e-steki Κολλαζ!!!

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Α εγώ έχω να κάνω κι ένα μανικιούρ στο νυχακι πρώτα !

Λε ωλαία είναι η μπουκλα :thumbsup:


:redface: :redface: φχαρστω....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ορίστε το μάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • My eye.jpg
    My eye.jpg
    11.7 KB · Εμφανίσεις: 564

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το πανέμορφο ματάκι μοθ!!! :P
Η φωτό τραβήχτηκε σε ηλικία 17 ετών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • mymati.png
    mymati.png
    12.4 KB · Εμφανίσεις: 158

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΟΚ τώρα θέλουμε άλλο ένα μάτι, μαγουλάκι, μυτούλα...

edit: sorry δεν είχα δει το τελευταίο ποστ.. δεν θέλουμε αλλο ματι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

billthevampire

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 310 μηνύματα.
Πάρτε και τη μετζαλινομύτη μου :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • melitzana.jpg
    melitzana.jpg
    20.4 KB · Εμφανίσεις: 114

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μυξούλα είναι αυτό που διακρίνω κάτω κάτω :tongue:;

η μισέλ έδωσε κι ένα φρύδι προσφορά μαζί με το μάτι :P.

ωραίο μαλλάκι ένβι :).

εγω δε νομίζω να έχω καμμιά κοντινή πικ, αλλά θα ψάξω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
άντε να δώσω και εγώ κάτι...
στην αρχή είπα να βάλω την μπυροκοιλιά μου, αλλά δεν χώραγε στη φωτογραφία!!!:P

Οπότε πάρτε ένα φρύδι και ένα αξύριστο πηγούνι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    13.8 KB · Εμφανίσεις: 156
  • 2.jpg
    2.jpg
    17.2 KB · Εμφανίσεις: 118

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Θέλω να δω πως θα καταφέρουμε να φτιάξουμε όλα αυτά ένα ... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
από πρόσωπο προσφέρω αριστερό αυτί πρόσφατα καθαρισμένο με μπατονέτα σε δύο πόζες :P . άμα είναι να φτιάξουμε πλήρες σώμα και όχι μόνο πρόσωπο πρέπει να έχω και άλλα :D.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

billpapad

Νεοφερμένος

Ο billpapad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nv:
Παιδάκια τι γίνεται με το κολάζ??? Πολύ καλή ιδέα αλλά βλέπω ξεχάστηκε!:( Μήπως να αρχίσουμε να επισυνάπτουμε κανα... κομμάτι του εαυτού μας????:D Θα είναι τέλειο αν γίνει!!!!!!Αντε! Ας ξεκινήσουμε! Στέλνω στόμα και μια τούφα!!!!:D :P ΕΕΕΕΕΕλα κόσμε..... Πάρεεεεεεεεεεε! Διάλεξεεεεεεεεεε!

Ωραιο στομα παντως...
Προτεινω να μεινει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
:clapup: ωραίο θέμα..!χιχι! :clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πούντο; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ποιο Μισέλ μου..?? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ααα! Έκανες εντιτ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ναι..βασικά,πρσπάθησα ν'ανεβάσω μια φωτογραφία,έδειξε ότι ανέβηκε,αλλά δεν εμφανίστηκε τελικά,οπότε...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτά τα λέμε burbuja γιατί μπορεί να είναι κάποιο bug. Ακόμα και να μην είναι όμως και να κάνεις εσύ λάθος, γιατί να μην μάθεις πως γίνεται; ;)
Άνοιξε ένα θέμα στο σχολιασμό ή πόσταρε το σε κάποιο υπάρχον για βοήθεια, και I'll be more than happy to help :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
νόμιζα ότι εγώ έκανα κάτι λάθος και δεν ξαναπροσπάθησα μετά,αλλά έχεις δίκιο..σ'ευχαριστώ! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σκέυτηκα ότι με τόσα λίγα κολάζ δεν γίνετε οπώτε έκανα συνημένο το αρχέιο και πρόσθεσα δυο εικόνες άν η καγήρα έχει αντιριση για το ένα μάτι που δεν είχα και το πείρα απο εκείνη μπορί να μου πεί να το κατεβάσω το κολάζ, πάντως δεν είναι ορατο απο τους έξω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.


ελα ρέεε δεν είχα το δεξι μάτι:D τι θές να κάνω; σοβαρα τώρα, δεν θέλω να κάνω κάτι που δεν θές:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top