I know you Game

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Την διαβάζω σαν ανοιχτό βιβλίο, κι οταν έρχεται η ωρα να πει κατι, έχει οντως κάτι ουσιαστικο να πει, δεν ειναι αλλη μια κενη τυπισσα που πρεπει να προσπαθησω στις συζητησεις μας να κλείσω το κενο του χρόνου και της σιωπής.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Λάτρης του Βυζαντίου
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Την διαβάζω σαν ανοιχτό βιβλίο, κι οταν έρχεται η ωρα να πει κατι, έχει οντως κάτι ουσιαστικο να πει, δεν ειναι αλλη μια κενη τυπισσα που πρεπει να προσπαθησω στις συζητησεις μας να κλείσω το κενο του χρόνου και της σιωπής.
τι να πω υποκλινομαι :worship: :bigarmhug
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λάτρης του Βυζαντίου
Σπινθηροβολα σκεψη που μαγνητιζει:bigarmhug
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαρά Θεού, χαρά ζωής...αυτό το κορίτσι. Ακούραστη, ανεξάντλητη, γεμάτη όρεξη για ζωή...Από τα μεγάλα της ατού : το να θέλει οι γύρω να γελάνε. Την γουστάρω πολύ...Ατόφιο παιδί....
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Είναι υδροχόος και τη λενε Χριστίνα
(Αλλη μια ρηχή απάντηση της Πακ αχαχα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Χαρά Θεού, χαρά ζωής...αυτό το κορίτσι. Ακούραστη, ανεξάντλητη, γεμάτη όρεξη για ζωή...Από τα μεγάλα της ατού : το να θέλει οι γύρω να γελάνε. Την γουστάρω πολύ...Ατόφιο παιδί....
Με συγκινείς!!! Σε ευχαριστώ πολύ! Τιμή μου!!!! Τα καλύτερα και για σένα! :bigarmhug :worship:

Εχεις ενα λογο περιεκτικο και φαινεται οτι μπορει να εχεις περασει πολλα,αλλα εχεις μια αστειρευτη αγαπη για τον ανθρωπο γενικα για ολα τα πλασματα...παραμενω θαυμαστρια:bigarmhug:worship:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Είναι υδροχόος και τη λενε Χριστίνα
(Αλλη μια ρηχή απάντηση της Πακ αχαχα)
Απεξω σκληρη αλλα μεσα καρδια που ερωτευεται ,και πρεπει να διανυσεις πολλα χιλιομετρα για να σε αφησει να δεις το μεσα της:bigarmhug:worship:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Το νόημα των λέξεων του διαβάζεται πίσω απο αυτές...εκεί καταλαβαίνεις την κρυψώνα του ήλιου του..
επειδη δεν την προλαβα τη σειρα ηθελα μονο να πω αν ειναι η φωτο της ,οτι εχει ωραια ματια μελαγχολικα βαθια.
Κι έχεις μια ψυχή που ανθίζει και είναι τόσο μακριά η αιωνιότητα. . . :worship: :bigarmhugολα τα καλα ευχομαι απο καρδιας . . .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Εχει κάτι να πει πανω σε κάθε θέμα, αυτο ειναι αρκετά εντυπωσιακό
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Πακ: Κύκνος :bleh:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Του μίλησε η ομορφη 20χρόνη γειτόνισσα στον πληθυντικό αχαχα
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
(δεν εχω να πω τιποτα για την κυρια απο πάνω, δεν τη γνωρίζω)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Αρέσκεται να (αυτο)αποκαλείται δεσποινίς

Υγ μου κάνεις και την έκπληκτη, μωρή αλόγα :bleh:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Αρέσκεται να (αυτο)αποκαλείται δεσποινίς

cat princess.jpg
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Εκτιμώ ότι του/της αρέσει να beefαρουμε :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εισαι ο πιο ντόμπρος και αρχιδ@τος μάγκας που εχω συναντησει,λες τα πραγματα οπως ειναι χωρις υπερβολες ή ωραιοποιησεις.Αυτη η ωμοτητα σου ωρες ωρες αλλους τους σπαει τα κοκκαλα και αλλους τους πορωνεις στο μυαλο.
Σε ευχαριστώ για ότι μου προσφερες! :bigarmhug
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Τι σε νοιάζει που πηγαίνει; Τι σε νοιάζει και ρωτάς; Η ταξιτζού είναι γκαζιάρα στο μυαλό και με σπασμένα φρένα στα συναισθήματα. :cool:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τι σε νοιάζει που πηγαίνει; Τι σε νοιάζει και ρωτάς; Η ταξιτζού είναι γκαζιάρα στο μυαλό και με σπασμένα φρένα στα συναισθήματα. :cool:
Κάποιοι σου προσφέρουν ολόκληρο γαλαξία, αλλά εσύ θα πέθαινες για ένα μόνο αστέρι...😏
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,516 μηνύματα.
Ενα αρκετά μυστήριο μέλος του φόρουμ, δε νομίζω οτι ξέρω κάτι το ιδιαίτερο για αυτήν. Οπότε θα πω οτι εχει μαύρα μαλλιά(τουλάχιστον αυτό βλέπω :P ,βέβαια θα μου πείτε ολη η φωτο μαύρη ειναι...)
@Pak
Eπειδη σε συμπαθω παρα πολυ θα σου πω καποια πραματακια γιατι η λεξη μυστηριο για μενα σιγουρα εχει αλλη εννοια , οποτε το να με αποκαλει καποια/καποιος ετσι σε συχνοτητα σιγουρα ενοχλει οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο αλλα θα φτασει οταν την βλεπουν και την βλεπω συνεχεια.

Μυστηρια λοιπον δεν ειμαι , παραξενη ναι οπως εξαλλου σε ολα τα σοσιαλ μου αλλα και στην ζωη μου.

Κλειστος τυπος και επιλεκτικος μα ανοιχτη στο χιουμορ και στον αυτοσαρκασμο οπως εχεις δει.
Κλειστος γιατι δεν μου αρεσει να λεω για μενα η να μπαινω σε χωραφια των αλλων γιατι σιγουρα θα φτασω σε σημειο που θα τσακωθω οταν ολοι στα σοσιαλ ειναι ξερολες σε θεματα που δεν γνωριζουν
αρα..
μενω στην ησυχια μου..γιατι οι δηθενιες δεν μου αρεσουν.

Επιλεκτικη γιατι θελω να δημοσιευω οτι μου αρεσει και μεχρι εκει
χωρις πολλα πολλα γιατι με κουραζουν οι (ανθρωποι).

Ειμαι χαμηλων τονων αλλα δυνατων τονων στην προσωπικη μου ζωη πραμα που δεν ενδιαφερει τα σοσιαλ.
Οποτε κραταμε των χαμηλων μεχρι να με ενοχλησεις, εκει δεν θες να ξερεις.

Μυστηρια γιατι? Επειδη δεν εχω το ονομα μου την ηλικία μου η το επαγγελμα μου?
Σε αλλο φορουμ που γραφω το εχω..ετυχε οπως και στο φβ μου που το ανοιξα πριν αρκετα χρονια που ο κοσμος του ιντερνετ ηταν αλλιως , ολα αλλιως οπως και 4 -5 ατομα που με ξερουν απο δω το ξερουν ....το να το βαλω φατσα φορα δεν μου λεει κατι γιατι απλα μπορεις να με ρωτησεις. ( δεν δαγκωνω)
Εξαλλου ολοι με ψευδωνυμα ειναι γιατι εγω η μυστηρια?

Τωρα οσο αφορα την γραφη μου δεν θα την ελεγα μυστηρια αλλα δεν δινω χωρο στον αλλον να μπει στο χωρο μου ακομα και λεκτικα....
Μου αρεσει να επιλεγω και οχι να με επιλεγουν.

Αυτα τα λιγα για να ξεκαθαρισω λιγο γιατι με ενοχλουν οι λεξεις να πεταγονται ετσι.

Περα απο αυτα λοιπον στα λεω οχι μονο σε σενα αλλα και οποιος το δει παντα με εκτιμηση
για να σταματησει εδω.....

δεν σκεφτομαι να αλλαξω για να μην ειμαι μυστηρια...γιατι ειμαι αυτη που ειμαι και σε οποιον αρεσω

Τωρα για τα μαλλακια μου ειναι Μαυρα...
και η φωτο δεν ειναι σκοτεινη ειναι τοσο οσο για να αρεσει σε μενα και μονο.
Οπως αρεσει η φατσουλα απο το γατακι σου σε σενα..

Μετα απο αυτα τα λιγα γιατι σιγουρα δεν ειμαι μονο αυτα

ελπιζω να καταλαβαινεις οπως και αλλες/αλλοι εδω μεσα (γιατι και αλλοι με εχουν πει)

η λεξη μυστηρια δεν ταιριαζει παντα

γιατι η ζωες μας ειναι εκτος σοσιαλ.

Αν λοιπόν ειμαι μυστήρια για αυτά τοτε το προβλημα σίγουρα το έχει αλλος και οχι εγώ.(και δεν απευθυνομαι σε σενα)

Με αγαπη και με εκτιμηση παντα !!! :give_rose:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,494 μηνύματα.
Oh δεν το περίμενα αυτό. Το διάβασα το κείμενο σου και θα σου απαντήσω αλλα πριν από αυτό πραγματικά ζητάω συγνώμη αν σε πείραξε και το εννοω.
@Pak
Eπειδη σε συμπαθω παρα πολυ θα σου πω καποια πραματακια γιατι η λεξη μυστηριο για μενα σιγουρα εχει αλλη εννοια , οποτε το να με αποκαλει καποια/καποιος ετσι σε συχνοτητα σιγουρα ενοχλει οχι σε πολυ μεγαλο βαθμο αλλα θα φτασει οταν την βλεπουν και την βλεπω συνεχεια.

Μυστηρια λοιπον δεν ειμαι , παραξενη ναι οπως εξαλλου σε ολα τα σοσιαλ μου αλλα και στην ζωη μου.

Κλειστος τυπος και επιλεκτικος μα ανοιχτη στο χιουμορ και στον αυτοσαρκασμο οπως εχεις δει.
Κλειστος γιατι δεν μου αρεσει να λεω για μενα η να μπαινω σε χωραφια των αλλων γιατι σιγουρα θα φτασω σε σημειο που θα τσακωθω οταν ολοι στα σοσιαλ ειναι ξερολες σε θεματα που δεν γνωριζουν
αρα..
μενω στην ησυχια μου..γιατι οι δηθενιες δεν μου αρεσουν.

Επιλεκτικη γιατι θελω να δημοσιευω οτι μου αρεσει και μεχρι εκει
χωρις πολλα πολλα γιατι με κουραζουν οι (ανθρωποι).
ηλων τονων αλλα δυνατων τονων στην προσωπικη μου ζωη πραμα που δεν ενδιαφερει τα σοσιαλ.
(Καταλάθος κάτι έσβησα εδω δεν το ηθελα)
Οποτε κραταμε των χαμηλων μεχρι να με ενοχλησεις, εκει δεν θες να ξερεις.

Μυστηρια γιατι? Επειδη δεν εχω το ονομα μου την ηλικία μου η το επαγγελμα μου?
Σε αλλο φορουμ που γραφω το εχω..ετυχε οπως και στο φβ μου που το ανοιξα πριν αρκετα χρονια που ο κοσμος του ιντερνετ ηταν αλλιως , ολα αλλιως οπως και 4 -5 ατομα που με ξερουν απο δω το ξερουν ....το να το βαλω φατσα φορα δεν μου λεει κατι γιατι απλα μπορεις να με ρωτησεις. ( δεν δαγκωνω)
Εξαλλου ολοι με ψευδωνυμα ειναι γιατι εγω η μυστηρια?

Τωρα οσο αφορα την γραφη μου δεν θα την ελεγα μυστηρια αλλα δεν δινω χωρο στον αλλον να μπει στο χωρο μου ακομα και λεκτικα....
Μου αρεσει να επιλεγω και οχι να με επιλεγουν.

Αυτα τα λιγα για να ξεκαθαρισω λιγο γιατι με ενοχλουν οι λεξεις να πεταγονται ετσι.

Περα απο αυτα λοιπον στα λεω οχι μονο σε σενα αλλα και οποιος το δει παντα με εκτιμηση
για να σταματησει εδω.....

δεν σκεφτομαι να αλλαξω για να μην ειμαι μυστηρια...γιατι ειμαι αυτη που ειμαι και σε οποιον αρεσω

Τωρα για τα μαλλακια μου ειναι Μαυρα...
και η φωτο δεν ειναι σκοτεινη ειναι τοσο οσο για να αρεσει σε μενα και μονο.
Οπως αρεσει η φατσουλα απο το γατακι σου σε σενα..

Μετα απο αυτα τα λιγα γιατι σιγουρα δεν ειμαι μονο αυτα
ελπιζω να καταλαβαινεις οπως και αλλες/αλλοι εδω μεσα (γιατι και αλλοι με εχουν πει)

η λεξη μυστηρια δεν ταιριαζει παντα

γιατι η ζωες μας ειναι εκτος σοσιαλ.

Με αγαπη και με εκτιμηση παντα !!! :give_rose:
Είπα μυστήρια γιατί για μενα εισαι μυστήρια, μιας και δεν εχω καταλάβει πολλα εως και τίποτα για σένα ομολογώ. Εισαι, για μενα τουλάχιστον, μια μυστήρια ύπαρξη στο φόρουμ και γενικα, για μενα και πάλι, "κινείσαι" διαφορετικά από τους περισσότερους.
Το παράξενη και το μυστήρια ειναι συνώνυμα, δε γνωρίζω γιατί προτιμάς το ενα από τα δυο αλλα αφού αυτο επιθυμεις είναι καθ όλα αποδεκτό απο μενα.
(Αν και προτιμώ το άκουσμα της λέξης μυστήριος έναντι παράξενος).

Δε θυμάμαι αν είπα οτι το αβαταρ σου ειναι σκοτεινό. Για να το λες θα το ειπα και πάλι δεν το βρίσκω κακό. Είναι σκοτεινή η φωτο σου οκ και μενα είναι ανοιχτή δεν υπάρχει θεμα.
Ειμαι 100% σίγουρη οτι δε σχολίασα με αρνητικό τροπο ή ηχόχρωμα τη φωτογραφία σου, γιατί και να μην ταίριαζε/ταιριάζει με την αισθητική μου δε βρισκω λόγο να το κάνω.

Για τη γραφή σου δε σχολίασα απολύτως τιποτα καθως και δε σου ζήτησα να πάψεις να είσαι μυστήρια. Δε σου ζήτησα να μας πεις περισσότερα. Δε ζήτησα τίποτα.
Οποτε δε ξερω γιατί μου τα εγραψες ολα αυτα. Ενα δε θελω να με ξαναπείς μυστήρια αρκούσε για μενα.

Αυτα τα λιγα και πρόχειρα απο μένα, μιας και δεν είναι το κατάλληλο περιβαλλον για να συζητήσουμε.

Ελπίζω να μη χαλάσουμε τις καρδιές μας για μια απλη παρεξήγηση. <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και για να συνεχιστεί το παιχνίδι θα πω (πάλι) οτι εχει μαύρα μαλλιά
 
Τελευταία επεξεργασία:

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,516 μηνύματα.
Oh δεν το περίμενα αυτό. Το διάβασα το κείμενο σου και θα σου απαντήσω αλλα πριν από αυτό πραγματικά ζητάω συγνώμη αν σε πείραξε και το εννοω.

(Καταλάθος κάτι έσβησα εδω δεν το ηθελα)

Είπα μυστήρια γιατί για μενα εισαι μυστήρια, μιας και δεν εχω καταλάβει πολλα εως και τίποτα για σένα ομολογώ. Εισαι, για μενα τουλάχιστον, μια μυστήρια ύπαρξη το φόρουμ.
Το παράξενη και το μυστήρια ειναι συνώνυμα, δε γνωρίζω γιατί προτιμάς το ενα από τα δυο αλλα αφού αυτο επιθυμεις είναι καθ όλα αποδεκτό απο μενα.
(Αν και προτιμώ το άκουσμα της λέξης μυστήριος έναντι παράξενος).

Δε θυμάμαι αν είπα οτι το αβαταρ σου ειναι σκοτεινό. Για να το λες θα το ειπα και πάλι δεν το βρίσκω κακό. Είναι σκοτεινή η φωτο σου οκ και μενα είναι ανοιχτή δεν υπάρχει θεμα.
Ειμαι 100% σίγουρη οτι δε σχολίασα με αρνητικό τροπο ή ηχόχρωμα τη φωτογραφία σου, γιατί και να μην ταίριαζε/ταιριάζει με την αισθητική μου δεν βρισκω λόγο να το κάνω.

Για τη γραφή σου δε σχολίασα απολύτως τιποτα καθως και δε σου ζήτησα να πάψεις να είσαι μυστήρια. Δε σου ζήτησα να μας πεις περισσότερα. Δε ζήτησα τίποτα.
Οποτε δε ξερω γιατί μου τα εγραψες ολα αυτα. Ενα δε θελω να με ξαναπείς μυστήρια αρκούσε για μενα.

Αυτα τα λιγα και πρόχειρα απο μένα, μιας και δεν είναι το κατάλληλο περιβαλλον για να συζητήσουμε.

Ελπίζω να μη χαλάσουμε τις καρδιές μας για μια απλη παρεξήγηση. <3
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και για να συνεχιστεί το παιχνίδι θα πω (πάλι) οτι εχει μαύρα μαλλιά
Μην ξανα σκεφτεις οτι με χαλασες η σε παρεξηγησα..οσο τουλαχιστον ειμαι μελος εδω.

απαντησα μεσα απο αυτο που ειπες και για αλλους/αλλες που με εχουν πει συνεχεια και συνεχεια λες και τα περιπτερα δεν πουλανε γλειφιτζουρια και βρηκαν αυτο...


και θα κλεισω με αυτο.
Σε εκτιμω και μου αρεσει ο τροπος σου σε ολα.
πες πως η απαντηση μου ειναι ενα λιθαρακι στο να μαθεις τα λιγα μου..!!
:give_rose:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ας συνεχιστει λοιπον το παιχνιδι..

ειναι η λιονταρινα μας ( μονο αυτο ξερω) χαχαχαχαχχα
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top