Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα και από μένα. Σήμερα χάσαμε άλλους δύο πολίτες (Γερμανίδα και Νάουσα). Τι να πω; Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πραγματικά έχω απογοητευτεί . :/:


Το θετικό κατ' εμέν είναι ότι δόθηκε ασυλία στον Piemaker (να τα βλέπουν κάποιοι που θεωρούν μαφιόζο όποιον τον υποστήριξε) και ότι ελπίζω να καταλάβατε μετά την τυμβωρυχία ότι η Nefeli Graf είναι επικίνδυνη και πρέπει να πάρει πόδι όσο το δυνατόν γρηγορότερα!

Νομίζω δεν την ψήφισε μόνο η Νεφέλη, αλλά ο Σαηκο η Μελανία και ο Πέτρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Νεφέλη, η ψήφος στην music 2 πράγματα μπορεί να μαρτυρά.
  1. Είστε στη μαφία και οι δύο και πας να σώσεις εκείνη σε περίπτωση που βγεις και παιχτεί τυμβωρυχία.
  2. Έχουμε πέσει έξω για μια από τις δυο σας όσοι σας έχουμε υποπτευθεί.

Και ω τι παράξενο, η deutsch δεν ήταν ένοχη!!!! Θα με σκάσετε! Ξυπνήστε παρακαλώ σήμερα έστω να πάει καλά η μέρα.

Στο σημείο αυτό να συγχαρώ τον αυτοκράτορα που φρόντισε να μείνει μέσα σήμερα ένας πολίτης που πήγαινε για σίγουρη αποχώρηση.
Και ένα τρίτο σενάριο να μην ξέρω καν τον ρόλο της Έλενας και να μην θέλω να ακολουθήσω το κύμα;Δεν παίζει αυτό στο μυαλό σου;
Σου έχουν μείνει οι υποψίες για εμένα από τους προηγούμενους γύρους και συνεχίζεις να κοιτάς εμένα αντί να προσέξεις και άλλες περίεργες κινήσεις!Έλεος δηλαδή.
Είχα πει ότι νόμιζα για την Deutsch ότι μπορεί να ήταν ένοχη δεν το είχα σίγουρο 100%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Για να βάλω λίγο τις σκέψεις μου σε τάξη. Χθες ο πάι, ο οποίος για μένα είναι ένοχος και γνώμη δεν αλλάζω, είχε πάλι πολλές ψήφους και με διάφορες παρεμβάσεις τελικά κατέληξε να τη βγάλει λάδι ξανά. Αυτός που τον έσωσε ήταν ο Πέτρος ο οποίος είπε ότι δεν έχει πειστεί για την ενοχή του. Το κρατάω αυτό. Δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να βγάλω κανένα βιαστικό συμπέρασμα αλλά μετά το σημερινό σόρρυ αλλά δεν μπορώ. Η ντόιτς ήταν τελικά πολίτης και βγήκε εκτός τελείως από την κάρτα που έριξε ο Πέτρος ο οποίος ήταν ανάμεσα στα άτομα που την ψήφισαν. Αφού λοιπόν ο πάι την έβγαλε λάδι για ακόμα μία φορά μετά τα τελευταία γεγονότα η ψήφος μου θα πάει στον Πατρεύς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Ρε συ Νεφέλη, τώρα είδα ότι ψήφισες τη μιούζικ. Μα γιατί ψηφίζεις όλα τα άκυρα;:whistle:


Eγώ δεν ξέρω γιατί αλλά δε γίνεται ρε γαμώτο πια να΄χουμε πέσει τόσο μα τόσο έξω και ο Πάι να'ναι πολίτης.
Χάρη,εμένα η Νεφέλη μια χαρά πολιτάκι μου κάνει. Όσοι την κατηγορήσατε δεν ξέρω τι ρόλο βαράτε.
Πέσατε έξω στη Γερμανίδα, γιατί να μην πέφτετε και στον Πάι;
Δεν είναι όλα όπως φαίνονται. :/:


Νομίζω δεν την ψήφισε μόνο η Νεφέλη, αλλά ο Σαηκο η Μελανία και ο Πέτρος.
Καλά, να είναι δολοφόνοι και οι τέσσερις αποκλείεται. Λογικά εκτός από τη Νεφέλη, Γερμανίδα θα ψήφισε άλλος ένας δολοφόνος. Συνεπώς, Σάηκο, Πατρεύς και Μελανία εγώ τους έχω στο μικροσκόπιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καλημέρα και από μένα. Σήμερα χάσαμε άλλους δύο πολίτες (Γερμανίδα και Νάουσα). Τι να πω; Δεν ξέρω για εσάς, εγώ πραγματικά έχω απογοητευτεί . :/:


Το θετικό κατ' εμέν είναι ότι δόθηκε ασυλία στον Piemaker (να τα βλέπουν κάποιοι που θεωρούν μαφιόζο όποιον τον υποστήριξε) και ότι ελπίζω να καταλάβατε μετά την τυμβωρυχία ότι η Nefeli Graf είναι επικίνδυνη και πρέπει να πάρει πόδι όσο το δυνατόν γρηγορότερα!
Χάσαμε λέει :hehe:
Αααααααααα τι λες πουλάκι μου πουλί μου;:PAre you serious????
Ας γίνει τυμβωρυχία κάποια στιγμή να σου πω εγώ ποιος είναι επικίνδυνος εδώ μέσα και ποιος όχι.Που εσύ έχεις μείνει στο πρώτο γύρο και δεν λες να καταλάβεις τι ρόλο βαράω εδώ μέσα.
Eγώ δεν ξέρω γιατί αλλά δε γίνεται ρε γαμώτο πια να΄χουμε πέσει τόσο μα τόσο έξω και ο Πάι να'ναι πολίτης.
Χάρη,εμένα η Νεφέλη μια χαρά πολιτάκι μου κάνει. Όσοι την κατηγορήσατε δεν ξέρω τι ρόλο βαράτε.
Ρόλο μαφιόζου ή μην το χαρακτηρίσω το άλλο γιατί θα φάω προειδοποίηση:angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ο αυτοκράτορας δίνει ασυλία στον PieMaker οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον έχετε ψηφίσει παρακαλώ να αλλάξετε ψήφο. Όσοι τον ψήφισαν ήδη, δε θα πάρουν απουσία αν δεν αλλάξουν την ψήφο τους.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 20/6
  1. aegloswen --> PieMaker
  2. Akis_Megara --> Libertus
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. elenamusic99
  8. Gate4 --> Πατρεύς
  9. JKaradakov --> PieMaker
  10. Joaquin --> PieMaker
  11. johnietraf
  12. Johnnaousa --> Nefeli Graf
  13. Libertus --> Nefeli Graf
  14. mintin97
  15. MissKit --> Nefeli Graf
  16. Nefeli Graf --> elenamusic99
  17. Noisette --> _fairygirl_
  18. PieMaker --> _fairygirl_
  19. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  20. soter
  21. tsarachaf
  22. _fairygirl_ --> PieMaker
  23. ~Melania~ --> PieMaker
  24. Εχέμυθη
  25. Πατρεύς
Ψήφοι
3 Nefeli Graf
2 _fairygirl_
1 elenamusic99
1 Libertus
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6


Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1
Noisette #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ρε συ Νεφέλη, τώρα είδα ότι ψήφισες τη μιούζικ. Μα γιατί ψηφίζεις όλα τα άκυρα;:whistle:

Γιατί δεν θέλω να μείνω στο κύμα γιατί αυτό θα σχολιαστεί εντονότερα(ναι και γι'αυτό) αλλά και επειδή ήμουν σε άλλους μέσα για να ψηφίσω,αλλά δεν το έκανα γιατί και αυτό θα το θεωρούσατε ότι το κάνω πάλι επίτηδες.
Δεν ήταν και εντελώς άκυρη η ψήφος μου όμως...;)

Πάω να φάω θα μπω πολύ αργότερα γιατί έχω και δουλίτσες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ γιατί νομίζω ότι οι δολοφόνοι στηρίχτηκαν στην κόντρα που δημιουργήθηκε μεταξύ την νεφέλης γκραφ και της ντόιτς για να στρέψουν τα βλέματα και τις ψήφους αλλού. Και αφού έφυγε η ντόιτς που όπως αποδείχτηκε ήταν πολίτης τώρα όλοι θα πέσουν να φάνε τη νεφέλη για να τη βγάλουν οι δολοφόνοι λάδι ξανά. Οκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Οπότε, τα πρώτα 2 πιθανά σενάρια είναι
είναι πληροφοριοδότης και ξέρει το καραντακοβφ(για να μην στεναχωριέσαι), και λόγω της απειρίας του το δείχνει τόσο μα τόσο έντονα από την πρώτη μερα παιχνιδιού...
είναι μαφιόζος και έχει στοχεύσει για κάποιο λόγο τον Ιορδάνη, όμως δεν θα έπρεπε η υπόλοιπη ομάδα να του πει μερικά πράγματα?
Βέβαια, όπως είπε και κάποιος στην αρχή του παιχνιδιου..οι μαφιόζοι είναι πάρα πολλοί, δεν αποκλεέιται να κανουν και θυσίες για να αποπροσανατολίσουν τους πολίτες
Όπως είχα δηλώσει και από την αρχή, η ψήφος μου είναι κοντά στον Πατρέα και η επίσης αδικαιολόγητη υποστήριξη του από τον Mintin με παραξένεψε αρκετά, όπως και πολλούς άλλους
Κατηγορεί τον mintin97.

ο πολίτης Φρικ θα κατηγορούσε τους πάντες για να βρει δολοφόνους
ο Φρικ που ξέρει πράγματα, ίσως άλλους 8 ρόλους δηλαδή, θα προσπαθούσε να σώσει με κάθε τρόπο τον εαυτό του γιατί είναι μεγάλο χαρτί για την ομάδα
εμμ νομίζω ότι παίζεις ξεκάθαρα με τον 2ο τρόπο αυτές τις 2 μέρες!
Κατηγορεί τον Πιε.

Επίσης, μιας και έχω παίξει συνδολοφόνος με την Ελενα, aegloswen, το παιχνίδι της είναι 100% ίδιο..γράφω 1 μήνυμα κάθε μέρα, κατηγορώ κάποιους αθωωνω άλλους, βλέπε piemaker και μετά εξαφανίζομαι στην γιάφκα μου. Όσο για το δικό μου παιχνίδι, ναι έχει αλλάξει γιατί σε 2 παλέρμο βγήκα στον 1ο γύρο επειδή απλά και μόνο μπήκα δυναμικά! Οπότε προσπαθώ να πάρω λίγο πιο συγκρατημένα τα ποστ που διαβάζω...ίσως να περάσω και κάποια μηνύματα;)εσύ όμως Έλενα παίζεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο..η ύπουλη δολοφόνα που μένει στις σκιές!!
Αν και όσον αφορά την ψήφο συ δεν μπορώ να διαφωνήσω, η gate4 από την αρχή του παιχνιδιού μου έχει κάτσει στραβά όπως και η Νεφέλη
Κατηγορεί την Έλενα.

Λοιπόν εμένα η ψήφος μου θα κινηθεί το πιθανότερο ανάμεσα στα ακόλουθα άτομα.
1. Libertus
2. tsarachaf
3. Misskit
4. aegloswen
Γιατί υπερασπίζονται ανοιχτά τον Πιε εκτός απο την Έλενα η οποία σήμερα αλλαξωπίστησε.

Προτοῦ τοποθετηθῶ καὶ ψηφίσω, θέλω νὰ μάθω τί ἦταν τελικὰ ἡ deutsch_lover



Λόγο της κάρτας αλλά και τον ατόμων που ψήφισαν την Γερμανίδα, δεν θα βιαστώ να βγάλω συμπεράσματα θα κοιτάξω πρώτα μερικά πραγματάκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Μιλώντας προσωπικά για μενα, τον Πάι δεν τον θεωρώ 100% μαφιόζο. Σοβαρά όμως εσένα δεν σου φαίνεται ανεπανόρθωτα εκτεθειμένος;



Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
Μετά από τόσα παιχνίδια με τον Πάι, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν άτυχος στο θέμα της Ντράμα κι από κει και έπειτα τον πήρε η κάτω βόλτα και δεν είχε πολλές επιλογές για να προσπαθήσει να σωθεί. Αν είχε κακό ρόλο, θα την είχε γλιτώσει χωρίς την προφυλάκιση.
Κι εγώ είμαι σίγουρη, ότι μετά από τόσα παιχνίδια, τέτοια κίνηση σε άλλον παίκτη θα σου τραβούσε το ενδιαφέρον και τις υποψίες. Εδώ έχεις αθώωσει προ πολλού τον Φρικ. Έχω αρχίσει να πιστεύω στην συνεργασία σας.

Πιο πάνω είπα ότι δεν θα πάρω μέρος σε αυτή τη διαμάχη, αλλά κάθισα και διάβασα πιο προσεκτικά τα ποστ τους. Άμα καθίσετε κι εσείς να διαβάσετε προσεκτικά, θα δείτε ότι φαίνεται ότι η Νεφέλη ξέρει κάτι. Ή αν δεν ξέρει, τέλος πάντων γνωρίζει κάποια πράγματα παραπάνω για την Μαρία. Άνιση διαμάχη μεν, αλλά πολλοί πείστηκαν με την Ντόιτς. Όχι λοιπόν, εγώ επιλέγω να εμπιστευτώ την Νεφέλη, και μάλιστα τόσο ώστε να ψηφίσω Deutsch... Lover.

Ο Psycho είναι πολίτης για μένα, καθώς και η Gate4. Τώρα για Νεφέλη κι εσένα, τείνω να πιστέψω στην δικιά σου ενοχή, η οποία πηγάζει και από την φανερή υποστήριξη του Libertus.

Θα ήθελα να προχωρήσω ειδικά στους ρόλους, αλλά πιστεύω ότι φαίνεται ποια είναι η περίπτωση.

μεεελ αφου εισαι 100% σιγουρη για τον Παι
γιατι ψηφισες Ντοιτς?
πιστευεις η οχι στην αθωοτητα της νεφελης?
δεδομενο οτι για τον Παι δεν θες ουτε Τυμβωρυχια γιατι πιστευεις δεν θα βοηθησει να μαθουμε τον ρολο του οπως με ειπες χθες
πες οκ δεν θες να ψηφισεις τσαφ γιατι ηταν μαχη μεταξυ τριων
αλλα γιατι τελικα Ντοιτς μετα απο τοση σιγουρια?
αν και κραταω οτι μπορει να εισαι και δημαρχος

Ρίχνω επιπλέον ψήφο στον Pie Maker


... θα έχει ενδιαφέρον να δούμε αν μερικοί μερικοί θα θελήσουν "τυχαία" να αλλάξουν ψήφο από τη Γερμανίδα στη Νεφέλη και αντίστροφα για να σώσουν τον Pie.

Το μόνο θετικό από αυτή την ψηφοφορία είναι η αποχώρηση της Γερμανίδας που μάλλον ήταν μαφιόζα. Κρίμα όμως γιατί είναι 10 φορές πιο ακίνδυνη από τους εναπομείναντες. Τι να πω, ελπίζω οι πολίτες αυτή τη φορά να πράξουν σωστά και να βγάλουν εκτός τους πραγματικά επικίνδυνους.
αλλος που με εχει μπερδεψει

ο Πετρος απο την αλλη δεν θελει να βγει ο Παι ακομα, ακυρωνει ψηφο
η Γκειτ θελει να βγει ο Παι, το ιδιο και ο Ακης
πολλες καρτες μαζι
μηπως να μπερδεφτουμε και να θεωρησουμε οτι αυτοι οι τρεις δεν εχουν κοινο ρολο? αρα δεν συνεργαζονται ε?
επισης υποπτος ο Σαικο με την επιπλεον ψηφο στην Ντοιτς αλλα βγηκε οποτε οκ

ειμαι μεταξυ μελανιας,ακη και πετρου και ισως και Γκειτ4
ο πετρος επαιξε καρτα αρα δεν ειναι δημαρχος
ο ακης ουτε γιατι ψηφισε παι
η μελ. ισως
ενας απο τους 2 πρωτους με φαινονται ισως λιγο πιο υποπτοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καταρχήν, ο Ναουσαίος είχε γράψει λίγα μηνύματα και με στρωτές σκέψεις.Αν συμμετείχε λίγο περισσότερο, δεν θα τολμούσαν να τον φάνε, αλλά ήταν το τέλειο θύμα.Κάποιος που σκέφτεται και δεν γράφει πολλά->χάνονται οι σκέψεις του μέσα στις πολλές σελίδες.

Σύντομη σκέψη.

Ο αυτοκράτορας σώζει τον Φρικ ενώ τον έχουν ψηφίσει τόσα άτομα.Βασίζεται δηλαδή στην άποψή του, και θέλει να στείλει ένα μήνυμα και στους υπόλοιπους πολίτες.Σόρυ που θα σας το χαλάσω παιδιά, αλλά μου έχει έρθει στο μυαλό και το εξής σενάριο:

Ο αυτοκράτορας μετά από ΤΟΣΟ νταβαντούρι γύρω από το όνομα Φρικ, παίζει να έριξε το όνειρο και να έμαθε ότι ο Φρικ είναι πολίτης.Οπότε και αψήφισε το γενικότερο κύμα ψήφων προς Φρικ και τον σώζει.Δεν λέω ότι έγινε αυτό, λέω ότι παίζει ΔΥΝΑΤΑ να έγιναν έτσι τα πράγματα.

Το έτερο σενάριο είναι το εξής.Ο αυτοκράτορας εξαπατήθηκε και έσωσε τον Φρικ.

50-50.

Για να βάλω λίγο τις σκέψεις μου σε τάξη. Χθες ο πάι, ο οποίος για μένα είναι ένοχος και γνώμη δεν αλλάζω, είχε πάλι πολλές ψήφους και με διάφορες παρεμβάσεις τελικά κατέληξε να τη βγάλει λάδι ξανά. Αυτός που τον έσωσε ήταν ο Πέτρος ο οποίος είπε ότι δεν έχει πειστεί για την ενοχή του. Το κρατάω αυτό. Δεν ήθελα σε καμιά περίπτωση να βγάλω κανένα βιαστικό συμπέρασμα αλλά μετά το σημερινό σόρρυ αλλά δεν μπορώ. Η ντόιτς ήταν τελικά πολίτης και βγήκε εκτός τελείως από την κάρτα που έριξε ο Πέτρος ο οποίος ήταν ανάμεσα στα άτομα που την ψήφισαν. Αφού λοιπόν ο πάι την έβγαλε λάδι για ακόμα μία φορά μετά τα τελευταία γεγονότα η ψήφος μου θα πάει στον Πατρεύς.
Εγώ γιατί πιστεύω ότι υπάρχει 50% πιθανότητα να είναι αυτοκράτορας ο Πέτρος και να έριξε την ονειρούμπα του για τον pie ώστε τελικά να τον σώσει σήμερα; :P Και μετά, ο Πέτρος ο οποίος έχει ψηφίσει Ντοιτς, αφού μαθαίνει με το ονειρο οτι ο Φρικ είναι αθώος, αποφασίζει να παίξει τυμβωρυχία στην Ντοιτς ως ένοχη(γι'αυτόν).

Το παραπάνω σενάριο είναι το φίφτι αουτ οβ φιφτι.Το άλλο φίφτι είναι να εξαπατήθηκε ο αυτοκράτορας από τον Φρικ, αναγκαζόμενος να τον σώσει ενώ ο Φρικ πάει κατά διαόλου.

Διαλέγετε και παίρνετε.Προσωπικά, πιο legit μου φαίνεται το πρώτο σενάριο.Ο αυτοκράτορας(είτε αυτός είναι ο Πετρος είτε ο Παπαπέτρος) έπαιξε όνειρο και αποφάσισε να αντιταχθεί σε 7 ψήφους ώστε να μας πει οτι ο Φρικ είναι αθώος.Από κει και πέρα, εγώ δεν αλλάζω ακόμα τη ψήφο που είχα ρήξει προς Φρικ λόγω ελλειψης στοιχείων.Σε 2-3 ώρες επανέρχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Okeyyyyy,Πέτρο να σου υπενθυμίσω πως ένας από αυτούς που την ψήφισαν ήσουν και΄συ.
Τι έχεις να πεις;

Ὄντως, τὴν ψήφισα κι ἐγώ. Δὲν μποροῦσα ὅμως νὰ ξεχωρίσω ἂν ἀνάμεσα σὲ αὐτοὺς τοὺς τρεῖς ἦταν μέσα δολοφόνος. Ἡ Deutsch κατ' ἐμὲ ἔπαιζε ὕποπτος καὶ ἔφερνε ἔντονα γιὰ δολοφόνος. Ὁ Pie θεωρῶ ὅτι μᾶλλον ὑπῆρξε θῦμα τῶν περιστάσεων σὲ αὐτοὺς τοὺς γύρους. Δὲ νομίζω ὅτι ἀνάμεσα σὲ αὐτοὺς τοὺς τρεῖς ὑπῆρξε κάποιος δολοφόνος καὶ ἀκόμα αὐτοὶ καλύπτουν τὰ νῶτα τους καλά. Τὸ θέμα εἶναι νὰ τοὺς ξεσκεπάσουμε καὶ ὄχι νὰ τρωγώμαστε μὲ τὰ ῥοῦχα μας. Ἀναρωτιέμαι πάντως γιατί ἐχθὲς ψήφισε ὁ δήμαρχος τὴν Deutsch... Πρὸς τὸ παρὸν δὲν ψηφίζω, θὰ ἐπανέλθω ἀργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έκανα μια διαλογή στα μηνύματα του Γιάννη να δούμε τι μπορεί να μας βοηθήσει από αυτά και αν μπορεί όντως να μας βοηθήσει. Είναι λίγο άτακτα χρονικά, μην μπερδευτείτε.

Piemaker,Noisette,nefeli και μερικοί ακόμα θα περάσετε από το κόσκινο...ο 1ος δεν νομίζω ότι έχει πολλά να πει βέβαια:D
Η ομάδα υπόπτων στην οποία πίστευε ο Γιάννης. Για τον Κωνσταντίνο πίστευε ότι ήταν ένοχος λόγω του παιχνιδιού του, για τη Noisette επίσης επέμενε. Τη Νεφέλη τη θεωρούσε από την αρχή ύποπτη μέχρι αυτόν το γύρο που την ψήφισε κιόλας.
Μερικά γρήγορα και σύντομα σχόλια...
αρχικά μην ψηφίζετε την Γερμανίδα όταν υπάρχουν τόσοι άλλοι οι οποίοι έχουν κάνει μεγάλες κινήσεις που αποδείχτηκαν λάθος. Η Ντοιτς τελοσπαντων απλώς σπαμμάρει και πάει όπου πάει το κύμα, και δολοφόνα να είναι που δεν νομιζω με τίποτα(θα την είχαν μαζέψει) δεν είναι πραγματικά απειλή. Δηλαδή δεν πρόκειται να σκαρφιστεί το μεγάλο κόλπο για να γύρει το παιχνίδι προς την μαφία, αν και με 2 πολίτες εκτός υπάρχει ένα μεγάλο πλήγμα.
Επίσης, μιας και έχω παίξει συνδολοφόνος με την Ελενα, aegloswen, το παιχνίδι της είναι 100% ίδιο..γράφω 1 μήνυμα κάθε μέρα, κατηγορώ κάποιους αθωωνω άλλους, βλέπε piemaker και μετά εξαφανίζομαι στην γιάφκα μου. Όσο για το δικό μου παιχνίδι, ναι έχει αλλάξει γιατί σε 2 παλέρμο βγήκα στον 1ο γύρο επειδή απλά και μόνο μπήκα δυναμικά! Οπότε προσπαθώ να πάρω λίγο πιο συγκρατημένα τα ποστ που διαβάζω...ίσως να περάσω και κάποια μηνύματα;)εσύ όμως Έλενα παίζεις ακριβώς με τον ίδιο τρόπο..η ύπουλη δολοφόνα που μένει στις σκιές!!
Αν και όσον αφορά την ψήφο συ δεν μπορώ να διαφωνήσω, η gate4 από την αρχή του παιχνιδιού μου έχει κάτσει στραβά όπως και η Νεφέλη
το σίγουρο είναι οτι υπάρχουν 3 δολοφόνοι ή και παραπάνω με ιδιαίτερα μικρή συμμετοχή στο παιχνίδι οπότε θα είναι περίεργα τα πράγματα ειδικα αν συνεχίζουμε να βγάζουμε έξω πολίτες!
Πάμε και στην Noisette τώρα..πραγματικά αδικαιολόγητη η τυμβωρυχία, 1 ώρα πριν λήξει η προθεσμία για την ακύρωση και ειδκά σε ένα άτομο που δεν θα έβγαινε λόγω ψηφοφορίας αλλά πήγε στην χώρα των φαντασμάτων για να σωθεί ο Pie. Όπως ήταν αναμενόμενο, σε θεωρώ ιδιαίτερα ύποπτη..δεν γίνεται το 2ο σου μήνυμα να είναι μια τέτοια κίνηση..εκμεταλλεύτηκες την έτσι και αλλιω΄ς μικρή σου συμμετοχή για να πετάξεις και έναν ενεργό πολίτη εκτός(που πρόσεξε το κόλπο σας)
Είμαι ανάμεσα σε aegloswen και noisette... δεν ξέρω...ίσως αλλάξω αργότερα την ψήφο μου,όταν δούμε και την δολοφονία
Noisette
Εδώ αναλυτικά οι σκέψεις για τη Noisette και μπαίνει στο προσκήνιο και η aegloswen την οποία επίσης θεωρώ ύποπτη. Πράγματι μαφιοζοφέρνει η συμπεριφορά της και είναι χαζόοοο να σκεφτόμαστε άλλα παιχνίδια, αλλά είναι στοιχεία που αυτόματα έρχονται στο μυαλό μας.

Επιπρόσθετα ο Γιάννης είχε ασχοληθεί με τον mintin, με μένα και τον Libertus στους πρώτους γύρους. Ψήφισε mint γιατί πίστεψε ότι θα βοηθούσε να μάθουμε τι είναι, υποψιάστηκε την απουσία και την εμμονή μου στην elenamusic και για το Χάρη είπε πως τον υποψιάζεται λόγω του support στον PieMaker.

Συμπερασματικά, τα άτομα που είχε στο στόχαστρο ο Ζαν ήταν PieMaker, Noisette, Nefeli Graf, aegloswen.

Δε θα ξαναπώ τη γνώμη μου για τον Pie, νομίζω έχω γίνει κουραστική. Για τη Noisette δεν έχω αρκετά στοιχεία, όμως θα την έχω κατά νου. Για τις δύο τελευταίες πιστεύω ότι είναι με τη μαφία. Η ψήφος μου στη Νεφέλη παραμένει και θα παρακολουθώ για τυχόν εξελίξεις.

Edit: @ Πατρεύς
Ο δήμαρχος παραπλανήθηκε μάλλον. Απλό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐν τῷ μεταξύ, ὁ Libertus εἶναι σχεδὸν ἐξαφανισμένος καὶ ἔχει μιὰ πολὺ διακριτικὴ παρουσία. Δὲ μοῦ φαίνεται φυσιολογικὸ παίξιμο αὐτό. Θὰ τὸν ψηφίσω πρὸς τὸ παρὸν καὶ βλέπουμε.

Ψηφίζω Libertus
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ο αυτοκράτορας μετά από ΤΟΣΟ νταβαντούρι γύρω από το όνομα Φρικ, παίζει να έριξε το όνειρο και να έμαθε ότι ο Φρικ είναι πολίτης.Οπότε και αψήφισε το γενικότερο κύμα ψήφων προς Φρικ και τον σώζει.Δεν λέω ότι έγινε αυτό, λέω ότι παίζει ΔΥΝΑΤΑ να έγιναν έτσι τα πράγματα.

Βλέποντας αυτό μπαίνουν και άλλοι παράγοντες μέσα από τους οποίου θα αποφασίσω την αλλαγή της ψήφου μου. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ο αυτοκράτορας δίνει ασυλία στον PieMaker οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον έχετε ψηφίσει παρακαλώ να αλλάξετε ψήφο. Όσοι τον ψήφισαν ήδη, δε θα πάρουν απουσία αν δεν αλλάξουν την ψήφο τους.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 20/6

  1. aegloswen --> PieMaker
  2. Akis_Megara --> Libertus
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. elenamusic99
  8. Gate4 --> Πατρεύς
  9. JKaradakov --> PieMaker
  10. Joaquin --> PieMaker
  11. johnietraf
  12. Johnnaousa --> Nefeli Graf
  13. Libertus --> Nefeli Graf
  14. mintin97
  15. MissKit --> Nefeli Graf
  16. Nefeli Graf --> elenamusic99
  17. Noisette --> _fairygirl_
  18. PieMaker --> _fairygirl_
  19. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  20. soter
  21. tsarachaf
  22. _fairygirl_ --> PieMaker
  23. ~Melania~ --> PieMaker
  24. Εχέμυθη
  25. Πατρεύς --> Libertus
Ψήφοι
3 Nefeli Graf
2 Libertus

2 _fairygirl_

1 elenamusic99
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1
Noisette #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
παιδια συγνωμη αλλα ο χρονος ειναι λιγο περιορισμενος κατι που δεν το περιμενα καθολου για καλοκαιρι
τελος παντων ισως να με λετε αχρηστο πολιτη αλλα απο οτι εχω καταλαβει και δει η nefeli graf εδω και μερες φενεται ιδιαετερα περιεργα και με εχει μπερδεψει
ψηφιζει συνεχως τα ασχετα ατομα και λεει οτι δεν θελει να ακολουθησει το πληθος αν και καποιος απο αυτους που ψηφιζει το πληθος ειναι σιγουρα κακος
και επειδη ισως ειναι κατι μεγαλο αυτη και αλλαζοντας τις ψηφους ξεροντας μαλλον ποιο ειναι για να τους σωσει εγω θα ψηφισω τηξν NEFELI GRAF
ΣΥΓΝΩΜΗ ΝΕΦΕΛΗ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ο αυτοκράτορας δίνει ασυλία στον PieMaker οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον έχετε ψηφίσει παρακαλώ να αλλάξετε ψήφο. Όσοι τον ψήφισαν ήδη, δε θα πάρουν απουσία αν δεν αλλάξουν την ψήφο τους.

Ψηφοφορία για Πέμπτη 20/6
  1. aegloswen --> PieMaker
  2. Akis_Megara --> Libertus
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. elenamusic99
  8. Gate4 --> Πατρεύς
  9. JKaradakov --> PieMaker
  10. Joaquin
  11. johnietraf --> Nefeli Graf
  12. Johnnaousa --> Nefeli Graf
  13. Libertus --> Nefeli Graf
  14. mintin97
  15. MissKit --> Nefeli Graf
  16. Nefeli Graf --> elenamusic99
  17. Noisette --> _fairygirl_
  18. PieMaker --> _fairygirl_
  19. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  20. soter
  21. tsarachaf
  22. _fairygirl_ --> PieMaker
  23. ~Melania~ --> PieMaker
  24. Εχέμυθη
  25. Πατρεύς --> Libertus
Ψήφοι
4 Nefeli Graf
2 Libertus
2 _fairygirl_
1 elenamusic99
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6


Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1
Noisette #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.
Ο αυτοκράτορας δίνει ασυλία στον PieMaker οπότε δεν μπορείτε να τον ψηφίσετε. Όσοι τον έχετε ψηφίσει παρακαλώ να αλλάξετε ψήφο. Όσοι τον ψήφισαν ήδη, δε θα πάρουν απουσία αν δεν αλλάξουν την ψήφο τους.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 20/6
  1. aegloswen --> PieMaker
  2. Akis_Megara --> Libertus
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. elenamusic99
  8. Gate4 --> Πατρεύς
  9. JKaradakov --> PieMaker
  10. Joaquin --> PieMaker
  11. johnietraf --> Nefeli Graf
  12. Johnnaousa --> Nefeli Graf
  13. Libertus --> Nefeli Graf
  14. mintin97
  15. MissKit --> Nefeli Graf
  16. Nefeli Graf --> elenamusic99
  17. Noisette --> _fairygirl_
  18. PieMaker --> _fairygirl_
  19. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  20. soter
  21. tsarachaf
  22. _fairygirl_ --> PieMaker
  23. ~Melania~ --> PieMaker
  24. Εχέμυθη
  25. Πατρεύς --> Libertus
Ψήφοι
4 Nefeli Graf
2 Libertus

2 _fairygirl_

1 elenamusic99
1 Πατρεύς

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Johnnaousa - Δολοφονία 20/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία
SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες
Deutsch... Lover (Συγκάτοικος Β) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1
Noisette #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ήρθα κι εγώ. Πάω να τα πιάσω όοοολα από την αρχή, είναι πάρα πάρα πολλά αυτά που θέλω να πω...Θα επανέλθω με ένα μεγάλο ποστ.

Πήρα και βαθμούς! :D
Και ένα σπόιλερ για τον Πατρέα

Έγραψα 18 τελικά, ξέρεις που :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top