Celebrity hot or not?

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Είδες πρόσφατα τον πληροφοριοδότη ή ειν η ιδέα μου; :laugh:

Παλιά ήταν hot, τώρα δείχνει ελαφρώς χαπακωμένος βλάκας



Πάμε στην αγαπημένη του πατέρα μου...

Emily Blunt
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Μπααα, αλλά θέλω να δω μια με τον Matt Damon που μου αρέσει πολύ και μου είπαν πως τα σπάει, τον Mr Riplay. BTW like για τον τόνο και τα δυο θαυμαστικά στον Matt.

Hot

Tom Cruise
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
not, overrated af

ας γινει λιγο πιο αρρωστο..
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ο oρισμος του hot


η Σμαρουλα
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Τον έχω συνδέσει με την παιδική μου ηλικία που έβλεπα φάρμα και πολύ την Κυριακή, τον θεωρούσα πολύ γλυκούλη τότε κι έτσι τώρα δεν μπορώ να τον δω ως hot, μου βγάζει κάτι το μπαμπαδίστικο. :laugh:



Eddie Redmayne
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Έχει μια α αρρενωπότητα και καθαρότητα το πρόσωπο του. Δυσκολεύομαι λίγο αλλά θα πω not.

Johnny Depp
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
διαφερει πολυ απο φωτο σε φωτο οποτε θα κρινω απ αυτη που μου φαινεται πιο ρεαλιστικη. Δε μου αρεσει.

Ζενεβιέβ
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top