Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
καλα το οτι προετοιμαζεται να εδαφος να φυγω ειναι εμφανες εδω και μερες.. αλλα το περιεργο ειναι οτι συνεχιζουν να επιμενουν σε μενα σε σενα και καποιον αλλον και τον τσαφ που τον εχω αθωωσει τελειως δεν το θεωρει κανεις περιεργο.. τσαφ μην εισαι ο ΔΑ θα σε γαργαλησω :redface:

Δεν είμαι σίγουρος για τίποτα, όπως ο Ικαρίονας άλλωστε :whistle: Εμένα μου φάνηκε παράξενο ότι σε αθώωσε ο Emmanouil και εξήγησα ότι θεωρώ απίθανο να έχουν οι καλοί ρόλοι 3 Πυθίες. Συνεπώς κάποιος έπαιξε βιαστικά ή μπλόφαρε.

Ειμαι seriously ο μόνος που κατηγορώ Ikariona σε αυτό το παιχνίδι. Είναι σαν να σας ζητάω να με διώξετε ρε παιδί μου. Αν φύγω νύχτα θα πέσει το γέλιο της αρκούδας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Γιατί θα σε τρόμαζε αν έπεφτε πάνω σου; :confused: Φίλε αν έφευγες και ήσουν καλός ρόλος θα ψήφιζα όλη τη λίστα σου μέχρι να πεθάνω, αλήθεια σου λέω. Αλλά φοβάσαι μην αποκαλυφθεί κάτι άλλο; Τέλος πάντων. Εγώ υποστήριξα ότι είναι πολύ νωρίς για να παιχτεί αυτή η κάρτα και το δικαιολόγησα. Τη χρειαζόμαστε για μετά. Εσύ θέλεις να παιχτεί τώρα ναι ή όχι;

Ασφαλώς και θα ήθελα τυμβωρυχία. Η αθωότητά μου έχει αποδειχτεί από πολλά σημεία τα οποία δεν θέλεις να δεις επίτηδες. Ανέτρεξε στον τσαρατσάφ που χρησιμοποίησες και το κείμενό του εναντίον μου. Δεν βλέπω να παρατήρησες το κάθε τι που λέει. Είτε θέλω είτε όχι δεν έχει σημασία γιατί δεν βρίσκεται στα χέρια των αθώων. Το ότι θα ήθελα να δω τι είναι η methexys για να καταλάβω ποιος είναι μέντιουμ και ποιοι το παίζουν, ναι θα το ήθελα αλλά δεν είναι στο χέρι μου.

Δεν είμαι σίγουρος για τίποτα, όπως ο Ικαρίονας άλλωστε :whistle: Εμένα μου φάνηκε παράξενο ότι σε αθώωσε ο Emmanouil και εξήγησα ότι θεωρώ απίθανο να έχουν οι καλοί ρόλοι 3 Πυθίες. Συνεπώς κάποιος έπαιξε βιαστικά ή μπλόφαρε.

Ειμαι seriously ο μόνος που κατηγορώ Ikariona σε αυτό το παιχνίδι. Είναι σαν να σας ζητάω να με διώξετε ρε παιδί μου. Αν φύγω νύχτα θα πέσει το γέλιο της αρκούδας.


Και γιατί να μπλόφαρε σε μένα και όχι π.χ. στον Pol ή αλλού; Εσύ με κατηγορείς γιατί είσαι κακός και δεν θες να δεις αυτά που με αθωώνουν. Απ' τους σίγουρους αθώους του παιχνιδιού είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και γιατί να μπλόφαρε σε μένα και όχι π.χ. στον Pol ή αλλού; Εσύ με κατηγορείς γιατί είσαι κακός και δεν θες να δεις αυτά που με αθωώνουν. Απ' τους σίγουρους αθώους του παιχνιδιού είμαι.

Δεν είπα μόνο σε σένα. Ρε έκανα ποστ στην προηγούμενη σελίδα και λέω ότι μπορεί να έκανε λάθος και στον POLGR. Μου αρέσει που συμφώνησες ότι δεν μπορεί να έχουν 3 Πυθίες οι καλοί! Δε θα λεμε τα ίδια 100 φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ας αλλαξει καποιος απο eileen σε κατι αλλο ρε παιδια ΤΩΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Όχι από Eileen. Tι λες; Από τους άλλους να πάει κανείς στον Johnny. H Εileen καλά είναι εκεί που είναι. Ίσως να πρέπει να ανέβει ο Johnny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
5-5-3 δεν είναι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
εμιλυ αλλαξε σε σπυρο αν θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Άντε αλλάζω εγώ σε Τζόνι μήπως πάει τριπλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
:whatever: Τι θα καταλάβεις από τριπλή ρε άρχοντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ισοπαλια ειναι ηρεμηστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Γιατί σε σπυράκο ρε παιδιά; 5 έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
γιατι μπορω να αλλαξω εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Emilouko δείχνεις στοιχεία κακού ρόλου αυτή τη στιγμή. Μήπως κινδυνεύει μαφιόζος φίλος και φοβήθηκες αυτό που είπε ο ΣουΚου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
εμιλυ αλλαξε σε σπυρο αν θες

Τι λες εσύ; προσπαθείς να προστατέψεις Eileen; Άλλη μια ψήφο θέλει ο Johnny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:popcorn:

Ψηφοφορία για Παρασκευή 28/7
  1. Claire Rentfield --> Johnny15
  2. ComfortablySmug --> Eileen
  3. Deutsch... Lover --> Johnny15
  4. Dimitris S --> ComfortablySmug
  5. Eileen --> Σπυρακος (^^)
  6. Emilouko --> Johnny15
  7. Ikarionas --> Johnny15
  8. JKaradakov --> Σπυρακος (^^)
  9. Johnny15 --> ComfortablySmug
  10. ~Melania~ --> Σπυρακος (^^)
  11. PolGR1509 --> Eileen
  12. Soukouu --> Eileen
  13. Guest 278211 --> Emilouko
  14. tsarachaf --> Eileen
  15. Wild_Boy --> Σπυρακος (^^)
  16. Ερις --> Guest 278211
  17. Σπυρακος (^^) --> Eileen
  18. Τάσος97 --> Σπυρακος (^^)

Ψήφοι
5 Eileen
5 Σπυρακος (^^)
4 Johnny15
2 ComfortablySmug
1 Emilouko
1 Guest 278211

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Emmanouilmyrgia - Ποινή
Himela - Δολοφονία 26/7
methexys - Ψηφοφορία 26/7
aggelogiannos - Δολοφονία 27/7
Nefeli Graf - Ψηφοφορία 27/7

Οριστικές Αποχωρήσεις
DumeNuke [Αντίπαλος Μαφιόζος] - Ψηφοφορία 25/7 & Τυμβωρυχία
Fast [Πολίτης Β] - Ψηφοφορία 24/7 & Τυμβωρυχία

Απουσίες
~Melania~ #1
Guest 278211 #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Fast
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση Ψήφου από DumeNuke
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από ComfortablySmug
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από methexys
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Soukouu
Ενεργοποίηση ιδιότητας Δικηγόρου: Μηδενισμός Ψήφων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Guest 278211
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
eileen
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αλλαγη σε εμιλυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Σπυράκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top