E-steki - THE MOVIE

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Το παρόν θέμα ανοίγεται εξ αιτίας μιας ιδέας που μόλις συνέλαβα. Τι θα λέγατε να φτιάξουμε μια μίνι ταινία με θέμα τους χαρακτήρες και τη ζωη στο e-steki;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Μια χαρά. :hehe:

Αλλά να παίζουν και κοπέλες :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Για να πάρετε μια ιδέα πώς θα είναι η παραγωγή δείτε το "καρατε: τυφλή φυγη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Κάτι μου λέει ότι θα ήταν μια ρομαντική ταινία.... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Ωραία ίδεα αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν κάποιες δυσκόλιες πχ όπως η απόσταση που μας χωρίζει ... Αλλά θα μπορούσαμε να φτίαξουμε κάτι σε 3D αλλά φόβαμαι ότι σε αυτό υπάρχει η δυσκολία της γνώσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
"Κάτι σε 3D"... Αυτό όχι μόνο θέλει γνώση, αλλά και να την είχαμε (δεν είναι και τρομερά δύσκολο στις μέρες μας... Ότι θες κάνεις με ένα 3D Studio Max 7) το πρόβλημα είναι ο ΧΡΟΝΟΣ. ΝΟ ΤΙΜΕ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
"Κάτι σε 3D"... Αυτό όχι μόνο θέλει γνώση, αλλά και να την είχαμε (δεν είναι και τρομερά δύσκολο στις μέρες μας... Ότι θες κάνεις με ένα 3D Studio Max 7) το πρόβλημα είναι ο ΧΡΟΝΟΣ. ΝΟ ΤΙΜΕ.....
OMG φτάσαμε στην 7? εγώ εχώ μείνει στην 4:wacko: :worry:
Χρόνος γιατί είναι πρόβλημα ? Έχουμε όσο χρόνο θέλουμε γενίκα πιστεύω ότι ο χρόνο δεν πρέπει να μας νοιάζει , τουλάχιστον τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Κάτσε να πας Πανεπιστήμιο και θα αναθεωρήσεις. Καλοκαίρι=χειρότερο από χειμώνας :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Βρε ακόμη και να ξεκίνησουμε κάτι , που να είμαι ελικρίνης δεν το βλέπω υπάρχουν πόλλες δυσκολίες, δεν έχουμε τπτ που να μας πιέζει πότε θα πρέπει να τελείωσουμε εκτός απο τον θάνατο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Προτείνω ένα 2D flash! 8)

Νυχτάγιω... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Προτείνω ένα 2D flash! 8)

Νυχτάγιω... :p
Για αρχή ίσως είναι κάλη ιδέα αλλά φόβαμαι ότι το 2D μας περίοριζει πολύ τις κινήσεις ....
Εγώ είμαι τις απόψης είτε 3D είτε real αλλά πιστεύω ότι υπάρχουν τόσες πολλές δυσκολίες που ούτε να ξεκινήσουμε δεν θα μπορέσουμε .... Δυστύχως δεν δίνω καμία ελπίδα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εγώ προτείνω ένα κλιπάκι με κάποιο τραγούδι στο background και να παίζουν όσα μέλη έρθουν και θέλουν. Φυσικά αν έρθει κάποιος και δεν θέλει να παίξει σεβαστο. Ειδικά αν σκηνοθετήσει ο emufear που ξέρει απο αυτα (κατάλαβε αυτος τι εννοώ :P ) θα βγει πολυ τέλειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αυτός που πραγματικά ξέρει από αυτά είναι ο gianakin. Επαγγελματίας λέμεεεεε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Σίγουρα καλύτερα real από 3D. Ο gianakin δεν έχει ασχοληθεί καθόλου με βιντεοκλίπ από ότι μου είπε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Όντως, στα βιντεοκλίπ η αυθεντία είναι ο emufear... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
τώρα είδα αυτό το θέμα.. :confused: τελικά,μάλλον δεν έγινε η όλη φάση,ε..?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το παρόν θέμα ανοίγεται εξ αιτίας μιας ιδέας που μόλις συνέλαβα. Τι θα λέγατε να φτιάξουμε μια μίνι ταινία με θέμα τους χαρακτήρες και τη ζωη στο e-steki;
@Valder θέλω λεπτομέρειες για το περιεχόμενο της ταινίας.
Διότι εκτός απο τα υπόλοιπα αμέτρητα χαρίσματά μου έχω και καλλιτεχνική κλίση.
Τι είχες στο μυαλό σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα είναι κοινωνικού περιεχομένου, με κεντρικό νόημα να περιγράψει πως μια κοινωνία ενώνεται για να τραμπουκισει τα πιο αγνά και αθώα μέλη της που δεν κάνανε ποτέ κακό σε κανένα. Μια ταινία ντοκιμαντέρ που θα καταδεικνύει την σαδιστικη φύση του ανθρώπου. Ο χαρακτήρας μου θέλω να είναι σε στυλ Αυτοκράτωρ Palpatine.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top