Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
οχι η κοντρα μεταξυ σας
λεω απλα χρησιμοποιηθηκε
αφου ξεκινησε μεταξυ εσας τον 2 και πηραν μερος ολοι
δλδ σε φαινεται λογικο?
αααα συγγνώμη λάθος κατάλαβα:);)
Εντάξει όχι και απόλυτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Και τον θεωρούσα και τον θεωρώ.Όπως και την νεφέλι γραφ.
Όπως ανέφερα είναι οι επόμενοι ψήφοι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εχετε πολυ πλακα παντως. Καταληγω στο συμπερασμα πως ειναι τρομερα αστειο να σας παρακολουθει κανεις απ´ εξω, γι αυτο το λογο δεν προκειται να αλλαξω την ψηφο μου.

Το μονο που θα σας ζητησω να προσεξετε ειναι τις τελευταιες καρτες που παιχτηκαν, για ποιον λογο παιχτηκαν και πως συνδεονται τα ατομα που τις επαιξαν με τους υπολοιπους που μενουν ακομα μεσα στο παιχνιδι.

Συγχαρητηρια σε οσους καταφεραν αυτο που ηθελαν.

Φρικ, μην παραιτείσαι ρε... Δεν είναι έτσι το παιχνίδι.

Μάλλον ζητώ συγγνώμη για το σπαμ που έκανα:worry::whistle:

Συγχωρεμένη :P.


Εν μέρει έχεις δίκιο αλλά όταν δεν το έχεις με τον λόγο και γενικά είναι αρχή σου σε τέτοιου είδους παιχνίδια λογικό είναι και μαφιόζος να είναι να αλλάζει γνώμη..Ειδικά αν κάποιοι λόγω απειρίας ίσως την θεωρούν όχι και το καλύτερο χαρτί τους...

Όχι έτσι, μην ξεχνάς οι μαφιόζοι είναι ομάδα. Κάποιοι θα την καθοδηγούσαν από πίσω.

Δεν το ζήτησα από κανέναν μην φοβάσαι.Αν υποψιάζεσαι κάτι τέτοιο το λέω..Μην μείνεις και με υποψίες εε;;

Ξέρεις ότι δεν έχω κανέναν λόγο να το πιστέψω αυτό, έτσι;

Επιπλέον ψήφος στην deutsch lover.


Ωπ, ωπ, ωπ... Καταλάβαμε ότι θα γίνει χαμός αν αποδειχτεί αθώος ο φρικ και πάμε να φάμε άλλον αθώο; Ωραίος, μαν... Πολύ ωραίος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αχάμ.
Ο Βασίλης λεπόν πάει να γλιτώσει τον Πάι δίνοντας έξτρα ψήφο στην Ντόιτς.
Ωραία.
Αγαπητή μου ΣΕ το ξέρω ότι σας ζαλίσαμε όμως:
ΑΛΛΑΖΩ την ψήφο μου σε Pie_Maker.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Μετά από τόσα παιχνίδια με τον Πάι, είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν άτυχος στο θέμα της Ντράμα κι από κει και έπειτα τον πήρε η κάτω βόλτα και δεν είχε πολλές επιλογές για να προσπαθήσει να σωθεί. Αν είχε κακό ρόλο, θα την είχε γλιτώσει χωρίς την προφυλάκιση.

Κι εγώ είμαι σίγουρη, ότι μετά από τόσα παιχνίδια, τέτοια κίνηση σε άλλον παίκτη θα σου τραβούσε το ενδιαφέρον και τις υποψίες. Εδώ έχεις αθώωσει προ πολλού τον Φρικ. Έχω αρχίσει να πιστεύω στην συνεργασία σας.

Βασικά, είναι και η φέρι που συμφωνεί μαζί σου. Τους ζήτησα ξανά γιατί δεν τους έχω καταλάβει.

Η Φαίρυ έχει τους δικούς της λόγους, εγώ έχω άλλους. Και ξέρεις κάτι Ακριβέ; Θυμάμαι στο καλοκαιρινό που ήσουν αυτοκράτορας, πόσο επιφυλακτικός ήσουν με αυτούς που εμπιστευόσουν. Πάρα πολύ δύσκολα έλεγες σε εμπιστεύομαι. Τώρα σε πόσους έχεις δηλώσει εμπιστοσύνη; Σε Χάρη, σε Φρικ, σε Έλενα νομίζω (aegloswen) και σε Ντόιτς. Για όνομα του Θεού. Πολύ εμπιστοσύνη έχει πέσει 3η μέρα.

Θα τα πάρω λοιπόν από την αρχή. Κι εσύ ξέρεις πολύ καλά τον Χάρη πως παίζει, έχουμε βιώσει τον αυθορμητισμό του. Αλλά πρώτος γύρος, μετά από 2 ώρες έρχεται η ψήφος του. Μετά αρχίζει τα δικά του, ''ψάξτε με είμαι καθαρός'', κι εμένα θες δεν θες να το πιστέψεις, χτύπησε το ''καμπανάκι''των ΔΑ, γιατί τέτοια τακτική είχε χρησιμοποιήσει με εμένα ένας άλλος ΔΑ, γιατί ήξερε ότι ήμουν ο ντετέκτιβ. Από τότε τον έχω στα υπόψιν μου, και έχουν πέσει πάρα πολλές ''αγάπες'' για αυτόν, τέτοια σήματα δεν στέλνουν οι μαφιόζοι στον ΔΑ;;; Για να τους καταλάβει;

Αυτά με λίγα λόγια.

Για μένα είναι πολύ ύποπτη και ήθελα να την ψηφίσω. Το απέφυγα γιατί θέλω να της δώσω άλλη μια ευκαιρία να μου δώσει μια πειστική απάντηση, γιατί δεν θέλω να γίνει άλλο ένα λάθος, όπως κινδυνεύει να συμβεί και σε αυτό τον γύρο
.

Κι εγώ την έχω ξαναπετύχει να παίζει, και τότε ήταν μαφιόζα. Θυμάμαι τον τρόπο που έπαιζε. Δεν μου φαίνεται τόσο ύποπτη ακόμα, τι να πω.

Και ένα θα ήθελα να πω για την Ντόιτς: αν ήταν με την πλευρά των μαφιόζων, δεν θα την κατεύθυναν, πίστεψε με. Η Μαρία μιλάει, παίζει και σκέφτεται με τον δικό της τρόπο. Οποιαδήποτε παρέμβαση θα ήταν εμφανής σε μας. Το σχέδιο των μαφιόζων θα ήταν λοιπόν να την άφηναν να παίξει ''μόνη'' της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τι χαμός θα γίνει;
Αύριο η ψήφος μου γράφει PieMaker.
Όλοι αθώοι είναι για σένα ε; :hmm:
Για την νεφέλη τι γνώμη έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αν βγει ο pie ας ριξει καποιος Τυμβωρυχια θα καταλαβουμε πολλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6
  1. aegloswen --> Gate4
  2. Akis_Megara --> PieMaker x2
  3. Alma Libre --> Noisette
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL --> soter
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99 --> PieMaker
  9. Gate4 --> PieMaker
  10. JKaradakov --> PieMaker
  11. Joaquin --> Psycho(Βασίλης)
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa --> Noisette
  14. Libertus --> Nefeli Graf (ακυρώθηκε)
  15. mintin97 --> Nefeli Graf
  16. MissKit --> Nefeli Graf
  17. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  18. Noisette --> PieMaker
  19. PieMaker --> Noisette
  20. Psycho(Βασίλης) --> Deutsch... Lover x2
  21. SparklingGrey
  22. soter
  23. tsarachaf --> Nefeli Graf
  24. _fairygirl_ --> PieMaker
  25. ~Melania~ --> Deutsch... Lover
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς --> Deutsch... Lover
Ψήφοι
7 PieMaker
5 Deutsch... Lover
4 Nefeli Graf
3 Noisette
1 Gate4
1 Psycho(Βασίλης)
1 soter

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
SparklingGrey #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Συγχωρεμένη :P.
Θενκςςςς :P

Όχι έτσι, μην ξεχνάς οι μαφιόζοι είναι ομάδα. Κάποιοι θα την καθοδηγούσαν από πίσω.
Είναι ομάδα αλλά πλέον είναι 8 άτομα και ότι 4 ή 5 όπως την άλλη φορά...

Ξέρεις ότι δεν έχω κανέναν λόγο να το πιστέψω αυτό, έτσι;
Φυσικά και το ξέρω.Δεν το έκανα επίτηδες για να σε πείσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.
γεια και απο μενα ξερω σημερα δεν μιλησα αλλα εκανα το λαθος να προσπαθησω να διαβασω ολο το θεμα απ την αρχη. αδικως γιατι ουτε ακρη εβγαλα και τα παιξα φυσικα.τις τελευταιες σελιδες δεν τις εχω διαβασει αλλα ψηφιζω nefeli grafαφου την εχουν ψηφισει και misskit tsarachaf και mintin97 που πιστευω πως ειναι πολιτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
αν βγει ο pie ας ριξει καποιος Τυμβωρυχια θα καταλαβουμε πολλα

Ναι γιατί οι άλλες τυμβωρυχίες που παίχτηκαν μας βοήθησαν πολύ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Φάσκεις και αντιφάσκεις Ρένια μου. Ακίνδυνη είναι ή επικίνδυνη; Αποφάσισε.
Έλα τώρα, το Μελανιά το έκανες επίτηδες!!! :sly: Τέλος πάντων, θα το αγνοήσω.

Γιατί μου λες συνέχεια να ηρεμήσω; Επειδή είμαι από τους λίγους που αναφέρονται σε εσένα; Άμα ήταν έτσι, ποιο το νόημα του παιχνιδιού; Μήπως έχεις κάτι να κρύψεις και... χρειάζεσαι ήρεμα άτομα γύρω σου;
Ειλικρινά, συγκεκριμένα πράγματα δεν γνωρίζω. Κάνω υποθέσεις, όπως όλοι μας, και στηρίζομαι σε αυτές. Σίγουρη δεν είμαι, την σιγουριά που ακριβώς την είδες; Περίεργα αυτά που λες... φοβάσαι μην ψάξω κάτι παραπέρα; Ή τι; :P

Μπορεί να μπερδεύτηκα με το ποστ του Πάι, είπα θα τα ξανακοιτάξω τα ποστ :P. Εγώ θα έπρεπε να σου πω να ηρεμήσεις!
Για το κυματάκι που πάει προς την Νουαζέτα γιατί δεν λέτε κάτι; Να δείτε που στο τέλος αυτή θα φύγει, εκεί που έχουμε άλλους υπόπτους!


Eίναι ακίνδυνη, αλλά μπορεί να θέλει να φαίνεται επίτηδες ακίνδυνη. Στο Παλέρμο είμαστε, κανείς δεν είναι οτι δείχνει.:P
Δεν έχω τίποτα να κρύψω, απλά το έχετε πάρει πολύ κατάκαρδα εδώ μέσα. Αυτό είναι όλο. Αν έχεις σκοπό να σώσεις την Νουαζέ και την θεωρείς αθώα, κάνε κάτι. Εξάλλου μέχρι το τέλος είμαστε όλοι ύποπτοι.



Ακύρωση της ψήφου του Libertus στην Nefeli Graf.

Αιτία;

Θεωρώ πως η γερμανίδα είναι περισσότερο ύποπτη από τη νεφέλη.

Μάλιστα. Αιτία;
Επιπλέον ψήφος στην deutsch lover.


Για τον ίδιο λόγο; Ή μήπως γιατί σε τρώει να την βγάλεις έξω για σε συμφέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6
  1. aegloswen --> Gate4
  2. Akis_Megara --> PieMaker x2
  3. Alma Libre --> Noisette
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL --> soter
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99 --> PieMaker
  9. Gate4 --> PieMaker
  10. JKaradakov --> PieMaker
  11. Joaquin --> Psycho(Βασίλης)
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa --> Noisette
  14. Libertus --> Nefeli Graf (ακυρώθηκε)
  15. mintin97 --> Nefeli Graf
  16. MissKit --> Nefeli Graf
  17. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  18. Noisette --> PieMaker
  19. PieMaker --> Noisette
  20. Psycho(Βασίλης) --> Deutsch... Lover x2
  21. SparklingGrey
  22. soter --> Nefeli Graf
  23. tsarachaf --> Nefeli Graf
  24. _fairygirl_ --> PieMaker
  25. ~Melania~ --> Deutsch... Lover
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς --> Deutsch... Lover
Ψήφοι
7 PieMaker
5 Deutsch... Lover
5 Nefeli Graf
3 Noisette
1 Gate4
1 Psycho(Βασίλης)
1 soter

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
SparklingGrey #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Φρικ, μην παραιτείσαι ρε...

Ξερεις ποια ειναι η μαλακια;; Υπαρχουν ατομα που θα μπορουσαν να βοηθησουν, αλλα για τον εναν η τον αλλο λογο αποφασισαν να μη συμμετεχουν (δεν τους κατηγορω βεβαια, ισως να μην εχουν και χρονο). Που ειναι η Καρπε, ο Σπαρκ και η Ριρικα;;

Ε, ολοι οι υπολοιποι, περα απο 2-3 εξαιρεσεις, εχουν πιστει για την ενοχη μου. Με ´γεια τους με χαρα τους. Ρωταω ομως ολους οσους το παιζουν εξυπνοι τωρα, επειδη βλεπουν πως η ομαδα τους εχει αποκτησει εμφανες προβαδισμα. Με κατηγορειται πως πεταξα εξω εναν αθωο πολιτη, σωστα;;
Πως γαμω το στανιο μου μπορουσα να σκεφτω καθαρα, οταν μερικα ατομα ειχαν αποφασισει απο πριν πως ειμαι ενοχος;; Πηρα 10 ψηφους για τους πιο ηλιθιους λογους εβερ και ετρεχα τελευταια στιγμη για να προλαβω να διαβασω οσα γραψατε.
Η ομαδα τον δολοφονων ειχε αποφασισει πως ειμαι ενοχοςπριν καν αρχισει το παιχνιδι και απ' οτι φαινεται καταφερε να κερδισει και ενα τσουρμο ευκολοπιστους.

Εγω βαρεθηκα, αν θελει καποιος αλλος να παιξει εξυπνα την τελευταια στιγμη ας το κανει, εγω δε μπορω για τριτη συνεχομενη μερα να προσπαθω να αποδειξω οτι δεν ειμαι ελεφαντας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Eίναι ακίνδυνη, αλλά μπορεί να θέλει να φαίνεται επίτηδες ακίνδυνη. Στο Παλέρμο είμαστε, κανείς δεν είναι οτι δείχνει.:P
Δεν έχω τίποτα να κρύψω, απλά το έχετε πάρει πολύ κατάκαρδα εδώ μέσα. Αυτό είναι όλο. Αν έχεις σκοπό να σώσεις την Νουαζέ και την θεωρείς αθώα, κάνε κάτι. Εξάλλου μέχρι το τέλος είμαστε όλοι ύποπτοι.

Το ίδιο λέμε κοπέλα μου :P.
Στο δεύτερο σου σχόλιο, συμφωνώ. Χαλαρώστε, παιχνίδι είναι :). Ειδικά εσύ Φρικ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἐπειδὴ δὲν ἔχω πεισθεῖ πλήρως γιὰ τὴν ἐνοχὴ τοῦ Piemaker καὶ ἐπειδὴ πιστεύω ὅτι μπορεῖ νὰ βοηθήσῃ ἡ τριπλὴ ἰσοβαθμία σὲ περαιτέρω συμπεράσματα, θὰ ἀκυρώσω τὴν διπλὴ ψῆφο τοῦ Akis_Megara.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Τετάρτη 19/6
  1. aegloswen --> Gate4
  2. Akis_Megara --> PieMaker x2 (ακυρώθηκε)
  3. Alma Libre --> Noisette
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL --> soter
  7. Deutsch... Lover --> Nefeli Graf
  8. elenamusic99 --> PieMaker
  9. Gate4 --> PieMaker
  10. JKaradakov --> PieMaker
  11. Joaquin --> Psycho(Βασίλης)
  12. johnietraf
  13. Johnnaousa --> Noisette
  14. Libertus --> Nefeli Graf (ακυρώθηκε)
  15. mintin97 --> Nefeli Graf
  16. MissKit --> Nefeli Graf
  17. Nefeli Graf --> Deutsch... Lover
  18. Noisette --> PieMaker
  19. PieMaker --> Noisette
  20. Psycho(Βασίλης) --> Deutsch... Lover x2
  21. SparklingGrey
  22. soter --> Nefeli Graf
  23. tsarachaf --> Nefeli Graf
  24. _fairygirl_ --> PieMaker
  25. ~Melania~ --> Deutsch... Lover
  26. Εχέμυθη
  27. Πατρεύς --> Deutsch... Lover
Ψήφοι
5 PieMaker
5 Deutsch... Lover
5 Nefeli Graf
3 Noisette
1 Gate4
1 Psycho(Βασίλης)
1 soter

Η Χώρα των Φαντασμάτων
Τάσος97 - Δολοφονία 18/6

Οριστικές Αποχωρήσεις
Drama Prinzessin (Μέντιουμ) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]
[/FONT]jj! (Πολίτης Η) - Τυμβωρυχία[FONT=&quot]

[/FONT]Απουσίες
aegloswen #1
blue_butterfly #1
Joaquin #1
Noisette #1
SparklingGrey #1
Εχέμυθη #1
Τάσος97 #1

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Libertus
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Άμεση προφυλάκιση από PieMaker
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από Noisette
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Akis_Megara
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Gate4
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από Psycho(Βασίλης)
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Πατρεύς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Ναι γιατί οι άλλες τυμβωρυχίες που παίχτηκαν μας βοήθησαν πολύ...

παντως αν παιχτει και βγει οτι δεν ειχε κακο ρολο πολλοι θα στριμωχτουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ἐπειδὴ δὲν ἔχω πεισθεῖ πλήρως γιὰ τὴν ἐνοχὴ τοῦ Piemaker καὶ ἐπειδὴ πιστεύω ὅτι μπορεῖ νὰ βοηθήσῃ ἡ τριπλὴ ἰσοβαθμία σὲ περαιτέρω συμπεράσματα, θὰ ἀκυρώσω τὴν διπλὴ ψῆφο τοῦ Akis_Megara.


Έχεις πειστεί ότι ένας παίκτης είναι ένοχος και προσπαθείς να τον σώσεις; Κάτι δεν με κολλάει εδώ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ο mintin97 ρίχνει κάρτα.
Δημιουργείτε κύμα εναντίον του.
Ο piemaker ψηφίζει την drama (μάντης).Σώζοντας έτσι τον mintin97.
Τον ακολούθησαν κι άλλοι δημιουργόντας έτσι πανικό.
Η Nefelh Graf μαζί με τους soter και PieMaker ψήφισαν πρώτοι drama.
Υπήρξε μία στημένη κατα την γνώμη μου διαφωνία μεταξύ των soter & PieMaker.
Η drama(μάντης) αποχώρισε.
Ο Piemaker προσπάθησε να καλυφθεί.
Ο tsarachaf αμέσως σχεδόν υπερασπίστηκε τον PieMaker με φθόνο.
[...]
Η Nefelh Graf δεν σχολιάζει τους ψήφους του PieMaker,και το αντίστροφο.

Για να βγάλω μία άκρη θα χρειαστώ μερικά ακόμα στοιχεία.
Οι κινήσεις θα γίνουν σίγουρα πιο προσεκτικές τώρα απο μεριάς μερικών.Αυτό όμως θα με βοηθήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top