Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Καμάρια μου εσείς! Τσακμάκια είστε όλοι, μπράβο σας. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
Γιατί με ψηφίζεις ρε σότερ;Νόμιζα ότι υπήρχε σύγκλιση απόψεων.Τεσπα.:confused:

πω ξεφτιλα σ ολο το παιχνιδι μαφιοζους υποστηριζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ΜΠΑΧΑΛΟ!!!! :eek:

Επειδή έχω 2 απουσίες και δεν ξέρω αν θα προλάβω να μπω για να ψηφίσω μέχρι αύριο το απόγευμα και μιας και μια κίνηση που θέλω να κάνω ίσως να μην αρέσει σε κάποιους εγώ όμως είμαι πολύ σίγουρη για αυτή αποφάσισα να το κάνω τώρα.
Άμεση προφυλάκιση στον JKaradakov.

Τόσες μέρες οδηγείται κοντά στο να αποχωρήσει σε ψηφοφορία και όμως σώζεται, σα να φαίνεται να συμβαδίζει με τον Χοακιν τον οποίο και αυτόν κακό τον θεωρώ και εχω πει ότι δε μου αρέσει στο παλέρμο αυτό το πράγμα. Όπως είναι λογικό μισοί μισοί θα έχουν κοπεί οι μαφιόζοι για να μη φανούν. Πιστέψτε με, είναι μαφιόζος. Έτσι λοιπόν καταλήγουμε ότι η ψήφος μου πάει στον Joaquin.
Ο JKaradakov πιστεύω ότι είναι ύποπτος...αλλά...απορώ με την κίνηση της ριρικας τέτοια ώρα, χωρίς πολύ συμμετοχή κτλ κτλ....


tsacarchaf, έλα πίσω.
Τον συνεργάτη σου πίσω ε;

Όπως λέω, να σκεφτείτε να το αλλάξετε, γιατί δεν είναι και πολύ δίκαιο ας πούμε. Ποιος θα είναι μέσα 3 - 8 για να παίξει την αποφυλάκιση. Τέλος πάντων. Continue...
+1 έχει δίκιο !

Τώρα, έχω χάσει λίγο την μπάλα. Δεν ξέρω πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει, αλλά οκ, θα ψηφίσω στα σίγουρα. Σας το είπα από την αρχή, δεν με ακούσατε, καλά να πάθετε. Η Άννα έχει ΠΑΝΤΑ κακό ρόλο. MissKit από μένα
Ξέρεις! Ξέρεις! Εσύ + ο Χοακιν σίγουρα! :P
Btw, τσαρατσαφ τι έπαθες? Που είναι ο καλός ο παίκτης με τα ωραία επιχειρήματα? Μήπως τα μαφιοζάκια είπαν να ρίξουν όπου να'ναι για τον τελευταίο γύρο?? :whistle:
Πάντως, απορώ που δεν με έχετε δολοφονήσει ακόμα! :confused:

Η fairygirl πολίτης???? :mad: Γιατί αποφάσισες να παίξεις τυμβωρυχία τώρα Μισκιτ? Για να μπερδευτούμε και να βγάλουμε και την Gate4 έξω? :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Θυμάται κανείς ότι παίζουμε ακόμη;; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ξέρεις! Ξέρεις! Εσύ + ο Χοακιν σίγουρα! :P
Btw, τσαρατσαφ τι έπαθες? Που είναι ο καλός ο παίκτης με τα ωραία επιχειρήματα? Μήπως τα μαφιοζάκια είπαν να ρίξουν όπου να'ναι για τον τελευταίο γύρο?? :whistle:

Σου εγγυώμαι ότι ψήφισα 100% μαφιόζο σ'αυτό τον γύρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σου εγγυώμαι ότι ψήφισα 100% μαφιόζο σ'αυτό τον γύρο

Πως είσαι τόσο σίγουρος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η fairygirl πολίτης???? :mad: Γιατί αποφάσισες να παίξεις τυμβωρυχία τώρα Μισκιτ? Για να μπερδευτούμε και να βγάλουμε και την Gate4 έξω? :mad:
Όταν οριόμουν εγώ χαμπάρι δεν πήρατε:whistle:

τεσπά όπως στρώσατε θα κοιμιθήτε τώρα (οι πολίτες βασικά γιατί οι μαφιόζοι μια χαρά είναι) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αιτούμαι αυγουστιάτικο παλερμο για τη ρεβάνς :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Όταν οριόμουν εγώ χαμπάρι δεν πήρατε:whistle:

τεσπά όπως στρώσατε θα κοιμιθήτε τώρα (οι πολίτες βασικά γιατί οι μαφιόζοι μια χαρά είναι) :P
Σιγά καλέ μη σπάσεις κανα νύχι... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πως είσαι τόσο σίγουρος?

Δεν μπορώ να σου πω.

Και μην ακούσω κουβέντα, σ'αυτό το παιχνίδι, είναι πολύ λογικό επιχείρημα για να βγάλουμε κάποιον εκτός παιχνιδιού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι εμένα έχουν πεθάνει :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
εεε παιδια ομως οταν οι μαφιοζοι παιζουν με λογικα επιχειρηματα και οι πολιτες το μονο που λενε ειναι ξερω αλλα δεν μπορω να πω θα δειτε στο τελος, νταξει ποιον να ακουσεις μετα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι εμένα έχουν πεθάνει :P.

Έλααα! Μην μας το παίζεις αθώα περιστέρα και εσύ! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πιστεύω ότι εμένα έχουν πεθάνει :P.

Αν αποτύχει η δολοφονία κάτι σώζουμε... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Έλααα! Μην μας το παίζεις αθώα περιστέρα και εσύ! :whistle:

Τι έκανα εγώ πάλι; :P

Αν αποτύχει η δολοφονία κάτι σώζουμε... :hmm:

Μπα, αν είχε συμβεί κάτι τέτοιο δεν θα μας άφηνε η ΣΕ να αλωνίζουμε :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top