Celebrity hot or not?

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
hot

Χριστόφορος Παπακαλιάτης
 

mily

Νεοφερμένος

Η mily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
not, μονο στο ντολτσε βιτα μου αρεσε που ηταν γλυκουλης και ειχε πλακα, απο εκει και περα πολυ ξενερωτος

παναγιωτα βλαντη
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
hot

Πυγμαλίων Δαδακαρίδης
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
hot από τις πιο hot γυναίκες ever!

Dominic West
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μμμμμ θα ελεγα 50-50 καποιες φορες ας πουμε σε καποιους ρολους ηταν ωραιος και σε αλλους μου εβγαζε το φιλικο :D

Jeffrey Dean Morgan
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
hot!! βγάζει κάτι πολύ γοητευτικό και σέξι!:inlove:

Kurt Cobain
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
καλα ο kurt ειδωλο απο μονος του κριμα που εφυγε νωρις

Σωλ Χάντσον Slash

βαζω αυτο γιατι δεν μπορω να μη το βαλω :D εχει και φωνη και παιξιμο κιθαρας,βλεπεις fan :clapping:ας μου επιτραπει please
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Not από εμφάνιση.

Celebrity δεν νομίζω να είναι, αλλά ήθελα να το ποστάρω γιατί μου έκανε εντύπωση (hot από εμένα δηλαδή). Μοντέλο από το Modivo.gr. Η μπλούζα ανάρπαστη, έχει εξαντληθεί.



Hot or not λοιπόν;

Υ.Γ. Φέρνει σε έναν ηθοποιό αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ που έπαιζε.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αν τον θεωρείς αυτόν hot, θα γίνουμε εξαιρετικές φίλες. Δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ μας να τσακωθούμε για γκόμενο. Not λοιπόν :laugh:


Heath Ledger ❤️
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Μόλις έμαθα ότι έχει πεθάνει ο Μακ Μίλλερ και η εφηβική μου ηλικία μόλις πέθανε οφισιαλλι μαζί του....δεννιωθωκαλα

Ον τοπικ
Νοτ

Kate Moss
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
not

Αντίνοος Αλμπάνης
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Τώρα έχει λιγο τζατζαριάσει, ήταν όμως πάρα πολύ χοτ ειδικά με το σκουλαρίκι στο φρύδι. Χοτ.

Jacob Anderson (Greyworm απ το got)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top