5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
1. Δεν έχω πάρει ποτέ αποβολή. Αλλά έχω αποχωρήσει οικειοθελώς από την τάξη...:confused:

2. Θέλω να μείνω κάποτε στη Γαλλία, αφού μάθω καλύτερα τη γλώσσα.

3. Έχω το πρώτο μου φιλί σε φωτογραφία. Με αγόρι, όχι με τη γιαγιά μου...:P Με το συγκεκριμένο παιδί είχαμε συνάψει σχέση στο νηπιαγωγείο και το πηγαίναμε σοβαρά, αλλά δεν εξελίχθηκε σωστά. Μετά πέρασα στη φάση του "αγοροκόριτσου"...:D

4. Έδωσα την πρώτη μου συναυλία, με το συγκρότημά παρακαλώ, σε ηλικία 10 ετών. Στην πλατεία του χωριού, με δική μας οργάνωση. Δε θυμάμαι πόσα χρήματα μαζέψαμε. Πάντως, τα μισά τα δώσαμε στο "Κάνε μια Ευχή" και τα άλλα μισά τα φάγαμε σε πίτσες...:confused:

5. Έχω καπνίσει πακοτίνι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
1. Πίνω μόνο μεταλλικό νερό κι αυτό αν είναι Κορπή ή Evian (καλά , δεν κορακιάζω άμα δε βρω, αλλά αυτά είναι η προτίμησή μου)
2. Όταν ήμουν μικρή ήθελα να γίνω μετεωρολόγος ενώ τα υπόλοιπα κοριτσάκια στην τάξη μουκλασικά δασκάλες :P
3. Αν δεν σπούδαζα εδώ, η 2η μου επιλογή ήταν Χημικών Μηχανικών ΕΜΠ
4.Θέλω να πάω για 2ο πτυχίο
5. Έκανα τη δουλειά της διπλωματικής ενός χρόνου μέσα σε 10 μέρες (μιλάμε για τρλή αναβλητικότητα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Πίνω μόνο μεταλλικό νερό κι αυτό αν είναι Κορπή (καλά , δεν κορακιάζω άμα δε βρω, αλλά αυτά είναι η προτίμησή μου)
4.Θέλω να πάω για 2ο πτυχίο
Και 'γω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Kαλά για το 4ο, πολλοί θέλουν, αλλά δεν περίμενα να υπάρχει κι άλλος άνθρωπος που να έχει τέτοια κουλαμάρα με το νερό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
1. Γενικά είμαι πολύ ήρεμος άνθρωπος και δεν νευριάζω εύκολα! Όταν, όμως, νευριάσω δεν θέλω να μου μιλάει κανένας και γκρινιάζω απίστευτα!
2. Όλο το χρόνο πίνω μόνο κρύο καφέ! Δεν μπορώ καθόλου τους ζεστούς!
3. Έχω τρομερή αδυναμία στην σοκολάτα και στο ψωμί! Μπορώ να ζήσω τρώγοντας μόνο αυτά τα δυο!
4. Όταν ήμουν μικρή με είχε χυπήσει αμάξι! Ευτυχώς δεν έτρεχε και την γλίτωσα με κάτι μελανιές!
5. Όταν παίζω σε κάποιο παιχνίδι γίνομαι πολύ ανταγωνιστική και δεν μου αρέσει να χάνω με τίποτα, παρόλο που τις περισσότερες φορές δεν το δείχνω από καθαρό εγωισμό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
  1. Το αγαπημένο μου junk food είναι τα τσιπς,γαριδάκια κτλ. Είχα παχύνει πολύ από αυτά :redface:.
  2. Μου αρέσει πολύ να πίνω καφέ ή κρύο τσάι όταν διαβάζω.
  3. Λατρεύω τον ύπνο.
  4. Όταν είμαι αγχωμένη (συνέχεια :P) πειράζω τα φρύδια μου, αν και το έχω κόψει τελευταίως.
  5. Δεν ξέρω ποδήλατο:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Δεν αντέχω καθόλου το πρωινό ξύπνημα... Είναι σκότωμα για μένα. Δεν έχω πρόβλημα να κοιμηθώ και στις 6 το πρωί, αρκεί η ώρα που θα ξυπνήσω να είναι από τις 10 και μετά :redface:
2. Είμαι πολύ φίλη με έναν καθηγητή που μου έκανε μαθηματικά στο γυμνάσιο. Έχω να τον δω πολλά χρόνια αλλά ακόμα μιλάμε στο τηλέφωνο όποτε μας δοθεί η ευκαιρία και συζητάμε για τα πάντα. :) Είναι αυτός που με έκανε να αγαπήσω τα μαθηματικά- μετά πέτυχα κάτι άλλους (σαν αυτόν που μου έκανε στη Γ Λυκείου :mad:) που με έκαναν να τα σιχαθώ περισσότερο από πριν!
3. Έχω κάνει μπαλέτο 4 χρόνια, κολύμβηση 5 και βόλλευ 2 :)
4. Στο βόλλευ μάλιστα έσπασα το μικρό δαχτυλάκι του αριστερού μου χεριού, δεν το πήρα είδηση επειδή όλοι μου έλεγαν ότι δεν είναι τίποτα (αν και πονούσε οικτρά) και έμεινε στραβούλι :redface:
5. Είμαι αλλεργική στις φράουλες
:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1) Ασχολούμαι πολύ με τον αθλητισμό, κυρίως ποδόσφαιρο.
2) Εδώ και ένα μήνα δεν έχω κοιμηθεί ποτέ πάνω από 5 ωρές. Συνηθες ωράριο ύπνου: 03:00-07:00 ή 03:00- 08:00.
3) Τρώω μπουγάτσα πίνω αχτύπητο φραπέ (το είχα πει και αλλού αυτό για πρωινό!
4) Η πρώτη φορά που έβαλα καλάθι στο μπάσκετ ήταν στην Πέμπτη Δημοτικού (ήμουν κοντούλης και δεν έφτανα τη μπασκέτα στις προηγούμενες τάξεις :redface:).
5) Σκέφτομαι να κάνω διδακτορικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Θέλω να ξέρω συνεχώς τι ώρα είναι- όταν δεν έχω ρολόι ή κινητό μαζί ρωτάω συνεχώς τους άλλους κάθε 5 λεπτά :redface:
2. Θέλω να μάθω Ισπανικά και Νορβηγικά- αυτό μόλις τελειώσω με τα Γερμανικά που τα έχω αφήσει από τότε που τελείωσα το σχολείο
3. Σχεδόν όλα τα ρούχα στη ντουλάπα μου είναι μαύρα, άσπρα, λιλά ή μπλε-γαλάζια
4. Μπορώ να κεραυνοβολήσω με το βλέμμα- όταν δεν συμπαθώ κάποιον... φαίνεται :ropalo:
5. Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητο πολύ καλά, αλλά έχω έναν φόβο για της ανηφοροκατηφόρες- έχω την αίσθηση ότι αν το παρκάρω μετά δεν θα μπορώ να το βγάλω με τίποτα, οπότε τις αποφεύγω όπως ο διάβολος το λιβάνι
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
3. Έχω το πρώτο μου φιλί σε φωτογραφία. Με αγόρι, όχι με τη γιαγιά μου...:P Με το συγκεκριμένο παιδί είχαμε συνάψει σχέση στο νηπιαγωγείο και το πηγαίναμε σοβαρά, αλλά δεν εξελίχθηκε σωστά. Μετά πέρασα στη φάση του "αγοροκόριτσου"...:D

Αυτο το εχω κι εγώ και μαλιστα σε περισσοτερες απο μια φωτογραφίες. Φιλούσα τον (κούκλο και κατι μηνες μικροτερο) πρώτο ξαδερφό μου στο στόμα και οι γονεις μας το βρηκαν αστειο. Οπως καταλαβαινετε, δεν μπορουσαμε να εχουμε μέλλον, αν και οποτε τον βλεπω ακομα και τωρα, καταριεμαι την ατιμη την μοιρα που ειναι συγγενης! :redface::P (γενικα ολα τα πρωτα μου ξαδερφια απο το σοι του μπαμπα ειναι κουκλοι - ειμαστε ομορφοσογο τι να γινει! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Έχω κάνει μπαλέτο, μοντέρνο χορό, κλακέτες, ενόργανη γυμναστική, ρυθμική γυμναστική, στίβο (100 κ 200μ. και μετά δοκίμασα μεγάλες αποστάσεις γιατί αν και γρήγορη ήμουν κοντούλα για τα αγωνίσματα ταχύτητας :redface:) για 6 χρόνια. Και μετά μου τα έκοψε όλα ο οφθαλμίατρος γιατί επιβάρυναν λέει τα μάτια μου :(...

2. Οπότε και οι γονείς μου με έστειλαν ζωγραφική... Ζωγράφισα 1 και μοναδικό βάζο στη διάρκεια των 6 μηνών που παρακολουθήσα μαθήματα και μέχρι και σήμερα έχω μια απέχθεια προς τη ζωγραφική.

3. Θα ήθελα να πάω να ζήσω (με short term assignment για δουλειά) στο Δουβλίνο για 6 μήνες-1 χρόνο.

4. Έχω παίξει ξύλο με μια φίλη μου στα 13 μας στη μέση της πλατείας. Υποτίθεται ότι το κάναμε για πλάκα αλλά γυρίσαμε και οι 2 με κάτι τρελές μελανιές σε όλο μας το σώμα :redface:

5. Α ναι... δεν έχω σπάσει ποτέ κόκκαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Δεν θα πάω μεταπτυχιακό φέτος όπως φαίνεται
  2. Πιθανότατα να είμαι από Σεπτέμβρη Αθήνα ψάχνοντας για δουλειά
  3. Αν είμαι, θα πάρω διαρκείας για την ομάδα!
  4. Όταν παθιάζομαι είμαι επικίνδυνος.
  5. Και για να μην ξεχάσουμε, παρόλο που πέρασα για 7η φορά το φαράγγι της Σαμαριάς πριν 4 μέρες, ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΠΑΣΕΙ ΚΟΚΚΑΛΟ ΜΟΥ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1) Ξυπνάω κάθε μέρα 7:00 η ώρα, έχω δεν έχω δουλεια..(κακο αυτο)
2) Μου αρέσουν τα μακαρόνια.
3) Οταν δεν έχω τι να κάνω ζωγραφίζω ή διαβάζω.
4) έχω πάει απο νησιά μόνο Θάσο (την έχω βαρεθεί)
5) Του χρόνου θα πάω διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
1) Μου αρέσει πολύ ό,τι έχει σχέση με φράουλα, κεράσι και βατόμουρο (παγωτό, τσίχλες κτλ)
2) Φοβάμαι πολύ να παίρνω ρίσκα, κάνω κάτι εκ του ασφαλούς συνήθως :redface:
3) Είμαι αρκετά απαισιόδοξη
4) Είμαι πολύ αγχώδης και δεν μπορώ να το ελέγξω όσο και αν έχω προσπαθήσει
5) Δεν έχω σπάσει κανένα κόκκαλό μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
  1. Έχω βαρεθεί την Αθήνα και θέλω να φύγω το γρηγορότερο δυνατό, αν και δεν το βλέπω:/:
  2. Μου αρέσει να κάθομαι στο πάτωμα και να κοιτάω το ταβάνι, κατεβαίνουν πολλές ιδέες:P
  3. Τρώω τα νύχια μου όταν αγχώνομαι
  4. Δε φοράω ποτέ σκουλαρήκια, αν και έχω τρύπες
  5. Και ναι, έχω σπάσει κόκκαλό μου δις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
1. Διάβαζα ελάχιστα (μισή ώρα με τρια τέταρτα) στο Δημοτικό, Γυμνάσιο και στην πρώτη και δευτέρα Λυκείου. Πάντως είχα καλούς βαθμούς (γενικοί 17.4 -17.8 ).
2. Και αντίθετα με τους περισσότερους που διαβάζουν σε Δημοτικό/Γυμνάσιο/Λύκειο και τα παρατάνε στο Πανεπιστήμιο, εγώ από το πρώτο έτος της σχολής μου (Πληροφορική Ιωαννίνων) πηγαίνω σχετικά συχνά στις παρακολουθήσεις και προσπαθώ να είμαι επιμελής.
Πρέπει να είμαι περίπτωση :worry:.
3. Είχα πάρει πτυχίο Γερμανικών (Zertifikat) πριν από 5 χρόνια και τώρα έχω ξεχάσει σχεδόν όσα Γερμανικά ήξερα :/:.
4. Μπορώ να ζήσω μόνο με φραπέδες, μπουγάτσες και πιτόγυρα.
5. Θα ήθελα να έχω καστανόξανθα μαλλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
5. Θα ήθελα να έχω καστανόξανθα μαλλιά.

Εύκολο!
Αν έχεις ήδη καστανά μαλλιά να πάρεις βαφή με νούμερο 6 ή 7 και με οξυζενέ 20άρι θα πετύχεις το τέλειο ξανθό σκούρο χρώμα!:D

Αν θέλεις και ανταύγιες πες μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Στο πρώτο έτος της σχολής πέρασα 11 μαθήματα χωρίς να έχω πιάσει να λύσω ούτε μία άσκηση- πρώτη φορά έλυνα ασκήσεις στα τελικά διαγωνίσματα κάθε μαθήματος :redface:
2. Είναι πολύ δύσκολο να θυμώσω με κάποιον- συνήθως μου περνάει μετά από λίγη ώρα
3. Όταν διαβάζω καταναλώνω απίστευτες ποσότητες νερού, κυρίως επειδή είναι μία θαυμάσια δικαιολογία να σηκώνομαι τακτικά για να γεμίζω το ποτήρι (στις Πανελλήνιες είχα δίπλα μία κανάτα για να περιορίσω το σήκω-κάτσε :P)
4. Έχω πάρει κι εγώ Zertifikat :redface:
5. Τη Δευτέρα αρχίζω εξεταστική
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Εύκολο!
Αν έχεις ήδη καστανά μαλλιά να πάρεις βαφή με νούμερο 6 ή 7 και με οξυζενέ 20άρι θα πετύχεις το τέλειο ξανθό σκούρο χρώμα!:D

Αν θέλεις και ανταύγιες πες μου!:P
Θα μου πηγαίνουν όμως άραγες; :worry:
:P
Btw δεν έχω καστανά μαλλιά :P.

1. Στο πρώτο έτος της σχολής πέρασα 11 μαθήματα χωρίς να έχω πιάσει να λύσω ούτε μία άσκηση- πρώτη φορά έλυνα ασκήσεις στα τελικά διαγωνίσματα κάθε μαθήματος :redface:
Εμένα μου άρεσε να λύνω 2-3 ασκήσεις δύσκολες αφού διάβαζα τη θεωρία σε κάποιο μάθημα, για να δω αν τα έχω καταλάβει καλά. :worry:

5. Τη Δευτέρα αρχίζω εξεταστική :worry:
Και γω :worry:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
  1. Θα ήθελα να ζούσα μόνιμα στην ανατολική Θεσσαλονίκη (προς Καλαμαριά μεριά, να βλέπω και θάλασσα :P).
  2. Ενώ άλλοτε είμαι αρκετά κοινωνικό παιδάκι (:P) άλλοτε κάνω λες και βγαίνω πρώτη φορά στον έξω κόσμο. :P
  3. Είμαι τόσο καμένο που θα δώσω μάθημα επόμενου εξαμήνου γιατί με τα τρέχοντα ξεμπέρδεψα. :eek:
  4. Πρέπει κάποια στιγμή ν' ακολουθήσω το παρακάτω: "relaaaaaaaaax people"
  5. Κι ένα ελάττωμα: μπορώ σχετικά εύκολα να εμπιστευτώ άνθρωπο. :hmm: (και ανάλογα με τα μπουρίνια μου, μπορεί να συμβεί και το αντίθετο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top