Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Έλεος ρε παιδιά η Ζωή είναι ενόχη εδώ και πόσες μέρες και πάει να σωθεί, αν είναι δυνατόν, ανοίξτε λίγο τα μάτια σας, θα χάσουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
??? Μόνο εγώ δε βρίσκω λογική σ' αυτό;

Τώρα έχουμε Ζωή με λιγότερους, ο ίδιος προηγειται. Ο ΔΑ δεν μπορεί να επιλέξει τον εαυτό του για αλλαγή ψήφων. Άρα, ο Ioρδάνης ή δεν είναι ο ΔΑ ή είναι και θέλει να αθωωθεί στα μάτια μας (αυτοκτονεί σώζοντας τη Ζωή; ) Έχω μπερδευτεί. Έμπειροι αγνοί πολίτες, τα φώτα σας, παρακαλώ!

Εκτός κι αν είναι άλλος ο ΔΑ (Γιάννης/Σύλβια) και σωθεί και Ζωή και Ιορδάνης.

Αλλάζω σε Ζωή και περιμένω σχολιασμό/γνώμη από Τσαφ (αν έχεις εξαφανιστεί την έβαψες!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Στα σεναριά σας δεν έχω κατι να πω, του Ακριβου είναι το πιο πιθανό ασχετα που με δινει ΔΑ και σε πολύ μικρό ποσοστό αθώο.

Αντίθετα η Σύλβια λεει ότι ο Ικαρίωνας είναι ντετέκτιβ. Μέχρι και τώρα πάει να θολώσει τα νερά. Παιδια τι κανει νιαου νιαου. Πάμε να φέρουμε δυο μαφιοζους ισοπαλία!

Δε ξέρω άμα θα βγει κάτι από αυτή την παρατήρηση.......ο Ιορδάνης θεωρεί όντως το σπυρακο μαφιόζο και μάλιστα είναι κατηγορηματικός στο να επιστρέψει πίσω

Βρε ανθρωπέ μου τι λες, ποτε είναι να επιστρέψει. ΔΕΝ ήθελα να επιστρέψει. Σε προκαλώ να βρεις το ποστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα κομφ αυτή τη στιγμή να πάμε γουαηλντ.Έχουν φύγει 3 άτομα με ψήφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν έχει νόημα κομφ αυτή τη στιγμή να πάμε γουαηλντ.Έχουν φύγει 3 άτομα με ψήφους.
Έχει νόημα αν έχεις κακό ρόλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 2/8
  1. Claire Rentfield --> JKaradakov
  2. ComfortablySmug --> Wild_Boy
  3. Eileen --> tsarachaf
  4. Emilouko --> Eileen
  5. Himela --> JKaradakov
  6. Ikarionas --> JKaradakov
  7. JKaradakov --> Wild_Boy
  8. Johnny15 --> Eileen
  9. ~Melania~ --> Eileen
  10. methexys --> JKaradakov
  11. PolGR1509 --> JKaradakov
  12. tsarachaf --> JKaradakov
  13. Wild_Boy --> Eileen
  14. Ερις --> Eileen

Ψήφοι
6 JKaradakov
5 Eileen
2 Wild_Boy
1 Johnny15
1 tsarachaf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή 25/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 28/7
Deutsch... Lover - Δολοφονία 31/7
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 31/7
Τάσος97 - Δολοφονία 2/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία
Dimitris S [Αλεξίσφαιρο Γιλέκο] - Άμεση Προφυλάκιση 30/7 & Τυμβωρυχία
Soukouu [Γιατρός] - Δολοφονία 31/7 & Τυμβωρυχία
Ikarionas [???] - Δολοφονία 2/8
~Melania~ [???] - Δολοφονία 2/8
methexys [???] - Δολοφονία 2/8

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Johnny15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
??? Μόνο εγώ δε βρίσκω λογική σ' αυτό;

Τώρα έχουμε Ζωή με λιγότερους, ο ίδιος προηγειται. Ο ΔΑ δεν μπορεί να επιλέξει τον εαυτό του για αλλαγή ψήφων. Άρα, ο Ioρδάνης ή δεν είναι ο ΔΑ ή είναι και θέλει να αθωωθεί στα μάτια μας (αυτοκτονεί σώζοντας τη Ζωή; ) Έχω μπερδευτεί. Έμπειροι αγνοί πολίτες, τα φώτα σας, παρακαλώ!

Εκτός κι αν είναι άλλος ο ΔΑ (Γιάννης/Σύλβια) και σωθεί και Ζωή και Ιορδάνης.

Αλλάζω σε Ζωή και περιμένω σχολιασμό/γνώμη από Τσαφ (αν έχεις εξαφανιστεί την έβαψες!!!)
Αυτό που θέλω να κανω είναι να φέρω δυο μαφιόζους στην ισοπαλία γτ αλλιώς με εμένα μέσα πάλι θα χάσουμε αθώο!!!
Αν δεν με ακουσει κανεις προφανως και θα ξαναλλάξω σε Ζωή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Ιορδάνη δεν είπα ότι ήθελες να επαναφέρουμε το σπυράκι (μάλιστα έλεγες να μη τον φέρουμε πίσω)
Ερις αλήθεια τώρα??? Λογικά η μελάνια ρώτησε για τη spy οπότε κατάλαβε με ποιους είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
2 άτομα που έχουν ψηφίσει ιορδάνη είναι νεκρά. Δεν γίνεται το τελευταίο μισάωρο να τρέχουμε να φέρουμε σε ισοψηφία 2 μαφιόζους γιατί μετά θα παιχτει παγαποντια στο 09 και θα τα αλλάξει ο ΔΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Αν είναι να γίνει αυτό που λέει ο Ιορδάνης αυτοί που τον έχουν ψηφίσει πρέπει να το γυρίσουν σε Wild, ΌΧΙ αυτοί που ψήφισαν Ζωή. Αυτό λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Τι κάνεις;;; Είσαι με τα καλά σου;;

Αυτό που θέλω να κανω είναι να φέρω δυο μαφιόζους στην ισοπαλία γτ αλλιώς με εμένα μέσα πάλι θα χάσουμε αθώο!!!
Αν δεν με ακουσει κανεις προφανως και θα ξαναλλάξω σε Ζωή!

Ιορδάνη, ναι οκ, δικαιολογία υπάρχει, αλλά είναι πολύ περίεργη επιλογή και μάλιστα μισή ώρα πριν τη λήξη.

Ιορδάνη δεν είπα ότι ήθελες να επαναφέρουμε το σπυράκι (μάλιστα έλεγες να μη τον φέρουμε πίσω)
Ερις αλήθεια τώρα??? Λογικά η μελάνια ρώτησε για τη spy οπότε κατάλαβε με ποιους είμαι

Αλήθεια τώρα;; Και γιατί μόλις άλλαξε ψήφο ο Ιορδάνης άλλαξες κι εσύ;;:mad:


ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΔΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εγώ παραμένω στη Ζωή, ως μαφιόζα πρέπει να φύγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Παιδιά αν ο Ιορδάνης ειναι αθώος μου φαίνεται λίγο κουλό να προσπαθεί 20 λεπτά πριν κλείσει η ψηφοφορία να την αλλαξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιορδάνη, ναι οκ, δικαιολογία υπάρχει, αλλά είναι πολύ περίεργη επιλογή και μάλιστα μισή ώρα πριν τη λήξη.

Ακριβές τι άλλο να κάνω. Μπαίνω μια ώρα πριν και με βλέπω σε ισοπαλία. Έπρεπε να κανω μια προσπάθεια.

Αλλαγή και πάλι σε Eileen να δω τι θα καταλάβουμε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
  1. Claire Rentfield --> JKaradakov
  2. Himela --> JKaradakov
  3. Ikarionas --> JKaradakov
  4. methexys --> JKaradakov
  5. PolGR1509 --> JKaradakov
  6. tsarachaf --> JKaradakov
Μεθ + Ικ εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Ωραία πού είναι οι Pol, Τσαφ, Σύλβια και Claire να πράξουν το σωστό;
Ειρωνικό είναι το post μου εννοείται! Μη πέσετε να με φάτε.

Δημήτρη, μία σούμα παρακαλώ να δούμε πώς θα πράξουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 2/8
  1. Claire Rentfield --> JKaradakov
  2. ComfortablySmug --> Wild_Boy
  3. Eileen --> tsarachaf
  4. Emilouko --> Eileen
  5. Himela --> JKaradakov
  6. Ikarionas --> JKaradakov
  7. JKaradakov --> Eileen
  8. Johnny15 --> Eileen
  9. ~Melania~ --> Eileen
  10. methexys --> JKaradakov
  11. PolGR1509 --> JKaradakov
  12. tsarachaf --> JKaradakov
  13. Wild_Boy --> Eileen
  14. Ερις --> Eileen

Ψήφοι
6 Eileen
6 JKaradakov
1 Johnny15
1 tsarachaf
1 Wild_Boy

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή 25/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 28/7
Deutsch... Lover - Δολοφονία 31/7
Guest 278211 - Άμεση Προφυλάκιση 31/7
Τάσος97 - Δολοφονία 2/8

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία
Dimitris S [Αλεξίσφαιρο Γιλέκο] - Άμεση Προφυλάκιση 30/7 & Τυμβωρυχία
Soukouu [Γιατρός] - Δολοφονία 31/7 & Τυμβωρυχία
Ikarionas [???] - Δολοφονία 2/8
~Melania~ [???] - Δολοφονία 2/8
methexys [???] - Δολοφονία 2/8

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1 #2

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Τάσος97
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Wild_Boy
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Johnny15
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
  1. Claire Rentfield --> JKaradakov
  2. Himela --> JKaradakov
  3. Ikarionas --> JKaradakov
  4. methexys --> JKaradakov
  5. PolGR1509 --> JKaradakov
  6. tsarachaf --> JKaradakov
Μεθ + Ικ εκ των πραγμάτων δεν μπορούν. Ωραία πού είναι οι Pol, Τσαφ, Σύλβια και Claire να πράξουν το σωστό;

Καλή μου Έρις τι λες;; Να ρισκάρουμε να σπάσουμε κι άλλο τις ψήφους και να μας παίξουν 1-2 κάρτες και να χάσουμε;; Σοβαρέψου λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ό,τι να 'ναι! Πραγματικά. Δε ξέρω αν πέτυχαν αυτό που ήθελαν, αλλά έχει χεστεί το θέμα!

Καλή μου Έρις τι λες;; Να ρισκάρουμε να σπάσουμε κι άλλο τις ψήφους και να μας παίξουν 1-2 κάρτες και να χάσουμε;; Σοβαρέψου λίγο...
Όπως έγραψα ήταν ΕΙΡΩΝΙΚΟ εντελώς. Για να δείξω ότι εκ των πραγμάτων δε μπορεί να γίνει μέσα σε λιγότερο από 20 λεπτά αυτό το πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Σόρρυ απλά με το να ψηφισει wild αντί για eileen και να βάλει τον εαυτό του μπροστά μου μπήκε στο νου ότι ίσως η eileen είναι η ΔΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Τώρα ό,τι (μαλακία) ήταν να γίνει, έγινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top