24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το ξεχνάω, και αφήνω τον κόσμο να συνεχίσει όση ζωή του μένει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Εντελώς τυχαία,
ο ταμίας της τράπεζας,
ο ξενοδόχος και ο μαγειράς του,
μα και ο γκρουμ
δεν θα είχαν τίποτα καλύτερο να κάνουν με τις τελευταίες ώρες της ζωής τους
από το να εξυπηρετήσουν τις τελευταίες ορμές της ευης :confused::(


Mα εκεινοι δεν θα το ξερανε οτι θα είναι οι τελευταίες τους ώρες, αφού είμαι η μόνη που το ξέρω!! Αυτή είναι η προυπόθεση βρε! Διάβασε και το αρχικό post λιγο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Χμμμ...Θα ηταν καπως ετσι... https://www.youtube.com/watch?v=GMu_vXVZm8Q
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Πανικος!!!!!!
Αλλα μαλλον θα υθελα να περασω τις τελευταιες αυτες ωρες με ενα ατομο που το αγαπω παααρα πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Θα ήθελα να πραγματοποιούσα όλους μου τους σκοπούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annagk

Νεοφερμένος

Η annagk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φτανω στην αμερικη σε 2 λεπτα και μετα παω και βρισκω τον brad pitt του λεω να τα φτιαξουμε λεει ναι και απο εκει και περα μμμμμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
φτανω στην αμερικη σε 2 λεπτα και μετα παω και βρισκω τον brad pitt του λεω να τα φτιαξουμε λεει ναι και απο εκει και περα μμμμμμμ
ΗΟΤ!!!

Εγώ μάλλον θα ξάπλωνα στο κρεβάτι μου ακούγοντας μουσική...(στον κόσμο μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Ότι δεν θα τολμάω να κάνω τώρα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
θα άκουγα το "from the cradle to enslave" των cradle of filth, για να ξεχαστώ. :P στίχοι:
This is the end of everything you have ever known
Buried like vanquished reason
Death in season
Driven like the drifting snow
Peace, a fragile lover, left us fantasising war
On our knees or another fucker's shore
Heiling new flesh
read, the roared
To a crooked cross and a Holy cause
What else be whipped to frenzy for?
This is the end of everything
χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?

Σκεφτομαι: «Επιτελους θα χρησιμοποιησω τον πυραυλο που εφτιαξα περσυ το καλοκαιρι! »
και παω να το βγαλω απο το γκαραζ.

Το σχεδιο εχει ως εξης: Στελνω τον πυραυλο να χτυπησει τον μετεωριτη ξωφαλτσα, ωστε να παρει φαλτσο και να φυγει προς τα πλαγια.Αν δεν κανει γκελ στο φεγγαρι η επιβιωση μας ειναι εξασφαλισμενη.

Αν κανω (λεμε τωρα) κανενα λαθακι στους υπολογισμους και ο πυραυλος, ας πουμε, αστοχησει, μπαινω στον εφεδρικο πυραυλο που εχω στο σταυλο και φευγω για πλουτωνα μαζι με αφθονες ποσοτητες πατατακια και νερο.

ΥΓ: ο πυραυλος ειναι διθεσιος, οποια θελει να αναπαραγουμε το ανθρωπινο ειδος ας στειλει pm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top