5 καλά λόγια για τον τόπο μου

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Βικυ να πας να φας στη Στοα..απιθανο φαγητο..:D(εαν δεν το εχεις επισκεφτει ηδη!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εχμμ... το έχω ήδη κάνει :P

2 χρόνια εδώ κάπως πρέπει να πνίξω τον πόνο μου με φαγητό :P
Αν και προτιμώ Λαδόκολλα γιατί κάνει τις πιο τέλειες σαλάτες έβα!!!:D

Εσύ γιατί το έκανες στον εαυτό σου και ήρθες Θήβα;:worry:
Δεν βλέπεις εμένα πως κατάντησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κοιτα, η Θηβα ειναι 20 λεπτα απο τη Χαλκιδα μεσω Ριτσωνας...Δεν υπαρχει Χαλκιδαιος που να μην εχει παει Θηβα εστω και για φαγητο...:P
Εκτος αυτου, ο φιλος της αδερφης μου ειναι Θηβαιος, οποτε συχνα πυκνα την επισκεπτομαι....;)
Μπορει να εχει καλο κρεας, αλλα ο κοσμος του ειναι αστα να πανε...Σε γενικες γραμμες δε θα ελεγα οτι τους παω ιδιαιτερα...μη σου πω και καθολου...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαι δεν υπάρχει κάποιος που μένει Θήβα να μην έχει πάει Χαλκίδα (πλάκα πλάκα πιο πολύ Χαλκίδα είμαι από ότι Θήβα :redface: :P)

Ούτε εγώ τους πολύ πάω :redface: Τους θεωρώ "κάπως"...
Αλλά ας μείνει μεταξύ μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πως να το πω ευγενικα..γμτ...:redface:
Οι περισσοτεροι ειναι νεοπλουτοι "βλαχοι"
(εννοωντας τη συμπεριφορα... μην παρεξηγηθει κανεις) και εχουν υφος χιλιων καρδιναλιων....
Ε, εμενα αυτου του ειδους τα ατομα, εκτος απο μερικο και στιγμιαιο εκνευρισμο που μου προκαλουν
μερικες φορες, με αφηνουν παντελως αδιαφορη...:redface:
(Και παραεξω να τα πεις, δε με πειραζει! Τα λεω και στους ιδιους!:devil:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κορπς, πες κι άλλα για την καλύτερη πόλη ever!!!



Ο Τερκενλης της Αριστοτέλους μυρίζει μέτρα μακριά, αχ! :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αλλο που δε θελω:

11. Βρισκεσαι σε θαλασσα στα 10 λεπτα. Βρωμαει, αλλα για τους ευαισθητουληδες(και τους καγκουρες :p) υπαρχουν οι καφετεριες απεεεναντι απ'την παραλια. Για μας τους αλλους υπαρχει το ελβις κι ο θερμαϊκος :P
12. Περπατας αρκετα ανετα οσο αργα κι αν ειναι στο κεντρο της πολης.
13. Σε μια ωρα εισαι στη Χαλκιδικη. Σε δυο, στην καλυτερη παραλια της Χαλκιδικης, να λιααααζεις το κορμι και να βλεπεις το γαλαζοπρασινο νερακι :vourkwnw:
14. Ααααμα σου ρθει καμια ορεξη για εκδρομουλα και θες βουνο πας προς Φιλιππειο, Χορτιατη η Σειχ Σου :voukoliko:
15. Οne word: Τσιμισκη. \m/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Χαλκιδική! <33333333333333


Πες κι άλλαααααααα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ριξε νομισμα κυριος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Koρπς θα με κάνεις να μετακομίσω πάραυτα :angel:

πς. Γιατί έφυγες καλέ από κει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κορπς πρέπει να σταματήσεις κάποια στιγμή...Δεν έχω πάει ποτέ Θεσσαλονίκη με φίλους...Μόνο οικογενειακά οπότε καταλαβαίνετε (...είδαμε τον Άγιο Δημήτριο, περπατήσαμε στην Τσιμισκή, κανένα μουσείο...)... :(

Καλυψώ : Ο Τερκενλής εδώ στην Αθήνα που είναι;;; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βρίσκεται στο Χαλάνδρι επάνω στην Παπανικολή (κοντά στην πλατεία Κένεντυ). :)

αν δεν κάνω λάθος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
1. Έχει τέλεια τυριά.
2. Η λίμνη είναι μία μαγεία.
3. Η φύση αλπική, αλλά πιο μεσογειακή
4. Φτάνεις στη δουλειά και πρέπει να παραμερίσεις κάτι αγελάδες.
5. Τέλεια αρχιτεκτονική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
1. οι δρόμοι είναι άθλιοι
2. η ύπαιθρος ρημαγμένη
3. οι άνθρωποι κακοί ή ηλίθιοι, πολλές φορές και τα δύο
4. αξιοθέατα μηδέν
5. βρώμικη θάλασσα


και αυτά είναι τα καλύτερα 5


ίσως υπερέβαλα λίγο.
δεν είναι τόσο βρώμικη η θάλασσα... νορμάλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Μανη:D

1)ok, ξερω οτι ειναι ξεροτοπος και ολα τα σχετικα αλλα πραγματικα ειναι κατι το διαφορετικο, εχει δικη της ξεχωριστη ομορφια και το λενε πολλοι απο οσους την εχουν επισκεφθει.
2)ειναι το πιο γραφικο μερος στην ελλαδα

3)εχει καλυτερο ηλιοβασιλεμα και απο τη σαντορινη

και

4)εχουμε ενα απο τα μεγαλυτερα σπηλαια στην ευρωπη. τα σπηλαια Δηρου για οσους λατρεουν την ιστορια
5)οι περισσοτεροι μονιμοι κατοικοι ειναι παλιονθρωποι αλλα αν το παρεις χαλαρα και τους δουλευεις το διασκεδαζεις:P



ουπς!! ξεχασα να αναφερθω και στην τελεια αρχιτακτονικη μας με τα πετρινα σπιτια και τους πυργους μας που μετρανε αιωνες ζωης!

και για του λογου το αληθες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Να τη πάλι η εκκλησία!
Θα καταντήσω γραφική στο τέλος, αλλά ΠΟΣΟ άσχημο είναι;!
Γιατί σε κάθε τόπο ιστορικό με συγκεκριμένη αρχιτεκτονική μου πετάς τη βυζαντινή εκκλησία;
χάθηκε ο κόσμος να τη χτίσουν 1 χλμ παρακάτω;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
το χωριο μου ειναι στην αλλη ακρη της ελλαδας!(αναλογα που μενει κανεις βεβαια!!!)
ειναι το διδυμοτειχο στον νομο εβρου!
ειναι υπεροχο γιατι:εχει καθαρο αερα!
το ματι σου χορταινει πεδιαδες!
εχει τον καλέ=καστρο!!!
υπεροχο φαγητο!
τελειους ανθρωπους!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Κρητη:
1ωραιες θαλασσες
2καθαρες παραλιες
3υπεροχα μερη
4νοστιμα φαγητα
5 [χασισακι οχι] τρελο ξεφαντωμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το χωριο μου ειναι στην αλλη ακρη της ελλαδας!(αναλογα που μενει κανεις βεβαια!!!)
ειναι το διδυμοτειχο στον νομο εβρου!
ειναι υπεροχο γιατι:εχει καθαρο αερα!
το ματι σου χορταινει πεδιαδες!
εχει τον καλέ=καστρο!!!
υπεροχο φαγητο!
τελειους ανθρωπους!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup:

Διδυμότειχο έκανα το φανταρικο μου. Ωραίο ακριτικό χωριό. Πρέπει να ξαναπάω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top