Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Να ο κακομοίρης ο Dume που δεν έχει ίντερνετ και είναι διακοπές και καλά, και τσουπ βρίσκεται εδώ την κρίσιμη ώρα για να ακυρώσει τις ψήφους μου.

Ιορδάνη, αν είσαι εδώ, κρέμομαι από σένα. Σπαι δεν ξέρω τι κάνεις.

Σπυράκο έδειξες κι εσύ το πρόσωπό σου. Έπαιξες την πρώτη μέρα ανεξέλεγκτα αλλά σε μάλωσαν οι μαφιόζοι και μαζεύτηκες και μας το παίζεις τρελίτσα και τυχαία βρίσκεσαι κι εσύ μέσα λίγο πριν την ψηφοφορία και ακολουθείς την τριάδα κλερ-ντιμι-ντιουμ.

Δεν ξέρω ποιος θα φύγει σήμερα αλλά νομίζω οτι πολλά φάνηκαν σε αυτή την ψηφοφορία. Αυτοί που θα εξακολουθήσετε να το παίζετε ανίδεοι πιθανόν θα είναι γιατί δε σας συμφέρει να κάνετε αλλιώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ψηφιζετε ως τις 21:25
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Σπυράκο άστο. Δεν το έχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να ο κακομοίρης ο Dume που δεν έχει ίντερνετ και είναι διακοπές και καλά, και τσουπ βρίσκεται εδώ την κρίσιμη ώρα για να ακυρώσει τις ψήφους μου.

Ιορδάνη, αν είσαι εδώ, κρέμομαι από σένα. Σπαι δεν ξέρω τι κάνεις.

Σπυράκο έδειξες κι εσύ το πρόσωπό σου. Έπαιξες την πρώτη μέρα ανεξέλεγκτα αλλά σε μάλωσαν οι μαφιόζοι και μαζεύτηκες και μας το παίζεις τρελίτσα και τυχαία βρίσκεσαι κι εσύ μέσα λίγο πριν την ψηφοφορία και ακολουθείς την τριάδα κλερ-ντιμι-ντιουμ.

Δεν ξέρω ποιος θα φύγει σήμερα αλλά νομίζω οτι πολλά φάνηκαν σε αυτή την ψηφοφορία. Αυτοί που θα εξακολουθήσετε να το παίζετε ανίδεοι πιθανόν θα είναι γιατί δε σας συμφέρει να κάνετε αλλιώς.
Τι λες κοπελα μου; Με ολο το συμπαθειο..Εδειξα το προσωπο μου επειδη μου εκανε εντυπωση που ξαφνικα πανε ολοι εναντιον ενος παιχτη;; Οπως χτες που εγινε χαμος με την Deutch λες και ηταν υποπτη;; Οχι δε παει ετσι..χτυπαμε εναν,παιρνουμε σβαρνα αλλον,ενας ενας να την κανει..γιατι αυτη αλλουνου τακτικη ειναι οχι πολιτων..Αποκλειεται να εισαι τοσο τυφλη επομενως συγχαρητηρια οπως παιζεις παντως πολιτης δεν εισαι!

Σπυράκο άστο. Δεν το έχεις.
Αραξε και λιγο μια αποψη ειπαμε.. Να φανταστω αφου φυγει η Κλαιρ..φευγω κι εγω..ποσο παμε στοιχημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΟΔ εδώ:
Για να ψηφίσετε όσοι είχατε ψηφίσει και στην προηγούμενη δημοσκόπηση λογικά θα πρέπει να αφαιρέσετε την ψήφο σας.
Ελπίζω να μην γίνει καμια χαζομάρα. Ακόμη και αν δεν σκοπεύεται να ψηφίσετε σε αυτήν αφαιρέστε την ψήφο σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: ΕΓΙΝΕ ΛΑΘΟΣ. ΟΣΩΝ ΟΙ ΨΗΦΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΚΥΡΩΘΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΤΕ ΣΤΗΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ. SORRY FOR THE INCONVINIENCE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Τι λες κοπελα μου; Με ολο το συμπαθειο..Εδειξα το προσωπο μου επειδη μου εκανε εντυπωση που ξαφνικα πανε ολοι εναντιον ενος παιχτη;; Οπως χτες που εγινε χαμος με την Deutch λες και ηταν υποπτη;; Οχι δε παει ετσι..χτυπαμε εναν,παιρνουμε σβαρνα αλλον,ενας ενας να την κανει..γιατι αυτη αλλουνου τακτικη ειναι οχι πολιτων..Αποκλειεται να εισαι τοσο τυφλη επομενως συγχαρητηρια οπως παιζεις παντως πολιτης δεν εισαι!

Να και ο τσαμπουκάς. :rolleyes:

Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις Σπυράκο. Θα ασχοληθούμε και με σένα εν ευθέτω χρόνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Σπυράκο, αν είσαι πολίτης κάτσε και δες πώς πήγε να σωθεί σήμερα. Επίσης οι κινήσεις της δεν έχουν λογική, χθες ψήφισε την Γερμανίδα και σήμερα το πρωί ακολούθησε το κύμα εναντίον μου. Προφανώς δεν ψήφισε εμένα στη δημοσκόπηση γιατί είχαν εξασφαλισμένη την αποχώρησή μου την επόμενη μέρα.

Guest 278211: ψήφισε την Κλαιρ, αν είσαι και εσύ πολίτης.


Προς ΣΕ: είναι λίγο προβληματική η δημοσκοπηση, να ψηφίσουμε εδώ καλύτερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ε εντάξει τωρα,έρχεται o Dume ξαφνικά την κρίσιμη στιγμή και ακυρώνει ψήφο :P Okay...
Εγω παντως διατηρώ επιφυλάξεις για την Κλερ όποτε θα ψηφίσω bilire που ετσι και αλλιως ηταν ύποπτη απο την πρώτη στιγμη. Θα λείψω όποτε περισσοτερα οταν γυρίσω.
Edit: τωρα βλεπω οτι υπάρχει προβλημα με τη δημοσκόπηση όποτε ζήτω αν γίνεται,αν δεν μπορέσω να ψηφίσω ή για κάποιο λόγο δεν μετρήσει η ψήφος μου,να μετρήσει αυτο που εχω γραψει εδω. Ψηφίζω bilire προς το παρόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Οπότε ψηφίζουν όλοι εκτός Claire, Himela και Libertus σωστά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Να και ο τσαμπουκάς. :rolleyes:

Έτσι είναι αν έτσι νομίζεις Σπυράκο. Θα ασχοληθούμε και με σένα εν ευθέτω χρόνω.

Ναι προφανως επειδη αλλοι νπουλανε πρωτοι τσαμπουκα!!Σοβαρα τωρα με τα λιγα μου λεγομενα που δε τα βρισκω παραλογα πως γινεται να μου λες οτι δειχνω το προσωπο μου δε καταλαβαινω..Εγω μεχρι να συμμετεχεις και εσυ σε αυτο το yolo βγαζουμε καποιον ειναι υποπτος δεν ειχα θεμα μαζι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ΠΡΟΣΕΞΤΕ: ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ. ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΈΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ. ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΕΤΕ Σ' ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΝΟ ΕΔΩ. ΜΟΛΙΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Μιλαω σαν χρηστης του forum και οχι σαν παικτης:
Αμα ξαναυπαρξει οποιοσδηποτε χαρακτηρισμος ξανα απεναντι στο προσωπο μου, αποχωρω οριστικα απο το παιχνιδι. Το λεω για το σχολιο της Χιμελας "κακομοιρης". Στο προηγουμενο ανεχτηκα διαφορους χαρακτηρισμους απο τον Tzoum, με την αιτιολογια οτι ειναι νεος και δεν ξερει. Αλλα δεν δεχομαι απο ατομο με την παλαιοτητα της Χιμελας και δη απο ατομο που εκανε ΣΕ να συμπεριφερεται ετσι. Μπορει σε καποιους να φαινεται οτι δεν αφιερωνω πολυ χρονο στο παιχνιδι και ισως να εχετε δικιο. Αλλα ειμαι σε διακοπες, ειναι οι μονες διακοπες που θα κανω φετος και ηδη αφιερωνω περισσοτερο χρονο απο οσο σκοπευα. Αν αυτο δεν μπορει να γινει σεβαστο και προκειται να επαναληφθουν τα φαινομενα του πρηγουμενου Παλερμου, που εγω θα καταπινω προσβολες, για να μην χαλασει το παιχνιδι, πειτε το τωρα, να φυγω, να απολαυσω και εγω τις διακοπες μου χωρις εγνοιες.

Ευχαριστω και συγγνωμη για τον τονο του μηνυματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η δημοσκόπηση βρίσκεται εδώ.
Όπως είπα δεν γράφετε τίποτα σε εκείνο το θέμα, μόνο ψηφίζετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Σπυράκο μπορεί και να έχεις αποπροσανατολιστεί, δεν ξέρω τι είσαι, αλλά άμα είσαι πολίτης, ψήφισε την Κλαιρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
bilire από εμένα για τους γνωστούς λόγους.
Οποιοσδήποτε κρατάει τυμβωρυχία να την παίξει στη σημερινή αποχώρηση, όποια κι αν είναι αυτή, για να ξεκαθαρίσουν πολλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,002 μηνύματα.
Δεν είχα πρόθεση να σε προσβάλω Dume. Είναι μια φράση που χρησιμοποιώ στην καθομιλουμένη χωρίς αρνητική χροιά. Συγγνώμη αν σε πείραξε αλλά θεωρώ άδικο να με συγκρίνεις με τον Tzoum. Τέλος πάντων ας μη χαλάμε το παιχνίδι παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα δικαιολογήσω τη στάση μου σε μισή με μία ώρα περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
bilire από εμένα για τους γνωστούς λόγους.
Οποιοσδήποτε κρατάει τυμβωρυχία να την παίξει στη σημερινή αποχώρηση, όποια κι αν είναι αυτή, για να ξεκαθαρίσουν πολλά.
Για να σπαταλήσει πολίτης την τυμβωρυχία του; :)
Θα δικαιολογήσω τη στάση μου σε μισή με μία ώρα περίπου.
Να ψηφίσεις Κλαιρ γιατί υπάρχουν βάσιμα στοιχεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για να σπαταλήσει πολίτης την τυμβωρυχία του; :)
Πιστεύεις ότι με όλα όσα έγιναν δε θα πρέπει να μάθουμε την ταυτότητα του σημερινού φαντάσματος; Δημόσια, με τυμβωρυχία, όχι μέσω του μέντιουμ. Τόσες αλλαγές, ψήφοι, κάρτες παίχτηκαν σήμερα, το να μάθουμε επιτέλους μια σίγουρη ταυτότητα θα βοηθήσει τη λύση του μυστηρίου από κάθε άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top