Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ΣΕ σας παρακολουθεί... :ropalo:

Ου ρε! :P
και τα φαντασματα
κουκλι εγινα :inlove:

Get lost in your tomb :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ επειδή μπορεί να λείψω και μετά την Δευτέρα λόγω κάποιων προβλημάτων, και θέλω πολύ να μάθω τι ήταν ο Πάι που μας πρήξατε με την ενοχή του, παίζω τυμβωρυχία.


Καλό τριήμερο να έχετε.

Και για να μην πάρω απουσία την Δευτέρα, ψηφίζω εντελώς τυχαία Nefeli Graf χωρίς κάποια ιδιαίτερη δικαιολογία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Με έκανες λιώμα τώρα... :redface:

:redface::redface: Σςςς όχι εδώ :redface:.

Η ΣΕ σας παρακολουθεί... :ropalo:

Πες ότι ζήλεψες... :whistle:

Εγώ επειδή μπορεί να λείψω και μετά την Δευτέρα λόγω κάποιων προβλημάτων, και θέλω πολύ να μάθω τι ήταν ο Πάι που μας πρήξατε με την ενοχή του, παίζω τυμβωρυχία.


Καλό τριήμερο να έχετε.

Στον Πάι, όχι στον Λιμπ. :sly: Οκ, εγώ πείστηκα για την ενοχή της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αφού του Πάι τον ρόλο θέλω να μάθω, τι πρόβλημα υπάρχει;
Ας μην παίζατε τις δικές σας για να τις ρίχνατε στον Λιμπ, εγώ θέλω να μάθω απλά γιατί κάνατε τόσο ντουβρουτζά σε περίπτωση που βγω απ'το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Αφού του Πάι τον ρόλο θέλω να μάθω, τι πρόβλημα υπάρχει;
Ας μην παίζατε τις δικές σας για να τις ρίχνατε στον Λιμπ, εγώ θέλω να μάθω απλά γιατί κάνατε τόσο ντουβρουτζά σε περίπτωση που βγω απ'το παιχνίδι.

Μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Alma libre καλή κίνηση,να μάθουμε επιτέλους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:popcorn::popcorn::popcorn:

Ψηφοφορία για Δευτέρα 24/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre --> Nefeli Graf
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. elenamusic99
  7. Gate4
  8. JKaradakov
  9. Joaquin
  10. johnietraf
  11. mintin97
  12. MissKit
  13. Nefeli Graf
  14. Noisette
  15. Psycho(Βασίλης)
  16. soter
  17. tsarachaf
  18. _fairygirl_
  19. ~Melania~
  20. Πατρεύς

Ψήφοι
1 Nefeli Graf

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6
Libertus - Άμεση Προφυλάκιση
CiNeFiL - Δολοφονία 21/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία
Εχέμυθη (Πολίτης Ε) - Απουσίες
[FONT=&quot]PieMaker (Ντέντεκτιβ) - Τυμβωρυχία
[/FONT]
Απουσίες

aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1 #2
Noisette #1 #2
Psycho(Βασίλης) #1
soter #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2 #3
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από elenamusic99
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από ~Melania~
Ενεργοποίηση κάρτας: Ηχώ από το υπερπέραν από Nefeli Graf
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από _fairygirl_
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Alma Libre
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Πάει ο ντετέκτιβ;; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Μάλιστα. Τυμβωρυχία στον φρικ. Κι η Αγία Μελανία(για να λυθεί κι η απορία) γκρινιάζει. Πάλι.

Αρχικά την θεωρώ καλή κίνηση, γιατί μας δίνει την ευκαιρία να δούμε την ταυτότητα του μεγάλου πρωταγωνιστή της εβδομάδας και να δούμε ίσως για ποιον λίγο τον φάγανε.
Και την θεωρώ καλύτερη κίνηση από την κατά στον Λιμπ γιατί το βασικό επιχείρημα εναντίον του ήταν ότι τον.κατηγορούσε η Μελανία και ότι υπερασπιζόταν τον φρικ. Και γαμω τους λόγους δεν λέω αλλά θα ξεκαθαρίσουν περισσότερα από την ταυτότητα του πρώτου.
Και όντως αν δεν είχαν ξοδευτεί οι τυμβωρύχιες σε άτομα όπως o τζει και η ντοιτς θα υπηρχε και μια για τον Λιμπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ωραία.. τουλάχιστον το αρχικό μου ένστικτο ήταν σωστό,κάτι είναι και αυτό.. :/: Sorry Φρικ για την μια ψήφο. :P
Πάντως ξεκαθαρίζουν κάποια πράγματα.

Ποστ και ψήφος την Δευτέρα. Καλό ΣΚ παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μάλιστα. Τυμβωρυχία στον φρικ. Κι η Αγία Μελανία(για να λυθεί κι η απορία) γκρινιάζει. Πάλι.

Αρχικά την θεωρώ καλή κίνηση, γιατί μας δίνει την ευκαιρία να δούμε την ταυτότητα του μεγάλου πρωταγωνιστή της εβδομάδας και να δούμε ίσως για ποιον λίγο τον φάγανε.
Και την θεωρώ καλύτερη κίνηση από την κατά στον Λιμπ γιατί το βασικό επιχείρημα εναντίον του ήταν ότι τον.κατηγορούσε η Μελανία και ότι υπερασπιζόταν τον φρικ. Και γαμω τους λόγους δεν λέω αλλά θα ξεκαθαρίσουν περισσότερα από την ταυτότητα του πρώτου.
Και όντως αν δεν είχαν ξοδευτεί οι τυμβωρύχιες σε άτομα όπως o τζει και η ντοιτς θα υπηρχε και μια για τον Λιμπ.

Συγνώμη κιόλας, δεν γκρινιάζω. Απλά με έπιασε απροετοίμαστη τέτοιος ρόλος, γιατί σημαίνει ότι ο Φρικ έπαιξε άθλια. Αλλά εγώ δεν τον έχω κατηγορήσει ανοιχτά, κι ούτε τον έχω ψηφίσει. Μη λέμε ό,τι θέλουμε τώρα. Αναρωτιέμαι τι συμβαίνει με αυτόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Αρχικά. Το προηγούμενο ποστ ήταν πριν δω τον ρόλο του φρικ. Τώρα είμαι ακόμη πιο θυμωμένος με αυτούς που τον φάγανε, για προφανείς λόγους. Ελπίζω να χαίρονται μ'αυτό που κατάφεραν. Και θα πάω με την πρώτη ευκαιρία να ψάξω τα ποστ του γιατί θα χει όλο και κάτι να ανακαλύψουμε.
Οκ λογικά δεν ήταν και στα καλύτερα του αλλά όλο και κάτι θα έχει ανακαλύψει.
Όσο για σένα Μελανία. Μπορεί να μην τον ψήφισες αλλά θυμάμαι να τον έχεις εντάξει στους υπόπτους σου. Μόλις μπω από πισι, θα σου παραθέσω το σχετικό ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Εγώ επειδή μπορεί να λείψω και μετά την Δευτέρα λόγω κάποιων προβλημάτων, και θέλω πολύ να μάθω τι ήταν ο Πάι που μας πρήξατε με την ενοχή του, παίζω τυμβωρυχία.


Καλό τριήμερο να έχετε.

Και για να μην πάρω απουσία την Δευτέρα, ψηφίζω εντελώς τυχαία Nefeli Graf χωρίς κάποια ιδιαίτερη δικαιολογία.
Ποιος σε έπριξε παιδί μου,κάποιοι ήθελαν να μάθουν τον ρόλο γιατί δεν τους βόλευε ο Pie μέσα στο παιχνίδι.Η κίνηση σου εκτός του ότι κάποιους τους ωφελεί αν δεν είσαι στην ομάδα τον μαφιόζων είναι η χειρότερη :|.

Alma libre καλή κίνηση,να μάθουμε επιτέλους...
Καθόλου καλή:/:
Πάει ο ντετέκτιβ;; :eek:
Ξαφνιάστηκες καλέ;:eek:
Αρχικά την θεωρώ καλή κίνηση, γιατί μας δίνει την ευκαιρία να δούμε την ταυτότητα του μεγάλου πρωταγωνιστή της εβδομάδας και να δούμε ίσως για ποιον λίγο τον φάγανε.
Και την θεωρώ καλύτερη κίνηση από την κατά στον Λιμπ γιατί το βασικό επιχείρημα εναντίον του ήταν ότι τον.κατηγορούσε η Μελανία και ότι υπερασπιζόταν τον φρικ. Και γαμω τους λόγους δεν λέω αλλά θα ξεκαθαρίσουν περισσότερα από την ταυτότητα του πρώτου.
Και όντως αν δεν είχαν ξοδευτεί οι τυμβωρύχιες σε άτομα όπως o τζει και η ντοιτς θα υπηρχε και μια για τον Λιμπ.
Η πλάκα θα είναι αν και με κατηγορούσε ο Libertus αρκετά,να είναι και αυτός στους πολίτες.Απλά εδώ θα γελάσει και το ποικιλόχρωμον ερίφιον :lol:(το σκότωσα:hehe: ).
Καθόλου καλή δεν ήταν η κίνηση της βγήκε και άλλος ένας πολίτης και μάλιστα με καλό ρόλο.
Ωραία.. τουλάχιστον το αρχικό μου ένστικτο ήταν σωστό,κάτι είναι και αυτό.. :/: Sorry Φρικ για την μια ψήφο. :P
Πάντως ξεκαθαρίζουν κάποια πράγματα.

Ποστ και ψήφος την Δευτέρα. Καλό ΣΚ παιδιά.
Ναι ξεκαθαρίζουν και χειροτερεύουν μαζί.Καλό Σαββατοκύριακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ξαφνιάστηκες καλέ;:eek:

Ναι ξαφνιάστηκα, γιατί ο Πάι κατηγορεί ανοιχτά εμένα, και ξέρω ότι βρίσκομαι σε πολύ δύσκολη θέση, αλλά ο ντετέκτιβ έχει κάνει τρομερό λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι λε ρε φίλε; :confused: Το είχα 100% σίγουρο ότι ήταν μαφιόζος. Έλα έπαιξε χάλια, πραγματικά. Μπορεί στη συνέχεια να προσπάθησε να το διορθώσει, αλλά κατηγορώντας άσχετα άτομα (μαζί με εμένα) μου έμοιαζε 1000% ένοχος. Τι να πω τώρα; Με αυτή τη λογική πρέπει να στραφούμε σε τελείως διαφορετικά άτομα μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Οκέι,μετά από αυτό Λίμπρε πραγματικά φαντάζεις πιο ύποπτη και από όσο φάνταζε ο Άκης στα μάτια μου στο προηγούμενο Παλέρμο.Την κίνησή σου μόνο μαφιόζος θεωρώ ότι θα την έκανε στην προσπάθειά του να στρέψει τα βλέμματα όλων επάνω και σε άλλους πολίτες προκειμένου να φύγουν και άλλοι πολίτες εκτός.
Αμ,δε που θα σας την κάνω την τιμή. Αλήθεια,σε ποιον έχετε σκοπό να ρίξετε τα βλέμματα; Στη Μελανία ε;
Ωραία,διώξτε την.
Παρακαλώ όμως θερμά όποιον πολίτη έχει τυμβωρυχία σε περίπτωση αποχώρησης της Μελανίας να την ρίξει σε αυτήν τότε θα φανεί όλο το παιχνιδάκι σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, εγώ βγαίνω έχω να πάω σε ένα πάρτυ... Αύριο μάλλον θα λείπω όλη μέρα γιατί θα πάμε στο χωριό.

Σας εύχομαι κι εγώ καλό Σαββατοκύριακο και θα επανέλθω την Δευτέρα να απαντήσω σε όλες τις κατηγορίες σας- γιατί θα είναι πολλές το ξέρω. :)
Αντιός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ να ενημερώσω ότι αρκετά βράδια κάηκα πισί. Έχω να πάω σε΄να πάρτυ.
Καλή σας Συνέχεια^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά όμως για σταθείτε λίγο. Ο Πάι είναι αθώος. Ο Λιμπέρτους πες είναι αθώος. Ο Τσαρατσάφ πες είναι αθώος. Και ο Πατρεύς πες είναι αθώος. Τότε ποιοι είναι οι δολοφόνοι; Τα σιγανά ποταμάκια; :confused: Από τους άλλους εμένα ο Καραντάκοφ μου φαίνεται πιο ύποπτος και κανένας Σότερ, Ελεναμιουζικ και Μιντιν. Τι να πω. Τα έχουμε κάνει σκατά σε αυτό το παλέρμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΩ να γραφτεί το οτιδήποτε μέχρι αύριο το πρωί.Θέλουμε να τα ξύσουμε σήμερα και δεν μπορούμε :P
Το μόνο που θα πω για τον φρικ είναι: То'χα πει ότι ο αυτοκράτορας ήξερε τι σκατά έτρωγε και τον έσωσε.Αλλά είχατε φαγωθεί, και ορίστε.Μέντιουμ-Ντετεκτιβ εκτός, χάθηκαν πολύ δυνατοί ρόλο ήδη.Τέλος πάντων, ιτς σατερντει τουντει, νο μορ.

Καλό σαββατόβραδο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top