Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ενημερώνω ότι το θέμα θα κλειδωθεί στις 19:30 για να γίνει η κλήρωση και να μοιραστούν οι κάρτες. Αν τα προλάβουμε όλα τότε το θέμα θα ανοίξει ξανά στις 20:00. Αν δεν προλάβουμε μέχρι τότε να μοιράσουμε όλες τις κάρτες τότε θα βγει ανακοίνωση εδώ στο θέμα με τη νέα ώρα που θα ξεκλειδωθεί το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
20:10 θα ξεκλειδώσουμε τελικά. Συγνώμη για την καθυστέρηση. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Οι κάρτες που έχουν μοιραστεί είναι οι εξής:
1x Νεκροφάνεια, 1x Τυμβωρυχία, 1x Άμεση Προφυλάκιση, 1x Ακύρωση Άμεσης Προφυλάκισης, 1x Ηχώ από το Υπερπέραν, 1x Χρησμός της Πυθίας, 1x Αποτυχία Δολοφονίας, 1x Εξαίρεση Ψηφοφορίας, 4x Επιπλέον Ψήφος και 5x Ακύρωση Ψήφου.
Εάν κάποιος δεν έλαβε την κάρτα του παρακαλείται να στείλει προσωπικό μήνυμα στη ΣΕ και να μην το γράψει στο δημόσιο.
Το θέμα θα ξεκλειδωθεί στις 20:10.

:popcorn::popcorn::popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Είπα εγώ ρε Ιορδάνη σε κανέναν να μ' εμπιστευθεί και δεν το ξέρω; Προφανώς και θα το κάνω αλλά όπως εσύ, έτσι κι εγώ ήθελα να περάσω ένα ήρεμο σκ με ελάχιστη ενασχόληση με το παιχνίδι. Ο μόνος λόγος που έκανα μερικά ποστ είναι για να μην χρειάζεται να γράφω 4-5 ώρες το βράδυ.
Εσύ τι έχεις να πεις;; Θα ήθελα να πάρεις μια θέση για τον Wild. Πιστεύεις ότι είναι αθώος, μαφία, δεν ξέρεις;; Γιατί με το να κράζεις τους άλλους, όταν κι εσύ παραδέχτηκες ότι έχει μια λογική βάση το σενάριο του ικαρίωνα δεν βοηθάς κι εμάς να το δούμε παραπέρα. Αν κάτσω να διαβάσω ένα ένα τα ποστ του Wild παίζει εύκολα να καταλήξω στο ίδιο συμπέρασμα, αλλά θα είναι το ίδιο λάθος ή το ίδιο σωστό με του ικαρίωνα.
Επίσης ειλικρινά με προσβάλλει το να λες ότι άγομαι και φέρομαι από τον οποιονδήποτε, ενώ εγώ ο ίδιος παρόλο που συμφωνώ μαζί του σ' αυτή την φάση του την λέω για αυτά.

Παρεξήγησες, αυτό που είπα ήταν για τον Ικαρίωνα και τους υπόλοιπους που το κάνουν, επειδή ήσουν ο πρώτος που έγραψε ότι αξίζει να διερευνηθεί. Δεν περίμενα να το έχεις ήδη διερευνήσει αλλα να το κάνεις στο μέλλον.

Τι πιστεύω για τον Wild; Λευκό, δεν έχω ιδέα. Μπαίνει για 1-2 ώρες την ημέρα, πρώτες δυο μέρες 0 συμμετοχή και τις υπόλοιπες απλά σχολίαζε ότι τον αφορούσε και πήγε σε Meth, άλλαξε σε Pol την επόμενη και τέλος ψήφισε και Σπυράκο. Ή πολίτης που δεν έχει χρόνο να αφιερώσει ή το ήσυχο μέλος της μαφίας.

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas:
Το ξύπνα δεν το έβαλα για να σου την πω. Το έβαλα επίτηδες με μαυρισμένα γράμματα και υπογραμμισμένο όπως έκανε ο Wild Boy στα γραπτά του για να σου δείξω ότι σας τσάκωσα. Εξού και η αναφορά στον Wild Boy στο ίδιο post.
Αχ αν είναι δυνατόν, δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ήταν ο τρόπος που επέλεξε να τονίσει την ψήφο του και μόνο;

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas:
Το έλεγα χαζό γιατί δεν πίστευα σε καμία περίπτωση ότι ένας ρόλος με πληροφορία για κακό ρόλο θα έφευγε χωρίς να μας τη δώσει, ενώ ήταν και σίγουρος πως θα πέσει τυμβωρυχία πάνω του. Δεν θέλω να πω ότι το έκανε από κόμπλεξ επειδή π.χ. δεν χώνευε εμένα και χώνευε περισσότερο τον μαφιόζο του. Θα προτιμήσω να συζητηθεί στο τέλος που θα είναι κι αυτός εκεί να υπερασπιστεί τον εαυτό του. Αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσα με τίποτα να φανταστώ κάτι τέτοιο. Πλέον όλα τα δεδομένα δείχνουν ότι αυτό συνέβη. Τόσο τα λεγόμενα της Μελανίας που τη θεωρώ μαφιόζα και έλεγε με σιγουριά ότι έφυγαν αθώοι ξέροντας ότι υπάρχει μέντιουμ μέσα και ότι δεν είναι η ίδια, όσο και από τα λεγόμενα του Σπυράκου και από το γεγονός αγαπητέ Κaradakov ότι ο Σπυράκος ψηφίστηκε από 4 αμφιλεγόμενους παίκτες μέσα στους οποίους υπήρχαν υποχρεωτικά κακοί (εσένα, την Eileen, τη Μελανία, το Wild Boy και τον Johnny στην παράταση). Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια. Επίσης ξαναδιάβασα τα post της Μέθεξυς και πείστηκα για την αθωότητά της. Το γεγονός ότι ακόμη δεν είσαι πεπεισμένος για την ενοχή της Eileen δείχνει πολλά.
Το βρήκες, πήγαμε και ψηφίσαμε ΔΑ και 3 ή 4 μαφιόζοι, δεν ξέρω αν έχεις καταλήξεις στον Johnny ακόμα τι είναι και ψηφίσαμε Σπυράκο για να σώσουμε την Eileen.

Όσο για την Eileen είμαι άνθρωπος που αφίνει τους άλλους πρώτα να μιλήσουν και μετά να πάρω απόφαση. Αν και σήμερα ή αύριο εμφανιστεί με το συνηθισμένο μεχρι τώρα ποστ της ενώ είχε ένα ΣΚ να ασχοληθεί, Ζωή σόρρυ αν έχεις προσωπικά και δεν μπορούσες να το κάνεις γι'αυτό, τότε ναι θα είναι ύποπτη. Μέχρι τότε περιμένω.

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas:
Δεν έχει απλά βάση. Είναι η αλήθεια. Η σχέση σας με τον Wild Boy είναι ξεκάθαρη στα γραπτά που παρέθεσα και από τις αναφορές του Wild Boy σε ΔΑ προκύπτει ξεκάθαρα αυτό.
Εύχομαι να είμαι εδώ όταν θα καταλάβεις ότι έκανες λάθος.

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas:
Ξέρεις πως δεν ισχύει αυτό γιατί είσαι εσύ ο ΔΑ αλλά παρ' όλ' αυτά μπορείς να πεις ό,τι θες. Θες να πιστεύεις ότι είμαι ΔΑ της Deutsch; Οκ. Αν και από όλα τα post που έχω κάνει φαίνεται πολύ καλά ότι είμαι με τους πολίτες και το τι προσπαθώ να πετύχω. Αν ήμουν ΔΑ αγαπητέ, δεν θα έλεγα σε όλους τους πολίτες να φέρνουν ισοβαθμίες για να μην μπορεί ο ΔΑ να πετάξει έναν αθώο έξω. Κατάλαβες; Προσπάθησα να αχρηστεύσω την ιδιότητά του. Αλλού αυτά.
Όχι δεν θα το πω, γτ είναι χαζομάρα να το πω, γτ έχεις καταφέρει μαεστρικά να δείξεις τον ρόλο σου σε όλους. Έχεις αυτό το πλεονέκτημα.

Και θα σου δώσω και άλλο ένα λόγο να με κατηγορείς, απο την αρχή δεν ήθελα ισοβαθμίες. Καλό έ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Άμεση Προφυλάκιση στον Dimitris S.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Τυμβωρυχία σε Dimitris S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Άμεση Προφυλάκιση στον Dimitris S.

Τυμβωρυχία σε Dimitris S

Ικαρίωνα, η σίγουρα αθώα ρε συ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πωωω και πήραν και την προφυλάκιση και την τυμβωρυχία. Βγάλανε τον δικηγόρο μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πωωω και πήραν και την προφυλάκιση και την τυμβωρυχία. Βγάλανε τον δικηγόρο μας...

Ρε φίλε πραγματικά. Πως ξέρεις ότι ήταν δικηγόρος; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Ικαρίωνα, η σίγουρα αθώα ρε συ...

Δεν είπα πως είναι σίγουρα αθώα. Μόνο στην αρχή επειδή έπαιζε σαν πολίτης. Στο ποστ που έγραψα χτες είπα πως ήταν ανάμεσα σε 5 άτομα που δεν έχω ιδέα. Άρα Deutsch Lover μαφιόζα. Ένας μαφιόζος μένει. Λογικά έφυγε ο Dimitris και χάσαμε...Οι υπόλοιποι πολίτες κοιμούνται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Αυτό ήταν λίγο γρήγορο...
Δημήτρη αποχωρείς από το παιχνίδι.
Η αυριανή ψηφοφορία ακυρώνεται. Ψηφίζετε όλοι τυπικά για να πάρουμε παρουσίες.

Ψηφοφορία για Δευτέρα 31/7
  1. Claire Rentfield
  2. ComfortablySmug
  3. Deutsch... Lover
  4. Eileen
  5. Emilouko
  6. Ikarionas --> Jkaradakov
  7. JKaradakov
  8. Johnny15
  9. ~Melania~
  10. PolGR1509
  11. Soukouu --> Eileen
  12. Guest 278211
  13. tsarachaf
  14. Wild_Boy
  15. Ερις
  16. Τάσος97

Ψήφοι
1 Eileen
1 Jkaradakov

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή
Himela - Δολοφονία 26/7
methexys - Ψηφοφορία 26/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7
Σπυρακος (^^) - Ψηφοφορία 28/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία
Dimitris S [Αλεξίσφαιρο Γιλέκο] - Άμεση Προφυλάκιση & Τυμβωρυχία

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση Προφυλάκιση από Eileen
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Deutsch... Lover
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ικαριονα υπομονη να δουμε τι οντως ηταν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Δεν είπα πως είναι σίγουρα αθώα. Μόνο στην αρχή επειδή έπαιζε σαν πολίτης. Στο ποστ που έγραψα χτες είπα πως ήταν ανάμεσα σε 5 άτομα που δεν έχω ιδέα. Άρα Deutsch Lover μαφιόζα. Ένας μαφιόζος μένει. Λογικά έφυγε ο Dimitris και χάσαμε...Οι υπόλοιποι πολίτες κοιμούνται.

Το καλό είναι ότι εκτέθηκε και η Deutsch χωρίς λόγο. Υπήρχαν υποψίες και για άλλους ενώ για αυτήν καμία :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
τελικα ήταν ο αλεξισφαιρος παλι καλα που δενηταν δικηγορος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Παιδιά όταν η μαφιόζοι ειναι παραπανω απο τους πολιτες κερδιζουν ετσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Πωωω και πήραν και την προφυλάκιση και την τυμβωρυχία. Βγάλανε τον δικηγόρο μας...

Ήταν και δικηγόρος. Προθυμος να ξανασκεφτείς καποια πράγματα είσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Πού ήσουν εσύ Τάσο; Κοιμόσουν όλες αυτές τις μέρες. Ξαφνικά πετάχτηκες τώρα για να κάνεις τι; Όλοι οι πολίτες κοιμόσασταν. Πήγατε και αλλάξατε ψήφους για τριπλή ενώ είχαμε πει να πάει διπλή και τη γλίτωσε η Εileen. Το χάσαμε αυτό το παιχνίδι. Όσο για το ότι τον έβγαλαν καλά να πάθει. Να ήταν εδώ αυτή την κρίσιμη στιγμή. Του είπα να ψηφίσει κιόλας. Δεν το έκανε. Άντε γεια. Μετά φταίω εγώ που προσπαθώ να συσπειρώσω τους πολίτες, οι οποίοι κοιμούνται. Άντε γεια. Σε τέτοιες κρίσιμες στιγμές του παιχνιδιού οφείλουν όλοι να είναι παρόντες. Εγώ από δω και στο εξής παίζω μαζί με τους μαφιόζους. Θα ψηφίζω μόνο αθώους. Δεν πρόκειται να ψηφίσω Eileen, Wild Boy, Karadakov, Deutsch Lover, Μελανία και όποιον άλλο είναι μαζί του. Θα ψηφίζω εσένα και τον tsarachaf μέχρι να σας βγάλουν. Εγκαταλείπω το παιχνίδι των αθώων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
οπως λοιπον τα φερε η ζωη (pun intended)



νεκροφανεια σε μεθεξυς να μαστε παραπανω πολιτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ικαριονα εχω πει εξ αρχης οτι εχω υπερβολικα πολυ διαβασμα κι οσο ημουν ενεργος δεν ειχα διαβασει καθολου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πού ήσουν εσύ Τάσο; Κοιμόσουν όλες αυτές τις μέρες. Ξαφνικά πετάχτηκες τώρα για να κάνεις τι; Όλοι οι πολίτες κοιμόσασταν. Πήγατε και αλλάξατε ψήφους για τριπλή ενώ είχαμε πει να πάει διπλή και τη γλίτωσε η Εileen. Το χάσαμε αυτό το παιχνίδι. Όσο για το ότι τον έβγαλαν καλά να πάθει. Να ήταν εδώ αυτή την κρίσιμη στιγμή. Του είπα να ψηφίσει κιόλας. Δεν το έκανε. Άντε γεια. Μετά φταίω εγώ που προσπαθώ να συσπειρώσω τους πολίτες, οι οποίοι κοιμούνται. Άντε γεια. Σε τέτοιες κρίσιμες στιγμές του παιχνιδιού οφείλουν όλοι να είναι παρόντες. Εγώ από δω και στο εξής παίζω μαζί με τους μαφιόζους. Θα ψηφίζω μόνο αθώους. Δεν πρόκειται να ψηφίσω Eileen, Wild Boy, Karadakov, Deutsch Lover, Μελανία και όποιον άλλο είναι μαζί του. Θα ψηφίζω εσένα και τον tsarachaf μέχρι να σας βγάλουν. Εγκαταλείπω το παιχνίδι των αθώων.

Παίζει να εχεις μεγαλη ιδεα για το παιχνιδι. Θες να με ακουσεις ή με εχεις τοσο σιγουρη μαφιοζο; το ποστ που ετοιμαζω εδω και 100 ωρες θα το διαβασεις ή ουτε καν;

Τάσο χίλια μπράβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top