Ψυχολογικό τεστ-παιχνίδι

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Παιδιά θα σας ήμουν ευγνώμων για λίγη παραπάνω ισορροπία, προκειμένου να μη χάνεται το θέμα στις κριτικές και στα "γιατί".




1ο πρόσωπο που ευθύνεται, 2ο, 3ο, 4ο, απλό το ζητούμενο.

Ευχαριστώ. :)
Να το ξαναπιάσω από την αρχή? :D
Υπάρχει και άλλη μία πλευρά η αθέατη.
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Πες μας τι σκέφτεσαι
ή πες μας τι πίνεις
το ίδιο κάνει
Αμέσως!😏 Πιστεύω πως πρέπει να συνδέσουμε τις λεπτομέρειες και να τις συσχετίσουμε μεταξύ τους εκεί ακριβώς είναι το ρεζουμέ της όλης υπόθεσης και τοποθέτησης.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκεί θα κριθούμε αν θες .
Στο πως θα συνδέσουμε τις λεπτομέρειες μεταξύ τους.
Αυτός είναι ο σκοπός του τεστ.
Αυτό πιστεύω.

Είναι κανένας ενεργός τώρα?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γι'αυτό μίλησα για αθέατη πλευρά.
Πρεπει να βρούμε ποια είναι η ψευδαίσθηση.
Σε αυτό που μας δίνεται.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Φύγατε όλοι?😂Συνεχιζω😏
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αμέσως!😏 Πιστεύω πως πρέπει να συνδέσουμε τις λεπτομέρειες και να τις συσχετίσουμε μεταξύ τους εκεί ακριβώς είναι το ρεζουμέ της όλης υπόθεσης και τοποθέτησης.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εκεί θα κριθούμε αν θες .
Στο πως θα συνδέσουμε τις λεπτομέρειες μεταξύ τους.
Αυτός είναι ο σκοπός του τεστ.
Αυτό πιστεύω.

Είναι κανένας ενεργός τώρα?
Σους μπρε...Θα 'ρθει πάλι η @Αleksa και θα 'χει και δίκιο ό,τι και να μας πει... :P

Εφόσον μιλάμε για 1,2,3,4 (ποιός ευθύνεται, κατά φθίνουσα σειρά...) μόνο αυτό έχει σημασία. Δεν μας ζητήθηκε να αιτιολογήσουμε την απάντησή μας. Άσχετα που εμείς γλώσσα δεν βάζουμε μέσα μας...

Άλλωστε η απάντησή μας θα δείξει την ψυχοσύνθεσή μας...Αν, για παράδειγμα, εγώ έβαζα ως υπ' αριθμ. 1 υπαίτιο το γιατρό...παίζει το test να μου πει ότι είμαι του γιατρού, τελείως...Κάπως έτσι θα γίνει, θεωρώ...
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Σους μπρε...Θα 'ρθει πάλι η @Αleksa και θα 'χει και δίκιο ό,τι και να μας πει... :P

Εφόσον μιλάμε για 1,2,3,4 (ποιός ευθύνεται, κατά φθίνουσα σειρά...) μόνο αυτό έχει σημασία. Δεν μας ζητήθηκε να αιτιολογήσουμε την απάντησή μας. Άσχετα που εμείς γλώσσα δεν βάζουμε μέσα μας...

Άλλωστε η απάντησή μας θα δείξει την ψυχοσύνθεσή μας...Αν, για παράδειγμα, εγώ έβαζα ως υπ' αριθμ. 1 υπαίτιο το γιατρό...παίζει το test να μου πει ότι είμαι του γιατρού, τελείως...Κάπως έτσι θα γίνει, θεωρώ...

δηλαδη εγώ που τον έβαλα στο 2ο τιιιι σημαινεειιιι;;;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σους μπρε...Θα 'ρθει πάλι η @Αleksa και θα 'χει και δίκιο ό,τι και να μας πει... :P

Εφόσον μιλάμε για 1,2,3,4 (ποιός ευθύνεται, κατά φθίνουσα σειρά...) μόνο αυτό σημασία. Δεν μας ζητήθηκε να αιτιολογήσουμε την απάντησή μας. Άσχετα που εμείς γλώσσα δεν βάζουμε μέσα μας...

Άλλωστε η απάντησή μας θα δείξει την ψυχοσύνθεσή μας...Αν, για παράδειγμα, εγώ έβαζα ως υπ' αριθμ. 1 υπαίτιο το γιατρό...παίζει το test να μου πει ότι είμαι του γιατρού, τελείως...Κάπως έτσι θα γίνει, θεωρώ...
Ναι ακριβώς για αυτή τη σειρά στο πως θα τα τοποθετήσουμε εκεί θα κριθούμε.

Το θέμα δεν είναι να δικαιολογήσουμε το αποτέλεσμα.
Αλλά γιατί επιλέγω το 1 το 2 το 3 κλπ εμ?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι ακριβώς για αυτή τη σειρά στο πως θα τα τοποθετήσουμε εκεί θα κριθούμε.

Το θέμα δεν είναι να δικαιολογήσουμε το αποτέλεσμα.
Αλλά γιατί επιλέγω το 1 το 2 το 3 κλπ εμ?
Ε ναι. Απαντήσαμε, σελίδες πριν. Αιτιολογήσαμε και το σκεπτικό μας...

Οπότε περιμένουμε...
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να το πω ωμά?
Βαλτε τη θέση σας στη θέση της κοπέλας.
Του θύματος.
Ποιον θα καλουσατε πρώτον και γιατί?
Δείχνει ποιον εμπιστεύεσαι πιστεύω και αυτή εμπιστεύτηκε το γιατρό της και το σύντροφο.
Ανάμεσα σε αυτούς τους δύο ποιος έχει την πρώτη θέση?😏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε ναι. Απαντήσαμε, σελίδες πριν. Αιτιολογήσαμε και το σκεπτικό μας...

Οπότε περιμένουμε...
Κι εγώ απάντησα αλλά θέλω να το ξεζουμισω😏
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να το πω ωμά?
Βαλτε τη θέση σας στη θέση της κοπέλας.
Του θύματος.
Ποιον θα καλουσατε πρώτον και γιατί?
Δείχνει ποιον εμπιστεύεσαι πιστεύω και αυτή εμπιστεύτηκε το γιατρό της και το σύντροφο.
Ανάμεσα σε αυτούς τους δύο ποιος έχει την πρώτη θέση?😏
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κι εγώ απάντησα αλλά θέλω να το ξεζουμισω😏
Εγώ νομίζω ότι εμένα θες να ξεζουμίσεις... :P

Θες να το σκεφτούμε...σιωπηλά αυτό που ρωτάς ; Διάλογο...νοερά έχεις κάνει ; Έλα να το δοκιμάσουμε... :P

Θα μπερδέψουμε και τους υπόλοιπους, αν λέμε πολλά...

Φεύγω, μην με βρει εδώ σαν γυρίσει...
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εγώ νομίζω ότι εμένα θες να ξεζουμίσεις... :P

Θες να το σκεφτούμε...σιωπηλά αυτό που ρωτάς ; Διάλογο...νοερά έχεις κάνει ; Έλα να το δοκιμάσουμε... :P

Θα μπερδέψουμε και τους υπόλοιπους, αν λέμε πολλά...

Φεύγω, μην με βρει εδώ σαν γυρίσει...
Ναι καταλαβαίνω πως το λες προσπαθώ να ξεκαθαρίσω το 1 και 2 τα άλλα δεν έχουν τόση σημασια
 

mataioths

Δραστήριο μέλος

Η mataioths αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 506 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως στη θέση της κοπέλας θα ρωτούσα τι στο καλό ετοιμαζόμουν να φάω πριν προχωρήσω αυτοβούλως σε μια απόπειρα αυτοκτονίας

Ο σύντροφος είναι ανάξιος γιατί απ τη μια δεν μπήκε καν στον κόπο να ρωτήσει την κοπέλα εκ των προτέρων αν πρέπει να αποφύγει να μαγειρέψει κάτι, και απ την άλλη, γιατί ακόμη και όταν τον προειδοποίησε αυτή, ο βλαξ «ξέχασε» να την αποτρέψει να φάει…

ο γιατρός και η φίλη ξεκάθαρα τρολλ που δεν της ξεφούσκωσαν τα μυαλά μια αρχή
το «μια-δυο γουλιτσες» τη χαντάκωσε
ελαφρύ να ναι το χώμα που θα την σκεπάσει εύχομαι
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως στη θέση της κοπέλας θα ρωτούσα τι στο καλό ετοιμαζόμουν να φάω πριν προχωρήσω αυτοβούλως σε μια απόπειρα αυτοκτονίας

Ο σύντροφος είναι ανάξιος γιατί απ τη μια δεν μπήκε καν στον κόπο να ρωτήσει την κοπέλα εκ των προτέρων αν πρέπει να αποφύγει να μαγειρέψει κάτι, και απ την άλλη, γιατί ακόμη και όταν τον προειδοποίησε αυτή, ο βλαξ «ξέχασε» να την αποτρέψει να φάει…

ο γιατρός και η φίλη ξεκάθαρα τρολλ που δεν της ξεφούσκωσαν τα μυαλά μια αρχή
το «μια-δυο γουλιτσες» τη χαντάκωσε
ελαφρύ να ναι το χώμα που θα την σκεπάσει εύχομαι
Τυφλή εμπιστοσύνη είχε στο σύντροφό γι'αυτό και αποδείχτηκε μοιραίο .
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Με το νέο έτος το ξεκαθάρισε παραπάνω.
κατά τη διάρκεια του νέου έτους. Όχι με το που θα χτυπήσει το ρολόϊ 12 μεσάνυχτα. :P
Άλλωστε αν αφαιρέσουμε τις κριτικές κλπ που γεμίζουν τις σελίδες αι για να είμαι ειλικρινής, δεν είμαι τόσο ικανοποιημένη από τον αριθμό των συμμετεχοντων.:/:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
κατά τη διάρκεια του νέου έτους. Όχι με το που θα χτυπήσει το ρολόϊ 12 μεσάνυχτα. :P
Άλλωστε αν αφαιρέσουμε τις κριτικές κλπ που γεμίζουν τις σελίδες αι για να είμαι ειλικρινής, δεν είμαι τόσο ικανοποιημένη από τον αριθμό των συμμετεχοντων.:/:
Ξέρω περίμενες περισσότερους ίσως τους έχει απορροφήσει το ρεβεγιόν είναι και το ταιμινγκ τέτοιο ρεβεγιόν και κοβιντ.

Δεν εγκαταλείπουμε την προσπάθεια!
Όσοι πήραν μέρος ήταν μια χαρά!😏❤️
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
κατά τη διάρκεια του νέου έτους. Όχι με το που θα χτυπήσει το ρολόϊ 12 μεσάνυχτα. :P
Άλλωστε αν αφαιρέσουμε τις κριτικές κλπ που γεμίζουν τις σελίδες αι για να είμαι ειλικρινής, δεν είμαι τόσο ικανοποιημένη από τον αριθμό των συμμετεχοντων.:/:
Ναι, άφησέ κι άλλο. Θα 'λεγα δώσε και λίγες μέρες απ' την άλλη εβδομάδα...

Σίγουρα θα συμμετάσχουν κι άλλοι. Σήμερα το άνοιξες και ήδη μπήκαμε κάμποσοι. Είναι κι οι γιορτές...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,646 μηνύματα.
Ξέρω περίμενες περισσότερους ίσως τους έχει απορροφήσει το ρεβεγιόν είναι και το ταιμινγκ τέτοιο ρεβεγιόν και κοβιντ.

Δεν εγκαταλείπουμε την προσπάθεια!
Όσοι πήραν μέρος ήταν μια χαρά!😏❤️
Λες πως πρέπει να πάψω να περιμένω να πουν κι άλλοι; :P
Κι ας μην έχει κλείσει καν 24ωρο που το άνοιξα το θέμα; :confused:
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 32 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top