Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Γιατί έχει εξίσου περίεργη συμπεριφορά με τον PieMaker.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ψηφίζω PieMaker

Συνήθως δίνουμε και μία εξήγηση. Πάντως πολύ παράξενος είσαι ρε αδερφέ. Αντί να ψήφιζες σήμερα Πιε και να τον έβγαζες, για τον οποίο ήσουν τόσο σίγουρος, πας και ψηφίζεις Γερμανίδα σήμερα. Τι να πω...
Είσαι απο τους πιο αινιγματικούς παίκτες προς στιγμήν για εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κι εγώ είμαι σίγουρη, ότι μετά από τόσα παιχνίδια, τέτοια κίνηση σε άλλον παίκτη θα σου τραβούσε το ενδιαφέρον και τις υποψίες. Εδώ έχεις αθώωσει προ πολλού τον Φρικ. Έχω αρχίσει να πιστεύω στην συνεργασία σας.

Δεν τον έχω αθωώσει προ πολλού. Ναι, δεν πίστεψα ποτέ στην ενοχή του γιατί ξεκίνησε από την αρχή με αβάσιμα επιχειρήματα, συνεχίστηκε με γελοία και μετά έγινε όλο αυτό που δεν τον σώζει πια με τίποτα.
Και για να τελειώνουμε, ένας άλλος παίκτης είναι άλλος παίκτης. Εκτιμώ πολύ τον φρικ και ξέρω πόσο καλός παίκτης είναι, οπότε ναι τον κρίνω διαφορετικά από κάποιον που έχει παίξει ένα δύο παιχνίδια. Το λάθος δεν είναι δικό μου, αλλά των υπολοίπων, που κρίνετε όλους το ίδιο, Δεν πάει έτσι.

Η Φαίρυ έχει τους δικούς της λόγους, εγώ έχω άλλους. Και ξέρεις κάτι Ακριβέ; Θυμάμαι στο καλοκαιρινό που ήσουν αυτοκράτορας, πόσο επιφυλακτικός ήσουν με αυτούς που εμπιστευόσουν. Πάρα πολύ δύσκολα έλεγες σε εμπιστεύομαι. Τώρα σε πόσους έχεις δηλώσει εμπιστοσύνη; Σε Χάρη, σε Φρικ, σε Έλενα νομίζω (aegloswen) και σε Ντόιτς. Για όνομα του Θεού. Πολύ εμπιστοσύνη έχει πέσει 3η μέρα.

Εμπιστοσύνη; Αν εξαιρέσεις ότι δεν πιστεύω στην ενοχή του φρικ και της Ντόιτς(αν και σε αυτήν τα έχωσα κιόλας) για λόγους που έχω εξηγήσει πολλές φορές, δεν έχω αθωώσει κανέναν και δεν έχω βασιστεί στην γνώμη κανενός. Μην λέμε και πράγματα που δεν ισχύουν τώρα. Στο παλέρμο δεν εμπιστεύομαι ποτέ και κανέναν, φτιάχνω τα συμπεράσματά μου και πορεύομαι με αυτά.

Θα τα πάρω λοιπόν από την αρχή. Κι εσύ ξέρεις πολύ καλά τον Χάρη πως παίζει, έχουμε βιώσει τον αυθορμητισμό του. Αλλά πρώτος γύρος, μετά από 2 ώρες έρχεται η ψήφος του. Μετά αρχίζει τα δικά του, ''ψάξτε με είμαι καθαρός'', κι εμένα θες δεν θες να το πιστέψεις, χτύπησε το ''καμπανάκι''των ΔΑ, γιατί τέτοια τακτική είχε χρησιμοποιήσει με εμένα ένας άλλος ΔΑ, γιατί ήξερε ότι ήμουν ο ντετέκτιβ. Από τότε τον έχω στα υπόψιν μου, και έχουν πέσει πάρα πολλές ''αγάπες'' για αυτόν, τέτοια σήματα δεν στέλνουν οι μαφιόζοι στον ΔΑ;;; Για να τους καταλάβει;

Αυτά με λίγα λόγια.

Ο Χάρης ακριβώς λόγο του αυθορμητισμού του παρασύρεται εύκολα, οπότε δεν μπορώ να τον κατηγορήσω γι'αυτό ακόμη. Kάνεις το ίδιο λάθος που έχουμε πει τόσες φορές, μην κολλάς στο τι σου συνέβη σε παλιά παιχνίδια. Αλλά σίγουρα θέλει προσοχή.

Κι εγώ την έχω ξαναπετύχει να παίζει, και τότε ήταν μαφιόζα. Θυμάμαι τον τρόπο που έπαιζε. Δεν μου φαίνεται τόσο ύποπτη ακόμα, τι να πω.

Δες, πάνω κάτω τα ίδια έκανε, τώρα μιλάει κάπως περισσότερο επειδή την κατηγορούμε...

Και ένα θα ήθελα να πω για την Ντόιτς: αν ήταν με την πλευρά των μαφιόζων, δεν θα την κατεύθυναν, πίστεψε με. Η Μαρία μιλάει, παίζει και σκέφτεται με τον δικό της τρόπο. Οποιαδήποτε παρέμβαση θα ήταν εμφανής σε μας. Το σχέδιο των μαφιόζων θα ήταν λοιπόν να την άφηναν να παίξει ''μόνη'' της.

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θα την άφηναν έτσι, χωρίς να της επιστήσουν την προσοχή σε κάποια σημεία.

Τι χαμός θα γίνει;
Αύριο η ψήφος μου γράφει PieMaker.
Όλοι αθώοι είναι για σένα ε; :hmm:
Για την νεφέλη τι γνώμη έχεις;

Αύριο Πάι, ε; Καλά πάει το σχέδιό σας. Αν όμως αποκαλυφθεί ο ρόλος του, θα εκτεθείτε πολλοί και ανεπανόρθωτα. Για να δούμε τι θα γίνει...


Ἐπειδὴ δὲν ἔχω πεισθεῖ πλήρως γιὰ τὴν ἐνοχὴ τοῦ Piemaker καὶ ἐπειδὴ πιστεύω ὅτι μπορεῖ νὰ βοηθήσῃ ἡ τριπλὴ ἰσοβαθμία σὲ περαιτέρω συμπεράσματα, θὰ ἀκυρώσω τὴν διπλὴ ψῆφο τοῦ Akis_Megara.



Ενδιαφέρουσα η κίνηση του Πέτρου, που μπορεί να γίνει άλλο ένα εξιλαστήριο θύμα, γιατί τόλμησε να βοηθήσει τον φρικ. Περιμένω κι εδώ να δω τι θα ειπωθεί.

Λοιπον εφτασε η ωρα να σας πω τα τελευταια μου λογια... Αν αυτοι που με ψηφησαν ηταν πολιτες εκαναν λαθος... Αφου ασχοληθηκαν με το λαθος ατομο... Οπως ειχα πει ολα θα φανουν στο τελος. και αφου θα εχετε αποκαλυψη του ρολου μου ελπιζω να καταλαβετε τι ηθελα να σας πω τοσο καιρο. Θα παρακολουθω το παιχνιδι σας και προσοχη βρε παιδια να σκεφτεστε λογικα. Καλη συνεχεια και πολιτες.... ΦΑΤΕ ΤΟΥΣ.

Εσύ κοπέλα μου, πάλι απογοήτευση σκέτη είσαι. Αν είναι να περιμένουμε να τελειώσει το παιχνίδι για να μάθουμε τι ήθελες να πεις, ποιο το όφελος;;

Και έχουμε απολογισμό του 3ου γύρου. 2 αποχωρήσεις και πάλι, μία οριστική. Πιθανότατα άλλοι δύο πολίτες μείον. Χρειάζεται ανασύνταξη επειγόντως, γιατί οι μαφιόζοι φαίνεται πως παίζουν από τα παρασκήνια και κάνουν το παιχνίδι τους ανενόχλητοι. Πραγματικά παιδια, λίγο περισσότεροι σκέψη και ουσία χρειαζόμαστε για να στρώσει το παιχνίδι.

Το θετικό της μέρας είναι η αποτυχία της δολοφονίας.

Επίσης, ο φρικ δεν πεθαίνει ποτέ τελικά, ποτέ όμως :P. Nα δούμε, θα αντέξει άλλο γύρο; Άρχισαν ήδη να τον βαράνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Τα θες και τα λες;;)
Όπως έχω πει η νεφέλη είναι η επόμενη.

Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι υποπτευόσουν τον Πάι και από το πουθενά ψήφισες Γερμανίδα!
Τι κάναμε λέει;
Ρε Libertus μήπως δεν είσαι καλά;;;
Έχεις κολλήσει με εμένα...Εκτός του ότι κάνεις τεράστιο λάθος,σε κάποιους προδίδεσαι με την συμπεριφορά σου..:confused:

Νεφέλη, θα ήθελες να πέσει τυμβωρυχία στη Γερμανίδα; Βέβαια, εάν οι τελευταίες τέτοιες κάρτες βρίσκονται σε εσένα, δε νομίζω ότι θα τολμούσες να τις ενεργοποιήσεις.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν ο Pie τη γλίτωσε πάλι χάρης τα φιλαράκια του όπως τον Πατρέα που με τη δικαιολογία οτι θα είχε ενδιαφέρον η τριπλή ισοψηφία ακύρωσε τη διπλή μου ψήφο. Στους υπόπτους μου προστίθεται ο Πατρέας και φυσικά η αυριανή μου ψήφος πάει στον PIE MAKER γιατί εγώ υποστηρίζω την άποψη μου και δεν παίζω κρυφτο. Δεν με ενδιαφέρει αν έχω εγω μονο αυτή την άποψη, δεν με ενδιαφέρει αν κατηγορηθώ, το μόνο που με νοιάζει είναι να φυγουν οι μαφιόζοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 20/6
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara --> PieMaker
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. elenamusic99
  8. Gate4
  9. JKaradakov
  10. Joaquin
  11. johnietraf
  12. Johnnaousa
  13. Libertus
  14. mintin97
  15. MissKit
  16. Nefeli Graf
  17. Noisette
  18. PieMaker
  19. Psycho(Βασίλης) --> PieMaker
  20. soter
  21. tsarachaf
  22. _fairygirl_
  23. ~Melania~
  24. Εχέμυθη
  25. Πατρεύς
Ψήφοι
2 PieMaker

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6
Deutsch... Lover - Ψηφοφορία 19/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]SparklingGrey (Πολίτης Ζ) - Απουσίες[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1 #2
carpe_nochtem #1
Joaquin #1
johnietraf #1
Noisette #1
SparklingGrey #1 #2
Εχέμυθη #1 #2
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Δεν τον έχω αθωώσει προ πολλού. Ναι, δεν πίστεψα ποτέ στην ενοχή του γιατί ξεκίνησε από την αρχή με αβάσιμα επιχειρήματα, συνεχίστηκε με γελοία και μετά έγινε όλο αυτό που δεν τον σώζει πια με τίποτα.
Και για να τελειώνουμε, ένας άλλος παίκτης είναι άλλος παίκτης. Εκτιμώ πολύ τον φρικ και ξέρω πόσο καλός παίκτης είναι, οπότε ναι τον κρίνω διαφορετικά από κάποιον που έχει παίξει ένα δύο παιχνίδια. Το λάθος δεν είναι δικό μου, αλλά των υπολοίπων, που κρίνετε όλους το ίδιο, Δεν πάει έτσι.

Μην βάζεις τις συμπάθειες στο παιχνίδι Ακριβέ. Γιατί αν ήταν να παίξουμε με συμπάθειες, να μην παίζαμε και καθόλου. Εδώ παίζεις με την λογική και αντιμετωπίζεις τον καθένα με τον ίδιο, ανάλογο τρόπο. Και η Μαρία που έφυγε, είναι φίλη μου, αλλά την ψήφισα. Αυτό σημαίνει ότι θα πρέπει να μου κρατάει κακία; Όχι! Στο παιχνίδι, όλοι μας είμαστε αντίπαλοι, και ταυτόχρονα όλοι είμαστε σύμμαχοι. Θυμάμαι χαρακτηριστικές περιπτώσεις που μου κράτησαν κακία για το παιχνίδι, άμα είναι να τα παίρνουμε προσωπικά γιατί παίζουμε;

Έτσι το επιχείρημα σου για μενα λίγο βεβιασμένο. Κι εγώ εκτιμώ απεριόριστα τον Φρικ, και πολλούς παίκτες εδώ μέσα, αλλά αυτό δεν θα με εμποδίσει να τους κοιτάξω όλους με τετράγωνη λογική. Και φυσικά, σε κάποιους θα δώσω περισσότερη βάση.

Εμπιστοσύνη; Αν εξαιρέσεις ότι δεν πιστεύω στην ενοχή του φρικ και της Ντόιτς(αν και σε αυτήν τα έχωσα κιόλας) για λόγους που έχω εξηγήσει πολλές φορές, δεν έχω αθωώσει κανέναν και δεν έχω βασιστεί στην γνώμη κανενός. Μην λέμε και πράγματα που δεν ισχύουν τώρα. Στο παλέρμο δεν εμπιστεύομαι ποτέ και κανέναν, φτιάχνω τα συμπεράσματά μου και πορεύομαι με αυτά.

Δεν μπορώ να βρω τώρα το ποστ που δηλώνεις εμπιστοσύνη σε κάποιους, αλλά θυμάμαι ότι υπάρχει, και νομίζω είχες αναφέρει και τον Χάρη.

Ο Χάρης ακριβώς λόγο του αυθορμητισμού του παρασύρεται εύκολα, οπότε δεν μπορώ να τον κατηγορήσω γι'αυτό ακόμη. Kάνεις το ίδιο λάθος που έχουμε πει τόσες φορές, μην κολλάς στο τι σου συνέβη σε παλιά παιχνίδια. Αλλά σίγουρα θέλει προσοχή.

Από τα παλιά παιχνίδια παίρνω παράδειγμα, γιατί ρόδα είναι και γυρίζει. Και μάλιστα δεν σχολίασες αυτό για τις ''αγάπες'' που είπα.

Δυσκολεύομαι να πιστέψω ότι θα την άφηναν έτσι, χωρίς να της επιστήσουν την προσοχή σε κάποια σημεία.

Εγώ αντίθετα καθόλου.

Επίσης, ο φρικ δεν πεθαίνει ποτέ τελικά, ποτέ όμως :P.
Τι περίεργο όμως...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Η άποψη του ακη για τον πατρέα με βρίσκει σύμφωνο ο οποίος διακριτικά έκανε την δουλειά του και ο libertus επίσης στις σελίδες 105-107 αποδέχτηκε την κίνηση του πατρέα.

Μαζί με την νεφέλη (και τον piemaker) λοιπόν ο πατρέας και ο λιμπερτους είναι για μένα top ύποπτοι πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ αυτό που ξέρω είναι ότι υποπτευόσουν τον Πάι και από το πουθενά ψήφισες Γερμανίδα!
Νεφέλη, θα ήθελες να πέσει τυμβωρυχία στη Γερμανίδα; Βέβαια, εάν οι τελευταίες τέτοιες κάρτες βρίσκονται σε εσένα, δε νομίζω ότι θα τολμούσες να τις ενεργοποιήσεις.:whistle:
Εσύ Χάρη γιατί δεν έβαλες το χεράκι σου με καμιά ακύρωση ψήφου στον Πάι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η άποψη του ακη για τον πατρέα με βρίσκει σύμφωνο ο οποίος διακριτικά έκανε την δουλειά του και ο libertus επίσης στις σελίδες 105-107 αποδέχτηκε την κίνηση του πατρέα.

Μαζί με την νεφέλη (και τον piemaker) λοιπόν ο πατρέας και ο λιμπερτους είναι για μένα top ύποπτοι πλεον.

Ήταν λογική η κίνηση του Βασίλη, τι λέμε τώρα :P.

Τώρα ή ο Πατρέας ήταν ο δήμαρχος και ήξερε τι έκανε, ή ήθελε να σώσει κανένα φιλαράκι αλλά τελικά δεν τους βγήκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
ή ήθελε να σώσει κανένα φιλαράκι αλλά τελικά δεν τους βγήκε.

Η του βγήκε και τελικά τον έσωσε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Η άποψη του ακη για τον πατρέα με βρίσκει σύμφωνο ο οποίος διακριτικά έκανε την δουλειά του και ο libertus επίσης στις σελίδες 105-107 αποδέχτηκε την κίνηση του πατρέα.

Μαζί με την νεφέλη (και τον piemaker) λοιπόν ο πατρέας και ο λιμπερτους είναι για μένα top ύποπτοι πλεον.
Δηλαδή τι έπρεπε να κάνω; Να ασκήσω βέτο; :P

Η τακτική "με κατηγορείς-σε κατηγορώ" είναι αρκετά βολική. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Η του βγήκε θες να πεις και τελικά τον έσωσε..

Σωστά. Λοιπόν, εμένα πλέον τοπ στην λίστα μου είναι Χάρης, Πάι, Aegloswen,Tsarachaf και η Alma.

Ριρίκα πού είσαι; Η κάρπε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το μόνο θετικό από αυτή την ψηφοφορία είναι η αποχώρηση της Γερμανίδας που μάλλον ήταν μαφιόζα. Κρίμα όμως γιατί είναι 10 φορές πιο ακίνδυνη από τους εναπομείναντες. Τι να πω, ελπίζω οι πολίτες αυτή τη φορά να πράξουν σωστά και να βγάλουν εκτός τους πραγματικά επικίνδυνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
2 σκέψεις για να κλείσει και η σημερινή μέρα.

Είχα ψηφίσει Psycho και βλέπω ότι συνεχίζει την αλλοπρόσαλη συμπεριφορά, αλλάζοντας πάλι σε Φρικ.
Ψηφίζει φρικ, ψηφίζει ντοιτς, ψηφίζει φρικ.Και στα 3 στάδια είναι σίγουρος για την ενοχή του Φρικ αλλά για κάποιον λόγο ψηφίζει Ντοιτς.Και μετά ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ φρικ.Γενικά, μετά από αυτή την άμεση ψήφο πάλι στον Φρικ, έχω μπερδευτεί για το ποιόν του και δεν του ρίχνω κι άλλη ψήφο τουλάχιστον για σήμερα.

Επίσης, καταλάβετε ότι η Ντοιτς έφυγε ΤΥΧΑΙΑ.Ελπίζω να άξιζε τον κόπο, βέβαια, αλλά δεν νομίζω ότι κάποιος έσωσε τον Pie.Ήταν απλά τυχερός, αν και νομίζω ότι εκβίασε λίγο τις καταστάσεις με αυτά που έλεγε και θέλω να το τονίσω αυτό(τα έχω γράψει και πριν).Δηλαδή, ο Πέτρος ακυρώνει την διπλή ψήφο και τελικά είναι αυτός που κρίνει την ψηφοφορία, λίγο πολύ.Που να ήξερε ότι στις ψήφους της Ντοιτς ήταν ο δήμαρχος και ότι η τριπλή ισοψηφία ήταν ήττα της Ντοιτς;Και γω στη θέση του θα το'φερνα στην ισοψηφία για να πιέσουμε πιθανή αντίδραση μαφιόζων, οπότε δεν συμφωνώ με αυτά που λέτε ότι ο Πέτρος κάλυψε τον Pie.Παίζει και το σενάριο ότι με την πρόφαση αυτή, προστάτευσε τον έτερο μαφιόζο(φρικ) αλλά απλά δεν το θεωρώ plausible σενάριο.Δηλαδή, ο Φρικ ήταν καμένο χαρτί, γιατί να θυσίαζε να αποκαλυφθεί κι ο Πέτρος, αν όντως και οι δυο ήταν στη μαφία;Γι'αυτό και τείνω στο ότι δεν σχετίζονται μεταξύ τους και τουλάχιστον ένας δεν έχει κακό ρόλο ή αν έχει κακό ρόλο δεν είναι μαφιόζος(διότι, για ποιο λόγο να προστάτευε έναν πολίτη; ).Τις άλλες αλλαγές ψήφου δεν τις θυμάμαι, εκτός από την ακύρωση ψήφου από Γκειτ4 για ψήφο που είχε πάρει η Νεφέλη, όταν πια ήταν Φρικ 7, ντοιτς 5, νεφέλη 5.Δεν ξέρω γιατί το έκανε η γκειτ4 αυτό και δεν ξέρω αν έχει εκφράσει το λόγο για τον οποίο πήγε να σώσει τη Νεφέλη.Βασικά...πήγε να σώσει Νεφέλη ή να βάλει ταφόπλακα σε Φρικ;Ας τα πει η ίδια.Έγιναν κι άλλες αλλαγές ψήφων, δεν προλαβαίνω να τις δω, σόρρυ.

Τώρα ή ο Πατρέας ήταν ο δήμαρχος και ήξερε τι έκανε, ή ήθελε να σώσει κανένα φιλαράκι αλλά τελικά δεν τους βγήκε.
Καλή σκέψη, ΚΑΙ αυτό παίζει σε ενα ποσοστό.

Καλό βράδυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ιορδάνη σόρρυ τώρα είδα το μύνημα σου.Δε νομίζω πως χρειάζεται δικαιολογία αυτή η ψήφος,χρειάζεται;
Η τακτική "με κατηγορείς-σε κατηγορώ" είναι αρκετά βολική. ;)
Και η δικαιολογία σου αυτή το ίδιο βολική είναι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ιορδάνη σόρρυ τώρα είδα το μύνημα σου.Δε νομίζω πως χρειάζεται δικαιολογία αυτή η ψήφος,χρειάζεται;

Τουλάχιστον πες μας γιατί άλλαξες πορεία σήμερα από Πιε σε Γερμανίδα. Το είναι καμένο χαρτί δεν μου αρκεί εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Psycho(Βασίλης) banned μέχρι Ποτέ.
Αιτία: Δήλωση και προσποίηση ψευδών στοιχείων

γτφ;

YГ Πληροφοριακά έγραψα το μήνυμα, όχι για να κρίνω τις κινήσεις τις ΟΔ.Οκ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top