Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι.
Τα μισά βράδια ασυλία δικηγόρου στον Ακριβό...
Αλλά δεν ήταν ο μόνος "ότι να 'ναι"!

Οχι ρε δυο φορες μονο :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Βρε τον Τάσο.... :/: Ήξερε και δεν μπόρεσε να μας πει τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Και το δωρο μου:
σε αγαπω ρε συγκατοικε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ξεχνάς τη γατούλα και την πεταλούδα...
Και την Άλμα που έπαιξε μια χαρά!
Δεν το αμφισβητώ αλλά λέω πως αυτοί λογικά θα ήταν οι εγκέφαλοι.

Ναι.
Τα μισά βράδια ασυλία δικηγόρου στον Ακριβό...
Αλλά δεν ήταν ο μόνος "ότι να 'ναι"!
Μπράβο Ακη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ένα έχω να πω:

Ο freak έπαιξε ΧΑΛΙΑ.

Sorry freak, αλλά έβγαλες όλους τους πολίτες να πούμε. Τι σκατά, άλλους ρωτούσες, άλλους έβγαζες; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Σιγά πάω στοίχημα πως ο Χοακίν έκανε κουμάντο.
Πάντως ο αρχιμαφιόζος δεν έκανε κουμάντο είναι σίγουρο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Νουαζετουλίνι, πώς σ'έπεισα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βρε τον Τάσο.... :/: Ήξερε και δεν μπόρεσε να μας πει τίποτα.

Καλά, αυτή η πρώτη δολοφονία, ήταν απλώς επική :P.

Και μετά φάγαμε το μισό παιχνίδι να ψάχνουμε πληροφοριοδότη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ενω εσυ ρε :P Ησουν ΑΜ και αντί να μας βοηθησεις...
Τι να βοηθήσω ρε. Εγώ ήθελα να νικήσω. Έψαχνα τρόπο να βγάλω τους μαφιόζους για να αναλάβο εγώ τις δολοφονίες. Μετά που είδα ότι δεν μου βγαίνει καρφόθηκα στον Τσαρα που τον ήξερα.
For the last time, ΟΜΑΔΑ
πς. Άκη, από μένα δεν παίρνεις ούτε μισό εύρω, όσες ασυλίες και να μου έδωσες :P
Οκ οκ, δεκτόν.
Ενός λεπτού σιγή για τον Πέτρο που σε κάθε υπερπαραγωγή Παλέρμο με video και λοιπά φρουφρού, είναι η πόρνη. :redface: :clapup:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι απουσίες μας ξέσκισαν. Πρεπει να γίνει κάτι με αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ένα έχω να πω:

Ο freak έπαιξε ΧΑΛΙΑ.

Sorry freak, αλλά έβγαλες όλους τους πολίτες να πούμε. Τι σκατά, άλλους ρωτούσες, άλλους έβγαζες; :hehe:

Καλά κι εσύ δεν ήσουν ιδιαίτερα προ. Εσύ κατέστρεψες τον φρικ :P. Για τόνους!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ένα έχω να πω:

Ο freak έπαιξε ΧΑΛΙΑ.

Sorry freak, αλλά έβγαλες όλους τους πολίτες να πούμε. Τι σκατά, άλλους ρωτούσες, άλλους έβγαζες; :hehe:
Όχι απαραίτητα.

Εσύ έπαιξες χειρότερα πάντως :P

ΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΟΝΟΥΣ;Αν είναι δυνατόν να χάνετε τον φρικ έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Καλά, αυτή η πρώτη δολοφονία, ήταν απλώς επική :P.

Και μετά φάγαμε το μισό παιχνίδι να ψάχνουμε πληροφοριοδότη :P
Μεγάλη δουλειά κάνατε :P Αν δεν τον δολοφονούσατε, θα έβγαινε με απουσίες και θα βλέπατε και το ρόλο του:hehe:

Α, σας παρακαλώ, ήταν πολύ έξυπνο αυτό με τους τόνους. Άλλωστε εγώ ήμουν απλός πολίτης. Από πού να πιανόμουν;

Τα άλλα δεν τα λέτε που βρήκα tsarachaf και libertus από τον 2ο γύρο:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ενός λεπτού σιγή για τον Πέτρο που σε κάθε υπερπαραγωγή Παλέρμο με video και λοιπά φρουφρού, είναι η πόρνη. :redface: :clapup:
Του πάει γάντι ο ρόλος! Σε κάθε υπερπαραγωγή φοράει τα πρόστυχα τα ρούχα του και βγαίνει στην πίατσα του Παλέρμο! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλήθεια ποιος έγραφε τις προκυρήξεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mintin97

Νεοφερμένος

Ο mintin97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Ρε παιδιά τόσο καιρό δε με είχατε καταλάβει; Έλεος δηλαδή!
Εμένα μου είχαν ασπρίσει 345,23463 τρίχες από το άγχος της πρώτης φοράς....
Την πρώτη μέρα έκανα εκείνη τη χαζομάρα με τον Ιορδάνη και έλεγα <<αύριο φεύγω>> κι εσείς με κρατήσατε μέσα!
Πραγματικά δεν έχω λόγια.
Πρόταση:το επόμενο παλέρμο θέλω να έχει θέμα Σέρλοκ Χόλμς
ΥΓ1 Το βίντεο πιο πάνω το διόρθωσα.
ΥΓ2 Ο Πατρέυς ήταν πόρνη!!! Εγώ ούτε το είχα σκεφτεί. Περίμενα η Μελανία να είναι η πόρνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Τι να βοηθήσω ρε. Εγώ ήθελα να νικήσω. Έψαχνα τρόπο να βγάλω τους μαφιόζους για να αναλάβο εγώ τις δολοφονίες. Μετά που είδα ότι δεν μου βγαίνει καρφόθηκα στον Τσαρα που τον ήξερα.

Σοβαρά τώρα;;
Πίστευες ότι υπήρχε περίπτωση να κερδίσεις μόνος σου, με 7 δολοφόνους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Νουαζετουλίνι, πώς σ'έπεισα; :P
Δεν με έπεισες! :P

Ακόμα να καταλάβετε ότι έπαιζα στην τύχη;;;; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.

ΠΟΡΝΕΣ!Στης άγιας αλητίας το στρατί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο χάρτης της πόλης:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top