I know you Game

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μην ξανα σκεφτεις οτι με χαλασες η σε παρεξηγησα..οσο τουλαχιστον ειμαι μελος εδω.

απαντησα μεσα απο αυτο που ειπες και για αλλους/αλλες που με εχουν πει συνεχεια και συνεχεια λες και τα περιπτερα δεν πουλανε γλειφιτζουρια και βρηκαν αυτο...


και θα κλεισω με αυτο.
Σε εκτιμω και μου αρεσει ο τροπος σου σε ολα.
πες πως η απαντηση μου ειναι ενα λιθαρακι στο να μαθεις τα λιγα μου..!!
:give_rose:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ας συνεχιστει λοιπον το παιχνιδι..

ειναι η λιονταρινα μας ( μονο αυτο ξερω) χαχαχαχαχχα
Αν έγραψα κάπου κάτι και ήταν άστοχο ζητώ συγνώμη ❤️
Επειδή είναι ένα παιχνίδι και άθελά μας μπορεί να πούμε πράγματα που δεν στέκουν,αλίμονο πόσο καλά γνωρίζουμε άλλωστε τον άλλον και όσα θα γράψω να πέφτω τέρμα μέσα?
Δεν γίνεται κάτι θα μου διαφεύγει.
Όπως διαφεύγει και σε όλους πιστεύω.
Και έτσι παραμένουμε "ανεξάρτητοι" αν θες από αυτό που εισπράττει ο άλλος για μας.
Χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος θα πω ότι η @Pak ήταν απλα καλοπροαίρετη χωρίς διάθεση να προσβάλλει όπως άλλωστε κάνει σε όλους μας με τα πειράγματα και τις ατάκες της.

Για σένα @Nascentes morimur θα πω ότι σου αρέσει η ποίηση γενικά.😏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Ειναι και πολύ μπόμπα και εμφανισιακά αλλα και σε χαρακτήρα <3

@Nascentes morimur
*Επειδή εχω μάθει να μιλάω ευθέως θα σου πω οτι δεν πιστεύω οτι είναι ολα εντάξει μεταξυ μας.Για μένα είναι ολοφάνερο από τη στάση σου και θα το αφήσω εδω(αν θες να μου πεις κάτι ξέρεις που θα με βρεις ή αν δε θες ιδιωτικά κανένα θεμα μιλάμε και στην κουβεντούλα, δεν έχω κάτι να κρύψω) μιας και δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για περαιτέρω συζήτηση* (Με ευγένεια και αγαπη)
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
@Nascentes morimur Και μονο η όψη ενος 50στιχου ποστ, σε εναν εξωτερικό παρατηρητή όπως εγω, ήταν απο μονη της τρομακτική και έντονη, ασχέτως περιεχομένου και καρδιών και λουλουδιών. Πολύ μεγάλο λάθος.

Καμιά φορά οι λέξεις δεν ντύνουν το άτομο, αλλά το άτομο τη λέξη. Άλλοι πλάθουν σκατένια μυστήρια κι άλλοι πολύχρωμα. Μάντεψε σε ποια πλευρά ειναι η Πακ.

Θα μπορούσα να μην ανακατευτώ για να μείνω στην καλή σου πλευρά, αλλά ο αξιακός μου κώδικας δε θα μου το επέτρεπε ποτέ να μη μιλήσω.

Αυτη είναι η γνώμη μου ότι συνέπεια κι αν επισύρει στην αντιληψη σου για μενα.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Ειναι και πολύ μπόμπα και εμφανισιακά αλλα και σε χαρακτήρα <3

@Nascentes morimur
*Επειδή εχω μάθει να μιλάω ευθέως θα σου πω οτι δεν πιστεύω οτι είναι ολα εντάξει μεταξυ μας.Για μένα είναι ολοφάνερο από τη στάση σου και θα το αφήσω εδω(αν θες να μου πεις κάτι ξέρεις που θα με βρεις ή αν δε θες ιδιωτικά κανένα θεμα μιλάμε και στην κουβεντούλα, δεν έχω κάτι να κρύψω) μιας και δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για περαιτέρω συζήτηση* (Με ευγένεια και αγαπη)
@Pak
φυσικά και ειναι ολα ενταξει μεταξυ μας
τετοια θεματα απλα δεν με αγγιζουν στο να κρατησω κακια..

απλα ηθελα να ειπωθουν καποια πραματα και το επισημανω ΜΕΣΑ απο σενα....
οπως καταλαβες δεν εχω να πω κατι παραπανω σε οτι αφορα το ονομα σου...
Το να σου λεω σε εκτιμαω
για μενα αυτη η λεξη εχει σημασια..
Μεινε σε αυτο για σενα σε παρακαλω και ασε τα υπολοιπα !!!
Σε ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πριν αποφασίσεις να παίξεις με το μυαλό της, λυπήσου το δικό σου.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,521 μηνύματα.
Αν έγραψα κάπου κάτι και ήταν άστοχο ζητώ συγνώμη ❤️
Επειδή είναι ένα παιχνίδι και άθελά μας μπορεί να πούμε πράγματα που δεν στέκουν,αλίμονο πόσο καλά γνωρίζουμε άλλωστε τον άλλον και όσα θα γράψω να πέφτω τέρμα μέσα?
Δεν γίνεται κάτι θα μου διαφεύγει.
Όπως διαφεύγει και σε όλους πιστεύω.
Και έτσι παραμένουμε "ανεξάρτητοι" αν θες από αυτό που εισπράττει ο άλλος για μας.
Χωρίς να θέλω να πάρω το μέρος θα πω ότι η @Pak ήταν απλα καλοπροαίρετη χωρίς διάθεση να προσβάλλει όπως άλλωστε κάνει σε όλους μας με τα πειράγματα και τις ατάκες της.

Για σένα @Nascentes morimur θα πω ότι σου αρέσει η ποίηση γενικά.😏
@EvanescenceQ δεν εγραψες καπου κατι..



Καλο ειναι να διαβαστει αυτο που εγραψα και να μην βγαζει ο καθενας τα συμπερασματα του.

Απλα επρεπε να ειπωθουν καποια πραματα πριν γινουν ενοχλητικα..και ενοχλουν και ανθρωπους που με ξερουν απο δω μεσα.
οπως εγινε το οτι ειμαι διπλος λογαριασμος δικος σου οταν μπηκα εδω και σιγουρα δεν μιλησα..
η @Υδροχόος τα θυμαται.
Και κλεινω εδω το θεμα....καλο σας βράδυ!!
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Νομίζω οτι τρέφει μια αγάπη προς την ποίηση
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καταβαθος ευαίσθητη✨
 
Τελευταία επεξεργασία:

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Στην καρδιά της παίζουν κρυφτό πότε η χαρά και πότε ο πόνος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Α για εμένα έλεγες τελικά
Ε σορι δε κατάλαβα,🤣


Γραφικός...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Μια γλυκύτατη και ευαίσθητη ψυχή(και οποίος τη ξαναπειραξει απο μενα θα το βρει, νιαου)
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Για ποιά θηρία μου μιλάς; Τα μόνα θηρία είναι τα μάτια σου (prof pic). ;)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ταξιδευτής του ονείρου στην αρμονία του σύμπαντος με μια τρέλα του αγνώστου, στο παραμύθι της φωτιάς... Άλλωστε τα ριψοκίνδυνα άλματα είναι μόνο για τους τολμηρούς...😏
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Είναι το άστρο Vega
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Από τη στιγμή που του αρέσει η γεύση σου, θα περπατάει στις σκιές σου, κι ας μη το ξέρεις.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Πολύ λυρικός απόψενες ο φιλος μας
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
γουστάρω την τρέλα που βγάζεις και τον πηγαίο αυτοσαρκασμο σου. . .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,073 μηνύματα.
Δεν ειναι αρκετα παρατηρητική, τιποτα δεν ειναι τυχαιο.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,502 μηνύματα.
Δε γράφει/ανεβάζει(κτλ) τίποτα τυχαία, είναι της πλάσης γνωστό
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Πιόνι στη σκακιέρα της ζωή σου δεν γίνεται. Ή βασίλισσα ή τίποτα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top