευθυνόσουν για τίποτε.
  • Βραβείο "Δε θα μάθετε ποτέ"
    Στη Deutsch... Lover. Πότε θα μάθει ο κόσμος να γράφει σωστά το όνομά της;
  • Βραβείο Διγλωσσίας
    Στον aggelogiannos, του οποίου τα post ήταν ένα mix Ελληνικών κι Αγγλικών.
  • Βραβείο "Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος"
    Σε Deutsch... Lover & Ikarionas. Χρειάζεται να το εξηγήσω; Δεν το βλέπετε;
  • Βραβείο Έμμονης Ιδέας
    Στον PolGR1509, που του κόλλησε ότι η methexys είναι Μαφιόζα και δεν του ξεκολλούσε μετά.
  • Βραβείο "Επιτέλους Πολίτης"
    Στην Emilouko, που επιτέλους κληρώθηκε σε καλό ρόλο.
    Επίσης,
    Special Βραβείο Καταπιεσμένης Συγκατοίκου
    Πώς μπόρεσες κι ανέχθηκες τον Ακριβό για δεύτερη συνεχόμενη φορά;
  • Βραβείο Καλύτερων πιμι
    Στον Ikarionas. Κάθε μέρα, σκέψεις, αναλύσεις, ματιές στο μέλλον. Η ΣΕ τα αγάπησε!
  • Βραβείο "ΚΑΡΦΩΜΑ ΣΤΗ ΜΕΛΑΝΙΑ"
    Προφανώς στη ~Melania~. Αλλάζει πλέον το μότο κάθε Μαφίας. Κάρφωμα, όχι θάνατος!
  • Βραβείο Μαφιόζας με το ζόρι
    Στη methexys, που έπρεπε ντε και καλά να είναι Μαφιόζα...
  • Βραβείο "Νεφέλη, αγνοείται"
    Στη Nefeli Graf. Νεφέλη, ένα ποστ; Το παιχνίδι τελείωσε...
  • Βραβείο "Όχι πάλι ΑΠ"
    Στη Guest 278211, που για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι αποχωρεί με Άμεση Προφυλάκιση.
  • Βραβείο Παρατηρητoff
  • Βραβείο "Πήγα σε μάγγισες, σε χαρτορίχτρες"
    Στον tsarachaf. Όλα τα Όνειρα γι' αυτόν. Αφιερωμένο.
    Δεν τελειώσαμε όμως, έχει κι άλλο,
    Special Βραβείο "Μπαμπά μη φεύγεις"
    Τα παιδιά σου στεναχωρήθηκαν πολύ όταν έφυγες Ακριβέ, μην το ξανακάνεις!
  • Βραβεία "Τώρα βρήκαν να μη με διώξουν από την πρώτη βδομάδα οι καημένοι οι Πολίτες;"
    Στην Claire Rentfield, που για πρώτη φορά την κράτησαν μέσα μέχρι τέλους κι ήταν Μαφιόζα.
  • Βραβείο Χειρότερου πρωτοεμφανιζόμενου παίχτη
    Στον Emmanouilmyrgia.
  • Βραβείο Καλύτερου πρωτοεμφανιζόμενου παίχτη
    Στον ComfortablySmug.
  • Βραβείο Καλύτερου παίχτη Palermo #45
    Κατόπιν ψηφοφορίας του κοινού και της ΣΕ
    Καλύτερος παίχτη του Palermo #45
    ανακηρύσσεται
    ο
    JKaradakov.
    Πολλά συγχαρητήρια!
  • Special Βραβείο "Γήρνα πίσο ή έστο τειλεφόνα"

    Στον PieMaker. Κι ευχόμαστε του χρόνου να είναι ξανά μαζί μας!

Σχόλια...

Αρχικά, συγχαρητήρια Ιορδάνη!! Το κατάφερες τελικά!!:clapup:

Δεύτερον, ευχαριστώ πολύ για τα βραβεία μου!! Μπορώ να πω ότι μου ταίριαζαν :P.
Τρίτον, ΔΕΝ ΚΑΤΑΠΙΕΣΑ ΤΗΝ ΕΜΙΛΥ ΦΕΤΟΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΥΣΙ!! ΠΕΣ ΕΜΙΛΥ!! Σε παρακαλώ :'(



AAAAAAAAA... Να μην το ξεχάσω... Το δώρο σας από Ζωή και Ακριβό είναι έτοιμο, λογικά θα το δείτε αύριο το απόγευμα/βράδυ. Stay tuned :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
χαχααχχαχαχα γελασα με τα pm του johnny xD.Εεεε κατι που ξεχασα να ρωτησω...... ειπατε παρασκευες 19:00-ξημερωματα.Αυτο ισχυει και αυτες τις μερες ή απο τελη αυγουστου/αρχες σεπτεμβρη θα ξεκινησουν τα παλερμο?

Λοιπόν κοίτα τι γίνεται με το live παλέρμο. Πριν 3 χρόνια είχα καθιερώσει βραδιές παλέρμο στο ΑΠΘ για να έρχονται άτομα από διάφορες σχολές να παίζουμε και να περνάει ωραία η ώρα. Η ομάδα αυτή διατηρήθηκε και μαζεύεται κάθε Τρίτη και Παρασκευή στην είσοδο του Φυσικομαθηματικού από τις 19.00 μέχρι τα ξημερώματα, ώστε να υπάρχουν ξανά λεωφορεία για να επιστρέψουν όλοι σπίτια τους. Νομίζω πως μαζεύονται ακόμη και τώρα τον Αύγουστο αλλά μπορώ να μάθω για σίγουρα να σου πω, αν ενδιαφέρεσαι. Εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να πηγαίνω στη συγκεκριμένη ομάδα, παρότι δημιουργός της, επειδή έχει διολισθήσει αρκετά στο τρολ και μαζεύεται κόσμος για γκομενοδουλειές ενώ εμένα με ενδιαφέρει να παίζω όσο πιο σοβαρό παλέρμο γίνεται. Υπάρχουν στην ομάδα αυτή όμως αρκετά άτομα που θέλουν σοβαρό παλέρμο και προσπαθούν να βάλουν τάξη στους υπόλοιπους. Να πας να δεις, μπορεί να σ' αρέσει. Πέρα απ' αυτήν όμως εγώ έχω φτιάξει και άλλη μια ομάδα που είναι αποκλειστικά για άτομα που ενδιαφέρονται για το παιχνίδι πρωτίστως. Είναι άτομα από διάφορους χώρους, κάποιοι είναι και από την προηγούμενη ομάδα που είναι δυνατοί παίκτες. Οι συναντήσεις αυτές θα ξεκινήσουν από Σεπτέμβρη επειδή τώρα λείπουν αρκετοί. Στο fb είμαι Asteris Kechagias. Αν θες να μαθαίνεις περισσότερα κάνε add. Προειδοποιώ όμως ότι είμαι από τους πιο εκνευριστικούς χρήστες του fb και λίγοι καταφέρνουν να με αντέξουν. Κράζω συχνά κόσμο (κόμματα, θρησκείες κ.λπ) αλλά κάνω και πολλά ταξίδια οπότε θα μπορείς να απολαύσεις μπόλικες φωτό με τοπία απ' όλο τον κόσμο. Με δική σου ευθύνη το αίτημα φιλίας. :P




[*]Βραβείο "Wreck-it-Ralph"
Στο Soukouu, καθώς μόνο αυτό το παιχνίδι δε μας πρότεινε να παίξουμε.
[*]Βραβείο "Βοήθεια του κοινού"
Στην Έρις, που ζητούσε τη βοήθεια του κοινού σε κάθε της κίνηση.
[*]Βραβείο "Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος"
Σε Deutsch... Lover & Ikarionas. Χρειάζεται να το εξηγήσω; Δεν το βλέπετε;
[*]Βραβείο Έμμονης Ιδέας
Στον PolGR1509, που του κόλλησε ότι η methexys είναι Μαφιόζα και δεν του ξεκολλούσε μετά.
[*]Βραβείο "Επιτέλους Πολίτης"
Στην Emilouko, που επιτέλους κληρώθηκε σε καλό ρόλο.
[*]Βραβείο Καλύτερων πιμι
Στον Ikarionas. Κάθε μέρα, σκέψεις, αναλύσεις, ματιές στο μέλλον. Η ΣΕ τα αγάπησε!
[*]Βραβείο "Νεφέλη, αγνοείται"
Στη Nefeli Graf. Νεφέλη, ένα ποστ; Το παιχνίδι τελείωσε...
[*]Βραβείο "Πήγα σε μάγγισες, σε χαρτορίχτρες"
Στον tsarachaf. Όλα τα Όνειρα γι' αυτόν. Αφιερωμένο.
[*]Βραβεία "Τώρα βρήκαν να μη με διώξουν από την πρώτη βδομάδα οι καημένοι οι Πολίτες;"
Στην Claire Rentfield, που για πρώτη φορά την κράτησαν μέσα μέχρι τέλους κι ήταν Μαφιόζα.
Έκλαψα με τα βραβεία. Ειδικά με Emilouko και Claire.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά,

Ένα μπράβο στην ΣΕ για την δουλειά τους και πάλι στα βραβεία.

Να σας ευχαριστίσω όλους όσους με ψηφίσατε για MVP, με τιμά πολύ αυτό και είναι και η πρώτη φορά που λαμβάνω πάνω απο 1 βραβείο. :P

Ας δούμε τώρα τι μας έχουν ετοιμάσει η Ζωή και ο Ακριβός! :hmm::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά;) Επειδή έχω φιλοξενούμενο που φεύγει αύριο δεν μπήκα καθόλου αλλά ηθελα να ευχαριστήσω την ΣΕ για την αναγνώριση της αυτοθυσίας μου :P , την Ζωή για τα τόσο καλ λογια της στην συνέντευξη και να εκφράσω τη χαρά μου για τον MVP .Σου άξιζε Ιορδάνη ;) Εις το επανιδειν :):clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παρακαλώ να μη με ξανακάνετε ΔΑ. Δεν είμαι πια σε ηλικία για τόσο έντονες συγκινήσεις. Πολίτης Βου (κατά το γκαρσόνα Βου) και πολύ μού είναι! :pfff:

Ευχαριστούμε τα παιδιά της ΣΕ, να είστε καλά όλοι και να περάσετε ένα τέλειο υπόλοιπο καλοκαιριού!:)

Κι όπως πάντα:

Να μας έχει ο Θεός γερούς πάντα ν' ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε βρε!:clapup:

Φιλιά σε όλους!!!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Σύλβια σε αγαπάμε, ήσουν τέλεια! :flowers:
Στο επόμενο μαφία :devil:


Υ.Γ: Ευχαριστώ πολύ τη ΣΕ για το βραβείο μου! :redface:

Πολλά συγχαρητήρια, Ιορδάνη!! ... πώς γίνεται να μην έχεις δει τον νονό παιδί μου;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα!

Φοβερά τα βραβεία :D

Θέλω να ευχαριστήσω τη ΣΕ για το βραβείο μου και ειδικά τον dimijim και τον ComfortablySmug που συνέβαλαν στο να λάβω αυτήν την τιμητική διάκριση. Όχι άλλη ΑΠ βρε παιδιά, δείξτε λίγη κατανόηση :( Δημήτρη ειδικά πέρσι, 2 φορές με πέταξες έξω, δεν τα ξεχνάμε αυτά :pfff: (εντάξει αυτό θα το λέω για πάντα)

Μπράβο Ιορδάνη για το βραβείο :clapup:

Τι να ετοιμάζουν άραγε η Ζωή με τον Ακριβό; :hmm: Κάποιο hint? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Συγχαρητήρια στην μαφία και στην ΣΕ για το παιχνίδι!
Ευχαριστώ και για το βραβείο ήταν ό,τι έπρεπε!


Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού. Καλά να περάσετε!


Τα τελευταία λόγια ήταν φτωχά, γιατί πέρα από υποθέσεις που είχα κάνει δεν ήξερα κάτι σημαντικό και δεν μπορούσα να βοηθήσω. Όσο για το «διάλογο» μεταξύ tsarachaf και Ikariona, το ανέφερα καθώς όσοι θα τον ξαναπερνούσατε, ίσως βλέπατε ότι στα λόγια του tsarachaf δεν υπήρχαν κενά και ήταν πολίτης. Μακάρι να είχα περισσότερο χρόνο να ασχοληθώ, αλλά δεν υπήρχε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν, σας έχουμε τάξει έκπληξη αν θυμαμαι καλά, έτσι; Άντε, να δείτε πως σας προσέχουμε.

Εισαγωγή, όπως θα θυμάστε κάποιοι, πέρσι που έκανα ΣΕ αντί ημερολογίου σας έκανα βλογκ, που ήταν καταπληκτικά και τα λατρέψατε και δεν δέχομαι κουβέντα :pfff:
Οπότε το σκεφτόμουν και για φέτος, αλλά ήθελα να ανεβάσω την ποιότητα της παραγωγής, να έχω έτοιμο κείμενο, για να έχουν λίγο καλύτερη ροή, που θα βοηθούσε ίσως :P. Φυσικά δεν έκανα τίποτε απ' όλα αυτά.

Δείτε όμως τι συνέβη τις 2 από τις 3 τελευταίες Κυριακές.

Κυριακή, 23 Ιουλίου 2017, Θεσσαλονίκη
Ήμασταν με την αγαπητή Ζωή στο σπίτι μου και γιορτάζαμε τα γενέθλια ενός φίλου(είχαμε καλέσει και κάποιον άλλο αλλά μας έκλασε :P). Εκεί που καθόμαστε ωραία και καλά, μας έρχεται η ιδέα. Δεν κάνουμε ένα εισαγωγικό vlog? Μας άρεσε, πήγαμε κάπου πιο ήσυχα και σας ετοιμάσαμε εισαγωγή. Αυτήν που θα δείτε σε λίγο.

Συγγνώμη που μιλάω πάλι αργά, αλλά εκείνη την μέρα πίναμε μπίρες και τσίπουρα από τις 3 και το βίντεο γυρίστηκε μετά τις 10. Η Ζωή ήρθε αργά, γι' αυτό είναι καλά :P


Κυριακή, 6 Αυγούστου 2017, Χαλκιδική
Λοιπόν, το παιχνίδι έχει τελειώσει, επιτέλους βρισκόμαστε με την Ζωή, για την απαραίτητη πολύωρη ανάλυση του παιχνιδιού. Παράλληλα είχαμε το πρώτο σκέλος του vlog, αλλά δεν το είχαμε δει για να αποφασίσουμε αν αξίζει να δημοσιευθεί. Το βλέπουμε, γελάμε με το πόσο ρεζίλι γινόμαστε, άρα το βίντεο αξίζει να δημοσιευθεί. Αλλά, ποιος κάνει μόνο εισαγωγή, αλλά όχι επίλογο, αυτό δεν θα μπορούσε να συμβεί ποτέ, οπότε συνέβη αυτό...

Αν ποτέ αναρωτιόσασταν γιατί δεν έγινα σκηνοθέτης, η απάντηση βρίσκεται παρακάτω :P


Θέλουμε συγχαρητήρια που τα κρατήσαμε τόσο σύντομα και δεν σας ετοιμάσαμε 4 ώρες υλικό :P. Επίσης γελάστε μαζί μας άφοβα, δεν παρεξηγούμε :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είστε απίθανοι :clapup: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το υπέροχο βραβείο επιτέλους πολίτης.
Να πω ότι δεν ήμουν καταπιεσμένος συγκάτοικος και απορρίπτω το δεύτερο μου βραβείο.χαχα

Τέλεια τα βλογκ. Εγώ είχα κάνει μόνο ριαξιον στο ρόλο αλλά παραείναι πολλά megabytes για κάποιο λόγο.
Οι άλλοι κάνατε καθόλου;; :Ρ

εδιτ: Τώρα τέλειωσε το vlog. Παιδιά είναι η μοίρα μου στο παλέρμο. Ή βγαίνω πρώτη μέρα/πρώτο βράδυ ή μένω μέχρι το τέλος.Δεν έχει άλλη οδό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Εννοώ το fb για παράδειγμα, γιατί η αλήθεια είναι ότι μπαίνω αρκετά αραιά στο φόρουμ τον περισσότερο καιρό. Αν και όταν έρθει η ώρα θα μπαίνω πιο έντονα.
Πως μπορείς να παίξεις Παλέρμο στο fb; Σε κάποια ομάδα ίσως και τι ροή θα έχει;
Πολλές οι απορίες μου αλλά μου κάνει εντύπωση, πάντως αν το κάνετε να μου πείτε κι εμένα.

Καλό κουράγιο. Η αλήθεια είναι ότι στα πιο παλιά παιχνίδια έχει πολύ σπαμ. Επίσης να ξέρεις, το Παλέρμο 41 που κέρδισαν οι πολίτες δεν ήταν ακριβώς καλό παιχνίδι :P.
Ευχαριστώ, σίγουρα θα τα κοιτάξω όλα γιατί είμαι και περίεργη απλά όχι όλα μαζί εννοείται.:redface:

Λοιπόν κοίτα τι γίνεται με το live παλέρμο. Πριν 3 χρόνια είχα καθιερώσει βραδιές παλέρμο στο ΑΠΘ για να έρχονται άτομα από διάφορες σχολές να παίζουμε και να περνάει ωραία η ώρα. Η ομάδα αυτή διατηρήθηκε και μαζεύεται κάθε Τρίτη και Παρασκευή στην είσοδο του Φυσικομαθηματικού από τις 19.00 μέχρι τα ξημερώματα, ώστε να υπάρχουν ξανά λεωφορεία για να επιστρέψουν όλοι σπίτια τους. Νομίζω πως μαζεύονται ακόμη και τώρα τον Αύγουστο αλλά μπορώ να μάθω για σίγουρα να σου πω, αν ενδιαφέρεσαι. Εγώ προσωπικά έχω σταματήσει να πηγαίνω στη συγκεκριμένη ομάδα, παρότι δημιουργός της, επειδή έχει διολισθήσει αρκετά στο τρολ και μαζεύεται κόσμος για γκομενοδουλειές ενώ εμένα με ενδιαφέρει να παίζω όσο πιο σοβαρό παλέρμο γίνεται. Υπάρχουν στην ομάδα αυτή όμως αρκετά άτομα που θέλουν σοβαρό παλέρμο και προσπαθούν να βάλουν τάξη στους υπόλοιπους. Να πας να δεις, μπορεί να σ' αρέσει. Πέρα απ' αυτήν όμως εγώ έχω φτιάξει και άλλη μια ομάδα που είναι αποκλειστικά για άτομα που ενδιαφέρονται για το παιχνίδι πρωτίστως. Είναι άτομα από διάφορους χώρους, κάποιοι είναι και από την προηγούμενη ομάδα που είναι δυνατοί παίκτες. Οι συναντήσεις αυτές θα ξεκινήσουν από Σεπτέμβρη επειδή τώρα λείπουν αρκετοί. Στο fb είμαι Asteris Kechagias. Αν θες να μαθαίνεις περισσότερα κάνε add. Προειδοποιώ όμως ότι είμαι από τους πιο εκνευριστικούς χρήστες του fb και λίγοι καταφέρνουν να με αντέξουν. Κράζω συχνά κόσμο (κόμματα, θρησκείες κ.λπ) αλλά κάνω και πολλά ταξίδια οπότε θα μπορείς να απολαύσεις μπόλικες φωτό με τοπία απ' όλο τον κόσμο. Με δική σου ευθύνη το αίτημα φιλίας. :P
Κρίμα να μην υπάρχει κάτι ανάλογο και στη δική μας περιοχή...


Έκλαψα με τα βραβεία. Ειδικά με Emilouko και Claire.
Ομολογώ πως κι εγώ έκλαψα στο δικό μου.


Ευχαριστώ από καρδιάς τη ΣΕ μας και για τα βραβεία μας αλλά και για όλο τον κόπο και τη δουλειά που έκαναν, εσάς το βραβείο σας είναι η αγάπη μας.:D

Και να πω ένα μπράβο στη Ζωή και τον Ακριβό για τα όμορφα βιντεάκια που μας έφτιαξαν, τα καταευχαριστήθηκα.:clapup:
Ζωούλα μου είσαι μια κουκλίτσα ( σε φανταζόμουν εντελώς διαφορετική ) και Ακριβέ μου μάκρυνε το μαλλάκι σου από πέρισυ και μου έκανε εντύπωση που σε κανένα από τα 2 δεν κάπνιζες. Το έκοψες αλήθεια;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πως μπορείς να παίξεις Παλέρμο στο fb; Σε κάποια ομάδα ίσως και τι ροή θα έχει;
Πολλές οι απορίες μου αλλά μου κάνει εντύπωση, πάντως αν το κάνετε να μου πείτε κι εμένα.

Όχι δεν εννοούσα αυτό, εννοούσα να βρεθούμε για την πρώτη συνεννοήση εκτός φόρουμ, γιατί είναι πιο εύκολο να με βρει κάποιος. Εδώ θα παίξουμε εννοείται. :)
Αν και υπάρχει ιδέα για chat based παιχνίδι, αλλά θέλει πολλή δουλειά για να προσαρμοστεί και δεν ξέρω, αν και πότε θα ετοιμαστεί.

Και να πω ένα μπράβο στη Ζωή και τον Ακριβό για τα όμορφα βιντεάκια που μας έφτιαξαν, τα καταευχαριστήθηκα.:clapup:
Ζωούλα μου είσαι μια κουκλίτσα ( σε φανταζόμουν εντελώς διαφορετική ) και Ακριβέ μου μάκρυνε το μαλλάκι σου από πέρισυ και μου έκανε εντύπωση που σε κανένα από τα 2 δεν κάπνιζες. Το έκοψες αλήθεια;:)

Την είχες για πολύ άγρια, ε; Όχι, είναι έτσι γλυκούλα και ξεγελάει τον κόσμο :P. Εγώ πώς νομίζεις ότι την πάτησα και κάνουμε παρέα τόσα χρόνια;;
Θα ήθελα να το είχα κόψει, αλλά δεν τα κατάφερα ακόμη :redface:. Το έχω μειώσει αρκετά όμως. Είπαμε να κάνουμε πιο σοβαρή παραγωγή φέτος οπότε είπα να μην κάνω τσιγάρο. Αν και στο δεύτερο βίντεο το τσιγάρο το είχα σβήσει δευτερόλεπτα πριν πατήσω record. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Στο fb, ναι.. το φαντάζομαι με τα αντίστοιχα status και ειδικά για ρόλους όπως η πόρνη πχ, να τα βλέπει όλος ο κόσμος *βλ. και αγόρι για παράδειγμα. :loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για το υπέροχο βραβείο επιτέλους πολίτης.
Να πω ότι δεν ήμουν καταπιεσμένος συγκάτοικος και απορρίπτω το δεύτερο μου βραβείο.χαχα

Κάποιοι κακεντρεχείς θεωρούν ότι και αυτή η δήλωση είναι προϊόν καταπίεσης, να ξέρεις. :P

Τέλεια τα βλογκ. Εγώ είχα κάνει μόνο ριαξιον στο ρόλο αλλά παραείναι πολλά megabytes για κάποιο λόγο.
Οι άλλοι κάνατε καθόλου;; :Ρ

Τα reaction πιστεύω τα έχει η ΣΕ, αλλά μάλλον δεν ανέβηκαν επειδή δεν είχε αρκετή συμμετοχή, υποθέτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Όχι δεν εννοούσα αυτό, εννοούσα να βρεθούμε για την πρώτη συνεννοήση εκτός φόρουμ, γιατί είναι πιο εύκολο να με βρει κάποιος. Εδώ θα παίξουμε εννοείται. :)
Αν και υπάρχει ιδέα για chat based παιχνίδι, αλλά θέλει πολλή δουλειά για να προσαρμοστεί και δεν ξέρω, αν και πότε θα ετοιμαστεί.
Α καλύτερα έτσι, θα σου στείλω πμ με το προφίλ μου στο fb.:)



Την είχες για πολύ άγρια, ε; Όχι, είναι έτσι γλυκούλα και ξεγελάει τον κόσμο :P. Εγώ πώς νομίζεις ότι την πάτησα και κάνουμε παρέα τόσα χρόνια;;
Θα ήθελα να το είχα κόψει, αλλά δεν τα κατάφερα ακόμη :redface:. Το έχω μειώσει αρκετά όμως. Είπαμε να κάνουμε πιο σοβαρή παραγωγή φέτος οπότε είπα να μην κάνω τσιγάρο. Αν και στο δεύτερο βίντεο το τσιγάρο το είχα σβήσει δευτερόλεπτα πριν πατήσω record. :P
Για να είμαι ειλικρινής, τη φανταζόμουν κάπως σαν το άβαταρ που έχει.:redface:
Είναι όμως ένα υπέροχο πανέμορφο κοριτσάκι με πολύ δυνατό μυαλό όπως έχω καταλάβει από τα προηγούμενα παιχνίδια.
Καλά κάνεις με το τσιγάρο, μόνο που με ξένισε γιατί στο προηγούμενο σε έβλεπα συνέχεια να ανάβεις το τσιγάρο σου και ταυτίστηκα είναι η αλήθεια..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top