I know you Game

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,877 μηνύματα.
μοιάζουμε.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Το ιου ειναι η νεα αγαπημένη του λέξη
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.
Νομίζω πρώτη φορά που είχε μπει στο φόρουμ είχε μπει στο τσατ και μας έλεγε για προσπάθειές της στις Πανελλήνιες. (αν δε μπερδεύομαι με άλλο μέλος, ελπίζω όχι)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Εχεις δίκιο

Εχω να πω ενα πολυ γλυκο παιδί που με στήριξε εκεινο το βραδυ και το ευχαριστώ. Και επισης ξερω οτι φετος δίνει πανελλαδικές και θέλει να περάσει Νομική(και στο εύχομαι μεσα απο την ψυχή μου 💗).
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Εχει γραψει πολλα μηνυματα σε μικρο χρονικο διαστημα🧐
 

SOx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο SOx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Σιχαίνεται το δίδυμο Navier-Stokes.
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Οι μετρησεις του στο SI ειναι σε 10^9 kg
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,558 μηνύματα.
Σπουδάζει σε Τμήμα Περιβάλλοντος
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Έχει ένα ύπουλο μυαλό, ίδιο με αυτό του κοριτσιού στο άβατάρ της. :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Φαίνεται λιγάκι μελαγχολικός
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Της αρέσουν οι κουζινοδημιουργίες.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,372 μηνύματα.
Προτιμά να γράφει στα Αγγλικά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top