[σιχαμερούλι] E (ξε-)βούλωσέ το πια!

lugar

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών. Έχει γράψει 846 μηνύματα.
Ψηφίζω ξεβουλωτήρι/ βεντούζα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
:P:P:P .....καλαααααά ..... α ρε γέλια!!!!! κολλημένος στα σκ**α!!! :P:P:P
Τι στο διάλα ... μέγεθος δεινόσαυρου έχουν?

Λοιπόν οξύ μη ρίξεις, γιατί θα ψάχνεις τους σωλήνες!!! Aqua Forte δηλ ή Tuboflo!
Τες παν .. άκου, θα βρείς μια βεντούζα που είναι για να ξεβουλώνεις τη λεκάνη, θα την εφαρμόσεις στο στόμιο και θα πιέσεις. Αυτό θα στην ξεβουλώσει προσωρινά, ώστε να προχωρήσει κάτω ... το σίχαμα! :sick:
Μετά θα πας στο σούπερ μάρκετ και θα ψάξεις για Mr Muscle, νομίζω είναι κάτι φακελάκια (προσοχή όχι αυτά που είναι για βόθρους), έχει πάντως κάποιο προϊόν που είναι για τη λεκάνη. Απλά δες αν κάνει για σωλήνες από μόλυβδο.
Να θυμάσαι να το κάνεις τακτικά αυτό για να μην έχεις παρόμοια προβλήματα στο μέλλον! :)

Γειά σου ρε κολλητούλα, έριχνα κι από δαύτα! Κάτι στρογγυλά γαλαζια και άσπρα σα δισκάκια. Θα πα να πάρω!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
το υγρό στο κόκκινο μπουκάλι λέγεται κεζάπ,κι είναι υδροχλωρικο οξύ.δοκίμασέ το,συμφωνα με τις οδηγίες χρήσης.
ΠΡΟΣΟΧΗΗΗ!!!μαζί με αυτό μην χρησιμοποιήσεις χλωρίνη...
ρίξε αρκετό άστο για κάνα μισάωρο και πάτα ξανά καζανάκι να δούμε τι γίνεται.
αν πάλι δεν γίνει η δουλειά σου τα ξαναλέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Θα πω κάτι το οποίο μπορεί να ακουστεί χαζό αλλά μερικές φορές πιάνει. Μπορείς απλά να ρίξεις στη λεκάνη απορρυπαντικό που χρησιμοποιείται στο σφουγγάρισμα και μετά να τραβήξεις το καζανάκι. Δεν ξέρω πώς γίνεται αλλά τις περισσότερες φορές κάνει δουλειά (Ούτε που θυμάμαι βέβαια ποιος μου το είχε πει :hmm:)

Σε έχουμε ζαλίσει όλοι με τις συμβουλές μας. Δοκίμασέ τα όλα και κάτι θα γίνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πριν απ όλα κανε αυτό που λέει η Σίμπυ, θα πιάσει σίγουρα
είναι απλά βαρύ και δεν φεύγει με την πίεση που έχει το νερό απ το καζανάκι
αν ρίξεις ένα κουβά νερό γεμάτο μαζί με το καζανάκι θα φύγει σίγουρα, στο υπογράφω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελικά έφυγε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Κουε και Φίλντα ευχαριστώ, αλλά σας νίκησε το φίδι. Ακόμα εκεί είναι, μετά από 6 γεμάτους κουβάδες νερό και μισό μπουκάλι απορρυπαντικό!:mad: Το διαολεμένο... Σφηνωμένο είναι....:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
έλα παναγία μου!!!!
μα είναι δυνατόν?!?!?!?!

η άλλη λύση είναι να ξεβιδώσεις από κάτω το σκουπάκι, να αφήσεις μόνο το κοντάρι και να το ... τεμαχίσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Γαντακια, βαθιες εισπνοες, το πιανεις και το πετας.
Θα ειναι το μικρο μας μυστικο.
Θα βγει σιγουρα, στο υπογραφω.
(Δεν το χω κανει, δεν κανω κακαΚΙΑ τερατα εγω, αλλα φαντασια θελει οτι θα πετυχει? :pfff: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παντος εμενα καμια φορα που μου τυχενει κανενα μεγαλο, το αφηνω για λιγο και διαλιετε καπως με το νερο, οταν κατουραω κιολας το στοχευω και διαλιετε καπως, και φευγει τελικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Γαντακια, βαθιες εισπνοες, το πιανεις και το πετας.
Θα ειναι το μικρο μας μυστικο.

:lol: να μη βγαίνουν παραέξω αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stratos7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Stratos7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Χαχα Το πιο ενδιαφέρον θέμα που έχω διαβάσει εδώ και χρόνια! :clapup:

Έλα, πλάκα κάνω..(Shit happens!) lol

Η γνώμη μου είναι να κλείσεις την παροχή νερού για να το πιάσεις με κάτι (Δοκίμασε ξυλάκια για κινέζικο :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πάντως λογική δεν έχει, το βλέπετε ε??? δε μπορεί το σκατό μετά από 2-3 μέρες να μην έχει διαλυθεί κατά ένα ποσοστό, που επιτρέπει την απομάκρυνσή του!!!!!!

κάτι άλλο βρίσκεται από πίσω που εμποδίζει την διαφυγή....:hmm:

Βαλντερίνο μου θα κάνεις το εξής:
Θα βγάλεις το σκατό με τα χέρια.
Θα πάρεις έναν εύκαμπτο σωλήνα (πχ. λάστιχο ποτίσματος).
Θα τον χώσεις στη λεκάνη, να μπει μέσα στην αποχέτευση και θα τον κουνάς πέρα δώθε.
Θα το τραβήξεις σιγά σιγά έξω, να δεις αν έχει κολλήσει κάτι και τι είναι αυτό.
Θα ρίξεις τα mr.muscle και τουμποφλό και τέτοια και θα ξανατραβήξεις το καζανάκι (μαζί με λεκάνες νερό).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ψηφίζω αλλαγή του τίτλου του θέματος

"η οδύσσεια ενός σκατού"



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
ψηφίζω αλλαγή του τίτλου του θέματος

"η οδύσσεια ενός σκατού"



:P

:P :P :P ... ή "το βιονικό σκατό", ή "το επίμονο σκατό", ή "επιχείρηση: σκατό" ...... :P :P


Έλεος άνθρωπε μου .... τσιμέντο έφαγες;;;;; :P
(να δεις που η σως ροκφόρ στο μπιφτέκι, είχε κάτι!!!!) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
(να δεις που η σως ροκφόρ στο μπιφτέκι, είχε κάτι!!!!) :P


Tσιμέντο.:P

Παντος εμενα καμια φορα που μου τυχενει κανενα μεγαλο, το αφηνω για λιγο και διαλιετε καπως με το νερο, οταν κατουραω κιολας το στοχευω και διαλιετε καπως, και φευγει τελικα

:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Όντως δεν έχει λογική αυτό που συμβαίνει. Λοιπόν, τι σκέφτομαι να κάνω. Θα ρίξω μαγειρική σόδα με ξύδι κι από πάνω καυτό νερό. Αν ΔΕΝ πιάσει αυτό θα ρίξω το κεζάπ. Μετά, γάντι και χέρι.... δικά μου είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται αυτό. Μήπως το πρόβλημα είναι στις σωληνώσεις; Μήπως δηλαδή έχουν κάποιο πρόβλημα, έχουν βουλώσει; Μόνο αυτό μπορώ να σκεφτώ που να το εξηγεί :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Έριξα πρίν 10' το υδροχλωρικό οξύ ακα Κεζαπ και περιμένω... Δεν έχω ρίξει ρε παιδιά τπτ στους σωλήνες, άντε να χει πέσει κανα μικρούλι κωλόχαρτο παλιότερα, αλλά αυτά διαλύονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μηπος οντως εχει βουλωσει καπως; Αν και με τοσα χημικα που εχεις ριξει θα ειχαν διαλυθει ολα... Αλλα και αυτο το σκατο δεν διαλιετε; Πως γινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top