Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,019 μηνύματα.
Να κι ο dimijim εμφανίστηκε μετά από τόσες ώρες απουσίας! Και ζητάει και τυμβωρυχία ενώ σε τόσα σημερινά δρώμενα δεν έχει πάρει θέση / απαντήσει σε τίποτα. Γιατί να παιχτεί τυμβωρυχία dimijim;

Edit: Είδα οτι απάντησε στην τελευταία ερώτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Πιστεύεις ότι με όλα όσα έγιναν δε θα πρέπει να μάθουμε την ταυτότητα του σημερινού φαντάσματος; Δημόσια, με τυμβωρυχία, όχι μέσω του μέντιουμ. Τόσες αλλαγές, ψήφοι, κάρτες παίχτηκαν σήμερα, το να μάθουμε επιτέλους μια σίγουρη ταυτότητα θα βοηθήσει τη λύση του μυστηρίου από κάθε άποψη.
Ωραία, να βγει η Κλαιρ, να πέσει και τυμβωρυχία και αν είναι αθώα μετά κάνουμε ό,τι θες με τη bilire. Πώς σου φαίνεται η πρότασή μου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ωραία, να βγει η Κλαιρ, να πέσει και τυμβωρυχία και αν είναι αθώα μετά κάνουμε ό,τι θες με τη bilire. Πώς σου φαίνεται η πρότασή μου;
Είμαι πιο σίγουρος για την ενοχή της bilire παρά για την ενοχή της Claire και γι αυτό θα διατηρήσω την ψήφο μου στην πρώτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ωραία, να βγει η Κλαιρ, να πέσει και τυμβωρυχία και αν είναι αθώα μετά κάνουμε ό,τι θες με τη bilire. Πώς σου φαίνεται η πρότασή μου;

Ετσι κι αν ειναι αθωα να χαθει ετσι.
QUOTE=Libertus;4282787]Σπυράκο, αν είσαι πολίτης κάτσε και δες πώς πήγε να σωθεί σήμερα. Επίσης οι κινήσεις της δεν έχουν λογική, χθες ψήφισε την Γερμανίδα και σήμερα το πρωί ακολούθησε το κύμα εναντίον μου. Προφανώς δεν ψήφισε εμένα στη δημοσκόπηση γιατί είχαν εξασφαλισμένη την αποχώρησή μου την επόμενη μέρα.

Guest 278211: ψήφισε την Κλαιρ, αν είσαι και εσύ πολίτης.
[

Προς ΣΕ: είναι λίγο προβληματική η δημοσκοπηση, να ψηφίσουμε εδώ καλύτερα;[/QUOTE]

Το οτι ψηφισε την Deutch με βρισκει αντιθετο γιατι εσυ λυσσαξες με καρτα κιολας να τη βγαλεις αλλα πιο πιθανο μου φαινεται να καταλαβε το λαθος της παρα να εχεις πεσει και σημερα μεσα..διοτι δεν βρηκα λογο χτες για την Deutsch και ουτε σημερα για την Κλαιρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Σπυράκο, το ότι πιθανόν έγινε λάθος με την Deutsch δεν σημαίνει ότι είμαστε λάθος και με την Κλαιρ. Δες τι έχει γίνει και ξανασκέψου το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιορδάνη, γιατί δεν παίρνεις θέση; :hmm:
Δεν έπαιρνα θέση γιατί πίστευα ότι είμαστε πάλι ανάμεσα σε δύο αθώους, τα γεγονότα μου έδειξαν το αντίθετο...

Ακυρωση ψηφου στη χιμελα
Λοιπόν την Claire ήρθαν να την σώσουν 2.

Η Bilire απο την άλλη:
allazo apo wildboy se claire
ακυρωνω την ψηφο της κλαιρ σε εμενα.
Παλεύει μόνη της.

Και η σπι αν δεν κάνω λάθος, θεωρούσε ότι bilire είνια περισσότερο αθώα παρά ένοχη.

bilire από εμένα για τους γνωστούς λόγους.
Οποιοσδήποτε κρατάει τυμβωρυχία να την παίξει στη σημερινή αποχώρηση, όποια κι αν είναι αυτή, για να ξεκαθαρίσουν πολλά.
Συμφωνώ, εν μέρει. Περισσότερο αν το φάντασμα είναι η Claire.

Αν είναι η Claire μαφιόζος τότε:
1. Claire
2. Dume
3.---
4.---

ΔΑ/πόρνη: Guest 278211
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Σπυράκο, το ότι πιθανόν έγινε λάθος με την Deutsch δεν σημαίνει ότι είμαστε λάθος και με την Κλαιρ. Δες τι έχει γίνει και ξανασκέψου το.

Ημουν τελευταια μεσα και δεν ειδα κατι που να δικαιολογει τη σταση σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ημουν τελευταια μεσα και δεν ειδα κατι που να δικαιολογει τη σταση σας.
Για τη bilire, δηλαδή, τι ύποπτο είδες; Μαζί με εσένα πήγατε να με βγάλετε χθες. Στην τελική αν είσαι πολίτης χωρίς αποψη, απλά μην κάνεις ζημιά και απόσυρε την ψήφο σου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Για τη bilire, δηλαδή, τι ύποπτο είδες; Μαζί με εσένα πήγατε να με βγάλετε χθες. Στην τελική αν είσαι πολίτης χωρίς αποψη, απλά μην κάνεις ζημιά!
Μπορει να εχω λαθος με τη bilire αλλα βλεπω το στημενο με την Κλαιρ..οποτε εκει λαθος δε κανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bilire

Νεοφερμένος

Η bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Λοιπον εχασα ότι ειχα γραψει μεχρι στιγμης.
Σπυρακο η ψηφος μου εκεινη τη στιγμη στο τασο97 σου φανηκε ακυρη αλλα εγω ηθελα να τεσταρω καποιες θεωριες που συζητηθηκαν πιο πανω όταν θα είχαμε απαρτια, αν ψηφιζα wildboy η καποιον άλλο και εφευγε δε θα μπορουσα να το κανω .Επισης εκεινη τη στιγμη δε θεωρουσα ότι κινδυνευα,Συγγνημη αν δε καταλαβες τι εννοουσα.αλλα τετοια στιγμη που ψηφισες δε προλαβα να σου γραψω και να σου εξηγησω.
spyak τι σε εκανε να αλλαξεις τοσο ξαφνικα? συγγνωμη αν δε καλυψα τις ανάγκες σου για αιτιολογηση .εγω τουλάχιστον σε εμπιστεύομαι.
Κλαιρ συγγνωμη που φτασαμε σε αυτό το σημειο
Methexys επισης γιατι η ξαφνικη αλλαγη και σε εσενα? δε θυμασαι σε ένα προηγουμενο ποστ μου που ανεφερα ότι δε πρεπει να κραταμε κακιες εξαιτιας μιας ψηφου???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Λοιπον εχασα ότι ειχα γραψει μεχρι στιγμης.
Σπυρακο η ψηφος μου εκεινη τη στιγμη στο τασο97 σου φανηκε ακυρη αλλα εγω ηθελα να τεσταρω καποιες θεωριες που συζητηθηκαν πιο πανω όταν θα είχαμε απαρτια, αν ψηφιζα wildboy η καποιον άλλο και εφευγε δε θα μπορουσα να το κανω .Επισης εκεινη τη στιγμη δε θεωρουσα ότι κινδυνευα,Συγγνημη αν δε καταλαβες τι εννοουσα.αλλα τετοια στιγμη που ψηφισες δε προλαβα να σου γραψω και να σου εξηγησω.
spyak τι σε εκανε να αλλαξεις τοσο ξαφνικα? συγγνωμη αν δε καλυψα τις ανάγκες σου για αιτιολογηση .εγω τουλάχιστον σε εμπιστεύομαι.
Κλαιρ συγγνωμη που φτασαμε σε αυτό το σημειο
Methexys επισης γιατι η ξαφνικη αλλαγη και σε εσενα? δε θυμασαι σε ένα προηγουμενο ποστ μου που ανεφερα ότι δε πρεπει να κραταμε κακιες εξαιτιας μιας ψηφου???

Ναι απλα αυτη τι στιγμη μου χει μπει στο μυαλο οτι υπαρχει λογος που θελουν να βγει.Επισης αντι να κοιταξεις να σωθεις τεσταρεις θεωριες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Κι αλλος που λεει που κατι ξερει..Ρε παιδια μη το παμε ετσι.
Δνε έχω γνώση για κάτι, είναι φανερό από τα γεγονότα. Θα το δεις άμα πέσει τυμβωρυχία. Σταμάτα να είσαι ξεροκέφαλος και απλά άλλαξε την ψήφο σου... Έχεις θυμώσει με τη Deutsch, δεκτό, αλλά άσε το πείσμα σου για την ώρα, αν είσαι πολίτης.

Ναι απλα αυτη τι στιγμη μου χει μπει στο μυαλο οτι υπαρχει λογος που θελουν να βγει.Επισης αντι να κοιταξεις να σωθεις τεσταρεις θεωριες;
Να βλέπεις, ούτε εσύ είσαι σίγουρος. Δεν προσπάθησε κανείς να σώσει την κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δνε έχω γνώση για κάτι, είναι φανερό από τα γεγονότα. Θα το δεις άμα πέσει τυμβωρυχία. Σταμάτα να είσαι ξεροκέφαλος και απλά άλλαξε την ψήφο σου... Έχεις θυμώσει με τη Deutsch, δεκτό, αλλά άσε το πείσμα σου για την ώρα, αν είσαι πολίτης.


Να βλέπεις, ούτε εσύ είσαι σίγουρος. Δεν προσπάθησε κανείς να σώσει την κοπέλα.

Ναι δε θυμωσα απλα μου κανει εντυπωση..Τοσο πολυ να αλλαξω ψηφο πια τοσο σιγουρος εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Κλεοπ σκέψου τι γίνεται αφού μοιάζεις να είσαι με τους πολίτες. Άσε τον γουαιλντ για σήμερα, το βλέπουμε αύριο. Ιορδάνη και ούλτρα, ξυπνάτε.
Σύλβια αμφιταλαντευόμουν γι'αυτό δεν έδρασα

Μιας και η himela είναι αθώα για μένα ( ξέρω,δεν είναι απαραίτητο η νεκροφάνεια της να ήταν αυτή των πολιτών αλλά εγώ έτσι πιστεύω) αλλά και ο Ιορδάνης όπως έχω ξαναπει,θα τους εμπιστευτώ και θα ψηφίσω Claire.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ναι δε θυμωσα απλα μου κανει εντυπωση..Τοσο πολυ να αλλαξω ψηφο πια τοσο σιγουρος εισαι;
Το ξέρω ότι σου έκανε εντύπωση και είναι δύσκολο αυτή τη στιγμή να καταλάβεις τι ακριβώς έχει συμβεί, γιατί καταλήξαμε στην Κλαιρ και να με εμπιστευτείς, αλλά επιμένω με εσένα γιατί έχεις ενεργή συμμετοχή τώρα και νομίζω πως δεν είσαι κακός ρόλος... Άλλαξε την ψήφο σου και δεν θα το μετανιώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το ξέρω ότι σου έκανε εντύπωση και είναι δύσκολο αυτή τη στιγμή να καταλάβεις τι ακριβώς έχει συμβεί, γιατί καταλήξαμε στην Κλαιρ και να με εμπιστευτείς, αλλά επιμένω με εσένα γιατί έχεις ενεργή συμμετοχή τώρα και νομίζω πως δεν είσαι κακός ρόλος... Άλλαξε την ψήφο σου και δεν θα το μετανιώσεις.
Ρε φιλε θα δουμε..Κι αν μπλοφαρεις;Δε μπορω να βασιστω ετσι..Επισης επειδη χρησιμοποιεις το εμεις σορρυ αλλα πως παραπανω απο ενας πολιτες ξερουν κατι που δε ξερω;Γιατθ να μιλατε δε θα πρεπε οποτε πως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτή η σιγουριά του Libertus έφαγε και την Deutsch χτες από το πουθενά! Libertus, αν είσαι πολίτης, σκέψου λίγο τι γίνεται αυτή τη στιγμή. Πηγαίνουν πίσω σου όλοι. Η Claire δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα ύποπτο! Γιατί να την ψηφίσει κάποιος; Τι έχει κάνει που είναι ύποπτο; Πείτε μου μερικά πράγματα, κ αν συμφωνήσω, μπορεί κι εγώ να αλλάξω, αλλά για την ώρα επιμένω στην bilire.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Αυτή η σιγουριά του Libertus έφαγε και την Deutsch χτες από το πουθενά! Libertus, αν είσαι πολίτης, σκέψου λίγο τι γίνεται αυτή τη στιγμή. Πηγαίνουν πίσω σου όλοι. Η Claire δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα ύποπτο! Γιατί να την ψηφίσει κάποιος; Τι έχει κάνει που είναι ύποπτο; Πείτε μου μερικά πράγματα, κ αν συμφωνήσω, μπορεί κι εγώ να αλλάξω, αλλά για την ώρα επιμένω στην bilire.

Μα κι εγω σε αυτη τη φαση ειμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Ρε φιλε θα δουμε..Κι αν μπλοφαρεις;Δε μπορω να βασιστω ετσι..Επισης επειδη χρησιμοποιεις το εμεις σορρυ αλλα πως παραπανω απο ενας πολιτες ξερουν κατι που δε ξερω;Γιατθ να μιλατε δε θα πρεπε οποτε πως;
Γιατί θεωρώ τη Himela αθώα, λόγω νεκροφάνεις κτλ. κτλ., μην λέμε τα ίδια πράγματα. Κανείς δεν ξέρει τον ρόλο κανενός, απλά εμπιστευόμαστε αυτούς που μας φαίνονται αθώοι.
Αυτή η σιγουριά του Libertus έφαγε και την Deutsch χτες από το πουθενά! Libertus, αν είσαι πολίτης, σκέψου λίγο τι γίνεται αυτή τη στιγμή. Πηγαίνουν πίσω σου όλοι. Η Claire δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα ύποπτο! Γιατί να την ψηφίσει κάποιος; Τι έχει κάνει που είναι ύποπτο; Πείτε μου μερικά πράγματα, κ αν συμφωνήσω, μπορεί κι εγώ να αλλάξω, αλλά για την ώρα επιμένω στην bilire.
Δεν είπα ποτέ ότι είμαι σίγουρος για τη Deutsch. Είπα απλά ότι μου φάνηκε η πιο ύποπτη. Και ό,τι και να ήταν τελικά, βγάλαμε τουλάχιστον κάποια συμπεράσματα. Δες... η Κλαιρ ψήφισε Deutsch στη δημοσκόπηση και την επόμενη μέρα το πρωί ψήφισε εμένα ακολουθώντας το κύμα. Ήταν βολικό γι' αυτήν να φύγει την πρώτη μέρα η Deutsch και τη δεύτερη εγώ αφού ήμουν καταδικασμένος. Αν εσύ βλέπεις άλλη λογική, να μου την εξηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Γιατί θεωρώ τη Himela αθώα, λόγω νεκροφάνεις κτλ. κτλ., μην λέμε τα ίδια πράγματα. Κανείς δεν ξέρει τον ρόλο κανενός, απλά εμπιστευόμαστε αυτούς που μας φαίνονται αθώοι.

Δεν είπα ποτέ ότι είμαι σίγουρος για τη Deutsch. Είπα απλά ότι μου φάνηκε η πιο ύποπτη. Και ό,τι και να ήταν τελικά, βγάλαμε τουλάχιστον κάποια συμπεράσματα. Δες... η Κλαιρ ψήφισε Deutsch στη δημοσκόπηση και την επόμενη μέρα το πρωί ψήφισε εμένα ακολουθώντας το κύμα. Ήταν βολικό γι' αυτήν να φύγει την πρώτη μέρα η Deutsch και τη δεύτερη εγώ αφού ήμουν καταδικασμένος. Αν εσύ βλέπεις άλλη λογική, να μου την εξηγήσεις.
Βολικο να φυγει ενα ατομο που δεν ησουν σιγουρος για την ενοχη του.Και επαιξες και καρτα ενω δεν ησουν σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top