Palermo #40 - Movies vs Series Characters

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Όλοι το είδαμε, αλλά δεν ξέρω αν μας βοηθάει αυτό. Από την άλλη, θα μπορούσε ο μιντιν να φοβήθηκε μην βγει, επειδή τον είχαν ψηφίσει, να τον συμβούλεψαν να στοχοποιήσει εσένα, να εκμεταλλεύτηκε την απειρία του και να φαίνεται στα μάτια μας κάποιος που δεν είναι.

Ναι το εξετάζω από όλες τις πλευρές.
Και καλά κάνεις.

Μερικές φορές είναι.

Δεν θα έπρεπε να είναι.

Θα μπορούσε να μην ξέρει πως να παίξει i mean δεν ξέρεις από το 1ο παιχνίδι τεχνικες κτλ και θα μπορούσε άνετα αυτό να τον κάνει το εύκολο θύμα για την πρώτη ψηφοφορία που συνήθως είναι και πιο "άκυρη" αφού οι πολίτες είναι περισσότεροι και δεν έχουν μιλήσει όλοι και ακόμα και να έχει κακό ρόλο το ότι είναι καινούργιος τον κάνει λιγότερο επικίνδυνο σε σχέση με παλιούς

Δεν την βλέπω να είναι και πολύ άκυρη μέχρι τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και καλά κάνεις.

Κοίτα, από κάποια στιγμή και μετά, έχω μπερδευτεί τρομερά! ^_^'

Δεν την βλέπω να είναι και πολύ άκυρη μέχρι τώρα.

:ropalo: Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. :mastigio.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ουφ,κατάφερα να τα διαβάσω όλα.Ψηφίζω mintin97.Εχει μακράν την ποιο περίεργη συμπεριφορά και ψήφισε το ίδιο περίεργα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ουφ,κατάφερα να τα διαβάσω όλα.Ψηφίζω mintin97.Εχει μακράν την ποιο περίεργη συμπεριφορά και ψήφισε το ίδιο περίεργα.


Και συ φιλαράκι όμως δεν φέρεσαι λιγότερο παράξενα. Έρχεσαι χθες πετάς δυο άκυρες κουβέντες και εξαφανίζεσαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
:ropalo: Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. :mastigio.

Όχι δεν κατάλαβα. :hmm:

Ουφ,κατάφερα να τα διαβάσω όλα.Ψηφίζω mintin97.Εχει μακράν την ποιο περίεργη συμπεριφορά και ψήφισε το ίδιο περίεργα.

Ανέλυσε λίγο το σκεπτικό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Τις ψήφους μας τις γράφουμε με ΜΕΓΑΛΑ και χρωματιστά και bold γράμματα για να βοηθάμε τη Σύλβια που έχει πρεσβυωπία λόγω ηλικίας και δε μπορεί να τις ξεχωρίσει!

Ψηφοφορία για Δευτέρα 17/6
  1. aegloswen --> JKaradakov
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover --> mintin97
  8. Drama Prinzessin
  9. elenamusic99
  10. Gate4
  11. jj!
  12. JKaradakov
  13. Joaquin
  14. johnietraf
  15. Johnnaousa --> mintin97
  16. Libertus --> _fairygirl_
  17. mintin97 --> JKaradakov x2
  18. MissKit
  19. Nefeli Graf
  20. Noisette
  21. PieMaker
  22. Psycho(Βασίλης) --> mintin97
  23. SparklingGrey --> mintin97
  24. soter
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_
  27. ~Melania~
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς
  30. Τάσος97
Ψήφοι
4 mintin97
3 JKaradakov
1 _fairygirl_

Η Χώρα των Φαντασμάτων

Οριστικές Αποχωρήσεις

Απουσίες

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον Ψήφος από mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Και συ φιλαράκι όμως δεν φέρεσαι λιγότερο παράξενα. Έρχεσαι χθες πετάς δυο άκυρες κουβέντες και εξαφανίζεσαι.

Θα μπορούσαμε να πούμε και για σενα το ίδιο Άκη. :hmm: Τι γνώμη έχεις για όλα αυτά;\

Edit:Εντάξει, λύθηκε το θέμα με τον Ιορδάνη, μη δίνετε σημασία :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ακη προσπαθουμε να στρεψουμε και στο Βασιλη τα βλεμματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα μπορούσαμε να πούμε και για σενα το ίδιο Άκη. :hmm: Τι γνώμη έχεις για όλα αυτά;


Για ποια όλα; Έχω πει ξεκάθαρα ποιους θεωρώ υπόπτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Θα μπορούσαμε να πούμε και για σενα το ίδιο Άκη. :hmm: Τι γνώμη έχεις για όλα αυτά;
Νταφάκ.
Άκη όντως ανάλυσε το σκεπτικό σου.
Μην γκαρίζει και η υποθετική ΑΜ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γκαιζζ οντως ο σαικο πεταει κατι και φευγει και δεν ειναι συγκεκριμενο
μην εξαπτεστε με το παραμικρο
αν και για τεχνικη δολοφονου δεν με φαινεται και πολυ εξυπνη -καρφωνεται πολυ
αλλα και μ αυτες τις γενικευσεις μας διαφωτισε ας πουμε

btww πρεπει να ψηφισω πριν τις 3μιση γιατι μετα θα ξαναμπω το βραδι και δεν εχω αποφασισει ακομα
nice shit:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παίδες τι να αναλύσω; Δεν έχουμε στοιχεία. Είπα απλώς για τον συγκεκριμένο παιχτη οτι είπε δυο φρασεις και ψήφισε. Είδε φως και μπήκε σαν περαστικός. Αγαπητή Ντοιτς όπου πάει ο άνεμος ε; Μόλις αναφερθεί κάποιος αρπάζεις την ευκαιρία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ακη προσπαθουμε να στρεψουμε και στο Βασιλη τα βλεμματα;

Εσύ Μαρία τι; :P

Για ποια όλα; Έχω πει ξεκάθαρα ποιους θεωρώ υπόπτους.
Εκτός από την Φαίρυ, ποιόν άλλον;

Νταφάκ.
Άκη όντως ανάλυσε το σκεπτικό σου.
Μην γκαρίζει και η υποθετική ΑΜ.:P
:hehe:. Ε κι εσύ είσαι άξια της μοίρας σου :P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ουυφφφ τα διάβασα ΟΛΑ και...

ΨΗΦΙΖΩ mintin97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ρε παίδες τι να αναλύσω; Δεν έχουμε στοιχεία. Είπα απλώς για τον συγκεκριμένο παιχτη οτι είπε δυο φρασεις και ψήφισε. Είδε φως και μπήκε σαν περαστικός. Αγαπητή Ντοιτς όπου πάει ο άνεμος ε; Μόλις αναφερθεί κάποιος αρπάζεις την ευκαιρία...

ειμαι καχυποτπτη το ξερω:P αλλα απαντησε μου....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
CiNeFiL,μπορώ να πω ότι ήμουν ανάμεσα στον mintin και εσένα.Σελίδες πριν τον κάλυπτες.Μάλλον άλλος καρφώθηκε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ουυφφφ τα διάβασα ΟΛΑ και...

ΨΗΦΙΖΩ mintin97

αιτιολογισουλα λιμπε

Εσύ Μαρία τι; :P

εγω υποθετω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Καταρχάς καλημεροκαλησπέρα :loltooth:..
Συγγνώμη για την αργοπορία μου αλλά με είχε βάλει η μητέρα μου για δουλειές:mad:και τώρα πρόλαβα να καθίσω να γράψω,για όσα ποστ δεν πρόλαβα να δω θα τα σχολιάσω αργότερα:spasiklas:

Δεν μας είπες και κάτι νέο ως τώρα για να ζητάς από άλλον αιτιολόγηση. Μήπως μας βόλεψε ο Γιάννης που υπέδειξε έναν παίκτη;
Δεν είπα κάτι νέο γιατί δεν έχω να πω κάτι ακόμα...Είναι αρχή του παιχνιδιού και όλοι ψαχνόμαστε να βρούμε στοιχεία για την ταυτότητα κάποιων μέσα από τα πρώτα τους λόγια.Κάνω κάποιο λάθος;;Αν ναι,πες μου που...!
Γιατί να με βολέψει καλή μου;Σε αυτό το παιχνίδι δεν εμπιστεύομαι κανέναν μέχρι να αποδειχθεί ένοχος(μαφιοζάκι εννοώ:look: ) ή αθώος και να σου πω την αλήθεια (μου) το ποστ του Γιάννη το είδα την στιγμή που πήγα να απαντήσω στο νέο παίκτη είπα να κάνω παράθεση και να μην ξαναγράφω τα ίδια ακριβώς...αλλά γιατί με κατηγορείς είχα ίδια απορία και εγώ και θεώρησα σωστό να συμφωνήσω :) με τον Γιάννη για αυτό τον απλό λόγο.Δεν ήταν κανένας άλλος ο λόγος...Τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο...

Όπως και να έχει, είναι τρομερά ύποπτο. Ή ξέρει κάτι με τον ρόλο του και πάει να τον κάψει από τον πρώτο γύρο -γιατί σιγά μην αφήσουν οι δολοφόνοι τον Ιορδάνη να φύγει, ή μας ρίχνει στάχτη στα μάτια, για να απομακρύνει τα μάτια μας από κάπου αλλού; Κι αυτό παίζει. Μπορεί άνετα να εκμεταλλευτεί την ''απειρία'' του.
Μελανία μου πολλά μπορούν να συμβαίνουν...Πολλά σενάρια παίζουν και σχεδόν όλα αναφέρθηκαν από διάφορα μέλη:)

Λοιπόν, θα τα πω όλα τώρα γιατι με πρήξατε!
Αρχικά ψήφισα κάρα ΤΥΧΑΙΑ. Αργότερα, θυμήθηκα
αυτά που είχα διαβάσει σε προηγούμενα παιχνίδια
και τον υποψιάστηκα ΚΑΙ ΤΟΤΕ έβαλα την κάρτα.
Αυτά.
Θα ξαναμπώ το βράδυ. Μέχρι τότε καλό λιωσιμο με το παιχνίδι!
Φιλικά, mintin97
Να το ξαναπώ και εγώ;:redface:
Σε ένα έχει παίξει :redface:
Να γίνει λίγο χαμός. :P
Σύμφωνα με την άποψη μου ο Μιντίν δεν πιστεύω πως είναι με τους δολόφονους καθώς δεν θεωρώ πως θα τον άφηναν έτσι ξέμπαρκο.
Ένδεχωμένος να έχει κάποιο ρόλο πολίτη που γνωρίζει ταύτοτητα μαφιόζου,
δεν ήξερε πως να το διαχειρίστει και έβγαλε τα χαρτιά του από την αρχή.
Έτσι εξηγείται -ίσως- και η έλλειψη δικαιολογίας,όπως και η επιπλέον ψήφος..

Επίσης μόλις έπεσαν 2 ψήφοι στον Ιορδάνη ήρθε η Ντόιτς και τον υποστήριξε όπως και ο Γιάννης.

Αν και δεν λέω ότι θα μείνει η ψήφος μου ως το τέλος,θα δούμε. Πρώτος γύρος είναι ακόμα..χαλαρά. :redface:
Μπορεί όμως και ο Mintin Να είναι με τους δολοφόνους δεν το ξέρει κανείς...Και στο προηγούμενο παιχνίδι ο Άκης αν και πρώτη του φορά ήταν στην ομάδα των μαφιόζων..Τώρα που είναι και μεγαλύτερος ο αριθμός των μαφιόζων γιατί να μην βγάλουν ένα ήδη καμμένο ας το πούμε χαρτί ;!Το είπαν και άλλα μέλη αυτό απλά εγώ το ξαναλέω για να σκεφτούμε;).

Για εμένα προς το παρόν οι βασικοί ύποπτοι είναι mintin και Καραντάκοβ. Αφενός ο Μιντιν θυσιάζει και κάρτα ψηφίζοντας Καραντάκοφ πράγμα που σημαίνει πως ίσως είναι πληροφοριοδότης η ΑΜ και ξέρει το ρόλο του Ιορδάνη. Από την άλλη ο Μίντιν ίσως είναι μαφιόζος και θέλει να ρίξει αλλού τα βλέμματα ρισκάροντας να ρίξει κάρτα τόσο νωρίς. Περισσότερα στοιχεία θα έχουμε όταν θα πλησιάζει η ώρα της ψηφοφορίας και στο 10λεπτο αλλαγής των ψήφων ;)
Πολλά παίζονται :PΘα δούμε..Κάπως έτσι μιλούσες και στο προηγούμενο παιχνίδι Άκη αλλά τώρα δεν μου φαίνεσαι και τόσο ύποπτος:confused:...Μην βγάζεις συμπεράσματα από τώρα απλά κράτα όσα στοιχεία νομίζεις σημαντικά για εσένα :P αρχικά και μετά πράττεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
17 δεν ξεκινούσαμε; Δεν ήξερα ότι θα άνοιγε χθες θρεντ,anw.
Ἡ Jane εἶναι μία ξεχωριστὴ παρουσία καὶ ἔχει ἕναν δικό της τρόπο στὸ παιχνῖδι καὶ γενικὰ δὲν προδίδεται εὔκολα. Πρέπει νὰ τὴν ψαρέψουμε καλὰ νὰ δοῦμε τί καπνὸ φουμάρει.

Ναι ρε παιδίμ,γιατί έχω μπεις τόσες πολλές φορές δολοφόνος.:P
Ο καθένας υποθέτει ό,τι θέλει.
Εγώ είπα εξαρχής πως παίζω έτσι.Καθώς μόνο αν στριμωχτεί κάποιος θα πει "κάτι".:)
Απλώς ότι ρίχνεις σε΄μενα την πρώτη σου ψήφο μόνο και μόνο επειδή κατηγορώ τους πάντες δεν είναι λογική.
Αυτό δεν είναι στρίμωγμα,αυτό είναι κατηγορώ όποιον γράψει για ό,τι γράψει.
Να πω ότι έχεις στοιχεία,άντε πάει στο διάολο,αλλά ρε παιδίμ ότι και να γράψει κανείς,θα βρεις κάτι για να βγάλεις συμπέρασμα ότι είναι μαφιόζος. Ε για μένα αυτό για ΔΑ κάνει,που στην ουσία παίζει μόνος του.
Αρχική Δημοσίευση από fairygirl:
Το γεγονός αν όντως πρόκειται για πολίτης να βγει πολίτης εκτός για΄σενα Κωσταντίνε δεν παίζει;
Ειρωνεία? :confused:
Αλλά ηρέμησες σήμερα,βλέπω. Να σε δω ως το βράδυ. :hmm:


mintin97,παράξενος τρόπος παιχνιδιού,αλλά δεν πιστεύω πως αν ήταν δολοφόνος,οι υπόλοιποι να τον άφηναν να παίξει έτσι. Ή εκτός και άμα και οι 7-8 μαφιόζοι είναι νεούδια. + Το ρεύμα που πάει να δημιουργηθεί,δεν μου πολυαρέσει.
Από την άλλη όμως,κατευθείαν πετάχτηκε η Aegloswen,να τον υπερασπίσει και να τα ρίξει και αυτή στον καραντάκοβ. :confused:
Gate 4,μπήκε,έγραψε κάτι άκυρο και τίποτα από τότε. Εχέμυθη λίγο καλύτερα,αλλά και πάλι,ανούσια τα μηνύματα της.
Ντόιτς ενώ στην αρχή κάνεις τον δικηγόρο στον έναν και τον άλλον,μετά πας και ψηφίζεις τον mintin από το πουθενά. Πορκέ;
Ριρίκα,καλόμ,εμφανίσου. :sly: Και εσύ μπήκες,είδες και μας άφησες με την υπόσχεση.

Πάω μέχρι τον ιατρό τώρα,θα γυρίσω σε λίγο αναλυτικότερη και με ψήφο. :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εκτός από την Φαίρυ, ποιόν άλλον;

Για την ώρα τη Φαίρυ δεν την θεωρώ ύποπτη. Τουλάχιστον όχι τόσο όσο τον Ιορδάνη και τον mintin97. Το σκεπτικό μου για αυτούς το ανέλυσα σε προηγούμενο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top