Palermo #44 - Lord of the Rings

Ψηφοφορία Τρίτη 3/8 - Ποιός θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 7)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Όπως καταλαβαίνετε, δεν έχουμε νέο κάτοικο στην χώρα των φαντασμάτων, τα κορίτσια θα μείνουν μόνα τους για την ώρα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία

Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> Mάιρα
  5. Himela -----> dimijim
  6. JKaradakov -----> Mάιρα
  7. kleop -----> bilire
  8. Libertus -----> Wild_Boy
  9. methexys-----> Mάιρα
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Libertus
  13. Wild_Boy -----> ultraviolence
  14. Mάιρα
  15. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  16. Tάσος97


Ψήφοι
3 Mάιρα
2 bilire
1 dimijim
1 ultraviolence
1 Wild_Boy



Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
...δεν έχουμε πτώμα σήμερα!



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γιατί τρύπα; Να νοικιάσαμε το σπίτι του Bilbo αυτή την εβδομαδά και αράζουμε στο Hobbiton. Είναι λίγο άβολο αλλά δεν είμαστε και πολύ ψηλοί, δεν θέλει πολύ σκύψιμο.

Airbnb στη Μέση Γη! ΚΛΑΙΩ ΛΕΜΕ! :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τα καλά νέα της ημέρας είναι ότι δεν έχουμε πτώμα.
Μπράβο στον Ιατρό, ευχαριστούμε την πόρνη ή πέτυχαν τον Αλεξίσφαιρο.
Το να έσωσε η μάγισσα τόσο νωρίς δύσκολο το βρίσκω.

@Libertus
Γιατί πιστεύεις ότι ο ultra είναι αθώος και ο Wild ένοχος.
Και οι δύο, τουλάχιστον για εμένα, έχουν την ίδια στάση στο παιχνίδι και τουλάχιστον ο Wild έχει ένα κόλλημα που κάτι μπορεί να μας λέει. Θα είχε ένας μαφιόζος τέτοιο κόλλημα;

Αλλαγή για την ώρα σε Ultraviolence
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,241 μηνύματα.
Μετά το ποστ του Χαρη αρχίζω κι έχω άλλες θεωρίες. "Εγώ βασίζομαι σε εσένα" λέει ο λιμπερτους στον ουλτρα. Είναι η πόρνη που μιλάει στο μαφιόζο; Σε συνδυασμό που ο χάρης εντελώς ξαφνικά κατηγορεί τον wild boy που φαίνεται ο ρόλος που έχει ψηφίζοντας 3 φορές ούλτρα χωρίς αιτιολόγηση, μήπως τελικά βγαίνει νόημα σε αυτά που έγιναν τόσες μέρες; Η πόρνη λιμπερτους προσπαθεί να παγιδεύσει τον ντιμι στον πρώτο γύρο προσπαθώντας να προκαλέσει χάος για να δει τι παίζει. Όταν βλέπει στην πορεία οτι ο dimijim είναι μάλλον μαφιόζος ή ΔΑ, κάνει πίσω και ψηφίζει ντοιτς παρασύροντας κι άλλους που τον πιστεύουν. Ο ντιμι καταλαβαίνει τι γίνεται και τον αθωώνει. Ο γουαιλντ πια με την 3η φορά ψήφο του στον ούλτρα δείχνει στον λίμπερτους οτι ο ούλτρα είναι μαφιόζος και του δίνει σήμα να μην τον ψηφίζει.

Δεν ξέρω αν βγάζουν νόημα αυτά που λέω. Αν μείνω, θα τα συζητήσουμε κι άλλο. Αν φύγω σκεφτείτε τα κι αν σας βοηθάνε κρατήστε τα.

Ακριβώς αυτό σκέφτομαι και εγώ. :hmm:
Όχι, όχι, όχι. Δεν θα καρφωνόμουν έτσι. Του το είπα επειδή πραγματικά πιστεύω στην αθωότητά του και πιστεύω ότι εκείνος το κατανοεί καλύτερα από εμένα. Επειδή είστε από τους ελάχιστους που εμπιστεύομαι σε αυτό το τρελοκομείο, διαβάστε σας παρακαλώ τα ποστς του Wild_boy και πείτε μου την άποψή σας.


Ευχαριστώ πολύ τον αυτοκράτορα που με σωζει σήμερα όποιος και να είναι. Βοηθήστε να βγάλουμε έναν κακό τώρα και δεν θα το μετανιώσετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,796 μηνύματα.
Έλα να παίρνουμε προβάδισμα!!!
Τα πιθανά σενάρια:
  • Έχουμε τζιμάνι γιατρό
  • Μάγισσα που χρησιμοποίησε την ιδιότητα της
  • Πόρνη που τα έκανε μαντάρα
  • Και αλεξίσφαιρό γιλέκο
ό,τι και από τα παραπάνω αν ισχύει το σημαντικό είναι ότι δεν χάσαμε κι άλλο πολίτη,επιτέλους. :P
Θα επανέλθω με ποστ παραθέσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Πολλες γρηγορες πληροφοριες.
Καθολου πτωμα σημαινει
α)η πορνη κοιμηθηκε με μαφιοζο που εκτελουσε δολοφονια
β)το θυμα ηταν αλεξισφαιρος
γ)ο γιατρος εσωσε το θυμα
δ)η μαγισσα εσωσε το θυμα

Και ερχεται η επομενη πληροφορια.Ο Libertus παιρνει ασυλια απο τον αυτοκρατορα.
@Libertus προκαλεσες χτες κυμα εναντιον της Deutsch...Lover και σημερα πιστευεις οτι ηταν αθωα;Με προβληματιζει αυτο.
Οσο για τον Wild_Boy και μενα μου φαινοταν περιεργη η κινηση του.Να ψηφισει 3 φορες τον Ουλτρα;Γιατι;Στην παρουσα φαση ο Wild_Boy ειναι εξισου υποπτος με την bilire.Ισως αλλαξω ψηφο οπως ειπα και πριν.Περιμενω να ακουσω τις γνωμες bilire,Wild_Boy(κυριως) και των υπολοιπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πολλες γρηγορες πληροφοριες.
Καθολου πτωμα σημαινει
α)η πορνη κοιμηθηκε με μαφιοζο που εκτελουσε δολοφονια
β)το θυμα ηταν αλεξισφαιρος
γ)ο γιατρος εσωσε το θυμα
δ)η μαγισσα εσωσε το θυμα

Και ερχεται η επομενη πληροφορια.Ο Libertus παιρνει ασυλια απο τον αυτοκρατορα.
@Libertus προκαλεσες χτες κυμα εναντιον της Deutsch...Lover και σημερα πιστευεις οτι ηταν αθωα;Με προβληματιζει αυτο.
Οσο για τον Wild_Boy και μενα μου φαινοταν περιεργη η κινηση του.Να ψηφισει 3 φορες τον Ουλτρα;Γιατι;Στην παρουσα φαση ειναι εξισου υποπτος με την bilire.Ισως αλλαξω ψηφο οπως ειπα και πριν.Περιμενω να ακουσω τις γνωμες bilire,Wild_Boy(κυριως) και των υπολοιπων.

Τη γνώμη μου για ποιο πράγμα ακριβώς θες να ακούσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
@Wild_Boy για αυτα που εγιναν πριν λιγα λεπτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Airbnb στη Μέση Γη! ΚΛΑΙΩ ΛΕΜΕ! :laugh:

Όχι ρε... Αυτός αράζει Rivendell με τις ξωτικίνες και ψάχναμε μέρος να μείνουμε και του είπα. Έχει και καλό κελάρι, ζάχαρη περνάμε :P. Όχι; :worry:


Συνεχίστε εσείς, δεν τρέχει κάτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Για την αλλαγή κατεύθυνσης του Libertus προς εμένα σχολίασα.
Για τη θεωρία της Himelas με την οποία συμφώνησε ο JKaradakov, δεν ξέρω τι ακριβώς να σχολιάσω. Ο καθένας πράττει όπως νομίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Ψηφος στον bilire
Αφου ο libertus πηρε ασυλια.

@Himela δεν θα ελεγα οτι αποσυντονιζω πολυ, αν καποιος θελει να πιστευει οτι αποσυντονιζω. Δεν εχω ιδιαιτερη συμμετοχη, οποτε δεν μπορω να πιστεψω οτι ειμαι ικανος να στρεψω τα βλεμματα των υπολοιπων πολιτων προς την κατευθυνση που θελω. Ναι, παιζω το παιχνιδι μου, οπως και οι υπολοιποι σας αλλωστε, με τον δικο μου τροπο. Οσο χρονο να διαθεσω, τον διαθετω, αλλα αυτος ειναι περιορισμενος. Αλλα το να λες οτι εχω κινητρα να στρεψω το παιχνιδι προς τη δικια μου διαβολικη κατευθυνση, ειναι απλα παραλογο. Πως να το κανω αυτο? Με δυο δημοσιευσεις την ημερα και ελλειπη τεκμηριωση? Αρχιζει και με απασχολει το γεγονος οτι ασχολεισαι τοσο εκτενως μαζι μου και με εχεις αναγαγει στον υπερτατο δημαγωγο αυτης της πολης.

Περιμενω post dimijim για αναλυση της δολοφονιας. Μητσο, γραφεις πολυ ωραια, στο αναγνωριζω. Ασχετα με το ποια πλευρα υπερασπιζεσαι, κανεις καλo game.

Φιλια!
View attachment IMG_20160803_131511.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Ωωω κανένα πτώμα σημερα; Ή καποιος έκανε καλη δουλεια ή πέτυχαν τον αλεξίσφαιρο. Ο,τι και να έγινε, τουλάχιστον δεν έφυγε άλλος ενας αθώος σημερα :D

Αλλα αληθεια τωρα,θα καρφωνόταν ετσι ο Libertus με τον ουλτρα; Μου φαίνεται υπερβολικό. Και ο Wild 3 συνεχόμενες ψήφους στο ίδιο άτομο; Παλι μου φαίνεται πως ενας μαφιόζος δεν θα το έκανε αυτο,για ποιο λόγο να θέλουν να καρφωθουν ετσι; Εκτος και αν έχουν κάποια στρατηγική στο μυαλό τους και θέλουν να μας οδηγήσουν κάπου με αυτα τα ποστς. Περιμένω να δω την απάντηση του ουλτρα και αν θα πει κατι αλλο ο Wild.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Τα φαντάσματα πίσω :mastigio μη σας πάρω στο κατόπι!

Μόνο υποδοχές και εναγκαλίσματα για την είσοδο στη φαντασματοχώρα δεχόμαστε! Και φυσικά τραγούδια γιατί είμαστε πολύ μουσική ΣΕ! :redface:
Πάρτε και κάτι από εμάς, με αγάπη! :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Όχι, όχι, όχι. Δεν θα καρφωνόμουν έτσι. Του το είπα επειδή πραγματικά πιστεύω στην αθωότητά του και πιστεύω ότι εκείνος το κατανοεί καλύτερα από εμένα. Επειδή είστε από τους ελάχιστους που εμπιστεύομαι σε αυτό το τρελοκομείο, διαβάστε σας παρακαλώ τα ποστς του Wild_boy και πείτε μου την άποψή σας.


Ευχαριστώ πολύ τον αυτοκράτορα που με σωζει σήμερα όποιος και να είναι. Βοηθήστε να βγάλουμε έναν κακό τώρα και δεν θα το μετανιώσετε.

Ο Wild είναι ένας σχετικά άπειρος παίκτης. Αυτά που λέει έχουν ή δεν έχουν νόημα, αλλά εγώ δεν κοιτάω αυτό. Κοιτάω τα γεγονότα. Τα γεγονότα είναι οτι ψηφίζει 3 φορές συνεχόμενες ούλτρα χωρίς αιτιολόγηση και ο ούλτρα δεν τον ρωτάει καν "μα ρε άνθρωπε, γιατί με ψηφίζεις;". Αν η θεωρία μου είναι σωστή αυτό συμβαίνει λόγω του οτι ο μαφιόζος ούλτρα καταλαβαίνει οτι ο γουαιλντ είναι πληροφοριοδότης ή ΑΜ, τον αφήνει στην ησυχία του και τον βάζει στο σχέδιο για κάρφωμα κάποια στιγμή.

Και για να συνεχίσω τη σκέψη μου γιατί κάποιοι θα ρωτήσετε γιατί ο Λίμπερτους αθώωσε τη ντόιτς. Μα πάει να προλάβει το μέντιουμ ή κάποιον με κάρτα όνειρο φυσικά που θα δει οτι η ντόιτς ήταν αθώα και θα τον κατηγορήσει ή πάει να προλάβει τους μαφιόζους που θεωρούν τη ντοιτς πόρνη να μην παίξουν την νεκροφάνεια και τη φέρουν πίσω. Ο Λίμπερτους βρίσκεται στη δύσκολη θέση λοιπόν α) να τον κατηγορήσει το μέντιουμ ή κάποιος με όνειρο οτι ψήφισε πολίτη (την ντοιτς) και/ή β) να φέρουν οι μαφιόζοι πίσω την ντοιτς που πιθανόν να τη θεωρούν πόρνη, οπότε βλέπει την τρίτη ψήφο του γουάιλντ στον ούλτρα, σιγουρεύεται οτι ο ούλτρα είναι μαφιόζος και προσπαθεί να του "μιλήσει" ("εγώ βασίζομαι σε εσένα") ώστε να καταλάβει ο ούλτρα οτι ο λιμπερτους είναι η πόρνη.

Όλα αυτά βασίζονται σε μία θεωρία. Ζητώ κι από άλλους πολίτες σύμφωνα με τις απόψεις, πληροφορίες, γνώσεις και διαισθήσεις (όλα τα θέλουμε) που έχουν να βοηθήσουν να ξεδιαλύνουμε αν αυτό είναι ένα πιθανό σενάριο. Για την ώρα φεύγω πάλι από την αρχική μου ψήφο πηγαίνοντας στον ultraviolence μιας που κι ο Ιορδάνης που θεωρώ αθώο τον ψηφίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλησπερα!! Καπου παρατηρησα οτι ειπωθηκε πως ο Libertus αθωωνει Deutch ενω εξαιτιας του εφυγε!! Απλα χθες μου εκανε τεραστια εντυπωση της δημιουργιας του κυμματος με την εξτρα ψηφο! Επισης λογικα ο αυτοκρατορας κατι θα ξερει και προστατευει τον Libertus; Ισως.. Θα επανελθω πριν την ψηφοφορια αν προλαβω να αλλαξω ψηφο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είμαι ιδιαίτερα επιφυλακτικός με την εξέλιξη της σημερινής ψηφοφορίας, δηλαδή δε μου αρέσει το που πάει το πράγμα.
Επίσης νομίζω, καλό είναι να μην αναφέρουμε πιθανούς ρόλους έτσι, δίνοντας στη μαφία τροφή που μπορεί να μην είχαν σκεφτεί.
Μην βγάζετε τόσο γρήγορα συμπεράσματα και γενικές θεωρίες, give it a second thought.

Ξέρω ότι αυτό το ποστ είναι ιδιαίτερα γενικόλογο και δε βοηθάει σχεδόν καθόλου, απλά αυτά για τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Επίσης θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι ο Libertus, είναι ο φιλοξενούμενος του Αυτοκράτορα για σήμερα, οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον ψηφίσατε πρέπει να αλλάξετε τις ψήφους σας, αν δεν το κάνετε δεν θα πάρετε απουσία


Ψηφοφορία για Τετάρτη 03/08

  1. bilire
  2. Claire Rentfield -----> Libertus
  3. dimjim -----> bilire
  4. DumeNuke -----> bilire
  5. Himela -----> ultraviolence
  6. JKaradakov -----> ultraviolence
  7. kleop -----> bilire
  8. Libertus -----> Wild_Boy
  9. methexys-----> Mάιρα
  10. Guest 278211
  11. Totaled -----> Libertus
  12. ultraviolence -----> Libertus
  13. Wild_Boy -----> ultraviolence
  14. Mάιρα
  15. Σπυρακος (^^) -----> Libertus
  16. Tάσος97


Ψήφοι
3 bilire
3 ultraviolence
1 Wild_Boy
1 Mάιρα



Η Χώρα των Φαντασμάτων
Nefeli Graf - Δολοφονία 02/08
Deutsch... Lover -Ψηφοφορία 02/08



Οριστικές Αποχωρήσεις
-----

Απουσίες
Σπυράκος #1


Λοιπές Ενέργειες Παικτών
Ενεργοποίηση Κάρτας: Νεκροφάνεια από Himela
Ενεργοποίηση Κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είμαι ιδιαίτερα επιφυλακτικός με την εξέλιξη της σημερινής ψηφοφορίας, δηλαδή δε μου αρέσει το που πάει το πράγμα.
Επίσης νομίζω, καλό είναι να μην αναφέρουμε πιθανούς ρόλους έτσι, δίνοντας στη μαφία τροφή που μπορεί να μην είχαν σκεφτεί.
Μην βγάζετε τόσο γρήγορα συμπεράσματα και γενικές θεωρίες, give it a second thought.

Ξέρω ότι αυτό το ποστ είναι ιδιαίτερα γενικόλογο και δε βοηθάει σχεδόν καθόλου, απλά αυτά για τώρα.

Δεν υπήρχε περίπτωση να μην το είχαν σκεφτεί. Αλλά και έτσι να είναι, καμιά φορά μπορεί μια τυχαία θεωρία να χρησιμεύσει ως ασπίδα. Για σκεφτείτε το κι αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ψηφος στον bilire
Αφου ο libertus πηρε ασυλια.

Μα εσύ είχες ψηφίσει Μάιρα, αν ήταν να ψηφίσεις Libertus γτ δεν το έκανες απο την αρχή. :hmm:

Επισης λογικα ο αυτοκρατορας κατι θα ξερει και προστατευει τον Libertus;

Βρε παιδιά ο αυτοκράτορας δεν ξέρει τίποτα, υποθέσεις κάνει και προστατεύει όποιον θεωρεί αθώο. Απλά επειδή το λε΄τε για δεύτερη συνεχόμενη ψηφοφορία ότι αφού το κάνει ο αυτοκράτορας κάτι ξέρει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top