Challenge yourself!

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Μου ήρθε ιδέα να φτιάξω αυτό το thread για να βάζουμε διάφορα challenges ο ένας στον άλλο, είτε χρήσιμα είτε άχρηστα αλλά απλώς διασκεδαστικά.

Ο καθένας μπορεί να βάζει ένα νέο challenge σε ξεχωριστό ποστ και όσοι θέλουν να το ακολουθήσουν θα πατάνε λαικ στο ποστ του. Έπειτα θα μας λένε αν το κατάφεραν ή όχι.

Κανόνας 1: Δεν κρίνουμε!
Μπορεί ένα challenge για κάποιους να είναι πολύ εύκολο ή να του φαίνεται αστείο/κριντζ. Ο σεβασμός λοιπόν στα ενδιαφέροντα και το επίπεδο ικανοτήτων των υπολοίπων είναι επιβεβλημένος.

Κανόνας 2: Δε λέμε ψέματα. Το νόημα είναι να καταφέρουμε να αυτοπειθαρχηθούμε ή να τεσταρουμε τα όριά μας, οπότε είναι απολύτως φυσιολογικό να αποτυγχάνουμε μερικές (ή και πολλές) φορές. Ας είμαστε ειλικρινείς λοιπόν για να έχουμε πραγματικό όφελος από τη διαδικασία, δεν είναι διαγωνισμός.

Ο καθένας μπορεί να βάζει και να συμμετέχει σε όσα challenges θέλει ταυτόχρονα και αυτά μπορούν είτε να είναι στιγμιαία είτε να έχουν διάρκεια. Μπορούμε επίσης είτε να σκεφτόμαστε δικά μας challenges είτε να αναρτούμε κάποιο έτοιμο που βρήκαμε στο Internet.

Ας ελπίσουμε να έχει αρκετή συμμετοχή, have fun!

(θα περιμένω να περάσει λίγη ώρα πριν το 1ο μου ποστ για να μη γίνει automerge, εκτός αν θέλει να κάνει άλλος την αρχή)
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μου ήρθε ιδέα να φτιάξω αυτό το thread για να βάζουμε διάφορα challenges ο ένας στον άλλο, είτε χρήσιμα είτε άχρηστα αλλά απλώς διασκεδαστικά.

Ο καθένας μπορεί να βάζει ένα νέο challenge σε ξεχωριστό ποστ και όσοι θέλουν να το ακολουθήσουν θα πατάνε λαικ στο ποστ του. Έπειτα θα μας λένε αν το κατάφεραν ή όχι.

Κανόνας 1: Δεν κρίνουμε!
Μπορεί ένα challenge για κάποιους να είναι πολύ εύκολο ή να του φαίνεται αστείο/κριντζ. Ο σεβασμός λοιπόν στα ενδιαφέροντα και το επίπεδο ικανοτήτων των υπολοίπων είναι επιβεβλημένος.

Κανόνας 2: Δε λέμε ψέματα. Το νόημα είναι να καταφέρουμε να αυτοπειθαρχηθούμε ή να τεσταρουμε τα όριά μας, οπότε είναι απολύτως φυσιολογικό να αποτυγχάνουμε μερικές (ή και πολλές) φορές. Ας είμαστε ειλικρινείς λοιπόν για να έχουμε πραγματικό όφελος από τη διαδικασία, δεν είναι διαγωνισμός.

Ο καθένας μπορεί να βάζει και να συμμετέχει σε όσα challenges θέλει ταυτόχρονα και αυτά μπορούν είτε να είναι στιγμιαία είτε να έχουν διάρκεια. Μπορούμε επίσης είτε να σκεφτόμαστε δικά μας challenges είτε να αναρτούμε κάποιο έτοιμο που βρήκαμε στο Internet.

Ας ελπίσουμε να έχει αρκετή συμμετοχή, have fun!

(θα περιμένω να περάσει λίγη ώρα πριν το 1ο μου ποστ για να μη γίνει automerge, εκτός αν θέλει να κάνει άλλος την αρχή)
μια απορια θα ανεβαζουμε βιντεο ή φωτο to prove?
ή απλα θα λεμε το εκανα ναι?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
μια απορια θα ανεβαζουμε βιντεο ή φωτο to prove?
ή απλα θα λεμε το εκανα ναι?

Αν είναι κάτι που μπορείς να το αποδείξεις χωρίς να φωτογραφήσεις τον εαυτό σου, φυσικά καλοδεχουμενο, αλλιώς θα δείχνουμε καλή πίστη :P
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αν είναι κάτι που μπορείς να το αποδείξεις χωρίς να φωτογραφήσεις τον εαυτό σου, φυσικά καλοδεχουμενο, αλλιώς θα δείχνουμε καλή πίστη :P
ωραιο εγχειρημα περιμενω να δω :clapping: πως θα εξελιχθει.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κλείσε 24 ώρες χωρίς να φας τίποτα και χωρίς να πιεις τίποτα περαν νερού.
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Starts from now 3.41 pm. :thumbup:
3.45 pm
Food Eating GIF by Bounce
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μην τρώς κρέας για μια εβδομάδα(vegans & vegeterians excluded)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
μην τρώς κρέας για μια εβδομάδα(vegans & vegeterians excluded)
Παιδια ενα ενα καλυτερα δεν ειναι? :D
Γιατι μετα ο δρομος για το Δαφνί ειναι ανοιχτος :D

Καλα σιγουρα ο καθενας κανει το τσαλενζ που θελει στο χρονο που θελει και τον βολευει👍
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδια ενα ενα καλυτερα δεν ειναι? :D
Γιατι μετα ο δρομος για το Δαφνί ειναι ανοιχτος :D

Καλα σιγουρα ο καθενας κανει το τσαλενζ που θελει στο χρονο που θελει και τον βολευει👍
μα δεν ειπαμε να κανει ενας ολα τα challenges .
Εσυ πηρες το δικο σου τωρα καποιος αλλος θα παρει το δικο μου.
επισης το χρονικο διαστημα ειναι part του challenge.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτο το παιχνίδι είναι low key προσπάθεια της @Agaphbou να τρελάνει την @EvanescenceQ καθώς ξέρει πως έχει μανία να πατάει like στα πάντα και μετά θα πρέπει να κάνει όλα τα challenge μαζί.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο το παιχνίδι είναι low key προσπάθεια της @Agaphbou να τρελάνει την @EvanescenceQ καθώς ξέρει πως έχει μανία να πατάει like στα πάντα και μετά θα πρέπει να κάνει όλα τα challenge μαζί.
Δεν βλεπω συμμετεχοντες. 😂 με προβληματιζει αρκετα :D

Αλλο challenge ωραιο θα ηταν να ανεβασετε σετακια με ρουχα ή εσωρουχα μονο τα σετακια οχι σελφι.
Πχ εχω αυτο το σετακι πυτζαμες για παραδειγμα και θα ειχε πλακα ως challenge :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μην τρώς κρέας για μια εβδομάδα(vegans & vegeterians excluded)
Included δεν παει καλυτερα? :P
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν βλεπω συμμετεχοντες. 😂 με προβληματιζει αρκετα :D

Αλλο challenge ωραιο θα ηταν να ανεβασετε σετακια με ρουχα ή εσωρουχα μονο τα σετακια οχι σελφι.
Πχ εχω αυτο το σετακι πυτζαμες για παραδειγμα και θα ειχε πλακα ως challenge :D
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Included δεν παει καλυτερα? :P
excluded γιατι πως θα σε κανει challenge κατι που ήδη κάνεις; :ermm:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
excluded γιατι πως θα σε κανει challenge κατι που ήδη κάνεις; :ermm:
Εγω το ειδα ως συμμετοχη καποιων απεξω σε εναν κυκλο challenge, αρα εισοδος σε εναν κυκλο challenge ισον με entrance αρα in και acceptance των ορων του challenge.
Τεσπα το ιδιο ειναι απλα αλλος τροπος εκφρασης.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τεσπα το ιδιο ειναι απλα αλλος τροπος εκφρασης.
why does everything have to be so complicated? :cry_x:

σε οποιον καταφερει να βγαλει νοημα απο τη προταση παρακατω κανω accept οτι challenge θελει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω το ειδα ως συμμετοχη καποιων απεξω σε εναν κυκλο challenge, αρα εισοδος σε εναν κυκλο challenge ισον με entrance αρα in και acceptance των ορων του challenge.
Τεσπα το ιδιο ειναι απλα αλλος τροπος εκφρασης.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
why does everything have to be so complicated? :cry_x:

σε οποιον καταφερει να βγαλει νοημα απο τη προταση παρακατω κανω accept οτι challenge θελει
Εγω το ειδα ως συμμετοχη καποιων απεξω σε εναν κυκλο challenge, αρα εισοδος σε εναν κυκλο challenge ισον με entrance αρα in και acceptance των ορων του challenge.
Τεσπα το ιδιο ειναι απλα αλλος τροπος εκφρασης.

IllegalStateException
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
why does everything have to be so complicated? :cry_x:

σε οποιον καταφερει να βγαλει νοημα απο τη προταση παρακατω κανω accept οτι challenge θελει
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:
Ελα μικρο :D
Καθε challenge δες το, φαντασου το ως ενα κυκλακι με ορια. Οσοι δεχονται το challenge ειναι οσοι ενω ηταν απλα εξω και περαστικοι δεχτηκαν να μπουν μεσα στο κυκλακι και να κανουν οτι ακριβως λεει το εν λογω challenge κατα γραμμα.
Αυτο ειναι η ευρυτερη σημασια. Σαν ομαδα εργασιας ενα πραγμα που για να κανω οτι κανουν και αυτοι πρεπει να γινω μελος της ομαδας. Να εισελθω στην ομαδα και να συμπεριληφθω σε αυτην -> include

Ενταξει? Tell me
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
H EvanescenceQ πρέπει να είναι η bussiness analyst που δεν έχω την δουλειά. Κάτι τέτοια λέει και εκείνη.
 

Guest 890013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι μου θύμισε λίγο R ο τρόπος γραφής
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 31 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top