Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ίσως δεν πέτυχε η δολοφονία...

Μην ελπίζετε σε γιατρό πάντως, τώρα με πόρνη δεν ξέρω τι παίζει ή με το αλεξίσφαιρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ΑΛΛΑΖΩ ΨΗΦΟ ΣΕ ΜΗΣΚΥΤ
Δε μπορείς... :P
Έριξες διπλή, δεν αλλάζεις τίποτε τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Η χώρα των φαντασμάτων έχει καταντήσει πιο φλύαρη κι από των ζωντανών.

tsarachaf, τι είναι αυτό τώρα; Αρχίσαμε να επικαλούμαστε πάλι ανύπαρκτα επιχειρήματα για να κατηγορήσουμε κάποιον; Θέλω να μου πεις γιατί με θεωρείς ένοχη.

Έλα τώρα, αφού ξέρεις πολύ καλά ότι έχω δίκιο. Θες να στο αναλύσω; Οκ. Φωνάζει από μακριά ότι είσαι μαφιόζος. Όταν έχεις τέτοιο ρολάκι δεν κρύβεσαι εύκολα, φαίνεται ότι πας να πιαστείς απ'όπου βρεις μπας και κρυφτείς, αλλά σ' έχω καταλάβει χρόνια τώρα :P.

Ναι, καμάρι μου, αλλά σκέψου το λίγο. Μπαίνει το χάραμα και ενεργοποιεί κάρτα την οποία εν τέλει κανείς δεν μπορεί να ακυρώσει ένα άτομο που μέχρι σήμερα δε θυμάμαι να έχει ψηφίσει έστω μια φορά των Karadakov, ούτε καν θυμάμαι να έχει αναφέρει το όνομά του. :worry:

Από την άλλη αν όντως ξέρει κάτι ήταν ο μοναδικός τρόπος να δράσει, γιατί κανείς μας δεν θα την έπαιρνε στα σοβαρά, με τόσο λίγη συμμετοχή :P

ΨΗΦΙΖΩ ΤΣΑΡΑ


ΘΕΛΩ Η ΑΛΜΑ ΛΙΜΠΡΕ ΚΑΙ Ο ΛΙΒΕΡΤΗΣ ΝΑ ΕΚΦΕΡΟΥΝ ΓΝΩΜΗ.


ΚΑΙ ΑΛΛΑΖΩ ΨΗΦΟ ΣΕ ΜΕΛΑΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΤΑ


Καλά ρε Μάκη, είσαι λίγο λεβιές τελικά :P.

Άντε πες, δεν μετράει η ψηφοφορία, σου την βάρεσε και μου την ανάβεις την ψήφο, κι ας με επανέφερες εσύ.

Aλλά, έλεος Ηχώ και επιπλέον ψήφος σε άκυρη ψηφοφορία;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Στο σημείο αυτό θεωρώ χρέος μου να ικανοποιήσω το αίτημα τόσων παικτών, αλλά και της ίδιας να γίνει γνωστή η ταυτότητά της. Πρόκειται για ένα άτομο που τόσο μας μπέρδεψε από τον πρώτο γύρο και κατηγορήθηκε πολλάκις από διαφόρους συμπεριλαμβανομένου και του ντετέκτιβ.

Αγαπητή ΣΕ, ποια ήταν τελικά η _fairygirl_; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Δε μπορείς... :P
Έριξες διπλή, δεν αλλάζεις τίποτε τώρα!
ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ;
Να μου στείλετε fax με τους αναλυτικούς κανόνες, να τους μελετήσω.
Έλα τώρα, αφού ξέρεις πολύ καλά ότι έχω δίκιο. Θες να στο αναλύσω; Οκ. Φωνάζει από μακριά ότι είσαι μαφιόζος. Όταν έχεις τέτοιο ρολάκι δεν κρύβεσαι εύκολα, φαίνεται ότι πας να πιαστείς απ'όπου βρεις μπας και κρυφτείς, αλλά σ' έχω καταλάβει χρόνια τώρα :P.



Από την άλλη αν όντως ξέρει κάτι ήταν ο μοναδικός τρόπος να δράσει, γιατί κανείς μας δεν θα την έπαιρνε στα σοβαρά, με τόσο λίγη συμμετοχή :P





Καλά ρε Μάκη, είσαι λίγο λεβιές τελικά :P.

Άντε πες, δεν μετράει η ψηφοφορία, σου την βάρεσε και μου την ανάβεις την ψήφο, κι ας με επανέφερες εσύ.

Aλλά, έλεος Ηχώ και επιπλέον ψήφος σε άκυρη ψηφοφορία;;;
Ρε αυτός ο τσάρα....
τόση υποκρισία, δεν την αντέχω σόρρυ.

Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΣΥ ΠΑΙΖΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΦΙΟΖΟΥΣ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ.

ΑΛΛΑΖΩ ΨΗΦΟ ΣΕ ΤΣΑΡΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Φαντασματάκια μπορείτε για 3 ώρες να μιλάτε, δεν έχει όμως σημασία να ψηφίσετε μιας και δεν έχουμε ψηφοφορία σήμερα.

Ψηφοφορία για Παρασκευή 28/6
  1. Akis_Megara --> Joaquin
  2. blue_butterfly --> Joaquin
  3. Joaquin --> ~Melania~ x2
  4. mintin97 --> soter
  5. MissKit --> Joaquin
  6. Nefeli Graf
  7. Noisette
  8. soter
  9. tsarachaf --> MissKit
  10. ~Melania~ --> Joaquin
Ψήφοι
4 Joaquin
2 ~Melania~
1 MissKit
1 soter

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6
Libertus - Άμεση Προφυλάκιση
CiNeFiL - Δολοφονία 21/6
Alma Libre - Ψηφοφορία 24/6
Πατρεύς - Δολοφονία 26/6
aegloswen - Δολοφονία 27/6
Gate4 - Ψηφοφορία 27/6
JKaradakov - Άμεση Προφυλάκιση

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία
Εχέμυθη (Πολίτης Ε) - Απουσίες
PieMaker (Ντέντεκτιβ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]johnietraf (Πολίτης Β) - Απουσίες
Psycho(Βασίλης) (Δήμαρχος) - Απουσίες
carpe_nochtem (Κρυφός μαφιόζος Ζ) - Απουσίες
elenamusic99 (Πολίτης Γ) - Απουσίες
_fairygirl_ (Πολίτης Ι) - Τυμβωρυχία

Απουσίες

aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1 #2 #3
elenamusic99 #1 #2
Joaquin #1
johnietraf #1 #2 #3
Noisette #1 #2
Psycho(Βασίλης) #1 #2
soter #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2 #3
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από elenamusic99
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από _fairygirl_
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
Ενεργοποίηση κάρτας: Εξαίρεση Ψηφοφορίας από JKaradakov
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από aegloswen
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από blue_butterfly
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Joaquin
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το Υπερπέραν από Joaquin
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Joaquin
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από MissKit
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
ψηφιζω και εγω joaquin χασαμε βεβαιως αλλα δεν βαριεσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Λιώνω οκ! Είστε απίστευτοι. xDDD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολίτης κι αυτή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πού είναι ο ντετέκτιβ να μας πει για την πολίτη που έβγαλε; :P

Πού είναι οι άλλοι που έλεγαν ότι είχα άδικο; :P
Έλαααα ρίχτε κι άλλα, έρχεται η δικαίωση :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παρωδία δηλαδή έλεος :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Έλενα έχεις δόσει μια υπόσχεση, μην την ξεχάσεις: :P
Tσάρα αν είσαι δολοφόνος θα σκίσω τα πτυχία μου γιατί ο τρόπος που παίζεις είναι εξαιρετικός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ ήμουν τρελή και πολύ ύποπτη που έριξα νεκροφάνεια για τη χαρά..

:whistle:

Τι άλλα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ψηφιζω και εγω joaquin χασαμε βεβαιως αλλα δεν βαριεσαι
Γιατί με ψηφίζεις ρε σότερ;Νόμιζα ότι υπήρχε σύγκλιση απόψεων.Τεσπα.:confused:
Ποιο νου μου ρε μαφιόζι. Αφού με θάψατε. :P
ΟΤΑΝ Η ΜΕΛΑΝΙΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΟΧΟΣ, Ο ΧΟΑΚΙΝΟΣ ΤΙ ΕΛΕΓΕ;
Άσε τα κάλπικα τώρα, μαφιοζίνο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΟΤΑΝ Η ΜΕΛΑΝΙΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΝΟΧΟΣ, Ο ΧΟΑΚΙΝΟΣ ΤΙ ΕΛΕΓΕ;
Άσε τα κάλπικα τώρα, μαφιοζίνο.:D

Ο Χοακίν έλεγε μαλακίες για να καλυφθεί.:P Έλα εντάξει και εσύ και όλοι μας ξέρουμε πως δεν είμαι ένας απο τους 7. :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Επίσης όταν είπα ότι δεν έπαιξε καλά ο ντεντέκιβ με λέγατε πάλι κάτι διάφορα πως γίνεται να τον αμφισβητώ:D

λαλαλαλα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Έλα εντάξει και εσύ και όλοι μας ξέρουμε πως δεν είμαι ένας απο τους 7. :sly:
Είσαι σίγουρος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ρε αίσχος. Σκάστε λίγο:hehe:

Περιμένετε τουλάχιστον μέχρι τη 1:00:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Έλενα έχεις δόσει μια υπόσχεση, μην την ξεχάσεις: :P
Nαι αλλά πήρα την εκδικησή μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top