Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ήθελες να γράψεις "η μάγισσα νόμιζε ότι είναι κακός" και άρα χθες δεν τον έσωσε; Με μπέρδεψες λίγο, γιατί αν νόμιζε ότι είναι καλός, δε θα τον έσωζε;

*ΟΚ, δε λέω, καλή και Black Widow
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ρε παιδιά, απορώ γιατί παιδεύεστε τόσο και ασχολείστε και με το πεταμένο το τρολλ.

Είναι πολύ απλό γιατί το έκανε. Είχαν σκάσει στην μαφία που έχασαν τόσες δολοφονίες και ήθελαν να δουν γιατί. Είχαν τον σουκου για γιατρό ή μάγισσα και του έσκασαν την τυμβωρυχία για να δουν τι είναι και να καταλάβουν ποιος ρόλος μένει μέσα και τους έκανε την ζημιά. Κάθεστε και αναλύετε και του μιλάτε.Λες κι έχει πει μισή σοβαρή κουβέντα σε όλο το παιχνίδι και περιμένετε να πει τώρα.

Μην το ταΐζετε άλλο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Αλλαγή ψήφου σε Τσαρατσαφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κι όμως, νομίζω ότι ο Γιάννης είναι απλά άπειρος παίκτης. Αν ήταν μαφιόζος θα τον άφηναν να παίζει έτσι;

Edit: Άκυρο, ΟΚ, είναι τρολλ. Αλλαγή ψήφου σε τυπική ψηφοφορία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Την άλλαξα για λόγους... τυπικότητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αλλαγή ψήφου σε Τσαρατσαφ.


Καλε δεν ψηφίζουμε σήμερα :P
Εντάξει παιδιά μας ρίχνει στάχτη στα μάτια. Κάνει ο,τι μπορεί για να ασχολούμαστε μαζί του και να αφήσουμε τη συζήτηση για το ποιοι ανήκουν στη μαφία και ποιοι όχι στην άκρη. Είναι σιγουρα είτε ΔΑ είτε πορνη, δεν υπάρχει περίπτωση. Για μαφιόζο το αποκλείω γιατί δεν μπορεί να παίζει ετσι. Θέλει να τραβήξει τα βλέμματα πάνω του, κάτι που θα έκανε άνετα ένας ΔΑ ή πορνη σε αυτή τη φάση. Το να είναι τόσο μπερδεμένος πολίτης μου φαίνεται εξωπραγματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι όμως, νομίζω ότι ο Γιάννης είναι απλά άπειρος παίκτης. Αν ήταν μαφιόζος θα τον άφηναν να παίζει έτσι;

Edit: Άκυρο, ΟΚ, είναι τρολλ. Αλλαγή ψήφου σε τυπική ψηφοφορία. :P

Μα δεν γίνεται να μην είναι μαφια;; Οποιοσδήποτε πολίτης θα έπαιζε τυμβωρυχια σε σπαι. Στην χειρότερη σε Σπυρακο. Σε καμία περίπτωση στον σουκου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δεν τον έχω για ένοχο. Είναι πιο πιθανόν να είναι άπειρος παίκτης. Τέλος πάντων, θα δούμε.

Θέλω να δω τι θα πει ο ΙΚ. Αλήθεια πού είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν τον έχω για ένοχο. Είναι πιο πιθανόν να είναι άπειρος παίκτης. Τέλος πάντων, θα δούμε.

Ή 1000% ένοχος είναι ή 1000% τρολλ για να μην χρησιμοποιησω της λέξεις που του αξιζουν και καταβαραθρωθώ στο επίπεδο του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolGR1509

Τιμώμενο Μέλος

Ο PolGR1509 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,307 μηνύματα.
Παιδια δε σας προλαβαίνω. Μπαίνω και έχει γίνει η μια βλακεία μετά την άλλη. ΓΙΑΤΙ τυμβωρυχια στον κομφ; Το γεγονός ότι ο γιατρός ειναι νεκρός σε συνδυασμό με το ότι σημερα δεν είχαμε θύμα και τη δολοφονία της deutsch πάει να πει ότι κατά πασα πιθανότητα, η μάγισσα έχει ξοδέψει και τις δυο ιδιότητες της. Which means ότι είμαστε μονοι ας τώρα. Το να κοιμήθηκε πόρνη με μαφιόζο σχεδόν το αποκλείω. Μην κάνετε βιαστικές κινήσεις. Και ειδικά εσύ ρε Johnny που τόσες μέρες κάνεις τον θιγμενο που κατηγορεισαι και πας να πείσεις ότι δεν είσαι κακός, αντί να βοηθήσεις πας και ρίχνεις τυμβωρυχια όπου να ναι. Ουφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ή 1000% ένοχος είναι ή 1000% τρολλ για να μην χρησιμοποιησω της λέξεις που του αξιζουν και καταβαραθρωθώ στο επίπεδο του.

Οπότε είτε ένοχος είτε τρολλ; Διαλέγω το 2ο. θα δούμε και το δικό σου ρόλο στο τέλος και θα τα πούμε στο end game. Μπορεί να μην έπαιξα καλά αλλά άλλοι παίκτες ήταν τελείως afk. Ε, βγαίνω και εγώ. Δεν μιλάω άλλο. Have fun.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παιδια δε σας προλαβαίνω. Μπαίνω και έχει γίνει η μια βλακεία μετά την άλλη. ΓΙΑΤΙ τυμβωρυχια στον κομφ; Το γεγονός ότι ο γιατρός ειναι νεκρός σε συνδυασμό με το ότι σημερα δεν είχαμε θύμα και τη δολοφονία της deutsch πάει να πει ότι κατά πασα πιθανότητα, η μάγισσα έχει ξοδέψει και τις δυο ιδιότητες της. Which means ότι είμαστε μονοι ας τώρα. Το να κοιμήθηκε πόρνη με μαφιόζο σχεδόν το αποκλείω. Μην κάνετε βιαστικές κινήσεις. Και ειδικά εσύ ρε Johnny που τόσες μέρες κάνεις τον θιγμενο που κατηγορεισαι και πας να πείσεις ότι δεν είσαι κακός, αντί να βοηθήσεις πας και ρίχνεις τυμβωρυχια όπου να ναι. Ουφφφ...

Η τυμβωρυχία παίχτηκε στον σουκου.

Οπότε είτε ένοχος είτε τρολλ; Διαλέγω το 2ο. θα δούμε και το δικό σου ρόλο στο τέλος και θα τα πούμε στο end game. Μπορεί να μην έπαιξα καλά αλλά άλλοι παίκτες ήταν τελείως afk. Ε, βγαίνω και εγώ. Δεν μιλάω άλλο. Have fun.

Λοιπόν για να τελειώνουμε. Ότι έχεις πόσες μέρες που απλώς τρολλάρεις είναι γεγονός. Αν είσαι με την μαφία, είναι απλώς ντροπή σου που συμπεριφέρεσαι έτσι. Αν είσαι με τους πολίτες τα πράγματα είναι ακόμη χειρότερα. Τα υπόλοιπα στο post game.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν για να τελειώνουμε. Ότι έχεις πόσες μέρες που απλώς τρολλάρεις είναι γεγονός. Αν είσαι με την μαφία, είναι απλώς ντροπή σου που συμπεριφέρεσαι έτσι. Αν είσαι με τους πολίτες τα πράγματα είναι ακόμη χειρότερα. Τα υπόλοιπα στο post game.

Ρε φίλε, αν πιστεύεις ότι είμαι μαφία και δεν σου αρέσει ο τρόπος που παίζω, μπορείς να με βγάλεις. Δεν καταλαβαίνω λοιπόν ποιο είναι το θέμα. Αν είμαι κακός παίκτης βγάλε με. Δεν μου αρέσει να χαλάμε τις καρδιές μας για αυτό. Κάποιοι πωρωνονται πολύ, οκ το καταλαβαίνω, και εγώ είχα εκνευριστεί όταν επιδίωξα ισοβαθμία και μετά έλεγαν ότι δεν το έκανα. Και σου ξαναλέω, μπορεί να μην σου αρέσει ο τρόπος που παίζω. Άλλοι έφυγαν έχοντας γράψει ελάχιστα. Εγώ γράφω και εκτίθεμαι. Θα έπρεπε να γράφω ένα ουδέτερο μήνυμα τη μέρα και αυτό θα σε έκανε χαρούμενο; Στο παλέρμο αντιμετωπίζεις διαφορετικούς παίκτες, δεν μπορεί να περιμένεις όλοι να παίζουν με τον ίδιο τρόπο. Και παραδέχομαι ότι δεν έκανα καλό παιχνίδι αλλά δεν είναι δυνατόν και οι 25 παίκτες να είναι παιχτρόνια όπως εσύ και ο Ικαρίονας. Άσε που παίζω πρώτη φορά σε φόρουμ και μάλιστα ένα τόσο περίπλοκο παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Να σχολιάσω κάτι λίγο πριν φύγω

Θα συμφωνήσω με τον tsara όσον αφορά στη νεκροφάνεια.Κατ'εμέ το πιο πιθανό σενάριο πλέον είναι ο johny να είναι μαφία αλλά να μας πουλάει τρελίτσα μπας και πιστέψουμε ότι είναι ή πόρνη ή ΔΑ και να μη φύγει από το παιχνίδι

Αν κάποιος έχει διαβάσει τα παλέρμο #43 και #44 θα καταλάβει ότι το τρολ του παιχνιδιού ήταν μαφιόζος που ήθελε να περάσει σα βοηθός της μαφίας (πιστεύω ότι το παλέρμο #43 έχει σημαντικές ομοιότητες με αυτό το παιχνίδι)

Πιστεύω ότι θα ήταν καλό αύριο να πιέσουμε το johny κυρίως με στόχο να αναγκαστεί να παίξει την εξαίρεση ψηφοφορίας (εφόσον έχει).Μου φαίνεται προσωπικά περίεργο που δεν έχει εμφανιστεί ούτε η εξαίρεση ψηφοφορίας ούτε η αποτυχία δολοφονίας.

Αυτα.....Ευχηθείτε μου καλό ταξίδι (και να γυρίσω σώος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Όλα είναι καλά. Ηρεμήστε. Πάμε, κλείνουμε μάτια, ανασούλες.. όλα εντάξει! Το κλείσαμε το θέμα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Μπήκε λοιπόν κι ο Αύγουστος και βρήκε το Δημήτρη να κοιμάται γυμνός μέχρι κι αργά το πρωί μετά το χθεσινό του ξεφάντωμα στο party γενεθλίων. Όταν ξύπνησε βρήκε απ πάνω του τον Αντώνη, μ ένα μεγάλο και βαρύ τηγάνι στα χέρια κι αμέσως τρόμαξε.
- Καλά ρε μαλάκα, τι πας να κάνεις;
- Είδα ένα κουνούπι αγαπούλη κι ήρθα να το σκοτώσω προτού τσιμπήσει τον όμορφο πωπούλι σου.

Ο Δημήτρης όμως δεν πείσθηκε από την απάντηση αυτή. Εδώ και μέρες ο Αντώνης φερόταν περίεργα και τα χθεσινά τυροπιτάκια που ζέστανε ο ίδιος παραλίγο να στείλουν μονίμως το Δημήτρη στη φαντασματοχώρα. Γι αυτό κι ο Δημήτρης αποφάσισε να ντυθεί και να φύγει γρήγορα από το σπίτι. Δε μπορούσε να ρισκάρει να είναι αυτός το σημερινό πτώμα. Έτσι ξεκίνησε για την πόλη, έχοντας ως στόχο να βρει πίσω το χαμένο του ταλέντο. Σήμερα θα έβρισκε τουλάχιστον ένα νεκρό πτώμα.
Πρώτα πήγε στην κεντρική πλατεία της πόλης. Γνωστό σημείο ανεύρεσης πτωμάτων. Η Μαφία τα αφήνει πάνω στο συντριβάνι τα ξημερώματα κι ελπίζει και σε κανέναν ακόμη θάνατο Πολίτη από καρδιακή ανακοπή όταν τα δει. Στην κεντρική πλατεία όμως σήμερα υπήρχαν μόνο οι γνωστοί θαμώνες των καφετεριών. Κανένα πτώμα.
Στη συνέχεια στράφηκε σε κάτι κακόφημα σοκάκια. Εκεί πολλές φορές έχουν βρεθεί πτώματα. Οι ανυποψίαστοι Πολίτες θέλουν να κόψουν δρόμο μέσω αυτών κατά την επιστροφή τους στο σπίτι, ο Μαφιόζος περιμένει στο σκοτάδι, επιτίθεται και σκοτώνει τον αθώο. Στα σοκάκια αυτά ο Δημήτρης βρήκε ίχνη εγκλήματος, κάτι σύριγγες και κάποια χρησιμοποιημένα προφυλακτικά. Ο νους του πήγε αμέσως στον Αντώνη αλλά η χαρά του δεν κράτησε πολύ. Συνειδητοποίησε πως κι εδώ δεν υπάρχει πτώμα.
Ο επόμενος σταθμός ήταν η παραλία της πόλης. Εδώ κι αν δεν έχουν βρεθεί πτώματα... Πτώματα παρατημένα στα βράχια, πτώματα ξεβρασμένα από το νερό. Το βράδυ, ακόμη και τα πιο τολμηρά ζευγάρια φοβούνται να κοιμηθούν δίπλα στο κύμα, κάτω από το φως του φεγγαριού. Μόνο ο Δημήτρης με τον DumeNuke το έκαναν αυτό πριν 2 χρόνια. Ο φόβος ότι θα έρθει ο Μαφιόζος για να παρατήσει ένα πτώμα είναι μεγάλος και κανένας δε θα ήθελε να ρισκάρει τη ζωή του για να γίνει μάρτυρας σ αυτό. Ο Δημήτρης τώρα έψαξε εξονυχιστικά όλη την παραλία, τα βράχια και την αμμουδιά, αλλά και πάλι, δε βρήκε κανένα πτώμα.
Και τότε το ηθικό του άρχισε να καταρρέει. Τι έγινε πάλι; Γιατί δε μπορεί να βρει κανένα πτώμα; Τι έχει πάθει φέτος;
Κι ενώ τα σκέφτεται αυτά, το κινητό του χτυπάει.
Είναι ο γραμματέας της φαντασματοχώρας που άφησε πίσω της η Σύλβια.
"Καλημέρα Δημήτρη. Σε βλέπω που παιδεύεσαι κι επειδή σε λυπάμαι πήρα τηλέφωνο για να σου πω τη λύση.
Δε μπορώ να σε βλέπω άλλο να βασανίζεσαι, να γυρνάς σ όλη την πόλη για να βρεις ένα πτώμα.
Δε χρειάζεται να κουραστείς άλλο, μην πας πουθενά αλλού,
είναι άδικος κόπος. Κανένα πτώμα δεν ήρθε χθες στη φαντασματοχώρα."
Το κείμενο της δολοφονίας είναι προϊόν δημιουργίας της ΣΕ.
Πάλι καλά.

Ε τώρα τι να πω. Είναι προφανές ότι σήμερα έκανε η μάγισσα τη δουλειά της :/: Να παίχτηκε μαλακία με πόρνη και μαφία δεν νομίζω. Ότι πω μπορεί να χρησιμοποιηθεί εναντίον μου οπότε θα πάω στην άκρη να κάτσω να αναλογιστώ τις πράξεις μου :(
Τις αναλογίστηκες αλήθεια;

Γιάννη, είπες "να έπεσα τόσο έξω δεν παίζει". Ωραία, πες μας ξεκάθαρα τι περίμενες με αυτή σου την κίνηση. Πώς πίστευες ότι θα μας βοηθήσει;

Γιατί, ειλικρινά δε σε καταλαβαίνω. Και εχθές που με ρώτησες τι πιστεύω για τον ΣΚ, είχα πει να τον φέρουμε πίσω.
Καλά σου λέει η ΄Ερις, για πες μας τι περίμενες και το έκανες αυτό.

Δεν έχει σημασία να μιλάμε για το παρελθόν. Ας επικεντρωθούμε στην Eileen.
Εμείς ξέρουμε τι θα κάνουμε με την Eileen, εσύ μας δουλεύεις όταν λες παρελθόν για κάτι που έκανες πριν λίγες ώρες.

Σας έλεγα εξ αρχής ότι στην τετράδα σουκου, τσαρατσαφ, τασου και ικαριονα πιστευα οτι κρύβεται ένας μαφιόζος. Μια ότι δε είχαν καλή συννενόηση, μια ότι θεωρούσα ότι κάποιος μαφιόζος παίζει τον καλό... Τέλος πάντων, θέλω να δω τη συνέχεια. Οι μαφιόζοι έχουν μειονέκτημα έτσι και αλλιώς :confused:
΄Οτι νάναι...

ΣουΚου μαφία που μπλοφάρουν σκοτώνοντας έναν δικό τους (και να τον φέρουν μετά όπως έκαναν με Himela) -> η μάγισσα μπερδεύτηκε και νόμιζε ότι είναι καλός και απλά δολοφόνησε την προφανή μαφιόζα Deutsch.
:wall:

Κάνει όντως πολλά λάθη ή προσπαθεί να μας μπερδέψει;;
Αυτό το αναρωτιέμαι κι εγώ...

Αναμένω να δω τι έγινε τη νύχτα. Ελπίζω ο ιατρός να δούλεψε πάλι.
Τι του λες τώρα...

Κι εκεί που είχαμε αναθαρρήσει λίγο με την αποτυχία της δολοφονίας, έρχεται ο Johnny και τα κάνει σαλάτα. Εντάξει, άδικα ασχολούμαστε νομίζω και να πω εδώ στην Ερις να πάψει να τον θεωρεί αθώο και μπερδεμένο πολίτη.

Και τυπική για σήμερα τουλάχιστον ψήφος, στην Eileen.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κάνει όντως πολλά λάθη ή προσπαθεί να μας μπερδέψει;;

Σόρρυ, με την Τυμβωρυχία το ξέχασα και το είδα τώρα πάλι απο την Claire.

Για να προσπαθεί να μας μπερδέψει σε αυτήν την φάση πρέπει να είνια πολύ καλά αριθμητικά, το οποίο αμφιβάλλω.

Επίσης θα το παιξω ειρηνοποιός και θα πω να πέσουν λίγο οι τόνοι μεταξύ μας. :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ή είμαι υπερβολικά αθώα (και στον τρόπο που σκέφτομαι, εννοώ) ή ο Γιάννης πραγματικά δεν είναι ένοχος. Θα δούμε στο τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.


Λοιπόν... Θα ζωντανέψουμε καθόλου; Πώς την έχετε δει την δουλειά; Ντάξει, το ξέρω είναι δύσκολη μέρα, αλλά πού έχουν χαθεί όλοι; Σύλβια; Πες μας καμιά κουβέντα βρε καλή μου. Τάσο; Τι φάση ρε φίλε; Το λέω και για τους άλλους φυσικά, αλλά η δικιά σας απουσία μου κάνει μεγαλύτερη εντύπωση. Ειδικά ο Τάσος αν δεν ψηφίσει σήμερα, φεύγει και από απουσίες. Τι συμβαίνει;

Σόρρυ, με την Τυμβωρυχία το ξέχασα και το είδα τώρα πάλι απο την Claire.

Για να προσπαθεί να μας μπερδέψει σε αυτήν την φάση πρέπει να είνια πολύ καλά αριθμητικά, το οποίο αμφιβάλλω.

Επίσης θα το παιξω ειρηνοποιός και θα πω να πέσουν λίγο οι τόνοι μεταξύ μας. :redface::D

Δες μετά την τυμβωρυχία νομίζω ξεκαθάρισε περισσότερο το πράγμα. Θα έλεγα ότι μάλλον έχουν στριμωχτεί σχετικά, ειδικά για να γίνει μια τέτοια κίνηση. Το κακό είναι ότι μάλλον θα τους πετυχαίνουν οι δολοφονίες από δω και πέρα.

Για τους τόνους, σόρρυ ρε παιδιά αλλά κάποια πράγματα δεν τα μπορώ. Τα εξήγησα αναλυτικά και το αφήνω πλέον για την ώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πώς το λένε; Α ναι,ησυχία πριν την μπόρα.

Έρχεται το τέλος; Μπορεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top